Opinie o WEDDING.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie WEDDING.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w WEDDING.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WEDDING.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Grzesiek

Wedding.pl to profesjonalna firma którą polecam. Świetni fachowcy którzy rozwijają produkt oraz markę. Dziękuję im za współpracę

Yogi
@Grzesiek

Co Ty bredzisz Mielą nieaktualne od dawna zgłoszenia mlodych itp.

Z perspektywy pracownika

Niezadowoleni klienci - współczuje i potwierdzam . Dołożę od siebie, że pracownicy także nie są traktowani fair . Firma pełna kumoterstwa . Jeśli jesteś po znajomosci albo umiesz podlizywać się przełożonym tylko pod żadnym pozorem nie wyrażasz krytycznej opinii to jesteś bezpieczny. Dodam jeszcze, że należy być albo agresywnym albo manipulującym handlowcem startując do działu sprzedaży . Nie ma tu nic wspólnego z rzetelna sprzedażą . Aby być pracownikiem tej szopki trzeba w nią albo bezwględnie wierzyć ( chociaż i to czasami nie wystarcza ) albo być absolutnie bezwględnym wobec klientów bez mrugnięcia okiem . Szefostwo firmy okłamuje swoich pracowników prosto w oczy zmieniając swoje decyzje z godziny na godzinę . Żadne słowa nie są wiążące. Ciekawe czy za jakiś czas ktoś jeszcze tam zostanie a może firma zmieni nazwę bo zawsze to lepszy marketing z teoretycznie „czysta karta „. Dobrze ze jest miejsce gdzie można przeczytać trochę rzetelnych informacji. ;)

Ex
@Z perspektywy pracownika

Niestety moge to tylko potwierdzić powyzsze slowa , dodatkowo smieszne podstawy do tego ucinanie " przez kowid " plac i szukanie oszczednosci tam gdzie sie nie powinno .

Adam Nowak
@Z perspektywy pracownika

Oczywiście, firma manipuluje i kłamie. Sprzedaje fikcyjne usługi. Nie dajcie się oszukać nowi fotografowie tak jak my.

Kuba

Ponad rok pracy uważam za udany. Szczególnie mam na uwadze pełen profesjonalizm i ambicje firmy. Tak to powinno wyglądać w każdej firmie która chce się mocno rozwijać. Wierze, ze to dobry kierunek.

Bardzo fajna firma jeśli chodzi o prowadzenie procesu rekrutacyjnego oraz proces wdrożeniowy aż przez aktywną pracę. Muszę podkreślić, że mogłam zawsze liczyć na wsparcie kolegów z zespołu którym ogromnie dziękuję.

Pani Karolina chyba pomyliła proces rekrutacyjny z pogawędką o niczym. Żenująco niski poziom rozmowy

Brak zadawanych pytań. Brak konkretów. Szkoda czasu na rekrutacje bo nawet nie można jej zaliczyć do jakiegoś merytorycznego doświadczenia.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Czy WEDDING.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ organizuje staże dla studentów?

Magdalena Wedding.pl

Dzień dobry, Proszę wysłać wiadomość na adres: kariera@wedding.pl Dziękuję, Magdalena Wójcik

Całe szczęście

Nie wiem, czy to miejsce na ocenę jakości usług. Bo chodzi tu raczej o Ocenę pracodawcy. Miałem tam aplikować ale na szczęście znajomy mi odradził. Pracował tam kiedyś i ponoć słabo się dzieje. Jakieś zmiany miały miejsce i nie da się pracować w takich warunkach. Atmosfera korporacyjna, jakieś ciagle rozliczania, napięcie i ciśniecie o wynik. Słabe miejsce generalnie do rozwoju. Mówił mi jeszcze, ze niczym się to już nie różniło od jakichs korpo miejsc, w których chcą cię tylko wyzyskać i zarobić ile się da. 0 zrozumienia

Zastanawiam się co anonim dokładnie ma na myśli. Decydując się na pracę w dziale handlowym Wedding.pl powinieneś/powinnaś mieć świadomość, że to niezwykle rozwojowa i wymagająca branża. Każdy usługodawca zdaje sobie również sprawę z olbrzymiej konkurencji, która panuje na rynku w obszarze jego działania. Wykupienie przestrzeni reklamowej w serwisie to dopiero wczesny początek drogi do pozyskiwania kolejnych zleceń. Rzetelne prowadzenie konta PRO poprzez m.in. korespondowanie na bieżąco z parami młodymi zwiększa prawdopodobieństwo sukcesu. Podejmując pracę w Wedding.pl niewątpliwie staniesz się ekspertem w branży ślubnej. Zdobytą wiedzę możesz przekazywać partnerom biznesowym bez żadnych ograniczeń. Satysfakcja z ich zadowolenia pozytywnie napędza do kolejnych działań. Raz jeszcze polecam Wedding.pl jako pracodawcę. Super miejsce dla ambitnych i stawiających na rozwój ludzi.

