Opinie o Benefitia w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Benefitia. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Benefitia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Benefitia w Warszawa

Revoxa Nowy wpis

Ja nie widziałam nic wcześniej o tej firmie. Potrzebowałam rok temu pieniążków. Zadzwoniłam... Dostałam akceptację mimo wpisów w bazie. Na 2000 zł.. z tego dostałam tylko chyba 900 zł a reszta poszła na jakieś ubezpieczenie ???? z (usunięte przez administratora) Wzięte... Chyba w październiku spóźniłam się z rata o 1 dzień to zaczął pseudo kierownik mi grozić i straszyć, przyjeżdżać do mnie pod blok w środku nocy , rzucać mi kamieniami po oknie i rzucać obelgi i groźby pod moim imieniem

Olimpia Nowy wpis

Nie polecam tej firmy pożyczkowej, kierownictwo bezczelne, używającą nie cenzurowanych słów. Wyłudzają pieniądze, nie potrafią udzielić informacji.

Baba Jaga Nowy wpis
@Olimpia

Jak wyłudzają? Wzięłaś pożyczkę , to chyba wiedziałaś jakie będą raty i na jaki okres jest umowa? To dlaczego wyłudzają?

Kaśka Nowy wpis

Tragedia naprawdę nie polecam , wzięłam pożyczkę nie dość że naprawdę kosmiczne odsetki są , to jeszcze ratę mam do płacenia w każdy miesiąc do 17 , a 11 już są pod moim domem i straszą .. porażka okropna firma

Gosc

Nie polecam tej firmy jestem zastraszana przez kierownika nachodzi mnie w domu a spuznilam się z jedną rata

@Gosc

Jak długo się spóźniałaś? Swoją drogą zastanawiam się czy gdyby oni byli Ci coś krewni to byś czekała czy byś poszła zorientować się co i jak?

Załamana
@Aneta

Widać że jesteś od nich jak miała byś kredyt i poznała odsetki to inaczej byś pisała

@Załamana

Tak w zasadzie to nie jestem jeszcze od nich, bo nie pracowałam jeszcze, bo orientowałam się tylko. Niby nabory z tego co widzę mają otwarte ale pytanie jak praca tutaj może wyglądać skoro klienci mogą mieć do ciebie takie podejście?

Meen
@Gosc

Jeżeli zastrasza to nic innego tylko zgłosić to na policję oni też nie są bez skazy także jeżeli chcą rzeczywiście coś odzyskać to niech dają sprawy do sądu jeżeli są okej to nie będę mieć z tym problemu jeżeli mają problemy no to znaczy że mają sami (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Benefitia się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Xxxx

Ja jestem z lubelskiego wzięłam małą pożyczkę i muszę oddać 2razy tyle i w tym miesiącu dałam pani kierownik połowę raty i ja jej powiedzialam że dam resztę jak będę miała a ona na mnie krzyczy wyraża się arogancko i szantażuje mnie że pójdzie na policję zgłosi sprawę o wyłudzenie już nie wiem z kim się kontaktować w tej sprawie,a ona nie rozumie że nową pracę dopiero zaczynam od następnego miesiąca

Dominika
@Xxxx

to podpisujac umowe o pozyczke nie znałaś warunków splaty ze bedzie 2x tyle ze na to narzekasz? pracownik cie o wysokosci splaty nie poinformowal czy jak?

Edi

Ja się spóźniłam z rata jedna i druga była na dniach i mnie straszono smsami o złożeniu doniesienia o wyłudzenie. Pożyczyłam 1000 i w ciągu 5 miesięcy spłaciłam już 1000 a łącznie mam2350 . Co miesiąc place ratę po 248zl przez 12 miesiecy

@Edi

Tylko na moje oko to jakoś drogo wyszło?

@Edi

Czy dają pożyczki z wpisami do bik i komornikiem?

Załamana
@Edi

To ja się spóźniłam z jedną i z 1500zl zrobiło mi się około 8 tys takie odsetki tam mają .Ludzie nie bierzcie tam kredytu najgorsza firma pożyczkowa.Nie polecam

Annia76

Kierownicy sekcji szantazuja i straszą dłużników.czesto używają słów niecenzuralnych

Jerzy
@Annia76

W jaki sposób, możesz napisać coś więcej na ten temat? Twój wpis brzmi niepokojąco, liczę na więcej informacji z Twojej strony.

