Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Jeronimo Martins Biedronka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Warszawa

Na jaki czas dostaje się umowę pierwsza i kolejna?

Zapytaj się przez telefon
@Monika

Zapytaj się przez telefon

Kazia

Dlaczego JM nie dało do tej pory zleceń na grudzień na wykładanie towaru Agencji, która zatrudnia Polaków, za to w sieci pełno ogłoszeń od Agencji która dostarcza tylko Ukraińców do tej pracy? Współczuje kierownikom sklepów, którzy do tej pory mieli pomoc w stałych osobach które znali i na które mogli liczyć, że ogarną sklep i klientów, jak cały personel (włącznie z kierownikiem) siedział na kasie

marek
@Kazia

Zgadnij $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

na dodatek ""skumali się z Caritasem wiec tam juz kupować nie bęę

Też nie do końca
@Andrzej

Też nie do końca, raz na jakiś czas coś im dają.

Aaaa

Jak wyglada praca w Warszawie w Biedronce? Zastanawiam sie czy tam sie starac czy darowac sobie. Mysle o stanowisku Kasjer.

Ut
@Aaaa

nie warto, jak jesteś młody i nie szukasz czegoś na szybko to idź gdzieś do biura. Te 200 - 300 brutto mniej ale pierd. to. Ta praca to gówn. i nie będziesz miał szacunku do siebie.

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Robert

Z pewnością praca nie jest najlżejsza ale wynagrodzenie jest ok.

tren
@Robert

Kasjerka pobita w biedronce została zwolniona z pracy. No chyba więcej nie trzeba pisać...

@tren

Ile zarabia Zks w Warszawie? Chcę się przenieść z Lidla i nie wiem czy się opłaca?

fff
@anonymous

Wyjściówka 3500 brutto, czyli na ręke jakieś 2700. O premiach zapomnij chyba ze sklep wyrabia budżet i wynik tajemniczego klienta będzie 100% w którym pytania bonusowe też muszą 100% zgodne. Jak z jednego pytania bonusowego bedzie 0% to nie ma premii.

Aaaaattt415

Biedronka osiedle kaszubskie wejherowo . Ceny się nie zgadzają . Ceny nie są widoczne dla klienta i wprowadzają w błąd . Obsługa klienta bardzo nie miła .

klient

Nowy sklep w Grodzisku M. po tygodniu po przenosinach stoi pusty. Czyja to wina brak towaru, brak ludzi do wykładania?

derf

Be zastrzezen, nie ma moze och i ach ale sa w porzadku, dobre promocje , fajni ludzie.

Halina

@Andrzej, a co w tym złego? Rozumiem, że nie jesteś pracownikiem Jeronimo Martins Biedronka i piszesz z pozycji klienta firmy? @Nie zalogowany, a czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne? @Nowa, rozumiem, że chciałaś się podzielić swoją opinią na temat pracy w Jeronimo Martins Biedronka, ale wypowiadając się na forum, nie używaj proszę wulgaryzmów.

Nie zalogowany

Wlasnie sie zwolnilem ,bylem zobaczylem popracowalem 2 mc . Jest slabiutko pracy od groma a wynagrodzenie marne 2750 brutto, slynna premie tracisz za nawet zwylky dzien urlopu na ządanie itd.

Nowa

Ciężka praca, kierownicy nie mili, czepiają się o byle co, promowane jest donosicielstwo na współpracowników, ogólnie zapier*** i brak szacunku dla pracownika, ogólnie to nie polecam pracy w tej firmie.

Halina

@Alicja, widziałam, że byłaś zainteresowana pracą w Jeronimo Martins Biedronka w Warszawie. Czy zdecydowałaś się aplikować do pracy w tym miejscu pomimo braku odpowiedzi na Twoje pytania na forum? @anonymous, rozumiem, że umowa, którą się podpisuje, to umowa o pracę, tak? Jak przedstawia się socjal w Jeronimo Martins Biedronka?

Pracuje krótko bo jakieś dwa miesiące... Wcześniej pracowałam w smyku ,ale powiem tak... Praca pewna od razu umowa na rok Lidzie jak ludzie jeni super inni, fałszywi i nie warci uwagi Nie boję sie pracy fizycznej więc praca w biedronce nie jeat dla mnie dużym wezwaniem Dobry kierownik to i też lepiej zorganizowana praca Lubię to co robie i uważam że robie to doborze Kierownikiem raczej bym być nie chciała bo nie lubię być oceniana za cos co bym zrobiła lepiej Łatwa praca dla inteligentnych którzy nie boja sie ze złamią paznokicia Jeśli trafie na niesprawiedliwie traktowanie naprwno to opisze

Alicja

Witam. Czy pierwsza umowa w biedronce jest na czas określony? Czy szkolenia odbywają się przez 10 dni pod rząd? Umowę podpisuje się 1 dnia szkolenia? Jaki jest okres wypowiedzenia w przypadku gdy po szkoleniu stwierdzę, że nie jest to jednak praca dla mnie?

Halina

@Jagoda, rozumiem, że chciałaś podzielić się swoją opinią, ale zważ proszę na nasz regulamin (https://www.gowork.pl/regulamin ). Komentarze w obraźliwym tonie są nie do przyjęcia w tym miejscu. @Marcel, ale rozumiem, że nadgodziny są odpowiednio płatne lub z możliwością odbioru dnia wolnego? Czy każdy musi zgadzać się na dodatkową pracę? @Robert, a na podstawie jakiej umowy jesteś zatrudniony? Jak z socjalem w Jeronimo Martins Biedronka?

Jagoda

Byłam, pracowałam. Nie polecam. Ci przetrwają co palec w tyłku prezesów trzymają. Normalni ludzie albo odchodzą albo sa zwalniani

Antoni Mackiewicz

Ostatnio wszystie stoiska pozamieniane- kp[in w żywe oczy komu to p[otrzebne- Pewnie stałych Klientów chćą poigonić pi swoich sklepach . Załosne praktyki. A tak nawiasem tylko kupuję to co potrzebuję.

Marcel

Wyzysk na maxa.. Brakuje ludzi to ciagle nadgodziny. Do tego po chamsku wydluzyli godziny pracy w piatek i sobote.

rekrutacja do biedronek na terenie Warszawy otwarta. kontakt 797047800

@Paweł

Ile zarobi Zks???? W Warszawie??

Dffghkh

Jest źle

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Warszawa

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka