Opinie o TelMag Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TelMag Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TelMag Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TelMag Sp. z o.o. w Kielce

ByłyPracownik Nowy wpis

Unikać jak ognia! Sprawdźcie sobie opinie firmy "Maxtel" to spółka tego samego prezesa pana K. Nie płacili ludziom, mieli sprawy w sądach o długi, ogłosili upadłość. Córka prezesa otworzyła drugą spółkę i po pewnym czasie pan Prezes K. znów widnieje w KRS na tym stanowisku.

ewa Nowy wpis

Jedno wielki oszustwo, nikomu nie polecam pracować dla gościa który zrobił innych na prawie 10 mln!!!!!!!!

Nick Nowy wpis

Ostrzegam przed współpracą z tą "firmą" wszystkich kontrahentów i pracowników. Bardzo nierzetelna.

Małgorzata Nowy wpis

Chodzi Ci o to o czym piszą na forum, że jest tutaj walka o pensję w terminie lub spłaty kontrahentów na czas? Czy coś jeszcze byś dorzucił oprócz tego co padło już na forum, że masz taką opinię?:/

(usunięte przez administratora) jeszcze nikt nie otrzymał całej pensji w terminie albo bez sądu

Rafał
@pracownik

To ludzie muszą kończyć w sądzie z firmą? Słabo... ;/ Dużo takich spraw jest założonych?

@Rafał

łatwiej byłoby spytać ilu nie kończy..... chyba ci, którzy nie chcą się z koniem kopać

Małgorzata
@pracownik

Spójrzmy na to pozytywnie! Dzięki temu pracownik nie ma możliwości "przewalenia wszystkiego na pierdoły". Już nie będzie musiał mówić, że żyje "od wypłaty do wypłaty". A comiesięczne sprawdzanie konta w banku będzie niczym otwieranie kinder niespodzianki! Takie atrakcje właśnie firma zapewnia swoim pracownikom, lepsze to normalnie niż imprezy integracyjne. ;)

Pracownik Biurowy

Jako taki, pracodawca wykręcał sie od udzielenia odpowiedzi na moje pytania,

odnosnie wynagrodzenia umowy i opinii Maxtel/Telmag... Pan prezes jak i Pani księgowa zapewniają a ludzie co innego mówią...jakos mnie nie przekonali

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
wierzyciel - marzyciel

Dopiero 7 miesięcy czekam na należność. Już jestem na etapie braku kontaktu z pseudo prezesem. Modlę się o pozytywne rozwiązanie. pozdrawiam wszystkich w podobnej sytuacji.

Rafał
@wierzyciel - marzyciel

Modlisz się? To ja myślałem, że w takich sprawach pomaga sąd, a nie Bóg, ale co ja tam wiem :)

Zainteresowała mnie oferta pracy w firmie TelMag Sp. z o.o. jako Kierownik Utrzymania Ruchu. Czy wiecie coś więcej na jej temat? Warto aplikować?

warto....... przeczytać opinie o firmie i spytać tych którzy już zaznali tego szczęścia

RS

W zeszłym tygodniu minął termin wypłaty (14 dni od wystawienia rachunku), do dziś jej nie mam. Jak osobiście udałem się do prezesa żeby się upomnieć (wcześniej przez dwa dni nie mogłem się do niego dodzwonić), to jego postawa była (lekko mówiąc) niepoważna i lekceważąca, do tego stopnia że aż słów brakło.

@RS

Witam Panie Michale! Myślę, że warto rzetelnie przedstawiać przebieg każdego spotkania. Był pan wczoraj- pytając, czy "wyszły" do Pana pieniądze. Ja odpowiedziałem, że sprawdzę i jeśli nie zostały przekazane- to przeleję Panu wynagrodzenie. Pan stwierdził, że chciałby gotówkę- na co ja powiedziałem, że firma nie prowadzi kasy i nie ma takiej możliwości. Po pana wyjściu dokonałem przelewu, więc dzisiaj będzie miał Pan pieniądze na koncie. Pozdrawiam

Macie może obecnie jakieś przyjęcia?

