Opinie o SQD Alliance w Pszczyna

Dostarczamy usługi oraz rozwiązania w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, ochrony środowiska, zdrowia, wsparcia informatycznego oraz jakości, w szczególności w branży motoryzacyjnej. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów przyczyniły się do tego, że na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia zaufało nam już ponad 2000 przedsiębiorstw i instytucji, a liczba przeszkolonych osób stale wzrasta. Nasza firma obecna jest na polskim rynku od 2006 roku. W tym czasie otworzyliśmy kilkanaście lokalizacji w całej Polsce i zatrudniliśmy kilkuset pracowników. W relacjach pracodawca-pracownik stawiamy przede wszystkim na dialog oraz współpracę. Rozwój naszych pracowników jest siłą napędową naszej firmy, dlatego dbamy o każdy aspekt ich zawodowej kariery.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SQD Alliance w Pszczyna

Administrator Nowy wpis

Na stronie GoWork.pl pojawiła się oferta pracy w SQD Alliance jako Praktykant. Ktoś z Was będzie aplikował?

Pytanie Nowy wpis

Jakie są warunki zatrudnienia w SQD Alliance?

Pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Dzień dobry, warunki zatrudnienia są uzgadniane indywidualnie przed podjęciem zatrudnienia adekwatnie do kompetencji, umiejętności oraz doświadczenia.

kandydat
Kandydat

Jaki jest przedział wynagrodzenia?

Pracownik Nowy wpis
@kandydat

Dzień dobry, Wynagrodzenie jest adekwatne do kompetencji zawodowych, umiejętności i doświadczenia, a także stanowiska na jakie jest prowadzona rekrutacja.

Czy rozmowa rekrutacyjna w SQD Alliance odbywa się również w języku angielskim?

@Pytanie

Dzień dobry, Część rozmowy może się odbyć w języku angielskim. Rozmowy rekrutacyjne odbywają się w języku polskim, ale w ich trakcie może być sprawdzona znajomość języków obcych w tym np. angielskiego.

logo firmy Specjalista IT
(228 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
kursant team prevent
Klient

Czy zdobyte certyfikaty poprzez instniejącą wtedy firmę team prevent są ważne? czy powinny być odnowione przez SQD alliance?

@kursant team prevent

Zmianie uległa jedynie nazwa Team Prevent Poland Sp. z o.o. na SQD Alliance Sp. z o.o. Spółka zachowała swój dotychczasowy adres, numer NIP, Regon, numer rachunku bankowego oraz numer KRS. Zmiana nazwy spółki nie ma wpływu na ważność otrzymanych wcześniej certyfikatów. Certyfikaty z nowym logo oraz w nowym layoucie są wystawiane od 23.12.2020, czyli od dnia kiedy firma oficjalnie zmieniła nazwę na SQD Alliance Sp. z o.o.

Klaudiusz

Czy firma zmieniła szefostwo?

Natka
@Klaudiusz

Nie :)

Czy rozmowa rekrutacyjna w Team Prevent Poland Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Fergie

Nie polecam, pracodawca jest nielojalny, w niektórych działach mobing to materiał na film

Depe
@Fergie

skoro tak piszesz to wnioskuję, że juz nie pracujesz bo przecież nikt nikogo na siłę nie trzyma... Ja napiszę wręcz przeciwnie! polecam tą firmę i zapraszam wszystkich z wizją, pasją, chęcią rozwoju aby zasilił nasze szeregi. Pracują w niej świetni fachowcy, świetni specjaliści, których od lat podziwiam i cenię. Sama mam świetną szefową, która pozwala mi się rozwijać i która jest ogromnym źródłem wiedzy i inspiracji. Firmę tworzą ludzie, a w TP pracują świetni ludzie - moi koledzy. Naturalne jest, że ktoś się zwalnia ( z różnych przyczyn), ktoś nowy przychodzi - ja jednak zawsze świetnie się w tej firmie czułam i pomimo, że nie należę do szczebla kierowniczego to mam poczucie że też tą firmę tworzę. Szefostwo zawsze stawia na prace zespołową, ale ceni też odrębność zdania, a w przypadku konfliktów nigdy nie pozostaje obojętne - drzwi tam zawsze są otwarte i każdy może wyrazić swoje zdanie i punkt widzenia. Najłatwiej jest oceniać i oskarżać innych nie widząc swojej winy, a prawda jest taka że wiele zależy też od nas samych - zaangażowania i nastawienia.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Sylwek
@Pytanie

