3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 730 143 5 1

Opinie o Team Prevent Poland Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Sylwek Nowy wpis
@Pytanie

Warunki jak warunki ,można powiedz jak w każdej firmie obiecują wszystko ....a potem się przekonasz....płaca jak wszędzie

Nowy wpis

@Sylwek

Szanowni Państwo, Warunki zatrudnienia każdorazowo są uzgadniane z kandydatami do pracy przed podjęciem zatrudnienia i zawarte w umowie o pracę, która jest podpisywana z kandydatem oraz realizowana.

TakNie

Czy w Team Prevent Poland Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

TakNie4

@Pytanie

Szanowni Państwo, Pracodawca zgodnie z przyjętym obyczajem i wewnętrznymi zasadami w firmie stara się w miarę możliwości prawnych obdarować pracowników.

Tak1Nie7
sam
@Team Prevent Poland Sp. z o.o.

nie spotkałem się aby wymieniona firma obdarowywała paczkami czy bonami.

Tak3Nie1
Nick Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse

A musi?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 186 dni.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę Team Prevent Poland Sp. z o.o. dla pracy jako Pracownik Obsługi są dla was satysfakcjonujące?

TakNie3

Dlaczego firma usuwa niepasujące wpisy o firmie ?boi się prawdy?

Tak2Nie

@pracownik

Szanowni Państwo, Firma Team Prevent nie dokonuje zmian w portalu. GoWork zgodnie z regulaminem ma takie prawo w przypadku jego naruszeń.

TakNie2
Tomasz

@pracownik Nie rozumiem dlaczego tak napisałeś? Firma doceniona przez wielu pracowników z opinią dobrego pracodawcy nie ma co usuwać.

TakNie

Czy Team Prevent Poland Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

@Pytanie

Szanowni Państwo, Pracodawca współpracuje z uczelniami / szkołami wyższymi oferując staże i praktyki, niejednokrotnie kończące się zatrudnieniem.

Aktualność
Rejestracja na Konferencję TOP automotive rozpoczęta!

W tym roku temat przewodni skierowany jest bardziej w stronę produkcji, a właściwie jej przygotowania. Podczas Konferencji TOP automotive 2019 chcemy rozwinąć konstruktywną dyskusję na temat najlepszych praktyk i sprawdzonych rozwiązań w zakresie utrzymania ruchu. Skupimy się zarówno na całościowym TPM, jak i stosowanych coraz szerzej nowych podejściach utrzymania ruchu: zapobiegawczym (prewencyjnym) i przewidującym (predyktywnym), a także autonomicznym. Omówimy główne wskaźniki typu O.E.E i zastanowimy się nad tym, jak skutecznie je monitorować i jak ustalać cele.

Konferencja TOP automotive odbędzie 27-29.11.2019 w Zakopanem. Szczegółowe informacje na http://www.topautomotive.pl

Tak2Nie2

Team Prevent w rankingu Gazele Biznesu 2018

Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Cieszymy się, że nasza firma w najnowszym rankingu Gazele Biznesu 2018 organizowanym przez Pulsu Biznesu została wyróżniona, plasując się na 387 miejscu na ponad 4 tysiące firm z województwa śląskiego.
Gazele Biznesu to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.  Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier.

