mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG

Opinie o mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG

Artur

Agencja jak agencja:-) Organizują pracę, mieszkanie, płacą na czas. Profesjonalne podejscie do pracowników (przynajmniej do mojej osoby). Nie mam nic do zarzucenia. Podkreślam nie jestem żadnym pracownikiem biura. Jeśli nie wierzycie to macie problem z samym sobą. pozdrawiam i polecam M.O.D.????

Hydro

czytając opinie włosy stoją na głowie , w rozmowie z pracownikiem mod personal powiedzieli że są firmą certyfikowaną , teraz zastanawiam się na czym polega ten certyfikat , Rezygnuję z pracy u nich / chyba zapomnieli że to pracownicy na nich pracują i dają im na chleb a nie odwrotnie /

Dawid

Sprawdzaja znajomość języków ?

andrzej
@Dawid

tak sprawdzaj abo tam jeste s skazany na siebie ale w razie czego pomagają

Dawid

jestem juz 4 miesiace i wszystko gra, zaliczki wyplata zlecenia co miesiac nowe ale wiem ze to Zeit firma i powiedzieli mi ze teraz zlecenia moga byc wszedzie i nie wiadomo jak dlugo bo Corona.. Pan Arek jest spoko i robote zalatwi nawet w niedziele ha,ha dzieki

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Alex

witam Czytam właśnie te g.......e posty. I tak się zastanawiam . Czy w Niemczech otworzyli żłobek dla Polaków co nie dają sobie rady w Polsce? I Niemcy dają opiekunki do pilnowania takich nieudacznikow? Pracuje 2 lata w mod.i bardzo współczuję wszystkim w biurze. To jest tragedia. Chrapanie,pierdzenie itd. Do wojska z Wami,niedorozwoje!!!!! Nauczycie się życia,i cenić będziecie rękę którą Was karmi. Piszecie takie bzdury,ze Stasiu Lem jest przy Was malutki co do pisania SF. Ludzie, przyjeżdżajcie spokojnie do pracy,poprzez Mod. Kasa na czas,i w biurze można liczyć na pomoc. A, tych kretynów co plują na Tą firmę to poprostu,olać W d.....byli. h....... Widzeli Paniska,z polski przyjechali i chcą być pod niebiosa wystawiani. Dostałem,oferte od innej firmy elektrycznej.i dlatego z Mod odchodzę. Ale będę w miarę możliwości miał możliwość to zawsze ludzi z Mod będę polecał. Bo mam dług wdzięczności za to że nigdy mnie nie oszukali,ze pomagali. Że zarobiłem dzięki nim sporo kasy. Bardzo polecam Firmę Mod Pozdrawiam serdecznie

Katarzyna
@Alex

Miło, że dodałeś opinię o współpracy z mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG. Na pewno przyda się wielu osobom. Musisz jednak pamiętać, że na forum nie można obrażać innych osób. Wpisy z wulgaryzmami mogą zostać usunięte.

Kultura
@Alex

Alex zgadzam się z twoją opinią w 100% Oni chcą oni zadają oni wymagają Od siebie totalne zero Zero języka Zero doświadczenia Zero kultury Tylko pogratulować selekcji naturalnej takich pseudo pracowników

@Kultura

Może,racja Ale, krew człowieka zalewa. Jak tacy opisują firmę która daje możliwość podjęcia pracy za dobre pieniądze. Szkalują,i doprowadzają ludzi do szału. Mam Wnusia co ma 2.5roczku,i w 100 procentach ma więcej rozumu. Za wulgaryzmy przepraszam A firmę w 100 procentach polecam. Pozdrawiam serdecznie

Jerzy
@Alex

Prowadzicie aktywną dyskusję związaną z pracą za pośrednictwem firmy mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG, dlatego mam nadzieję, że ktoś z Was będzie umieć odpowiedzieć na moje pytanie. Mianowicie chciałbym dowiedzieć się, czy jest możliwość zatrudnienia za pośrednictwem tego pracodawcy tylko na okres wakacyjny? Przedstawcie, proszę, czy jest taka możliwość.

fan'smod
@Jerzy

sporadycznie -losowe przypadki -zapełnić lukę -zapotrzebowanie -nie zawsze bla bla

Justyna
@fan'smod

To nie jest merytoryczna odpowiedź na pytanie, które zostało zadane powyżej. Jeśli zatrudniałeś się kiedykolwiek za pośrednictwem mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG, to byłoby świetnie, jakbyś opowiedział nam o jakichś konkretach, związanych z warunkami zatrudnienia, jakie się tam oferuje. Może zechcesz chociaż powiedzieć, czy firma zapewnia pracownikom ubezpieczenie zdrowotne? To istotna kwestia i dlatego mam nadzieję, iż udzielisz odpowiedzi.