Florystyka
@Michał

Chyba dobre miejsce, żeby nauczyć się jak (usunięte przez administratora) ludzi i grać na ich emocjach, a po wszystkim jak umywać ręce i mówić, że to nie prawda :)

cd

Jak rozumiem wszyscy poniżej pracują w Wedding.pl?

Gaba

Jak w każdej organizacji - blaski i cienie. Przede wszystkim jednak mega fajni, kreatywni ludzie. Ekipa z działu handlowego to czyste złoto. Jest tam sporo osób z naprawdę fajnymi sprzedażowymi skillami i... z nietuzinkowym poczuciem humoru. :)

Wrolowana
@Gaba

No braku skillów sprzedażowych nie można zarzucić. Wkręcą Cię a potem zero zleceń ale kasę dawaj. Żadnych pomocnych dłoni później nie otrzymasz. Jak złapią leszcza to już po nim. Zero negocjacji przez rok płacenia. Płać i płacz.

Jak ze studentami w Wedding Day Media Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Mateusz

Tak, studenci są zawsze mile widziani w firmie. Istnieje możliwość dobrania odpowiedniego grafiku czy etatu. Firma jest elastyczna.

Mieczysław
@Mateusz

A bez doświadczenia też biorą? Na jakie stanowiska można się tam załapać?

Zdecydowanie jeden z lepszych pracodawców w mojej kilkunastoletniej karierze. Wielkie uznanie dla każdego z byłych jak i obecnych managerów za to, że Firma sukcesywnie umacnia swoją pozycję lidera branży. Czuć na codzień, że wszyscy grają do jednej bramki. Absolutnie każdy mam możliwość wykazania się w dowolnym obszarze przy wsparciu swojego przełożonego. Od niedawna jest nowe, większe biuro gdzie panuje jeszcze bardziej rodzinna atmosfera a jego nowoczesność i położenie zdecydowanie sprzyjają kreatywnej pracy. W produkcie nastąpiło wiele zmian dzięki, którym partnerzy Wedding.pl osiągają coraz wyższe zwroty z inwestycji. Miło obserwować jak dzięki dostarczanym usługom realizują kolejne wyzwania biznesowe. Zdecydowanie polecam!:)

So far so good :) Mądrzy ludzie, dobra atmosfera, zaangażowanie i dobra zabawa jak trzeba. Polecam :)

Były pracownik wedding.pl

Firma jest nowa, wiele rzeczy jest jeszcze budowane i poprawiane. Natomiast z każdym dniem idzie jej coraz lepiej. Jak każdy startup ma swoje mankamenty ale świetnie się rozwija i mogę w 100% polecić dla kogoś, kto nie czeka aż coś zostanie za niego zrobione a okazuje inicjatywę i chęć samodoskonalenia. Świetne miejsce dla rozwoju ze świetną atmosferą. Polecam!

Jak wygląda rekrutacja do tego miejsca? Czego wymagają? Jak się dostać? I jakie warunki zatrudnienia oferują?

Pracowałam jakiś czas temu i przyznam, że wspominam bardzo źle tą pracę. Zero szkoleń, chyba, że 4 dniowe beznadziejne szkolenie sprzedażowe się liczy. Wypłata,czyli podstawa była wypłacana zawsze, gorzej z prowizjami. Praca w tej firmie polega na sprzedaży powierzchni reklamowej na stronie wedding.pl usługodawcom. Produkt słaby, ciężki w sprzedaży. W słuszność produktu wierzy chyba tylko prezes. W tym roku 5 znajomych par brało ślub i żadna nie słyszała o weddingu, który nazywa się największą platforma ślubną ???? no nie sądzę to nie wypał.

Aleksandra

Nie udało mi się znaleźć ofert pracy w firmie Wedding Day Media, ale może ktoś z użytkowników forum ma pojęcie, czy obecnie rekrutują? Co możecie napisać na temat tego pracodawcy? Są tu obecni pracownicy spółki i mogliby napisać parę słów dla przyszłych zatrudnionych?

Zostaw merytoryczną opinię o WEDDING.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w WEDDING.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy WEDDING.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WEDDING.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WEDDING.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w WEDDING.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WEDDING.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.8/5 Na podstawie 23 ocen.

WEDDING.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