Forum Liderów Ochrony Środowiska
Za nami XIII Forum Liderów Ochrony Środowiska, które odbyło się 10 października w Czechowicach-Dziedzicach, pod hasłem: „Gospodarka o Obiegu Zamkniętym i Czystsza Produkcja w praktyce”.
Przedstawiciele aż 11 firm z różnych branż przemysłu mieli możliwość podzielenia się wiedzą i swoimi spostrzeżeniami w gronie specjalistów ds. ochrony środowiska oraz ekspertów, którzy aktywnie działają na rzecz szeroko rozumianej idei „Czystszej Produkcji”.
W tym roku partnerem wydarzenia zostało Stowarzyszenie Polski Ruch Czystszej Produkcji. Tematyka tegorocznego Forum skupiła się wokół koncepcji Gospodarki o Obiegu Zamkniętym, promowanej obecnie m.in. przez Komisję Europejską oraz Rząd RP, powiązanej z nią strategii ochrony środowiska ONZ – „Czystsza Produkcja” oraz jej wdrażania w przedsiębiorstwach.
Spotkanie otworzył Pan Dariusz Grzegorczyk – Członek Zarządu Team Prevent Poland. Ideę XIII Forum przybliżył Pan Mateusz Tabor – Kierownik Działu Ochrony Środowiska Team Prevent Poland. W ideę tematu wiodącego XIII Forum, uczestnicy zostali wprowadzeni przez przedstawicieli Stowarzyszenia Polski Ruch Czystszej Produkcji:
– Pani dr inż. Małgorzata Hordyńska – pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Politechniki Śląskiej, w swojej prelekcji pod tytułem: „Podstawy Gospodarki o Obiegu Zamkniętym – i co ta koncepcja oznacza dla firm?”,
– Pan Michał Jan Cichy – Prezes Zarządu Stowarzyszenia, w wystąpieniu: „Czystsza Produkcja – 30 lat doświadczeń w działaniach w kierunku GOZ w Polsce”.
W ramach obu wystąpień uczestnicy dowiedzieli się m. in. na czym polega Gospodarka o Obiegu Zamkniętym, jak wiąże się z nią strategia ochrony środowiska ONZ, znana jako „Cleaner Production” oraz jakie korzyści mogą one przynieść dla przedsiębiorstwa.
W drugiej części spotkania zaprezentowano dobre praktyki wdrożenia GOZ/CP w zakładach produkcyjnych działających na terenie województwa śląskiego. Jako pierwsze zabrały głos przedstawicielki firmy Famed Żywiec: Pani Barbara Nowak-Muś – Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Środowiskowego oraz Pani Jolanta Sygut – specjalista ds. Ochrony Środowiska i Laboratorium w prelekcji pt. „20 lat doświadczeń w Czystszej Produkcji i zamykaniu obiegów materiałowych w FAMED Żywiec Sp. z o.o.". Kolejne przykłady rozwiązań z zakresu GOZ oraz CP przedstawił Pan Wiesław Barcik – Dyrektor Handlowy w MCD Electronics Sp. z o.o. w Żywcu, w prelekcji „Czystsza Produkcja i społeczna odpowiedzialność w MCD Electronics".
Tegoroczna formuła brunchu sprzyjała licznym dyskusjom oraz propagowaniu ekologicznych rozwiązań w celu efektywnego ograniczania wpływu na środowisko przemysłu. Podczas panelu dyskusyjnego „praktycy-praktykom” merytoryczną wiedzą podzielili się również goście specjalni: Pani Anna Jagoda-Siegmund, ekspert ds. gospodarki odpadami, Prezes Oddziału Śląskiego Stowarzyszenia oraz Pani Jolanta Baran z Politechniki Śląskiej, ekspert ds. Oceny Cyklu Życia Wyrobu (LCA) i Wiceprezes Oddziału Śląskiego Stowarzyszenia.
Dziękujemy, że po raz kolejny byli Państwo z Nami i podzielili się swoimi doświadczeniami. Mamy nadzieję, że udział w XIII FLOŚ zaowocuje licznymi projektami proekologicznymi w Państwa przedsiębiorstwach.
Do zobaczenia podczas XIV Forum Liderów Ochrony Środowiska.

Tak2Nie2
Na plus

Ilu specjalistów ds. Ochrony środowiska jest zatrudnionych obecnie w Warszawie? Jak duży jest zespół?

Tak3Nie2

@Na plus

Szanowni Państwo, obsługujemy Klientów we wszystkich lokalizacjach w Polsce, w tym również w Warszawie, przez specjalistów z naszych oddziałów oraz siedziby firmy w Pszczynie. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu przez stronę www.teamprevent.pl

Tak1Nie1
kadry

Czy kontroler jakości też może liczyć na umowę o prace?

Tak6Nie4

@kadry

Dzień dobry, współpracujemy z wieloma Klientami w różnych lokalizacjach Polski. U każdego z Klientów mogą występować różne formy zatrudnienia, w tym oczywiście umowy o pracę.

