Benefitia

Benefitia
0 0

Opinie o Benefitia

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Benefitia? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Zainteresowana

Czy jest jakiś powód tego milczenia?

Zainteresowany

Brak opinii? Może ktoś się wypowiedzieć? Zaproponowano mi tam stanowisko mobilnego. Podstawa bardzo niska (umowa na pół etatu) prowizje brzmią kusząco zwłaszcza od nowych umów. Z góry dzięki

mani
@Zainteresowany 01.02.2018 16:58

Witaj, ja zostałem zaproszony na rozmowę kierownika sekcji, ktoś coś wie jak wyglądają tam warunki pracy?

Zostaw opinię o Benefitia - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Benefitia