Benefitia

Opinie o Benefitia

Zuzanna

Forum ma na celu stwarzać warunki do dzielenia się opinią i doświadczeniem związanym z Benefitia. Zatem jeżeli znasz firmę, to podziel się swoimi spostrzeżeniami i uwagami o tym, jak wywiązuje się z roli pracodawcy. Na ten moment Twoja opinia nie jest zgodna z głównym tematem wątku oraz jest nieprzydatna na nim.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Benefitia? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Zainteresowana

Czy jest jakiś powód tego milczenia?

Zainteresowany

Brak opinii? Może ktoś się wypowiedzieć? Zaproponowano mi tam stanowisko mobilnego. Podstawa bardzo niska (umowa na pół etatu) prowizje brzmią kusząco zwłaszcza od nowych umów. Z góry dzięki

mani
@Zainteresowany 01.02.2018 16:58

Witaj, ja zostałem zaproszony na rozmowę kierownika sekcji, ktoś coś wie jak wyglądają tam warunki pracy?

Zostaw opinię o Benefitia - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Benefitia