Tak2Nie1
Magda

Ja pracuję w Team Prevent prawie 3 lata, dział handlowy. Na rynku pracy jestem prawie 20 lat i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to jedna z najfajniejszych firm w jakich pracowałam ( a było ich trochę) i nadal pracuję. Najfajniejsze jest to, że samemu ma się wpływ na swoją pracę, stanowiska są bardzo samodzielne, to czy zarabiasz mniej czy więcej zależy tylko od Ciebie. Jeśli coś jest nie tak zawsze możesz to zgłosić i zaproponować swoje rozwiązanie. Pomysły są zawsze brane pod rozwagę. Można się naprawdę rozwijać. Jak coś Ci nie idzie to nie dostajesz opr tylko pytają co się stało i jak Ci pomóc. Indywidualne predyspozycje i talenty są bardzo brane pod uwagę. Przełożeni i zarząd są zawsze dostępni, zawsze możesz napisać meila, zadzwonić. Dziwią mnie te hejty i negatywne wpisy ale myślę, że jak ktoś jest leniwy i wiecznie niezadowolony to nikt go na siłe w TPPL nie trzyma. Wypłaty są zawsze na czas, auta dostępne, sprzęt do pracy bardzo dobry. Wiadomo, że czasem są jakieś konflikty czy trudne sytuacje ale zawsze wszystko można rozwiązać i wyjaśnić. Śmiało aplikujcie jak są oferty pracy i sami się przekonajcie. Powodzenia !

Tak9Nie1
Moncia
@Magda

Jestem z Kędzierzyna . Czy jest możliwe staranie się o pracę na jedną zmianę u Państwa?

TakNie2

@Moncia

Szanowna Pani, dziękujemy za zainteresowanie pracą w Kędzierzynie, zapraszamy do wysłania CV. Staramy się elastycznie planować zatrudnienie, ale też musimy stosować się do grafiku czasu pracy naszych Klientów.

Tak1Nie1

Konferencja TOP automotive 2018

28 listopada rozpoczniemy czwartą już edycję Konferencji TOP automotive 2018. W tym roku spotkamy się w Hotelu Arche w Częstochowie. Przez 3 dni trwania Konferencji (28-30.11.2018 r.) najwięksi producenci samochodów w Polsce (OEM’owie) oraz ich Dostawcy, a także przedstawiciele VDA QMC dyskutować będą o nurtujących nas wszystkich problemach, czy, jak zwykło się mawiać w motoryzacji, wyzwaniach, stojących przed tą gałęzią przemysłu.

Idąc z duchem czasu zaprosimy uczestników Konferencji TOP automotive do spojrzenia w przyszłość branży motoryzacyjnej, skupimy się na nowościach technologicznych, a także dążeniu do tzw. Przemysłu 4.0.

Podczas tegorocznej Konferencji, odpowiadając na oczekiwania uczestników dotychczasowych edycji, przygotowaliśmy też zupełnie nową formę warsztatów. Dzięki temu nabiorą one bardziej praktycznego i interaktywnego wymiaru.

W poprzedniej edycji Konferencji TOP automotive 2017 udział wzięło 160 uczestników z 66 firm. A podczas 2 dni konferencyjnych aż 11 prelegentów wygłosiło 10 prezentacji. Dlatego w tym roku nie może Cię tam zabraknąć.

Dowiedz się więcej na http://www.topautomotive.pl

Aktualność
Forum Liderów Ochrony Środowiska już 10 października!

Tematyka tegorocznego Forum, które odbędzie się w Czechowicach-Dziedzicach w dniu 10.10.2018 r. skupi się wokół koncepcji Gospodarki o Obiegu Zamkniętym, promowanej obecnie m.in. przez Komisję Europejską oraz Rząd RP, powiązanej z nią strategii ochrony środowiska ONZ – „Czystsza Produkcja” oraz jej wdrażania w polskich instytucjach, w tym przede wszystkim w przedsiębiorstwach.

Gospodarka o obiegu zamkniętym (GOZ) to regeneracyjny system gospodarczy, polegający na stopniowym przechodzeniu od modelu gospodarczego wyprodukuj – użyj – wyrzuć, na model zaprojektuj – wyprodukuj – użyj – wykorzystaj ponownie.

Czystsza Produkcja (CP) nadaje priorytet rozwiązaniom z zakresu zapobiegania zanieczyszczeniom i marnotrawstwu zasobów u źródeł ich powstawania, tj. w procesach wytwarzania, zaopatrzenia, a nawet projektowania wyrobów i usług.