@Zainteresowany

Witam!! Dziękuję za zainteresowanie naszą firmą. Tak-poszukujemy pracowników na monterów fotowoltaiki,także elektryków,nawet z małym doświadczeniem zawodowym. Chętnie przyjmiemy do pracy konserwatorów wind osobowo-towarowych-z uprawnieniami UDT. Zapraszam do złożenia CV-a także na rozmowę osobistą. Pozdrawiam

Aktualność
Firma Telmag Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach poszukuje kandydatów na stanowiska Konserwator / Pomocnik konserwatora wind osobowych i towarowych

Zadania działu: konserwacja, naprawa i remonty wind osobowych i towarowych oraz całodobowe pogotowie dźwigowe.

Zakres obowiązków:

• Diagnozowanie oraz usuwanie usterek, awarii, problemów technicznych

• Konserwacja i naprawa urządzeń dźwignicowych u Klientów firmy,

• niezbędne narzędzia pracy

• samochód serwisowy

Kontakt:Małgorzata Koźbiał : sekretariat@telmag.com.pl , tel.:509 211 781

Uwaga:
Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych,zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu oraz przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133,poz. 883)"

Aktualność
Firma Telmag Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach poszukuje kandydatów na stanowisko: Monter urządzeń i instalacji fotowoltaicznych.

Zadanie działu:kompletny montaż ogniw fotowoltaicznych-zasilających w energię elektryczną dany obiekt.
Zakres obowiązków:

• montaż ogniw fotowoltaicznych na dachach domów jednorodzinnych i innych obiektów

• wykształcenie średnie

• umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

• samodzielność

• samochód serwisowy

Kontakt: Małgorzata Koźbiał : sekretariat@telmag.com.pl , tel.:509 211 781

Uwaga:

Aktualność
Firma Telmag Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach poszukuje kandydatów na stanowisko: Elektryk do instalacji fotowoltaicznych

Zadanie działu: kompletny montaż i podłączenie do sieci energetycznej ogniw fotowoltaicznych,zasilających obiekt w energię elektryczną.

Obowiązki pracownika:

• budowa instalacji elektrycznych w pomieszczeniach,w których instalowane są ogniwa fotowoltaiczne,

• pomiary wykonanej instalacji

• włączenie instalacji wykonanej instalacji do sieci energetycznej budynku.

Wymagania:

• wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

• znajomość zagadnień elektrycznych

Mile widziane:

• doświadczenie w branży elektrycznej,

• uprawnienia SEP do 1 kV,

• prawo jazdy kat.B

Praca: poniedziałek-piątek , 8:00-16:00
Zatrudnienie:umowa o pracę lub cywilno-prawna,zarobki 3000-6000 brutto,możliwość dodatkowego ubezpieczenia dla pracownika i rodziny.

Kontakt:Małgorzata Koźbiał : sekretariat@telmag.com.pl tel.:509 211 781

Uwaga:Prosimy o umieszczenie adnotacji CV : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych,zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz.883)"
Kielczanin

Zastanawialem sie nad praca w tej firmie, jednak po przeczytaniu komentarzy nawet nie mam zamiaru dzwonic pod nr z ogloszenia. Dziwi mnie tylko fakt ze ktos czeka pol roku na pensje (na Ukrainie gdzie jest mega kryzys i dzialania wojenne czeka sie 3). Niewyobrazalne.....zarowno firma jak i pracownicy-kto normalny pracowalby dluzej niz miesiac od terminu wyplaty i nie znalazl adwokata ktory odzyskalby wynagrodzenie w zamian za prowizje.....

@Kielczanin

Szanowny Kielczanin-dziękuję za zainteresowanie naszą firmą.Komentarze,które pan czytał dotyczą roku 2018. W roku 2019 Telmag został dokapitalizowany,zmienił strukturę i organizację pracy.Wszystkie wynagrodzenia pracowników przez cały zeszły rok były płacone terminowo.Zapraszam pana do siedziby firmy-można porozmawiać z pracownikami różnych działów.Namawiam pana także do złożenia swojego CV-aktualnie poszukujemy pracowników w 4 zawodach.

Pracownik M

Jak ktoś szuka zatrudnienia bez zapłaty to super trafił. Można popracować z pół roku za darmo w tym bagnie. NIE POLECAM - szkoda czasu i zdrowia. Ostrzegam, popytajcie obecnie zatrudnionych czy dostają kasę.

