SAM Headhunting Sp. z o.o.

Opinie o SAM Headhunting Sp. z o.o.

Aneta

Znalazłeś pracę za pomocą firmy SAM Headhunting? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojego doświadczenia. Jak oceniasz przebieg współpracy z firmą? Czy poleciłbyś tą firmę innym? Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które rozważają właśnie poszukiwanie pracy za ich pośrednictwem.

justa

ruki' nie widzialam zadnych ofert pracy by posiadali wiec niestety nie powiem ci jednka sama jestem zaintereswana samymi zarobkami.

tumik

Firma SAM HEADHUNTING to międzynarodowa firma założona w Danii w 1993 i mająca oddziały w 24 krajach na świecie. Prowadzą doradztwo biznesowe z zakresie headhunting'u oraz Executive Search. Wiadomo , że jeżeli chodzi o te branże to najlepszym miejscem na jej prowadzenie w naszym kraju jest Warszawa - z tego też założenia wyszli tutejsi szefowie

tomek

nie sądzę, żeby wszystkie komentarze tutaj były jakieś sztuczne i też nie wiem czy na pewno jest tak, że każdy chce hejtować tylko i nic więcej.. też zobaczcie na innych forach jak to wygląda i na pewno nie jest tak, że jednak tylko jakieś dziwne komentarze się pojawiają, ale wypowiadają się również pracownicy realni.

Oliwia

Doskonali pracownicy z których jestem zadowolona, panuje miła atmosfera, dokonala współpraca. Polecam

Tomek

Fantastyczna firma dzięki temu znalazłem wykwalifikowanych pracowników. Dzięki im usługom szybko znalazłem odpowiednią osobę, jestem bardzo zadowolony.

Marian

Dzięki tej firmie znalazłem znalazłem wykwalifikowanych pracowników, jestem bardzo zadowolony ze współpracy, rewelacyjna firma. Polecam

Tomasz

Moja firma poszukiwała kandydatów na kierowników nowo otwartych oddziałów, dzięki sam headhunting szybko i bez problemów znaleźliśmy odpowiednio wykwalifikowane osoby. Jesteśmy zadowoleni.

marcin

poszukiwałem zastępcy kierownika, z odpowiednim stażem i doświadczeniem, dzięki usługom firmy sam headhunting, dosyć szybko zostali nam przedstawieni

Alicja

Znakomita firma, dzieki nim mam 2 nowych doskonale wykwalifikowanych pracowników, zbadali ich referencje, przeprowadzili specjalne testy. Nie musiałam się niczym martwić. Polecam ich usługi

Marek

Bardzo cenię sobie współpracę z tą firmą, dzięki nim znalazłem wykwalifikowanych pracowników, z odpowiednim stażem i wykształceniem. Dbają o wszelkie szczegóły od badania kompetencji do sprawdzenia referencji kandydatów. Polecam

aNIKA

Dzieki tej firmie znalazłam wyspecjalizowanych praowników,jestem z nich bardzo zadowolona PoLECAM

Feliks

Janka

Zatrudniłem tę firmę gdy poszukiwałem odpowiedniej osoby na stanowisko kierownika, osoba ta musiała posiadać odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Dzieki jej usługom szybko znalazłem odpowiednią osobę, jestem bardzo zadowolony.

Kasia

Świetna firma, bardzo sobie chwalę ich pomoc. Dzięki nim mam teraz lepiej płatną pracę jako menager, a mam ten sam zakres obowiązków. Jestem im bardzo wdzięczna za tę pomoc, to świetna sprawa, że takie instytucje powstają również w Polsce

Zostaw opinię o SAM Headhunting Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SAM Headhunting Sp. z o.o.