Podczas FLOŚ odpowiemy na pytania:

• Na czym polega Gospodarka o Obiegu Zamkniętym?

• Jak wiąże się z nią strategia ochrony środowiska ONZ, znana jako „Cleaner Production” („Czystsza Produkcja”)?

• Jakie korzyści mogą one przynieść dla przedsiębiorstwa?

Prelekcja merytoryczna prowadzona będzie przez ekspertów Stowarzyszenia Polski Ruch Czystszej Produkcji, w tym przez Prezesa Zarządu ww. Stowarzyszenia – dr inż. Michała Jana Cichego, Eksperta Czystszej Produkcji. W części dotyczącej dobrych praktyk zostaną szczegółowo zaprezentowane przykładowe wdrożenia z zakresu GOZ/CP w zakładach produkcyjnych działających na terenie województwa śląskiego.

Zapisz się na FLOŚ - http://www.forum-flos.pl
Tak1Nie

Wybraliśmy Liderów Zdrowego Biznesu
Rozstrzygnięcie konkursu!

Zakończyła się tegoroczna edycja Konkursu Liderów Zdrowego Biznesu, którego tematem przewodnim było „Budowanie potencjału zdrowotnego pracowników – działania z zakresu zarządzania zdrowiem w przedsiębiorstwie”.

Laureaci konkursu:
I miejsce
tytuł Złotego Lidera Zdrowego Biznesu otrzymuje firma
ROCKWELL AUTOMATION SP. Z O.O.
II miejsce
tytuł Srebrnego Lidera Zdrowego Biznesu otrzymuje firma
PHILIP MORRIS POLSKA S.A
III miejsce
tytuł Brązowego Lidera Zdrowego Biznesu otrzymuje firma
EMITEL S.A.

Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim firmom uczestniczącym w Konkursie bardzo dziękujemy za zaangażowanie. Jesteśmy pod wrażeniem przesłanych prac, a wybór Laureatów nie był łatwy.

Każdej firmie uczestniczącej w Konkursie gratulujemy dużej świadomości z zakresu zarządzania zdrowiem. Prace Laureatów będą przedstawione podczas Forum Zdrowego Biznesu.

Dowiedz się więcej o Forum Zdrowego Biznesu - http://www.forumzdrowegobiznesu.pl
Tak5Nie
Adelajda69

Witam. Firma TP bazuje na ludziach, którzy nie mają odpowiednich kompetencji do prowadzenia zajęć z tematyki jakości w szerokim spektrum ich rozumienia. Pomijając temat (usunięte przez administratora) ' szkoleniowca", który nie jest osobą kompetentną do odpowiedzi na zapytania Klientów. Temat Pana " szkoleniowca" pozostawimy w zapytaniu. Kolejny temat to (usunięte przez administratora) - określi tematykę, ponieważ jak do tej pory potrafi tylko i wyłącznie organizować imprezy na koszt firmy.... 4

TakNie1

@Adelajda69

Szanowna Pani, Zatrudniamy trenerów, którzy przechodzą przez odpowiedni proces kwalifikacji i zatwierdzania w VDA QMC i dopiero wówczas są dopuszczani do prowadzenia zajęć. Trenerzy ponadto mają doświadczenie praktyczne. Najważniejsze jednak, że po szkoleniu każdy uczestnik może wypowiedzieć się zarówno o samym szkoleniu jak i trenerach prowadzących. Zapewniamy, że każda opinia jest rozpatrywana merytorycznie i służy podnoszeniu jakości prowadzonych zajęć.

Martin

Organizacja szkoleniowców super!! Pozdrawiamy (usunięte przez administratora). Pijana górą - mamy nadzieję, że firma TP w tegorocznym TOP wybierze bardziej kompetentne i odpowiedzialne osoby niż wyżej opisana. Nie wiemy dlaczego Nasze posty zawsze zostają usuwane. Mamy nadzieję, że tegoroczna impreza będzie bardziej udana i przyniesie Państwu satysfakcję!

