Benefitia
counter
1 1 34 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Czy w Benefitia zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Ewa
Nazwa działu: Finanse

Czy Menadżer może zastraszać i wyzywać co on może zrobić itd

Cop Nowy wpis
@Ewa

Wg szefostwa nawet powinien

Klient Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse

Wziąłem pożyczkę w tej firmie po 1 tygodniu co zapłaciłem z góry sns o zaległości później wogole smsy nie przychodziły a kierownik tyle było wysłanych splacilem pożyczkę po pół roku dzwoni kierownik jeszcze za koszty 3500 do spłaty szantażuje krzyczy przeklina niby się spóźnia Łemko co jest nie prawda pani brała kasę na czas teraz muszę dodatkowe koszty ale mam materiał i rozmowy nagrane idę do prasy ciekawe co szefostwo tej firmy powie to oszustwa są w tej firmie

Mateusz Nowy wpis

Jakie są obowiązki managera tam?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ewa
Nazwa działu: Finanse

Witam nie jestem zadowolona wręcz przerażona jestem zaległa 1 raty a już jestem wyzywana zastraszana czego oni mogą zrobić ujawnienia Rodo itd nie idzie dojść do porozumienia bo odrazu zastraszanie wyzywanie itd

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 103 dni.

Czy Benefitia zatrudnia studentów?

Jerzy

Widziałem że Benefitita szuka nowych pracowników http://benefitia.pl/praca/oferta/ Pracował ktoś z was na stanowisku Doradcy Klienta? Jak wygląda proces rekrutacji i rozmowa kwalifikacyjna?

@Jerzy

Głównie to sprzedaż pożyczek. Plus odbiór rat u klienta. Wszystko zależy od terenu czy masz rejestr po kimś, czy musisz zaczynać od zera i szukać klientów. Ogólnie pracuje jest ok i klientów nie brakuje

@Tomasz

Powiedz coś proszę na temat systemu wynagrodzeń w Benefitii. Czy jest to podstawa plus premia od klienta?

@Jerzy

Nie ma podstaw, sama prowizja. Czyli od zbiorki i sprzedaży pożyczek.

Karol
@Tomasz

A te ubezpieczenia są obowiązkowe dla klienta czy nie

Kalisz
Nazwa działu: Finanse

Ja mam pożyczkę w beneficie teraz jestem dręczona bo ostatnio mam cieszą sytułacje i chwilowo nie spłacam jak powinnam przychodzi domnie kierownik robi mi awantury na klatce schodowej dręczy i zastrasza telefonicznie to jest nie do pojęcia co ten facet robi on już dawno powinien wylecieć z firmy bo tylko psuje opinie firmie.

TakNie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Benefitia?

Matoł
@Pytanie

Jedyny wymóg to brak zadłużenia w KRD.

Czlonek zespołu

Dyrektor Damian B przyczyna tego zamieszania lubi sobie pisciemniac i wszystko zwala na ludzi. Nie polecam

Bartek

@Tomasz Może masz wiedzę czy firma potrzebuje nowych pracowników?

@Bartek

Czysta prowizja, umowa zlecenie. Brak podstawy. Bardziej praca dodatkowa.

Katarzyna
@Tomasz

Prawdą jest, że tamto pytanie dotyczyło tego, czy w Benefitia potrzebują na ten moment nowych pracowników, no ale przekazałeś bardzo istotne informacje. Wspomniałeś, że praca w tej firmie jest raczej dodatkowa. To ile godzin - mniej więcej - pracuje się tam w tygodniu?

@Katarzyna

Zależy to od Nas. Pracujemy na umowie zlecenie,wiec nikt nie może nic narzucić z góry.

Asia

Najgorsza ściema jaka może być, pożyczka na 1300 z tego zabierają Ci od pożyczki ok 400zl na ubezpieczenie które jest musem bo inaczej nie dostaniesz pozyczki. Więc na rękę dostajesz 900zl. Pani przez telefon Ci tego nie powie, dopiero przy umowie. Już lepsze Provident lub bocian. Także nie polecam chyba że ktoś ma nóż ns gardle. Dobrze ze nie wzięłam bo bym sama sobie dołek wykopala. Moje sugestie dla Benefitia: Nie pelexam

Mam
@Asia

Może Pani z ubezpieczenia zrezygnować w późniejszym terminie trwania pożyczki. I pieniądzie zostaną oddane

Dominika
@Asia

A czy jest jakiś inny kontakt z jakimś biurem co można się skontaktować w sprawie umowy co się podpisuje

@Dominika

Chcesz kontaktować się z firmą w sprawie umowy o zatrudnienie czy umowy na pożyczkę? Twój komentarz nie jest jednoznaczny. Na stronie internetowej jest możliwy tylko kontakt przez formularz kontaktowy lub infolinię http://benefitia.pl/kontakt

Aga

Do tej pory korzystałam z usług tej firmy i byłam zadowolona.Do ostatniego momentu w którym wzięłam pożyczkę,poinformowano mnie o możliwości odstąpienia od ubezpieczenia,podałam nr.konta po tygodniu od momentu podpisania umowy i do dzisiaj nie mam zwrotu.2 miesiące.Pani która się mną opiekuje jak się okazało w ogóle nie wysłała mojego pisma o zwrot i ten ponoć przepadł bo jej zdaniem można to zrobić do 2 tyg. ,a przepisy o prawach konsumenckich mówią co innego.

Annia76

Kierownicy sekcji szantazuja i straszą dłużników.czesto używają słów niecenzuralnych

TakNie2
@Annia76

W jaki sposób, możesz napisać coś więcej na ten temat? Twój wpis brzmi niepokojąco, liczę na więcej informacji z Twojej strony.

Chłop z Mazur

Moje sugestie dla Benefitia: Dobra prowizja. Szefostwo po ludzku podchodzi do swoich pracowników. Jest szansa na awans. Lubię atmosferę w Benefitia za: Prowizja

TakNie1
Marian

Jak ktoś może to proszę napisać jak z prowizjami (zbiórka rat, że sprzedaż). Ogólnie o warunkach pracy jako doradca klienta. Pozdrawiam

Zuzanna

Forum ma na celu stwarzać warunki do dzielenia się opinią i doświadczeniem związanym z Benefitia. Zatem jeżeli znasz firmę, to podziel się swoimi spostrzeżeniami i uwagami o tym, jak wywiązuje się z roli pracodawcy. Na ten moment Twoja opinia nie jest zgodna z głównym tematem wątku oraz jest nieprzydatna na nim.

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Benefitia? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Zainteresowana

Czy jest jakiś powód tego milczenia?

Zainteresowany

Brak opinii? Może ktoś się wypowiedzieć? Zaproponowano mi tam stanowisko mobilnego. Podstawa bardzo niska (umowa na pół etatu) prowizje brzmią kusząco zwłaszcza od nowych umów. Z góry dzięki

mani
@Zainteresowany

Witaj, ja zostałem zaproszony na rozmowę kierownika sekcji, ktoś coś wie jak wyglądają tam warunki pracy?

TakNie1

Zostaw opinię o Benefitia - Warszawa