AXON TAX Sp. z o.o.

Opinie o AXON TAX Sp. z o.o.

Hanna

@gloria, proszę o zamieszczanie komentarzy na temat pracy w AXON TAX Sp. z o.o., a nie poszczególnych osób. Co możesz powiedzieć w temacie pracy?

Zygryd
@Hanna 30.03.2017 12:56

No właśnie napisała, bo tam szef=firma.

gloria

Szef to niesamowity buc.

wer

hej hej no wlasnie to przecież nie wazna ilość wazna jakos tak samo jest z pracownikami nie uważacie??

ddd

Gdybym tam nie pracował to bym uwierzył :)

Knock Out

Szkoda, w tak małej firmie, z tego co widzę na stronie to razem z Prezesem i Właścicielem tylko 4 osoby, nie ma możliwości awansu. Chociaż może warto zdobyć u nich doświadczenie to jednak związanie się z tą firmą na dłużej jest bezcelowe.

Vader

Jestem ciekaw jak to wygląda, interesowałem się pracą u nich, jednak z tego co śledzę u nich na stronie to zespół się kurczy, a nie rozbudowuje. Coś jest na rzeczy, że ludzie uciekają...

lucek

Z tego co wiem to w Axonie nie ma premii, co miesiąc ta sama wypłata, więc trzeba od początku negocjować swoją stawkę. Pod wszystkim i tak podpisze się właściciel firmy, wiadomo, ludzie pracują tam na jego markę.

kik

Max 2-3 dni spóźnienia, ale to się zdarzyło tylko 2 razy odkąd pracuję, wypłaty z reguły są w terminie.

Kadłub

Niestety, premii nie ma. Opieka zdrowotna też widnieje na zakazanej liście.

Kadłub

W tej firmie nie istnieje 8 godzinny czas pracy, przychodzisz na 9, wychodzisz czasem nawet po 20. Nie usłyszysz za to nawet "dziękuję". Wiadomo, taka specyfika pracy, ale gniew i liczne przekleństwa "szefa" kiedy w wyjątkowej sytuacji odmówi się "warowania" w biurze jest po prostu nieodpowiedni. Pewnie niedługo pojawi się nowa oferta pracy, uważajcie. Ps. Szkolenia to fikcja, kursy również.

junkers

W tej firmie tylko umowa zlecenie lub o dzieło, niczego innego nie proponują.

jadzia

Alojzy, internet nie gryzie, można znaleźć :) A co do samej firmy, widziałam, że ostatnio zostali wyróżnieni w X Rankingu DGP. No spoko. Brałam udział w spotkaniu rekrutacyjnym, kultura osobista szefa (?) pozostawia wiele do życzenia.

Syk

Nie wiem skąd takie informacje się biorą...

Anonimowa

Może ktoś powiedzieć jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Jest dyskusja, kazusy?

nickon

praca taka sama jak wszędzie, klienci jak wszędzie, ludzie jak wszędzie. Ani na plus ani na minus.

Halaba
@nickon 28.01.2016 21:07

Hej, Nickon, pracowałeś tam?

nickon
@Halaba 28.01.2016 21:10
Hej, Nickon, pracowałeś tam?

ja nie, nawet się zastanawiałam, koleżanka pracowała. wcześniej była wielkiej czwórce, potem w Axon Tax, teraz przeszła jeszcze dalej. Ogólnie wszędzie jest podobno to samo i taka samo:-)

adox

kto czyta te bzdury w necie

Kaziu

Ile płacą konsultantowi 1? Jest 4000 brutto na umowie o pracę? Czy mniej lub wciskają samozatrudnienie?

Amio

Mała grupa, fajna atmosfera, ciekawe projekty. Dużo się można nauczyć. Ogólnie bardzo młody zespół. Byłem tam na praktykach. Praca niczym nie różni się od wielkiej czwórki czy kancelarii prawnych - (porównuję z praktykami znajomych). Doszły mnie słuchy, że kiedyś było mniej projektów i bardziej sztywna atmosfera. Dziś jest ok. Jeżeli podejmę decyzję, że po studiach będę zajmować się podatkami to czemu nie tam.

zagubiony

Dołączam się do dyskusji. Znajoma tam pracuje już ponad rok. Z tego co wiem to nie narzeka. Podobno robią ciekawe rzeczy.

ddd

widzę, że sami hejterzy:-). Ludzie czy naprawdę uważacie, że jakakolwiek firma robi rekrutacje po to żeby pogadać sobie miło na rozmowie kwalifikacyjnej????? Zadajcie sobie to pytanie a potem zostawiajcie posty:-) Byłem na rozmowie, konkretna i merytoryczna. Nawet zaproponowali mi pracę. Po namyślę odmówiłem bo dogadałem się z obecnym pracodawcą co do podwyżki, ale wrażenia jak najbardziej w porządku!!! Jak widać ocena zależy od wiedzy merytorycznej:-)

