Holding Liwa Sp. z o.o., Likus Concept Store

Opinie o Holding Liwa Sp. z o.o., Likus Concept Store

Mo
użytkownik zarejestrowany

Holding Liwa Sp. z o.o., Likus Concept Store ma się coraz lepiej, dyrektorzy coraz bardziej się starają

Karol

Pracowałem u Likusów w Krakowie i wcale nie zgadzam się na te opinie powyżej, ale tak jak mówiłem, mieszkam w Krakowie i nie znam przypadku Warszawy, Katowic czy Wrocławia. Co prawda zarobki nie są najlepsze ale jest to prestiżowe miejsce, bardzo dobrze postrzegane w Krakowie (i nie tylko). Mam bardzo dobrą pracę dzięki temu (mój obecny szef doceniał to, że mam Likusów w CV). Poza tym personel jest super, bardzo pomocny, tylko raz trafiłem na patafiana ale no trudno....życie. Kadra menedżerska w krakowskich hotelach jest na prawdę świetna.

AjEm - 2011-03-20 21:39:49 Cała prawda szukaja oszczednosci a gamon sowa robi ich jak chce na potezne pieniadze i dalej go trzymaja a innych zwalniaja.

AjEm

Cała prawda

kuku

a jestes z Katowic? mozesz coś więcej powiedzieć?

samarytanin

czy "wy" [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracowaliscie kiedys w innej firmie niz Liwa?! znam pracownikow i moge smialo ich okreslic, jako banda gamoni...

qwert

Ja obecnie pracuje dla holding Li(ch)wa. Perspektyw rozwojowych żadnych. Podwyżek zero. (usunięte przez administratora) Najniższa krajowa i wio do roboty!

mesajah

to fak! Panowie Likusi chyba sami do konca nie wiedza co sie dzieje w ich hotelach , jak pracownik to gozej niz zwierz zapiernicza . ale fak jest taki ze dobrze płacili kiedys , pisze kiedys bo juz tam nie pracuje. ale jak sie pujdzie do innych pracodawcow to jest jeszcze gorzej.ja milo wspominam prace u Likusow bo zajebisci ludzuie tam pracowali :)

To prawda, we Wrocławiu w Monopolu jest podobnie. Pracownik to tania siła robocza, której się nic nie należy, poza (usunięte przez administratora)

konfident z bajora

Ktokolwiek kto liczy na świetlaną przyszłość w tym Holdingu powinien darować sobie aplikowanie. Głównym minusem jest brak jakichkolwiek perspektyw na premie/podwyżki. Kadra menadżerska jest niekompetentna i niesłowna. Nie mówiąc już o szefostwie... Firma potrafi nie płacić za umówione szkolenia czy wykonane dodatkowe prace - najlepiej zabezpieczać się dodatkową umową na zlecenie etc. Holding wykorzystuje swoich pracowników przedmiotowo, nawet po paru latach współpracy potrafi wykopać zaufanego pracownika na przysłowiowy "zbity pysk". Jedyne co ratuje holding/LCS to (za wyjątkiem menadżerów) sympatyczni ludzie tam pracujący.

Zostaw opinię o Holding Liwa Sp. z o.o., Likus Concept Store - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Holding Liwa Sp. z o.o., Likus Concept Store