Opinie o Rawicom Consulting Services Sp. z o.o. w Łabiszyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rawicom Consulting Services Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rawicom Consulting Services Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rawicom Consulting Services Sp. z o.o. w Łabiszyn

Aneta Nowy wpis

W ogłoszeniu dla Specjalisty ds. Obsługi Klienta było napisane, że znajomość branży jest w zasadzie mile widziana. Do tego występuje jakieś dofinansowanie do kursów czy też szkoleń. Czyli firma nie organizuje jednak niczego wewnętrznie i samemu trzeba o to zadbać?

Atmosfera w firmie jest piekielna. Zero szacunku dla ludzi. Adam z tym drugim czerwonym P…zrobili na własnym podwórku niezle g….omijać szerokim łukiem tych pseudo inżynierów i biznesmenów. Pracowników musza sprowadzać z dalekiego wschodu… ciekawe dlaczego ? Hmmmm jak widać studia i szczęście w życiu to nie wszystko.

Lidia
@Michał

sprowadzać? a to sami przypadkiem chętnie nie kandydują, raczej nikt by ich nie zmuszał? skoro już o nich wspominasz to dużo ich obecnie tu pracuje? jak proporcje na oko by wyglądały?

HR
@Michał

Szanowny Panie jest na bardzo przykro, że tak źle ocenia Pan atmosferę w firmie Rawicom i zarząd, na pewno zwrocimy uwage gdzie popelniamy błąd i postaramy sie bardziej Przeszedł Pan przez 4 stanowiska i bardzo staraliśmy się dobrać coś do Pańskiej wiedzy i możliwości. Zawsze staramy się dać kolejna szanse i otwierać przed pracownikami nowe perspektywy Jednak tak jak czytam nie zawsze po drugiej stronie mamy osobę otwarta i życzliwą To prawda w Rawicom pracuje bardzo dużo osób z różnych na tą chwilę aż z 12 krajów nie wstydzimy się tego i staramy się każdemu pomóc odnaleźć jego miejsce na ziemi, oczywiście pracuje też bardzo dużo Polaków:) Przykro nam, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań Życzymy szczęścia /Rawicom

Marek Nowy wpis
@HR

Jak można tak kłamać?

Olga Nowy wpis
@Marek

Jak można tak napisać nie podając uzasadnienia? Jest teraz oferta na obsługę klienta z możliwością na szybką aplikację, podasz więc najpierw wyjaśnienia? Czy to w ogóle aktualne? odniesie się ktoś do tej opinii? jakie spotkania integracyjne z opisu są organizowane? Atmosfera ok?

@Rawicom Nowy wpis
@Michał

Mieszkam we Francji długo. Był spokój. Pojawiła się ekipa z tej firmy i oczywiście nie Polacy. Rasistką nie jestem ale Polaków nie ma do pracy ? Oni w ogóle ludzi nie szanują. 2 w nocy muzyka. A weź im coś powiedz

Karol Chyliński

Poniższe wpisy (vide wpis: "Michał 18.01.2023 16:10" - nie ma u nas pracownika o imieniu Michał) są nieprawdziwe i krzywdzące dla firm z grupy Rawicom. Nie wiem też kto je zamieszcza - przykładowo, pomimo najszczerszego otwarcia na różnorodność w firmie, wśród ok. 20 osobowego zespołu projektantów, inżynierów itd. w Warszawie i kilkuosobowego zespołu projektowego w biurze w Gliwicach, nie zatrudniamy w Rawicom Consulting Services osób z 12 krajów :) Pozdrawiam Karol Chyliński Prezes Zarządu Rawicom Consulting Services sp. z o.o.

Lidia
@Karol Chyliński

Czy w ostatnim czasie w firmie miała miejsce jakaś rotacja i to mógłby być powód do stawiania na jej temat negatywnych opinii? Wymieniony wyżej zespół od jakiego czasu współpracuje w tym składzie?

;)

Nie polecam pracy w tej firmie. Brak szacunku do drugiego człowieka. Zarząd stres wyładowuję na pracownikach. Szowiniści. Może i na rynku oferują więcej, ale ta praca nie jest warta żadnych pieniędzy.

@;)

Przez co objawia się brak szacunku? I w czym ten stres? Atmosfera w pracy odgrywa dosyć ważną rolę jednak, dla mnie przynajmniej

@;)

Ryszard
@..

Prezes firmy zaprzeczył, by brakowało szacunku, czy wyładowywano złość na pracownikach. Nie podano też o jaką sytuację chodzi. Komu więc wierzyć i jak ludzie się tu do siebie odnoszą?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Rawicom Consulting Services Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Kosztorysant powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Karol Chyliński

Zdecydowanie zaprzeczamy, że opisane w opinii z dnia 22.11.2022 godz. 13:55 przejawy zachowań miały kiedykolwiek w naszej spółce miejsce. Nie zgadzamy się z tą opinią i uważamy ją za krzywdzącą oraz zupełnie nieprawdziwą. W Rawicom Consulting Services od początku budujemy dynamicznie rozwijającą się, otwartą, niedyskryminacyjną i zróżnicowaną organizację, której jednymi z fundamentów są dobra atmosfera pracy oraz bezwzględne poszanowanie pracowników (niezależnie od ich płci, pochodzenia, wieku, doświadczenia itd.). W związku z licznymi nowymi, bardzo interesującymi projektami zatrudniamy też nieustannie kolejnych specjalistów z branży PV i nie tylko - tak, aby presja związana z realizacją poszczególnych projektów była jak najmniejsza. Mając na uwadze zobowiązania wobec naszych klientów oraz kontrahentów, wymagamy przy tym terminowej, rzetelnej oraz efektywnej pracy. Nagradzamy ją bardzo konkurencyjnym na rynku wynagrodzeniem, dostarczamy też wszelkie niezbędne w naszej opinii narzędzia (np. PVCase), usprawniające pracę. Z wyrazami szacunku, Karol Chyliński Prezes Zarządu

J

Można i dużo więcej zależy od wiedzy i doświadczenia

Dorota
@J

Hmmm maja super opinie w Google kliencie są bardzo zadowoleni z jakości, a bez doświadczenia tez przyjmują? Jak wyglada rekrutacja na stanowisko montera ?

Zostaw merytoryczną opinię o Rawicom Consulting Services Sp. z o.o. - Łabiszyn

• Jak się pracuje w Rawicom Consulting Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rawicom Consulting Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rawicom Consulting Services Sp. z o.o.?

Rawicom Consulting Services Sp. z o.o.
  • Szubińska 10
    89-210 Łabiszyn

Rawicom Consulting Services Sp. z o.o.