counter
2 88 36 5 1
Ptaszek Nowy wpis

Szef zrobił mi tam awanturę o to, że rolka papieru toaletowego w łazience nie jest napoczęta. Wydłużyło to czas podcierania. To mówi wszystko o tym miejscu pracy. Nie pozdrawiam.

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie AXON TAX Sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

Hanna Nowy wpis

@gloria, proszę o zamieszczanie komentarzy na temat pracy w AXON TAX Sp. z o.o., a nie poszczególnych osób. Co możesz powiedzieć w temacie pracy?

Zygryd Nowy wpis
@Hanna

No właśnie napisała, bo tam szef=firma.

gloria

Szef to niesamowity buc.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

wer

hej hej no wlasnie to przecież nie wazna ilość wazna jakos tak samo jest z pracownikami nie uważacie??

ddd

Gdybym tam nie pracował to bym uwierzył :)

Knock Out

Szkoda, w tak małej firmie, z tego co widzę na stronie to razem z Prezesem i Właścicielem tylko 4 osoby, nie ma możliwości awansu. Chociaż może warto zdobyć u nich doświadczenie to jednak związanie się z tą firmą na dłużej jest bezcelowe.

Vader

Jestem ciekaw jak to wygląda, interesowałem się pracą u nich, jednak z tego co śledzę u nich na stronie to zespół się kurczy, a nie rozbudowuje. Coś jest na rzeczy, że ludzie uciekają...

lucek

Z tego co wiem to w Axonie nie ma premii, co miesiąc ta sama wypłata, więc trzeba od początku negocjować swoją stawkę. Pod wszystkim i tak podpisze się właściciel firmy, wiadomo, ludzie pracują tam na jego markę.

kik

Max 2-3 dni spóźnienia, ale to się zdarzyło tylko 2 razy odkąd pracuję, wypłaty z reguły są w terminie.

Kadłub

Niestety, premii nie ma. Opieka zdrowotna też widnieje na zakazanej liście.

Kadłub

W tej firmie nie istnieje 8 godzinny czas pracy, przychodzisz na 9, wychodzisz czasem nawet po 20. Nie usłyszysz za to nawet "dziękuję". Wiadomo, taka specyfika pracy, ale gniew i liczne przekleństwa "szefa" kiedy w wyjątkowej sytuacji odmówi się "warowania" w biurze jest po prostu nieodpowiedni. Pewnie niedługo pojawi się nowa oferta pracy, uważajcie. Ps. Szkolenia to fikcja, kursy również.

junkers

W tej firmie tylko umowa zlecenie lub o dzieło, niczego innego nie proponują.

jadzia

Alojzy, internet nie gryzie, można znaleźć :) A co do samej firmy, widziałam, że ostatnio zostali wyróżnieni w X Rankingu DGP. No spoko. Brałam udział w spotkaniu rekrutacyjnym, kultura osobista szefa (?) pozostawia wiele do życzenia.

Syk

Nie wiem skąd takie informacje się biorą...

Anonimowa

Może ktoś powiedzieć jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Jest dyskusja, kazusy?

nickon

praca taka sama jak wszędzie, klienci jak wszędzie, ludzie jak wszędzie. Ani na plus ani na minus.

Halaba
@nickon

Hej, Nickon, pracowałeś tam?

nickon
@Halaba

ja nie, nawet się zastanawiałam, koleżanka pracowała. wcześniej była wielkiej czwórce, potem w Axon Tax, teraz przeszła jeszcze dalej. Ogólnie wszędzie jest podobno to samo i taka samo:-)

adox

kto czyta te bzdury w necie

Kaziu

Ile płacą konsultantowi 1? Jest 4000 brutto na umowie o pracę? Czy mniej lub wciskają samozatrudnienie?

Amio

Mała grupa, fajna atmosfera, ciekawe projekty. Dużo się można nauczyć. Ogólnie bardzo młody zespół. Byłem tam na praktykach. Praca niczym nie różni się od wielkiej czwórki czy kancelarii prawnych - (porównuję z praktykami znajomych). Doszły mnie słuchy, że kiedyś było mniej projektów i bardziej sztywna atmosfera. Dziś jest ok. Jeżeli podejmę decyzję, że po studiach będę zajmować się podatkami to czemu nie tam.

Zostaw merytoryczną opinię o AXON TAX Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

AXON TAX Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Sienna 93 lok. 32