Opinie o Gala Poland Sp. z o.o. w Wieluń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gala Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gala Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gala Poland Sp. z o.o. w Wieluń

cukierek

ta firma jest nie normalna na magazynie mają wypłacaną podstawę plus jakaś premia a Kobiety na linii produkcyjnej najniższa krajowa i śmieszna premia a chodząc na piwo słyszałem jak operatorzy mówią tak "jak nie dostanę 2700 to się wk.urwie" i gdzie tu sprawiedliwość?! pan kierownik z wydziału W1 powinien iść do psychiatry albo go od razu zamknąć razem z kierownikiem magazynu na od dziale dla obłąkanych bo co nie którzy chyba są powołani dla KORONY i mało tego takim ludziom powinni pomniki budować na zakładzie i napisać na grobku "ja tu pracowałem i oddałem duszę i ciało dla tej firmy" a jeżeli chodzi o stanowiska dyrektorskie to nie chce mi się pisać bo Ci ludzie też nie są normalni...

Maja

@Pracownikdługo już pracujesz w firmie? Chętnie usłyszymy więcej na temat warunków pracy oferowanych przez Korona. Czy pracownicy uzyskują dodatkowe benefity?

cała ta firma to wielki kabaret albo kpina... zarobki między kobietami a operatorem to jest przepaść a o magazynie wspominał nie będe bo sama pani dyrektor zarabia w ch.j a pan kierownik jest nie normalny , traktowanie ludzi tak samo jest nie fair czyli co? liderzy produkcji (ale nie wszyscy) wielkie pany, panoszą się jak gnój po polu... tam trzeba rotacji dla liderów i przejścia psychotestów czy nadają się do pracy...

Piątek wieczór, wchodzę na stronkę żeby jakieś nowości poczytać, co tam słychać z naszymi podwyżkami , jak sprawa, a tu nic nowego. Jakoś w dniach byla lub na dniach będzie sprawa, a tu nic. Jakieś tabu, na magazynie niczego nie wiedzą konkretnego albo nie chcą powiedzieć, poza tym że mają ubaw z tego co się dzieje, na produkcji tylko tyle że p. kierownik pokaza swój iloraz inteligencji. A ktoś wie coś o konkretach . Ktoś dzwonił do Grażki i Pawła ? Ja jestem ciekawy jak oni im w oczy spojrzą.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gala Poland Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Key Account Manager?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Ktoś

Coś dziwne że za każdym razem post o sex aferze jest kasowany. Chyba ktoś ważny w tym całym procederze był zaangazowany?

Operator lini W-2

Oczywiście żartowałem ,lubię moją pracę i zakład. Idealnie nie jest , ale źle też nie. Myślę że wszędzie jest tak samo,to jest Polska. Tu trzeba robić i nie narzekać, dlatego myślę o wyjeździe za granice , tam też trzeba robić ale za jakie pieniądze .....ok spadam , może jeszcze zajrzę na to forum. Pozdrawiam

Operator lini W-3

Przy najbliższej okazji idę do kierownika po podwyżkę, jak pójdę to może dostanę albo i nie, bo jak nie pójdę to nie dostanę na pewno.Po tylu latach pracy z doświadczeniem zawodowym muszę żebrać jak menel o kasę!!!!

@Operator lini W-3

No idź . Tylko żebyś nie skończył tak jak Paweł. On chodził z Grażyna petycje pisał o podwyżki, że szkodliwe warunki w pracy, to widzisz jak skończył. Żal mi chłopa bo był ok . Żeby dali ludziom godna place to wszyscy byśmy musieli się zebrać i zapukać do drzwi samego prezesa. Albo wziąć urlopy na żądanie całe 4 dni wszyscy, albo jakiś strajk, to by może dali. Oni sobie z ciebie tyle zrobią, że nawet ich nie zaswedzi ...

@Magazyn

Mimo wszystko pójdę, zagadać zawsze można. A brać co dają też lipa :-)

Pracownik. Ją dzwonilam dzisiaj do pip bo już mnie szlak trafił. Chodzi o te nierówne wynagrodzenia . Powiedzialam, że niektórzy pracownicy mają 2 tys plus premia a inni 1850 plus premia żeby im wyszło 2 tys brutto. Na maszynie maja po 2 na pakowaczach nie. A kto się nieraz więcej narobi. Młodzi przyjdą i mają 2 tys plus premia a ten co 10 lat pracuje 1850 . Opisal tej babce wszystko o co mi chodzi. Ona powiedziała że to się kwalifikuje pod dyskryminację i mobbing . Pouczyła mnie że mam napisać zawiadomienie do nich i opisać i się podpisac. No i właśnie dlatego piszę jak to się pisze to zawiadomienie ? Wystarczy opisać to co jej powiedziałam czy coś tam więcej . Dziwi mnie że trzeba się podpisać no ale mi powiedziała że nie ujawnia pracodawcy moich danych więc napiszę tylko ktoś może mi poradzić jak to napisać ? Poradzicie to wszyscy skorzystamy . Ktoś takie coś pisał . Jaka to biurokracja przecież dzwonilam to jeszcze na piśmie trzeba im pisać.

Operator lini W-3

Witam. Jeśli chodzi o te wynagrodzenia to prawda,ja pracuję w tym zakładzie jako operator prawie 10lat. Moje wynagrodzenie zasadnicze to 2000 tys , potrafię poprowadzić produkcję na czterech liniach (nie jednocześnie ,ale w awaryjnych sytuacjach zdarzało się obsługiwać dwie linie na raz przez cztery godziny) , a przyjdzie na operatora nowy pracownik i dostaje 2100 to min, chociaż nic nie umie co najwyżej potrafi obsługiwać linie na której się uczył. W tym zakładzie nie liczy się staż pracy oraz doświadczenie zawodowe ,tylko nowy pracownik .BO NOWY PRACOWNIK JEST LEPSZY ODE MNIE ,PONIEWAŻ JEST MŁODSZY ROCZNIKIEM. Hitem tego roku w Koronie jest podwyżka najniższej krajowej -ŚMIECH NA SALI! Pracownicy produkcji dostali ,bo musieli dostać a operatorzy nie ponieważ zarabiają bez podwyżki i tak za dużo (2000 podstawy , z dodatkami i premią 2350) w moim przypadku.

reunion
@Operator lini W-3

Teraz wiem gdzie wymyślono kawał : szefie dlaczego nowi robią za więcej kasy niż my? bo za tyle co wy robicie by nie chcieli

Pracownik 3
@Operator lini W-3

Te podwyżki to dzięki naszym "powodą" dostaliśmy to oni w sądzie powiedzieli jak to się traktuje pracownika. Ponoć opowiedzieli w sądzie jak nas traktował pan kierownik. Wrescie prawda ujrzala światło dzienne . Teraz starego się traktuje jak śmiecia. Młody dobry dopóki się nie będzie upominał o swoje. Może kierownictwo by sobie tak ujelo z tych wypłat po 9 tys . za tzw. nic nie robienie i robienie wrażenia jacy to my świetni. Tak mówią że w tych Stanach taka filię otworzyli i tak tam super i świetnie, to ja się pytam kto to "świetnie" finansuje. Przecież oni tam za najniższą krajową w smrodach nie robia. To co my musimy kapitał wyrobic . Skoro tam tak się dobrze pracuje to czemu u nas nie ma takich świetnych warunków. Rodaków gnoja a dla innych to już pieniądze są na godne wypłaty . Kpina !!!

Pracownik 3

Operator lini W-2

To ja napiszę petycje do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka,a co:-) Najwyżej mnie zwolnią, ale za to jaki sławny w zakładzie będę. Taki cichy i spokojny pracownik , a tu taka akcja:-):-)

wierna

Ja tez pracuje w koronie ,co do liderów to fakt niektórzy traktują człowieka jak śmiecia.A co do średniej krajowej to śmiech na sali ,część ludzi dostała angaż na 1850 zl reszta to chyba elita mają 2000 zl to nagroda za umiejętności obsługi maszyn .Paranoja tak dzielić ludzi tam każdy musi się znac na obsłudze lepiej czy gorzej.Powinniśmy wszyscy nie przyjść do pracy to może by nauczyli się szacunku do pracownika.p Jabłoński wstyd

Pozdrowienia

Witam chciała bym opisać Koronę w Wieluniu w której pracowałam w 2016 r. obecnie jak byłam przeżucana na starą chale. Jak tam traktują liderki pracowników krzykiem , stresują ludzi tak jak byłam stresowana przez liderkę Rzucana byłam bo całej Hali co 5 minut . Wolałam się mogła bym dalej pracować ale tam się nie da w spokoju wolałam się zwolnić niż pracować w tym Zakładzie . Byłam w stresie i nie mogłam spokojnie pracować , nie mogłam się nawet do nikogo odezwać bo zawsze wrzeszczała krzyczała liderka, Obojętnie jaka prace wykonywałam. Tak jest w Koronie

Pozdrowienia

asd\

asd

aaaaaa

czy był już wyrok w sprawie?

Pracownik produkcji

Wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się świąt dla wszystkich pracowników naszej firmy i ich rodzin. Zdrowia, szczęścia, spokoju i jak największych premii. :)

Praca

Wreszcie coś się dzieje w tej Koronie szkoda że jeszcze tych romansów nie ukruca

Praca 2
@Praca

Zajmij się robotą

nowy
@Praca

A co się dzieje Zamierzałem do Was aplikować

Magazyn

Ewa nigdy nie przebacza głupoty Harrego!!!!

Pracownice

No Pawła i Grażyny nie ma to trzeba było sobie znaleźć nową ofiarę do mobbingowania i skutek już jest w postaci odwięzienia pracownicy karetka. Tylko pogratulować mobberom glupoty!!!!

Pan Bog przebacza, ja nigdy!!!
@Pracownice

czy już ich nie ma???? to się okaże, trudno wyrokować, ale ślad po Nich pozostanie. Trwały ślad, wierzcie mi, że trwały!!! To też dla Waszego dobra!!!

Magazyn
@Pan Bog przebacza, ja nigdy!!!

Ewka nie wiedziałem że taka bojowa z Ciebie dziewczyna

Ktoś

No ale akcja była w sadzie. Haha,wiecie co się dowiedziałem że nie Aka miała wypadek tylko beczka

Do A.... Kogoś tam

Ty na A... sam chyba kierujesz do siebie to postum o idiocie ktoś ma rację posty znikają . Był jakiś link do strony i go nie ma więc co ulotnił się sam.

Zainteresowani na zmianie

O co chodzi z tym kierowniczkiem 22 lata ?

Zostaw merytoryczną opinię o Gala Poland Sp. z o.o. - Wieluń

• Jak się pracuje w Gala Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gala Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gala Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 12 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gala Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 566 ocen.
  • Fabryczna 10
    98-300 Wieluń