Warunki jak warunki ,można powiedz jak w każdej firmie obiecują wszystko ....a potem się przekonasz....płaca jak wszędzie

@Sylwek

Szanowni Państwo, Warunki zatrudnienia każdorazowo są uzgadniane z kandydatami do pracy przed podjęciem zatrudnienia i zawarte w umowie o pracę, która jest podpisywana z kandydatem oraz realizowana.

Czy w Team Prevent Poland Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

@Pytanie

Szanowni Państwo, Pracodawca zgodnie z przyjętym obyczajem i wewnętrznymi zasadami w firmie stara się w miarę możliwości prawnych obdarować pracowników.

sam
@SQD Alliance

nie spotkałem się aby wymieniona firma obdarowywała paczkami czy bonami.

Nick

A musi?

Dlaczego firma usuwa niepasujące wpisy o firmie ?boi się prawdy?

@pracownik

Szanowni Państwo, Firma Team Prevent nie dokonuje zmian w portalu. GoWork zgodnie z regulaminem ma takie prawo w przypadku jego naruszeń.

Tomasz

@pracownik Nie rozumiem dlaczego tak napisałeś? Firma doceniona przez wielu pracowników z opinią dobrego pracodawcy nie ma co usuwać.

Czy Team Prevent Poland Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

@Pytanie

Szanowni Państwo, Pracodawca współpracuje z uczelniami / szkołami wyższymi oferując staże i praktyki, niejednokrotnie kończące się zatrudnieniem.

Aktualność
Rejestracja na Konferencję TOP automotive rozpoczęta!

W tym roku temat przewodni skierowany jest bardziej w stronę produkcji, a właściwie jej przygotowania. Podczas Konferencji TOP automotive 2019 chcemy rozwinąć konstruktywną dyskusję na temat najlepszych praktyk i sprawdzonych rozwiązań w zakresie utrzymania ruchu. Skupimy się zarówno na całościowym TPM, jak i stosowanych coraz szerzej nowych podejściach utrzymania ruchu: zapobiegawczym (prewencyjnym) i przewidującym (predyktywnym), a także autonomicznym. Omówimy główne wskaźniki typu O.E.E i zastanowimy się nad tym, jak skutecznie je monitorować i jak ustalać cele.

Konferencja TOP automotive odbędzie 27-29.11.2019 w Zakopanem. Szczegółowe informacje na http://www.topautomotive.pl

Team Prevent w rankingu Gazele Biznesu 2018

Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Cieszymy się, że nasza firma w najnowszym rankingu Gazele Biznesu 2018 organizowanym przez Pulsu Biznesu została wyróżniona, plasując się na 387 miejscu na ponad 4 tysiące firm z województwa śląskiego.
Gazele Biznesu to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.  Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier.