@Martin

Szanowny Panie, Dziękujemy za troskę o poziom naszej konferencji, zapewniamy, że staramy się, aby z każdym rokiem był coraz wyższy. Dotychczasowi uczestnicy wyrażali się o niej z uznaniem, a dowodem tego jest rosnąca liczba zainteresowanych i uczestniczących w wydarzeniu firm.

Zofija

Generalnie z perspektywy czasu, to nie było źle. Wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma. Trzeba pamiętać, że w każdej pracy są ludzie, którym puszczają ABSy w różnych sytuacjach. To nie jest wina firmy lecz indywidualności. No nic...kupon lotto pusty...trzeba robić dalej. Pozdrawiam cały Team!

Konkurs Liderów Zdrowego Biznesu

Wygraj tytuł Lidera Zdrowego Biznesu oraz innowacyjne badania, które pozwolą Ci zarządzać zdrowiem pracowników jeszcze efektywniej.

• Zdrowie pracowników jest istotne z punktu widzenia firmy, w której pracujesz?

• Realizujesz projekty z zakresu promocji zdrowia?

• Mierzysz efektywność tych działań?

• Innowacyjnie budujesz motywację i zaangażowanie pracowników?

• Chcesz robić jeszcze więcej?

• Dbałość o zdrowie pracowników w Twojej firmie określają poniższe słowa? Innowacyjność Zaangażowanie Efektywność Kompleksowość Różnorodność

Koniecznie zgłoś swoją firmę do udziału w konkursie i pochwal się dobrymi praktykami z zakresu zarządzania zdrowiem.

Do 31 lipca prześlij prezentację (maks. 15 slajdów) oraz artykuł (maks. 12 tys. znaków) dot. budowania potencjału zdrowotnego pracowników w firmie, w której pracujesz.

Targi SAWO 2018 za nami!

Ponad 30 tys. odwiedzających, 256 wystawców z 25 państw – tak w liczbach wyglądały tegoroczne Targi SAWO, które odbyły się pod koniec kwietnia w Poznaniu. Jak podczas każdej edycji, tak również i tym razem, nasza firma zaprezentowała swoją ofertę w zakresie bezpieczeństwa, zdrowia oraz ochrony środowiska.

W tym roku zaprosiliśmy uczestników Targów SAWO 2018 do odwiedzenia naszego stoiska i porozmawiania między innymi nt. profilaktyki negatywnych skutków stresu oraz promocji prozdrowotnego stylu życia. Nie zabrakło również dyskusji nt. bezpieczeństwa i higieny pracy oraz nowych rozwiązań, dzięki którym możemy poprawić warunki pracy.

Jednak nasze stoisko oferowało nie tylko specjalistów gotowych odpowiedzieć na każde pytanie, ale także liczne atrakcje i interaktywne aplikacje, dzięki którym pokazywaliśmy jak poprzez zabawę można rozmawiać o zdrowiu i bezpieczeństwie w zakładzie pracy.

W strefie relaksu zachęcaliśmy do przeprowadzenia badania skanerem HRV i sprawdzenia efektywności technik relaksacyjnych. Strefa pierwszej pomocy pokazała jak ważne, a jednocześnie proste czynności mogą uratować czyjeś życia. Jak duże znaczenie mają minuty, a nawet sekundy w przypadku ratowania ludzkiego życia. Stefa profilaktyki antystresowej uzmysłowiła jak duży wpływ na nasze samopoczucie mają codzienne wybory, czy to w zakresie produktów spożywczych czy też aktywności fizycznej. Niewątpliwą atrakcją całego stoiska była strefa koncentracji z interaktywną aplikacją, dzięki której każdy odwiedzający mógł sprawdzić swoją zdolność koncentracji, skupienia oraz odpoczynku.

Niezwykle intensywne 3 dni wystawowe dały nam możliwość poznania ciekawych ludzi, specjalistów i praktyków, którzy na co dzień dbają o zdrowie oraz bezpieczeństwo swoich pracowników. Mamy nadzieję, że podobnie jak i my, wszyscy nasi goście na długo zapamiętają tegoroczną edycję SAWO 2018. Do zobaczenia podczas kolejnych Targów w 2020 roku.

Zostaw merytoryczną opinię o Team Prevent Poland Sp. z o.o. - Pszczyna

Chcę opublikować: