Opinie o Gata House Nieruchomości w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gata House Nieruchomości. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gata House Nieruchomości o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gata House Nieruchomości w Warszawa

Jak wygląda rozmowa w Gata House Nieruchomości na stanowisko Asystent/-ka? Z iloma osobami się rozmawia? 8 września pojawiło się ogłoszenie.

Bartek Nowy wpis

Praca w Gata House nieruchomości to absolutnie niepowtarzalne doświadczenie! Atmosfera panująca w firmie jest niezwykle przyjazna i otwarta, co pozwala na swobodną i kreatywną pracę. Co równie ważne, rozliczenia zawsze odbywają się terminowo, co stanowi o profesjonalizmie i rzetelności firmy. Gata House może pochwalić się ogromną bazą klientów i nieruchomości, co ułatwia pracę i pozwala na osiągnięcie doskonałych wyników. Właścicielka firmy to nie tylko kompetentna i świetnie zorganizowana osoba, ale przede wszystkim bardzo miła i sympatyczna, co sprawia, że praca w Gata House to po prostu czysta przyjemność! Serdecznie pozdrawiam właścicielkę oraz cały zespół!

Aleksandra Iwańczak Nowy wpis

Pracowałam w Gata House kilka lat temu przez prawie 2 lata. Niedawno z przyjemnością wróciłam do firmy. Jej właścicielka jest osobą bardzo doświadczoną w obrocie nieruchomościami. Jej podejście do klientów jest profesjonalne. Zawsze dba o zadowolenie obu stron (sprzedającego/kupującego, wynajmującego/najemcy). Służy radą, starając się dokładnie zidentyfikować potrzeby klientów. Przecież to często poważne życiowe decyzje. Jeżeli chodzi o atmosferę pracy, to jestem bardzo zadowolona. Szefowa jest wyrozumiała, choć wymagające, ale przecież to praca, więc starać się należy. Mogę liczyć na wsparcie.

Ewa Nowy wpis

A długo pracowała tu Twoja żona ? Od zawsze była taka atmosfera ?czy ktoś lub coś to spowodowało ? A poza atmosfera jak oceniacie zarobki ? Żona była zadowolona? Były jakieś dodatki do podstawy? Premie /nagrody?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gata House Nieruchomości? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Artur

Właścicielka bardzo nieslowna umawia się i nie dotrzymuje słowa

Gabriela
@Artur

A czym Cię tak konkretniej rozczarowała z tym brakiem słowności? Coś z ofertą?

Czy firma Gata House Nieruchomości w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Nie, niczego nie finansuje. Wszystko, łącznie z bieganiem do klientów, robisz na własny koszt. Jeśli przyprowadzisz sprzedającego i kupującego, którzy zawrą transakcję i zapłacą(usunięte przez administratora) wynagrodzenie, to dostaniesz z tego trochę jako prowizję. Nic ponad to. Zresztą, może dostaniesz, a może i nie(usunięte przez administratora)

biuro

Pani Marto B. dziękujemy za Pani opinię. Pracowała Pani na bardzo dobrych warunkach podstawa plus połowa prowizji od wynajmu/sprzedaży. Bieganie do klientów? Nie wiem czy Pani pamięta ale miała Pani pełny zwrot za taxówki, na które sama wystawiała nam Pani faktury:). Przykro nam, ze nie jest Pani zadowolona ze współpracy, ale niestety nie przykładała się Pani do pracy. W umowach i systemie wyłapaliśmy liczne błędy i musieliśmy Pani zwrócić uwagę.

biuro

Dzień dobry, tak prowadzimy szkolenia dla nowych pracowników:)

biuro

Pani Marto B. dziekujemy za Pani opinię. Pracowała Pani na bardzo dobrych warunkach podstawa plus połowa prowizji od wynajmu/sprzedaży, całkowity zwrot za taxowki. Dostałą Pani potrzebny sprzęt do pracy. Nie miała Pani obowiązku siedzenia na siłe w biurze, byla Pani calkowicie wolna, wiec gdzie tu mowa o mordędze? Niestety brak Pani zaangażowania,liczne błędy,pomyłki w umowach oraz nieumiejętność pracy w systemie skutkowały niepowodzeniami.

Szkoda, że nic nie mogę dowiedzieć się o atmosferze w firmie!!

I.

Bardzo dziękuję Pani Agnieszce za pomoc w wynajęciu mieszkania, szybko, sprawnie, profesjonalnie.

Nie polecam

Wiem, że to nieodpowiednie miejsce na opinie klienta,ale niech ludzie wiedzą. Firma olewa klienta i nie odpowiada na maile, na zadne zapytania. Nawet prośba o kontakt nie działa. Jeśli ma takie podejscie do klienta, to lepszego do pracowników miec nie będzie. Nie polecam

Nie zgadzam się z opinią koleżanki, jakiś czas temu pracowałam w tej agencji i miło wspominam, właścicielka jest osobą wymagającą ale ja to doceniałam, bo dzięki temu dopięłam kilka transakcji. Jeżeli chodzi o rozliczenia finansowe, zawsze na czas i bez problemu, nawet po odejściu z pracy zostałam poinformowana o zakończeniu transakcji i zaproszona do biura w celu rozliczenia się, miło zostałam zaskoczona.

ooops
@anonymous

Hahaha, sama piszesz, że byłaś zaskoczona uczciwym potraktowaniem. Milo, ale zaskoczona. Nikt kto tam pracował nie napisał by takich pochwał dobrowolnie. Chyba że sama właścicielka.(usunięte przez administratora) Co do pomocy, to szkoda pisać dalej, śmiech i tyle. Zresztą każdy sam może ją poznać. Słyszę, że wciąż szuka chętnych do latania po mieście (usunięte przez administratora)

Rozczarowana
@anonymous

A Ja sie nie zgodze. Z 4000 do wyaty dostalam od (usunięte przez administratora)500 zl bo cala sprawe przekazala Edycie od samego poczatku aby mnie pominac. Powiem tak. Na poczatku wydaje sie byc ok ale czlowieka poznasz po tym jak konczy. Nie polecam.

Waldi

Myślę, że forum pracownicze nie jest właściwym miejscem do "reklamacji". poza tym każdy może popełnić jakiś błąd.

Zniesmaczona

Z perspektywy klienta - NIE, NIE i jeszcze raz NIE. Pan (usunięte przez administratora)pokazywał nam mieszkanie w ubiegłym roku. Razem z właścicielem nie szczędzili sobie uszczypliwych uwag z podtekstem "gówniarze zadają pytania na poziomie przedszkola", a kilka moich uwag (np. pytanie czy parkiet był restaurowany czy kładziony nowy - w mojej opinii zupełnie zwyczajne) spotkało się nawet z salwą śmiechu. Ciekawym było, że ogłoszenie o sprzedaży wystawione było zarówno przez Gata House, jak i bezpośrednio przez właściciela. Pięciokrotnie podkreślano wysokość kary za kupno bezpośrednio poza agencją, a właściciel z niesamowitym zapałem negocjował cenę przez telefon, bez obecności agenta. Nie dostaliśmy żadnej informacji o konieczności podpisania umowy przed prezentacją, natomiast w czasie jej trwania pan (usunięte przez administratora) zagrodził nam drzwi i nie chciał wypuścić z mieszkania bez złożenia odpowiednich podpisów i podania wszelkich danych, łącznie z NUMEREM DOWODU i PESELEM (!!!). Przez kilka dni po feralnej wizycie byłam nękana telefonami. Stanowczo NIE POLECAM! (usunięte przez administratora)

Tomasz

Czy dobrze pracuje się wam w firmie? Taka cisza.

ooops

W pełni się zgadzam

Zostaw merytoryczną opinię o Gata House Nieruchomości - Warszawa

• Jak się pracuje w Gata House Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Gata House Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gata House Nieruchomości?

Gata House Nieruchomości

Gata House Nieruchomości