Benefitia

Opinie o Benefitia

Filtruj opinie po kryteriach:

Asia
 Opinia

Najgorsza ściema jaka może być, pożyczka na 1300 z tego zabierają Ci od pożyczki ok 400zl na ubezpieczenie które jest musem bo inaczej nie dostaniesz pozyczki. Więc na rękę dostajesz 900zl. Pani przez telefon Ci tego nie powie, dopiero przy umowie. Już lepsze Provident lub bocian. Także nie polecam chyba że ktoś ma nóż ns gardle. Dobrze ze nie wzięłam bo bym sama sobie dołek wykopala. Moje sugestie dla Benefitia: Nie pelexam

Chłop z Mazur
 Opinia

Moje sugestie dla Benefitia: Dobra prowizja. Szefostwo po ludzku podchodzi do swoich pracowników. Jest szansa na awans. Lubię atmosferę w Benefitia za: Prowizja

Marian
 Opinia

Jak ktoś może to proszę napisać jak z prowizjami (zbiórka rat, że sprzedaż). Ogólnie o warunkach pracy jako doradca klienta. Pozdrawiam

Zuzanna
 Opinia

Forum ma na celu stwarzać warunki do dzielenia się opinią i doświadczeniem związanym z Benefitia. Zatem jeżeli znasz firmę, to podziel się swoimi spostrzeżeniami i uwagami o tym, jak wywiązuje się z roli pracodawcy. Na ten moment Twoja opinia nie jest zgodna z głównym tematem wątku oraz jest nieprzydatna na nim.

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Benefitia? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Zainteresowana
 Opinia

Czy jest jakiś powód tego milczenia?

Zainteresowany
 Opinia

Brak opinii? Może ktoś się wypowiedzieć? Zaproponowano mi tam stanowisko mobilnego. Podstawa bardzo niska (umowa na pół etatu) prowizje brzmią kusząco zwłaszcza od nowych umów. Z góry dzięki

mani
@Zainteresowany 01.02.2018 16:58

Witaj, ja zostałem zaproszony na rozmowę kierownika sekcji, ktoś coś wie jak wyglądają tam warunki pracy?

Zostaw opinię o Benefitia - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Benefitia