Paula
@Annia76

Ja się też spóźniłam z ratą i pani która mnie ma na terenie zagroziła mi kilka razy że składa sprawę o wyłudzenie. Dręczy mnie smsami co 2 dni zastrasza . Odradzam

mundi718

Pracownicy tej firmy są arogancy niema z kim rozmawiac tą firmą powinien zainteresować sie Rząd.Taki prym wiedzie kierownik na teren Krosna na Podkarpaciu,dziwie sie że firma go zatrudnia morze wydzierać sie na krowy na pastwisku jest ordynarny uważa sie za kogoś wyszego dlamnie jest skonczonym zerem...Nie bieżcie żadnych pożyczek w tej firmie .

@mundi718

Opinię to widzę, że serio masz okropną o nich. Ale że na Ciebie też się tak darł, że te nieszczęsne krowy tak przytaczasz? A jak myślisz, skąd bierze się ta cała arogancja wśród współpracowników?

Nela989
@mundi718

Ja na przykład jestem bardzo zadowolona . Nigdy nie miałam z nikim problemu zawsze uzyskałam odp na każde pytanie . Ale jak ktoś nie płaci to i schody się robią

@Nela989

No ale z tym całym niepłaceniem to tylko fakt stwierdzasz, ale Ciebie to wcale przy kontakcie z nimi nie dotyczyło? Czyli nikt według Ciebie nie zachowywał się niestosownie nigdy ani nic? To ciekawe skąd jego zdanie o tym wszystkim...

@Nela989

Czy dają jeśli ktoś ma wpisy w bik itp?

Alex91

Czy mając wpisy dostanę pożyczkę?

Maja
@Alex91

Czekaj chwilę, o jakich wpisach mówisz? Chyba niezbyt zrozumiałam.

@Maja

Wpisy do bik itp.

Iza

Witam, czy pracodawca zapewnia swoim pracownikom jakieś benefity? Fajnie jest być w ten sposób docenianym przez firmę. Wpływa to na lepszą atmosferę pracy i przekłada się na efektywność pracowników. Dajcie proszę znać.

@Iza

Kto współpracuje z tą firmą świadomie (usunięte przez administratora) ludzi naciągając ich na te pożyczki to prowident jest uczciwszy w 100%

@Aneta

To jakaś reklama, że twierdzisz, że aż tak uczciwszy? Bo z drugiej strony mogłaś napisać, że po prostu konkurencja, więc to trochę podejrzanie wygląda chyba. ;)

Bartek

@Tomasz Może masz wiedzę czy firma potrzebuje nowych pracowników?

Tomasz
@Bartek

Czysta prowizja, umowa zlecenie. Brak podstawy. Bardziej praca dodatkowa.

Katarzyna
@Tomasz

Prawdą jest, że tamto pytanie dotyczyło tego, czy w Benefitia potrzebują na ten moment nowych pracowników, no ale przekazałeś bardzo istotne informacje. Wspomniałeś, że praca w tej firmie jest raczej dodatkowa. To ile godzin - mniej więcej - pracuje się tam w tygodniu?

Tomasz
@Katarzyna

Zależy to od Nas. Pracujemy na umowie zlecenie,wiec nikt nie może nic narzucić z góry.

Mała mi
@Tomasz

Ja słyszałam że jest podstawa plus umowy że jest normalna umowa i że za paliwo zwracają, ale jakoś mi się wierzyć nie chce ????????????A co do pożyczek chciałam wziąść teraz 1300zl a do spłaty miała bym 3700 za takie coś dziękuję bardzo ???? Szczerze nie polecam i lepiej pytajcie o koszty bo ja żebym nie spytała to nikt by mnie nie poinformował że tyle będzie do spłaty ????