Prawnik

Byłam tam na rozmowie, niestety Pan przeprowadzający ze mną rozmowę zrobił fatalne wrażenie. Prawdą jest, że uważa się za najmądrzejszego na świecie i nie da sobie nic powiedzieć, choć często nie wiedział o czym mówi. Wynagrodzenie??? Marne!!! Wyszłam zadowolona, że to był pierwszy i ostatni raz w tym biurze:-)

amser

Axon tax zajmuje sie doradztwem podatkowym, ale jak patrzyłem na ich stronie internetowej, to raczej nie jest wielki zespół, zatrudniają pewnie kilka-kilkanaście osób maks, mam rację? Jak wobec tego jest w ogóle z szansa na znalezienie tutaj pracy? Są jakiekolwiek szanse, czy raczej zatrudnienie jest stałe i nie ma rotacji?

xenisa

Słyszałam, że w porównaniu do czasów kiedy tam pracowałam firma się rozwija i dużo się pozmieniało. Podobno jeden z szefów odszedł, zmienili biuro etc. Przyszło sporo nowych twarzy. Zawsze można się było w AXTX sporo nauczyć i to było bardzo pozytywne. Dlatego bardzo ciekawi mnie jak teraz tam jest.

Antifa

Pracowałem w Arbeit Tax Frei. Opinie m.in. kuba - 2011-09-01 13:50:44, anonim - 2011-09-05 16:42:02, barbie - 2012-01-05 15:18:39 są pisane przez zastraszonych pracowników na polecenie służbowe szefów. Zwroty - "Firma Axon Tax jest bardzo przyjazna dla pracowników. Świetna atmosfera", "dobra alternatywa dla młodych, którzy niekoniecznie chcą pracować w korporacji!", "Atmosfera bardzo przyjazna. Osoby zarządzające w porządku!" w powołanych opiniach to jakiś żart. W rzeczywistości jest na odwrót. "Szefowie" tej mało poważnej i profesjonalnej "firmy" traktują zatrudnione tam osoby jak niewolników. Jeśli masz życie prywatne, chcesz wychodzić z pracy po 17.00, otrzymywać normalne wynagrodzenie, być traktowany z szacunkiem - omijaj to miejsce. Reasumując - ODRADZAM!!!!!!!!!!!

Exgirlfriend

Omijać szerokim łukiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

barbie

Ode mnie firma dostaje bardzo pozytywną ocenę. Najbardziej za to, że młodzi ludzie po studiach (czy jeszcze na studiach - jak ja:-) nie przychodzą tam kserować dokumenty albo czyścić segregatory ale dostają jak najbardziej merytoryczne zadania. OK to naprawdę nie są proste rzeczy, ale zawsze można liczyć na zespół. Atmosfera bardzo przyjazna. Osoby zarządzające w porządku!

Ha ha tu to przesadziłeś/aś kolego/koleżanko:-) w podatkach nie ma ludzi wybitnych:-) I tak ostatecznie jakiś sąd zawsze będzie miał pewnie inne zdanie! Ale fakt - ludzie tam prezentują b. wysoki poziom merytoryczny. W końcu to ex-big4:-)

Firma jak firma. Szybko się rozwija i stawia na młodych. Młody zespół. Szefowie też młodzi - jak na ludzi po 30-tce:-) Ze swoich spostrzeżeń - pracowałem tam prawie dwa lata - potem odszedłem do jednej z firm big4 (skusili mnie międzynarodowym blichtem;-) - mogę powiedzieć: praca porównywalna rodzajowo do tej w big4, pensje nieznacznie niższe (choć muszę przyznać, że moim zdaniem firma płaci zgodnie z założeniem: ile umiesz i ile potrafisz - tyle jesteś wart!:-) Wymagania? owszem są ale praca jest bardziej elastyczna. Nie ma pracy dla samej pracy - tylko po to aby pokazać, że pracownik pracować musi. Podsumowując: dobra alternatywa dla młodych, którzy niekoniecznie chcą pracować w korporacji!

kuba

Firma Axon Tax jest bardzo przyjazna dla pracowników. Świetna atmosfera, sympatyczni współpracownicy i wybitni specjaliści wśród kadry zarządzającej! Doskonałe miejsce pracy dla ambitnych pracowników.

janko

Pan[usunięte przez administratora]- przynajmniej tak mi sie przedstawil jest najmadrzejszy na swiecie:) ogolnie masakra. Nie polecam,

jadzia

Nie miałam okazji tam pracowac, aczkolwiek moja kolezanka zlozyla tam podanie w zwiazku z ukazujacym sie w prasie ogloszeniem w sprawie poszukiwania doradcy podatkowego. Ogolnie firma mało poważna, wbrew pozorom słabo wykwalifikowana kadra, człowiek na rozmowie uważa sie za najważniejszego na swiecie i nie da nawet słowa powiedziec - chociaz to podobno koleżanka została poproszona na rozmowe. Ogolnie nie wyglada to ciekawie takze odradzam wspolprace.

Zostaw opinię o AXON TAX Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AXON TAX Sp. z o.o.