Forum Liderów Ochrony Środowiska
Za nami XIII Forum Liderów Ochrony Środowiska, które odbyło się 10 października w Czechowicach-Dziedzicach, pod hasłem: „Gospodarka o Obiegu Zamkniętym i Czystsza Produkcja w praktyce”.
Przedstawiciele aż 11 firm z różnych branż przemysłu mieli możliwość podzielenia się wiedzą i swoimi spostrzeżeniami w gronie specjalistów ds. ochrony środowiska oraz ekspertów, którzy aktywnie działają na rzecz szeroko rozumianej idei „Czystszej Produkcji”.
W tym roku partnerem wydarzenia zostało Stowarzyszenie Polski Ruch Czystszej Produkcji. Tematyka tegorocznego Forum skupiła się wokół koncepcji Gospodarki o Obiegu Zamkniętym, promowanej obecnie m.in. przez Komisję Europejską oraz Rząd RP, powiązanej z nią strategii ochrony środowiska ONZ – „Czystsza Produkcja” oraz jej wdrażania w przedsiębiorstwach.
Spotkanie otworzył Pan Dariusz Grzegorczyk – Członek Zarządu Team Prevent Poland. Ideę XIII Forum przybliżył Pan Mateusz Tabor – Kierownik Działu Ochrony Środowiska Team Prevent Poland. W ideę tematu wiodącego XIII Forum, uczestnicy zostali wprowadzeni przez przedstawicieli Stowarzyszenia Polski Ruch Czystszej Produkcji:
– Pani dr inż. Małgorzata Hordyńska – pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Politechniki Śląskiej, w swojej prelekcji pod tytułem: „Podstawy Gospodarki o Obiegu Zamkniętym – i co ta koncepcja oznacza dla firm?”,
– Pan Michał Jan Cichy – Prezes Zarządu Stowarzyszenia, w wystąpieniu: „Czystsza Produkcja – 30 lat doświadczeń w działaniach w kierunku GOZ w Polsce”.
W ramach obu wystąpień uczestnicy dowiedzieli się m. in. na czym polega Gospodarka o Obiegu Zamkniętym, jak wiąże się z nią strategia ochrony środowiska ONZ, znana jako „Cleaner Production” oraz jakie korzyści mogą one przynieść dla przedsiębiorstwa.
W drugiej części spotkania zaprezentowano dobre praktyki wdrożenia GOZ/CP w zakładach produkcyjnych działających na terenie województwa śląskiego. Jako pierwsze zabrały głos przedstawicielki firmy Famed Żywiec: Pani Barbara Nowak-Muś – Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Środowiskowego oraz Pani Jolanta Sygut – specjalista ds. Ochrony Środowiska i Laboratorium w prelekcji pt. „20 lat doświadczeń w Czystszej Produkcji i zamykaniu obiegów materiałowych w FAMED Żywiec Sp. z o.o.". Kolejne przykłady rozwiązań z zakresu GOZ oraz CP przedstawił Pan Wiesław Barcik – Dyrektor Handlowy w MCD Electronics Sp. z o.o. w Żywcu, w prelekcji „Czystsza Produkcja i społeczna odpowiedzialność w MCD Electronics".
Tegoroczna formuła brunchu sprzyjała licznym dyskusjom oraz propagowaniu ekologicznych rozwiązań w celu efektywnego ograniczania wpływu na środowisko przemysłu. Podczas panelu dyskusyjnego „praktycy-praktykom” merytoryczną wiedzą podzielili się również goście specjalni: Pani Anna Jagoda-Siegmund, ekspert ds. gospodarki odpadami, Prezes Oddziału Śląskiego Stowarzyszenia oraz Pani Jolanta Baran z Politechniki Śląskiej, ekspert ds. Oceny Cyklu Życia Wyrobu (LCA) i Wiceprezes Oddziału Śląskiego Stowarzyszenia.
Dziękujemy, że po raz kolejny byli Państwo z Nami i podzielili się swoimi doświadczeniami. Mamy nadzieję, że udział w XIII FLOŚ zaowocuje licznymi projektami proekologicznymi w Państwa przedsiębiorstwach.
Do zobaczenia podczas XIV Forum Liderów Ochrony Środowiska.

Na plus

Ilu specjalistów ds. Ochrony środowiska jest zatrudnionych obecnie w Warszawie? Jak duży jest zespół?

@Na plus

Szanowni Państwo, obsługujemy Klientów we wszystkich lokalizacjach w Polsce, w tym również w Warszawie, przez specjalistów z naszych oddziałów oraz siedziby firmy w Pszczynie. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu przez stronę www.teamprevent.pl

kadry

Czy kontroler jakości też może liczyć na umowę o prace?