@Mała mi

Potwierdzam nie polecam (usunięte przez administratora) w biały dzień ????

klient

Firma współpracuje teraz z Cardina i z konsultantami tej firmy można normalnie rozmawiać i wszystko załatwić. Wielokrotnie byłam zmuszona załatwić sobie wiele spraw sama, chociażby sprostowanie adresu mailowego, bo nie dochodziły maile z rozliczeniem (a to przykład jeden z wielu). Z przedstawicielką Benefitii w Kaliszu, Joanną S nie da się porozmawiać w ogóle. Jest niekompetentna, arogancka, pyskata a do tego prostaczka. Pani Joanno jak ktoś nie potrafi pracować i rozmawiać z ludźmi, to zawsze może zacząć krowy paść na pastwisku, tam można sobie pokrzyczeć.

Porazka

Witam i przestrzegam nie bierzcie tej pożyczki totalne (usunięte przez administratora) Nie zostały mi przedstawione warunki pożyczki i ile jest do spłaty ponadto bez wstępnej rozmowy odrazu dostałem umowę do podpisania nie wprowadzając mnie w jakie kolejek szczegóły. Po opuszczeniu pożyczkodawcy przeczytałem umowę gdzie była wsteczną data na umowie a na karcie spłat data cofnięta o 2 dni. Po godzinie chciałem zrezygnować z pożyczki to kazali mi spłacić całą kwotę gdzie nawet połowę tego na rękę nie dostałem a muszę prawie spłacić 3 krotność tego co dostałem. Ludzie uważajcie i nie bierzcie tej pożyczki porażka sami (usunięte przez administratora)

Przedstawiciel

Z tą całą nową ofertą "" Cardina", pół roku i nie będzie Benefitii. Ludzie którzy zarządzają tą firmą są kompletnie odrealnieni...

Mariusz

Potrzebuję pożyczki na 3000 na teraz bez bik

Asia

Najgorsza ściema jaka może być, pożyczka na 1300 z tego zabierają Ci od pożyczki ok 400zl na ubezpieczenie które jest musem bo inaczej nie dostaniesz pozyczki. Więc na rękę dostajesz 900zl. Pani przez telefon Ci tego nie powie, dopiero przy umowie. Już lepsze Provident lub bocian. Także nie polecam chyba że ktoś ma nóż ns gardle. Dobrze ze nie wzięłam bo bym sama sobie dołek wykopala. Moje sugestie dla Benefitia: Nie pelexam

Mam
@Asia

Może Pani z ubezpieczenia zrezygnować w późniejszym terminie trwania pożyczki. I pieniądzie zostaną oddane

Dominika
@Asia

A czy jest jakiś inny kontakt z jakimś biurem co można się skontaktować w sprawie umowy co się podpisuje

Jerzy
@Dominika

Chcesz kontaktować się z firmą w sprawie umowy o zatrudnienie czy umowy na pożyczkę? Twój komentarz nie jest jednoznaczny. Na stronie internetowej jest możliwy tylko kontakt przez formularz kontaktowy lub infolinię http://benefitia.pl/kontakt

Nina
@Asia

Ubezpieczenie nie jest musem możesz od niego odstąpić pisemnie po wzięciu pożyczki

Jajko

Chodzą słuchy że benefitia ma się coraz gorzej....

Czy Menadżer może zastraszać i wyzywać co on może zrobić itd

Cop
@Ewa

Wg szefostwa nawet powinien

Klient

Wziąłem pożyczkę w tej firmie po 1 tygodniu co zapłaciłem z góry sns o zaległości później wogole smsy nie przychodziły a kierownik tyle było wysłanych splacilem pożyczkę po pół roku dzwoni kierownik jeszcze za koszty 3500 do spłaty szantażuje krzyczy przeklina niby się spóźnia Łemko co jest nie prawda pani brała kasę na czas teraz muszę dodatkowe koszty ale mam materiał i rozmowy nagrane idę do prasy ciekawe co szefostwo tej firmy powie to oszustwa są w tej firmie

Mateusz

Jakie są obowiązki managera tam?

Zostaw merytoryczną opinię o Benefitia - Warszawa

• Jak się pracuje w Benefitia?

Zobacz opinie na temat firmy Benefitia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Benefitia?

Benefitia