@Pracownik M

Miałeś sytuację, że przez pół roku nie otrzymałeś wynagrodzenia za pracę w firmie Telmag? Jeżeli rzeczywiście tak było, to możesz napisać, jak taką sytuację tłumaczył właściciel firmy? Wyjaśnił może, dlaczego doszło do aż tak dużych opóźnień w wypłacie? Przedstaw nieco bliżej, jak to wyglądało.

r webt
@Mirosław

głupka udajesz czy krys się nazywasz????

@r webt

Dlaczego sugerujesz, że jestem inną osobą? Masz może jakieś informacje o pracy w firmie Telmag, które mogą być pomocne dla czytelników tego wątku? Pamiętaj, że każda merytoryczna i uzasadniona opinia jest pomocna dla każdej osoby, która odwiedza ten wątek. Może powiesz, czy od pierwszych dni pracy można liczyć na umowę o pracę na dłuższy okres czasu?

Hubert
@Mirosław

Dajcie spokój. Tu na forum każdy może się anonimowo wypowiedzieć. Nie sugeruj, że ktoś jest kim, choć może być zupełnie inaczej. Ciekawi mnie, czy trojaka to ja tu wyciągnę? Pomożecie.

@Hubert

Rozważasz zatrudnienie w firmie Telmag? Mógłbyś napisać, które stanowisko pracy w tej firmie zainteresowało Cię? Zastanawia mnie, dlaczego akurat ta firma wydaje Ci się interesująca? Jest to związane z tym, że znajduje się ona w dogodnej dla Ciebie lokalizacji, czy może z zupełnie innych powodów? Zachęcam do odpowiedzi.

Hubert
@Mirosław

Na tę chwilę rozglądam się i sprawdzam możliwości. Mam pracę. Ale nie szkodzi zrobić rozeznania.

Maria

@Kobieta, dziękuję za Twoją opinię, która będzie na pewno pomocna dla osób poszukujących informacji o pracy w firmie Telmag. Zastanawia mnie, czy pracując w tej firmie zatrudniony pracownik, może rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie? Firma organizuje szkolenia, które rozwijają i poprawiają jakość pracy zatrudnionych osób? Podziel się tym, jak to wygląda z Twojej wiedzy.

@Maria

jakie szkolenia!!!! jaka jakość pracy!! telmag to spadochron dla maxtela.(usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora)dziesiątki ludzi i firm!!!!! jedno wielkie (usunięte przez administratora)!!!! juz nawet księża xle mówią o (usunięte przez administratora).///

Kobieta
@Maria

Maria...nie, w tej firmie nie da się ani rozwinąć swojej wiedzy ani umiejętności. Szkolenia??? Jakie szkolenia. Pracowałam i żadnych szkoleń nie miałam ani ja ani inni pracownicy.... fakt (usunięte przez administratora) szla w gore i się chwaliła hahaha tatuś zapłacił!!!

@Kobieta

Proszę, aby nie podawać danych personalnych osób, które są zatrudnione w firmie Telmag. Jest to zabronione zgodnie z obowiązującym regulaminem forum gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin. Znasz może przypadki, gdy pracodawca docenił zatrudnionego pracownika i otrzymał on awans na wyższe stanowisko? Firma przewiduje dla pracowników jakąś ścieżkę zawodową w firmie? Napisz, jak to wygląda.

Kamil

Szkoda, że tylko oskarżać potraficie. Brak uzasadnienia waszych wpisów to dowód na brak obiektywizmu!

Obecny pracownik.
@Kamil

Kto u nich pracował opinie ma wyrobioną. Ci, którzy przychodzą do pracy w TELMAG w sekretariacie widzą reklamę świetlną MAXTEL i łapią się za głowę. Dlaczego firma boi się napisać że firmy są połączone?! Bo ludzie szybciej omijaliby ich z daleka A tak przewijają się i po rozmowie rezygnują. Wiele razy mnie pytali czy to jedno i to samo...odp że tak, słyszę: "Dziękuję za szczerość"...

@Kamil

Człowieku, brak obiektywizmu??!! Krys okradł wieeelu ludzi i wiele firm, np. inwestor zapłacił za całośc zadania z góry, żeby było szybko, kupili dźwig, ale za niego nie zapłacili!!!!!!!!!!! NIC!!!!!!!!!!!

@Kamil

telmag to maxtel, tylko nazwa inna!!!!!!!!!!!i niby (usunięte przez administratora) inny..hahahha..córcia tatusia (usunięte przez administratora)

@ewa

Jeżeli zarzucasz komuś oszustwa to należałoby to w jakiś sposób uargumentować i uzasadnić, ponieważ takie oskarżenia bez wyjaśnień mogą być wątpliwe dla czytelników, którzy przeglądają temat opinii o pracy w firmie Telmag. Zachęcam, abyś przedstawiła swoje informacje na ten temat.

Maria

@ewa, czy możesz uzasadnić, dlaczego według Ciebie osoba, która jest zatrudniona w firmie Telmag pracuje za darmo? Czy rzeczywiście pracodawca nie wypłaca wynagrodzenia? Czy może stwierdzenie, które użyłaś jest tylko zdaniem, które ma na celu przedstawić niskie zarobki, które oferuje firma swoim pracownikom? Sprecyzuj swój komentarz. @Rozczarowana, poza relacjami z przełożonymi, jak ocenisz atmosferę, która panuje pomiędzy pozostałymi pracownikami w firmie Telmag? Czy można liczyć na wsparcie i pomoc innych osób? @Ja, możesz bardziej szczegółowo opisać swoje doświadczenia, które posiadasz na temat pracy w firmie Telmag? Dlaczego piszesz, aby uciekać z tej firmy? Napisz, co konkretnie wpływa na taki komentarz z Twojej strony. @Wzburzony, mimo opóźnień w wypłacie wynagrodzenia udało Ci się w pełni rozliczyć z firmą za wykonaną pracę na jej rzecz?

Kobieta
@Maria

(usunięte przez administratora) O dziale Ftth czy o projektantach nie powiem zlego slowa, mogę im podziękowac za to ze są b.fajnymi ludźmi z którymi można porozmawiać-nawet potrafili pomóc gdy ktoś mial problem-wsparcie słowne daje dużo. Fakt były też osoby, które były dwulicowe jak-dział dźwigowy (usunięte przez administratora)-który obrabiał wszystkim 4 litery a sam był jak zawsze nie winny-podrywacz i bajerant na całego. Jesli chodzi o kadrę zarządzającą Telmag i Maxtel- nie mam dobrego slowa-jedno kryje drugie. Slowa, ktore padają z ust (usunięte przez administratora)przy nas czy za plecami bolą ale coż poradzić Pan (usunięte przez administratora)=katolik na calego-a arogancki chamski i bez szacunku do innych ludzi :( Gdyby kadra zarządzająca się zmieniła-wróciłabym z chęcia do pracy a tak, podziękuje.

Maria

@ewa, w dalszym ciągu nie przytoczyłaś żadnych przykładów oraz sytuacji, które potwierdzałyby Twoje zarzuty wobec firmy Telmag. Dlaczego uważasz, że są to (usunięte przez administratora) To poważne zarzuty, dlatego nie można przejść obok nich obojętnie i pozwolić, aby nie zostały odpowiednio uzasadnione.

Maria

@ewa Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Jest to poważny zarzut. Niestety, ale nie napisałaś żadnych konkretnych informacji, które Twoją opinie na temat firmy Telmag mogłyby potwierdzić. Dlatego chciałabym Cię prosić o nie. Dzięki nim także Twoja opinia będzie bardziej wiarygodna.

@Maria

przecież Telmag to Maxtel bis!!!!!!!!!!!!!!!!! córka Krysia jest na papierze prezesem Telmagu....ten sam adres, ci sami ludzie.oszuści!!!!!!!!!!!!! .kobieto ocknij się!!!

Bolo

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Wzburzony
@Bolo

Pracowałem pół roku...kolejne pół czekam cały czas na zaległe wypłaty... windy które naprawiają zamiennymi częściami się rozpadają, non stop są zgłoszenia...I Ty chcesz aby coś pozytywnego napisać...owszem ale nie o tej firmie. Pozdrawiam.

ewa

telmag=maxtel!! czyli UCIEKAĆ!!!! chyba że ktoś lubi pracowac za darmo

@ewa

Uciekać to mało powiedziane....NIE PRZEKRACZAC PROGU TYCH FIRM !!!

Zostaw merytoryczną opinię o TelMag Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w TelMag Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TelMag Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TelMag Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TelMag Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TelMag Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 7 ocen.

TelMag Sp. z o.o.