@kadry

Dzień dobry, współpracujemy z wieloma Klientami w różnych lokalizacjach Polski. U każdego z Klientów mogą występować różne formy zatrudnienia, w tym oczywiście umowy o pracę.

Magda

Ja pracuję w Team Prevent prawie 3 lata, dział handlowy. Na rynku pracy jestem prawie 20 lat i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to jedna z najfajniejszych firm w jakich pracowałam ( a było ich trochę) i nadal pracuję. Najfajniejsze jest to, że samemu ma się wpływ na swoją pracę, stanowiska są bardzo samodzielne, to czy zarabiasz mniej czy więcej zależy tylko od Ciebie. Jeśli coś jest nie tak zawsze możesz to zgłosić i zaproponować swoje rozwiązanie. Pomysły są zawsze brane pod rozwagę. Można się naprawdę rozwijać. Jak coś Ci nie idzie to nie dostajesz opr tylko pytają co się stało i jak Ci pomóc. Indywidualne predyspozycje i talenty są bardzo brane pod uwagę. Przełożeni i zarząd są zawsze dostępni, zawsze możesz napisać meila, zadzwonić. Dziwią mnie te hejty i negatywne wpisy ale myślę, że jak ktoś jest leniwy i wiecznie niezadowolony to nikt go na siłe w TPPL nie trzyma. Wypłaty są zawsze na czas, auta dostępne, sprzęt do pracy bardzo dobry. Wiadomo, że czasem są jakieś konflikty czy trudne sytuacje ale zawsze wszystko można rozwiązać i wyjaśnić. Śmiało aplikujcie jak są oferty pracy i sami się przekonajcie. Powodzenia !

Moncia
@Magda

Jestem z Kędzierzyna . Czy jest możliwe staranie się o pracę na jedną zmianę u Państwa?

@Moncia

Szanowna Pani, dziękujemy za zainteresowanie pracą w Kędzierzynie, zapraszamy do wysłania CV. Staramy się elastycznie planować zatrudnienie, ale też musimy stosować się do grafiku czasu pracy naszych Klientów.

Konferencja TOP automotive 2018

28 listopada rozpoczniemy czwartą już edycję Konferencji TOP automotive 2018. W tym roku spotkamy się w Hotelu Arche w Częstochowie. Przez 3 dni trwania Konferencji (28-30.11.2018 r.) najwięksi producenci samochodów w Polsce (OEM’owie) oraz ich Dostawcy, a także przedstawiciele VDA QMC dyskutować będą o nurtujących nas wszystkich problemach, czy, jak zwykło się mawiać w motoryzacji, wyzwaniach, stojących przed tą gałęzią przemysłu.

Idąc z duchem czasu zaprosimy uczestników Konferencji TOP automotive do spojrzenia w przyszłość branży motoryzacyjnej, skupimy się na nowościach technologicznych, a także dążeniu do tzw. Przemysłu 4.0.

Podczas tegorocznej Konferencji, odpowiadając na oczekiwania uczestników dotychczasowych edycji, przygotowaliśmy też zupełnie nową formę warsztatów. Dzięki temu nabiorą one bardziej praktycznego i interaktywnego wymiaru.

W poprzedniej edycji Konferencji TOP automotive 2017 udział wzięło 160 uczestników z 66 firm. A podczas 2 dni konferencyjnych aż 11 prelegentów wygłosiło 10 prezentacji. Dlatego w tym roku nie może Cię tam zabraknąć.

Dowiedz się więcej na http://www.topautomotive.pl

Zostaw merytoryczną opinię o SQD Alliance - Pszczyna

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w SQD Alliance?

Zobacz opinie na temat firmy SQD Alliance tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie klientów o firmie SQD Alliance?

Liczba opinii klientów firmy SQD Alliance, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SQD Alliance?

Kandydaci do pracy w SQD Alliance napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

SQD Alliance