Opinie o Schnaider Group Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Schnaider Group Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Schnaider Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schnaider Group Sp. z o.o. w Wrocław

Przewoźnik Nowy wpis

Nie płacą za wykonaną pracę podwykonawcom. Nakładają bezpodstawnie kary, ale nie płacą nawet reszty należności. Sprawa w sądzie, komplet dowodów na poprawne wykonanie zleceń, prawdopodobnie niewypłacalni. Firma zarabia na ludzkiej krzywdzie.

Przewoźnik 2 Nowy wpis
@Przewoźnik

Zgadzam się , (usunięte przez administratora) oraz nie regulują należności , zresztą siedziba mówi sama za siebie , Wrocław … pewnie kumple Mateuszka

Jakie są warunki zatrudnienia w Schnaider Group Sp. z o.o.?

Walek Przewoźnik Nowy wpis

Wykonałem dla nich 2 transporty i oczywiście nie zapłacili mi za usługę, na dodatek byłem zastraszany ale sprawa jest w sądzie już po raz drugi bo od wyroku się odwołali ale nic im to nie pomoże , właściciele przerzucają majątek ze spółki do spółki i w ten sposób nadal mają kolejnych naiwnych ale już niedługo w końcu i na nich znajdą sposób , ja chcę odzyskać zarobione uczciwie pieniądze oraz koszty sądowe

Pełnomocnik poszkodowanego

Potwierdzam, że egzekucja komornicza prawomocnie zasądzonych wyrokiem Sądu w Krakowie należności od Schnaider Group sp. z o.o. we Wrocławiu na rzecz przewoźnika zakończyła się bezskuteczną egzekucją. Słowem - komornik nie miał z czego ściągnąć kilkudziesięciu tysięcy złotych. Umowa z przewoźnikami zawiera postanowienia, których konsekwencją jest (usunięte przez administratora)k i brak zapłaty za wykonane przewozy. Sądy w licznych wyrokach stwierdziły, że takie działania rażąco naruszają prawo. Co do wyniku postępowań karnych w kierunku (usunięte przez administratora) nie mam bliższych informacji. O grupie firm tak działających i powiązanych był program chyba Anity Gargas - można znaleźć w internecie.

Specjalista Ds. Sprzedaży

Rozmowa trwała ponad 30 minut, więc przynajmniej rekruter mógł mnie dobrze poznać (czasami rozmowy trwają 5 minut). Mimo, że było bardzo dużo pytań, które sprawdzały moją osobę, to atmosfera była luźna i miła. Niestety nie dostałem pracy, a szkoda, ponieważ były na rozmowie przedstawione warunki współpracy i zdecydowanie mi odpowiadały.

Bardzo dużo pytań o poprzednią pracę, czy przechodziłem szkolenia sprzedażowe

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Przewożnik

Potwierdzam i mam na to dowody od 2 lat nie płacą za faktury.w przypadku gdy ktoś chciałby rozpocząć proces zbiorowy przeciwko tym(usunięte przez administratora) to się chętnie przyłącze. Nie rozumiem jak taka spedycja tzn pseudo spedycja ma możliwość istnieć na rynku!

HUĆ

Uwaga nie płacom i ta (usunięte przez administratora) Maja piwowarska zamieszkała Siemianowice nie płacom

Justyna
@HUĆ

tak nagle ktoś miał przestać płacić za pracę? jakoś jeszcze niedawno nikt niczego takiego nie pisał co miałoby na o wskazywać. Coś z kondycją firmy po nowym roku jest nie tak? Ile osób teraz tu pracuje tak właściwie?

Ka
@Justyna

Od dłuższego czasu nie płacą. Mamy z nimi problem juz ponad 3 lata a każdy NEGATYWNY komentarz na ich temat jest usuwany

Alicja

Praca jako spedytor - w jakich godzinach? Podobno jest bardzo dużo pracy, tak tu wyczytałam. Możecie powiedzieć, ile na takim stanowisku można zarobic? :)

Team

nie znam nikogo kto pracuje w schnaiderze i by narzekał, że tu pracuje i to powinna być najlepsza rekomendacja dla każdej firmy ;)

@Team

Zgadzam sie ale nie jest to robota dla leszczy ;D

ahaha
@Anonim

ale wy jestescie zwyklymi złodziejami a pracownicy tacy jak ty to najwięksi leszcze, wlasciciel firmy szuka bałwanów i osłów ktorzy beda celowo okradac innych ludzi a ty z tego robisz jakąś wyższą formę, gościu, godnosci trochę

Czy Schnaider jeszcze rekrutuje? Gdzie mogę wysłać CV? Słyszałem dobre opinie o pracy ale nie mogę znaleźć kontaktu

Julia

na pewno szukałeś? jednym kliknięciem znalazłam ich stronkę w mediach społecznościowych, tam też jest podany email. jakie stanowisko Cię interesuje? chyba też wyślę cv.

Przewoznik

polecam

Schnaider spedycja

Praca w spedycji jest wymagająca i jest pod dużą presją i chyba nikt kto się na taką pracę decyduje nie może się spodziewać, że będzie to typowa praca przy biurku od 8 do 16. Jest zap.ieprz i jest presja na wyniki. Ale nie za darmo i chyba nikt kto ogarnie funkcjonowanie rynku nie myśli za bardzo o zmianie branży. Kwestia szkoleń i dyscypliny a u nas w schnaiderze szkolenie jest bardzo kompleksowe ;)

Podwykonawca

Polecam dobra wieloletnia współpraca, Serdecznie pozdrawiam

de pe

Tyle lat pracowałem i jestem w szoku do jakich praktyk konkurencja się jest w stanie posunąć z tymi komentarzami, bo chyba o innej firmie jest mówimy. Wszystko było realizowane w terminie i na czas, dużą wagę się do tego przykładało. Tylko po to, żeby potem czytać jakieś bzdury o sobie. Pozdrawiam starą ekipe i trzymajcie się..

tomasz

solidna firma, od zawsze co pamiętam mieli najlepszych klientów i zawsze pewną robote na kółkach

leszek

Pracuję już kilka miesięcy, więc chyba mogę się wypowiedzieć. Praca jak praca... trzeba pracować ;) Jest stabilnie, wypłaty na czas.

a tam narzekacie, jest ok

aaa

dlaczego nie mogę dodać opinii ?

Warunki pracy proponują bardzo dobre ! Chyba się zdecyduje

pavel
@Paweł

ja jakiś czas temu aplikowałem i w sumie jest poki co spoko !

łukasz

ja narazie miesiąc i jest znośnie, zobaczymy bo ze spedycjami różnie bywa... ale na razie nie narzekam

bogdan

Polecam tą spedycje , warunki w sam raz. Nie narzekam na zlecenia !

Zostaw merytoryczną opinię o Schnaider Group Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Schnaider Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schnaider Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schnaider Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 23 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Schnaider Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Schnaider Group Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Schnaider Group Sp. z o.o.

Schnaider Group Sp. z o.o.