Opinie o SQD Alliance w Pszczyna

Dostarczamy usługi oraz rozwiązania w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, ochrony środowiska, zdrowia, wsparcia informatycznego oraz jakości, w szczególności w branży motoryzacyjnej. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów przyczyniły się do tego, że na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia zaufało nam już ponad 2000 przedsiębiorstw i instytucji, a liczba przeszkolonych osób stale wzrasta. Nasza firma obecna jest na polskim rynku od 2006 roku. W tym czasie otworzyliśmy kilkanaście lokalizacji w całej Polsce i zatrudniliśmy kilkuset pracowników. W relacjach pracodawca-pracownik stawiamy przede wszystkim na dialog oraz współpracę. Rozwój naszych pracowników jest siłą napędową naszej firmy, dlatego dbamy o każdy aspekt ich zawodowej kariery.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SQD Alliance w Pszczyna

zaniepokojony

A ja słyszałem, że od czasu "szczupłego inaczej" w firmie źle się dzieje i nie ma perspektyw :(

ciekawa
@zaniepokojony

Kto to jest "szczupły inaczej"?

maniek

no dokładnie, ale też podpisanie umowy leży już w kwestii pracownika moim zdaniem i powinien się z tym upomnieć w razie czego.. a nie czekać.. bo wiecie jak to bywa, ktoś powie, że "a, myślałem, że już kolega to załatwił" no i będzie problem potem, to trzeba jednak dopilnować, bo tak naprawdę nie zna się wtedy przed podpisaniem wszystkiego.

milady

miejsce pracy to głównie ludzie którzy je tworzą, a że ludzie się zmieniają...

lady

A ile osób pracowaliście bez umowy bo o ile wiem mają oni masę bhp-owców i tych spraw, jak również medycyny pracy bardzo pilnują. Akurat u nich "szewc w butach chodzi". Zgłoś się oficjalnie do PIP-u a oni sprawdzą te Twoje nowinki, tylko bądź przygotowany na pociągnięcie do odpowiedzialności karnej za składanie nieprawdziwych doniesień.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
ehh

Stanowczo odradzam , pracowaliśmy przez miesiąć bez umowy gdyż co chwilę nas zapewniano , iż zostanie ona przesłana pocztą i jest to tylko kwestia czasu. Po miesiącu Pan do nas zadzwonił ,że to by było na tyle z naszej współpracy i narazie nie mają zapotrzebowania. Umowy się nie doczekaliśmy i teraz martwimy czy nam wypłacą za miesiąc pracy. Tak jak ktoś wcześniej wspominał telefony w godzinach nocnych były dość powszechne... Nie polecam...

bon-prix

"Chudy inaczej" został "wyproszony" z firmy na zbita "buźkę" :) ciekawe jak na ten wpis zareaguje cenzura w gowork.pl :)

lolek

kasta pięknie to ująłeś - manipulacja. W ten sposób działa obecnie TP. A w tajemnicy Ci powiem ze niskie stawki na które tak narzekacie były i są za przyczyną obecnego big bossa tj pana D. Dajcie znać o premiach i o podwyzkach bo obawiam się że długo o nich teraz nie usłyszymy... No chyba że w ramach dobrego PRu ;-)

lady
@lolek

lolek - to co piszesz to jakaś bzdura, bo D z grzybkiem podobno od dawna nie gadał i nie pracował. Co do manipulacji to chyba raczej D nieźle robili w balona jak dopiero teraz się zorientował co jest grane i tak się wkurzył.

beti
@lolek

pierwszy zwinołeś żagle a teraz martwisz się o ludzi co za obłuda zostawić ludzi na pastwę losu a teraz udawać zmartwionego a jeżeli mówisz o premiach to są zapisane w umowach nikt nic exstra nie dostaje no chyba że wybrańcy a podwyżki z 10 zł na 11zł to też żaden rarytas tym bardziej że się zapieprza soboty i niedziele za friko jednym słowem wyzysk tu czy tam a jak pracownik znajdzie lepszą pracę to albo dostanie tą podwyżkę albo się zwolni pracować tu czy tam nie ma znaczenia pracuję się dla pieniędzy żeby żyć i się opłacić tyle w temacie

lala

słyszeliście, że grzybek z Zarządu już nie jest w zarządzie firmy? ktoś coś wie?

zniesmaczeni
@lala

wiem to na pewno że nie jest bo go wykopali i dobrze bo działał przeciwko firmie rozkręcając swoją firmę i swoje interesy na boku zresztą tak jak i paru innych najbliższych kolesiów którzy się już zwolnili i poszli tam gzie mają władzę kasę i ludzi takich jak ty którymi będą pomiatać i wykorzystywać za 10 zł a oni będą zarabiać kokosy aż znowu wypłyną dzięki zwykłym robolom jak im będą potrzebni, a jak murzyn zrobi swoje to może odejść więc albo go wykopią albo będzie się godził na wszystko za brak szacunku i marne grosze a na koniec i tak się na ludzi wypną i pójdą w swoją stronę do władzy pieniędzy układów :)) może dobrze że poszli bo może się coś zmieni:)) bo do tej pory było tylko chamskie wykorzystywanie podwładnych

bon-prix

oczywiscie Bartoszu...ups, przepraszam, chciałem napisać Marku... Jesli ta firma daje mozliwość rozwoju osobistego to chyba nie wiesz co to jest rozwoj osobisty hehehhe... Bo chyba nie masz na mysli tego, że pracujac dla Team Pr. trzeba miec stale telefon przy tyłku i spodziewac sie telefonu nawet o godz. 23. :) Albo moze to uwazasz za rozwoj osobisty fakt, ze ta firma nie placi swoim pracownikom za prace w niedziele i swieta oraz na nocnych zmianach? sami oczywiscie kasując klientów za prace swoich wyrobników. No, który wariant uwazasz za rozwoj osobisty? :) śmiało...

bartosz

No cóż - piszecie jak na Polaka przystało, czyli odrazu narzekanie(przynajmniej większość) .. Firma naprawdę daję możliwość rozwoju osobistego, tylko trzeba pokazać, że się chce (a nie odrazu - "dawać, bo mi się należy"). Pracowałem w TP przez blisko dwa lata, były gorsze i lepsze chwile - ale podsumowując całość in plus.

Co mogę napisać? zarobki słabe bo 9zł z groszami za godzinę, słaba umowa zlecenie, 0 imprez 0 spotkań, szatnia grupowa gdzie giną rzeczy, złe traktowanie typu: dzwonią do Ciebie na ostatnią chwilę i przyjedziesz albo się żegnamy. Katastrofa nie firma.

poprostuja

hahahahha dobre, naprawdę dobre! Nie ma znaczenia rejon w którym pracujecie bo wszystkie decyzje wydawane są w Pszczynie i uwierzcie mi, nikt nigdy nie dostał jeszcze paczki na święta dla dzieci ani talonow :)a te posty są pisane przez kolegę Pana (usunięte przez administratora)z zarządu i nie ma ani grama prawdy w tym

mors

wszystko zalezy od regionalnego kierownika. u nas, w legnicy są i paczki i talony na swieta, trafiaja sie tez bilety do kina. W zeszlym roku, dostalem propozycje wyjazdu nad morze, na firmowe wczasy, ale termin mi nie pasowal wiec pojechal ktos inny. Nie wiem jak jest w innych regionach ale standardem u nas jest dofinansowanie do biletow MPK, oczywiscie posilki regeneracyjne rowniez sa. Generalnie jest bardzo dobrze, a malkontenci i nieroby zawsze widza problemy.

wery
@mors

To ciekawe co piszesz. Przeczytałem,poczekałem i... Wielkanoc minęła, wakacje minęły. Paczki, talonów propozycji wyjazdu na wczasy się nie doczekałem. Biletu do kina także nie. Zbliżają się kolejne święta i ferie...kolejne obietnice. Podobno wszystkiemu był winien szczupły inaczej? Teraz także?

master

I tak najlepszy jest niejaki (usunięte przez administratora) który pełni funkcję jakiegoś menagera i ma kłopoty z poprawna polszczyzną :) widzialem szefa jakosci w pewnej firmie,który z bólem na twarzy wysłuchiwał co(usunięte przez administratora) ma do przekazania :)

maxim

Czy powyżej jest mowa o tych kobitach w długich czarnych włosach? Ta nowa ma na imie (usunięte przez administratora)?

klakier

Niestety, myśleliśmy, że Pani(usunięte przez administratora) to najgorsze co może nas spotkać przy okazji audytów. Ale ona przynajmniej była kulturalna. Teraz panoszy się po zakładach młodsza wersja(usunięte przez administratora) . żadnego szacunku dla starszych, masakra

Zbyszko

George, chcesz coś motywujacego o tej "firmie"? przyjedz do wałbrzycha, idz do firmy Faurecia i zapytaj co tam mysla o team prewent. Znajdziesz motywacje do szukania innej firmy :) pozdro

george

czy ktoś napisze coś motywującego?

Michal po raz drugi

Poniżej cytat z kogos, kto podpisal sie Team Prevent: "Co do stawek - owszem możemy jak konkurencja wypłacać dodatki, ale proszę również zwrócić uwagę, że konkurencja znacząca zaniża stawkę bazową (mniej więcej na poziomie 40-50% niższa). Jeśli obniżymy Państwu stawkę bazową o wspomniany procent i będziemy wypłacać dodatki za nocki i weekendy to rzeczywistości, w skali miesiąca zarobicie Państwo mniej." przekładajac z ichniego na polski: jesli podniesiemy wam stawke, tak jak nasza konkurencja, to bedziecie zarabiali mniej... Czy ktos moze mi w jasny sposob wytlumaczyc co ten geniusz ekonomii i logiki mial na mysli???

nie szukajcie szczescia w tej firmie bo znajdziecie tam tylko (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o SQD Alliance - Pszczyna

• Jak się pracuje w SQD Alliance?

Zobacz opinie na temat firmy SQD Alliance tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SQD Alliance?

Kandydaci do pracy w SQD Alliance napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SQD Alliance