@Justyna

W 100procentach pełne ubezpieczenie Byłem u lekarza, w niemczech W kompie,sprawdzili ubezpieczenie. Ta firma,naprawde w pełni przestrzega tych wymogów Pozdrawiam

Marcin Warszawa
@Alex

To parówo ależ im w (usunięte przez administratora)

DNie polecam

Klastwo

tomek
@Alex

Bredzisz , bredzisz , bredzisz.... Tyle się napisałeś i ..... nic nie napisałeś.... NAPISZ - JAKA STAWKA , JAK ZA NADGODZINY , JAKA DIETA I ILE GODZIN , JAKIE WARUNKI MIESZKANIOWE...??? No co..? ciężko napisać?? Jak nie masz nic mądrego do napisania - to lepiej nic nie pisz i nie wprowadzaj ludzi w błąd. Podaj konkrety , które cię zachwyciły , bo ja ostatnio miałem pracę za 20 euro i ta firma dla mnie jest firmą dla bezdomnych...

@Marcin Warszawa

Te, krawat uważaj na słówka. bo chyba zapomniałeś że można namierzyć takich. chyba że masz ochotę na pogawędkę z kaszubem. to hamuje gościu.

Marcin Warszawa
@Justyna

Nie rejestrują!!!! Wysyłają ludzi na 3 dni a potem odsyłają z powrotem tak było ze mną nie płacą!!! Omijać szerokim łukiem

wyluzowany
@Alex

stawki w tej firmie są minimalne, najnizsze,

REMO
@Alex

Wszystko ok ale z wypłatą za zwolnienie lekarskie już jest problem

@Alex

Z przykrością mogę stwierdzić że masz rację ,kolego. Czasem wstyd się przyznawać że to ktoś z naszego kraju. Pracując rzetelnie nikt nie powie ci po godzinie czy po kilku dniach ,(usunięte przez administratora) Pozdrawiam współpracowników z naszej firmy.

Remo
@Alex

Kpina ja nie mogę się doprosić wypłaty za zwolnienie lekarskie

Janusz
@Alex

Kolega Alex ma rację jestem zadowolony z tej firmy mod będe ja polecal tak wyplaty na czas możliwość zaliczki.Zarobilem dużo kasy

Mirek
@Alex

Potwierdzam w 100 procentach. Pieniędzy za urlop nie zobaczycie.

TIG

Ja się zastanawiam kto się daje łapać na te bajki. Rekruter nawija taki makaron na uszy że głowa mała. Rekrutują na tiga, i dopiero jak zaczniesz się dopytywać to się okazuje że jednak Mag :D ale ale. Za dziesięć minut dzwonią i już mają dla Ciebie robotę za taką samą,śmiesznie niską stawkę. Dieta z kosmosu. Język niemiecki niby nie wymagany. Jak ktoś choć raz przejeżdżał przez Niemcy wie że oni nie rozmawiają po angielsku. Bajki, bajki, bajki, i jeszcze raz bajki. Przestrzegam przed tą pseudo firmą. Nie dajcie się oszukać.

Kiedyś ściągnęli mnie do pracy 1200km po dwóch dniach oznajmili ze nie ma dla mnie dalej zatrudnienia kazali jechać do Polski mieli zapłacić za kwatere nie zapłacili wlasciciel hostelu zablokował.drzwi z wszystkimi moimi rzeczami i wypięli się na mnie kasy za pracę tez nie zapłacili sprawdzałem w Niemczech w ubezpieczalni zero zgłoszenia do ubezpieczenia tak ze wysłali nas z kolegą na dziko .odradzam (usunięte przez administratora) jak ktoś chce niech jedze

Mario
@Marcin

siema a przy czym miales robote? ja mam oferte na giecie ale jak czytam te opinie to rzygac sie chce z ta firma.... jeszcze sie zastanowie....

BYŁY PRACOWNIK

stanowczo odradzam pracę ,mimo rozwiązania umowy ustawowo karają umownie wciskając jakieś kity o waszej winie ( zawsze coś znajdą na usprawiedliwienie waszej winy) pracuję parę lat w niemczech ale jeszcze tak niekompetentnej firmy nie widziałem.Przestrzegam naprawdę.Szkoda czasu mimo że w rozmowie fajnie wszystko wygląda .

@BYŁY PRACOWNIK

Kolego, przestrzegasz chyba przed samym sobą. Zawsze znajdą coś na usprawiedliwienie waszej winy? Pamiętaj: Jeśli pracujesz to zarabiasz. Jeśli zarabiasz to dostajesz. Więc weź się za pracę a będzie ci dane. Zal mi takich ja ty.

Szkoda słufff
@Gienek

Ty na prawdę jesteś jakiś gienek.. więc przestań. Szukałem pracę Tig/Wig znalazłem MOD... kontakt ok praca ok wysyłają mnie do pracy na Spawanie TIG a na miejscu pracy się okazuje że w firmie spawa się tylko metoda MAG. Więc proszę mi powiedzieć czy ta firma jest kompetentna tego co robi wysyłając pracownika na spawacza metoda TIG...GDZIE JEST MAG i kto mi zwróci za podróż, paliwo i stracony czas. Pozdrowienia dla Pana Arkadiusza C. Nie polecam

tomek
@Gienek

skoro tak pięknie było czemu jesteś bylym pracownikiem co

Spawacz TIG
@Szkoda słufff

Dzięki bo właśnie się do mnie odezwali. Dam sobie z nimi spokój.

Nie rejestruja ściemniają (usunięte przez administratora)!!!

hewelke

witam firma MOD to jedno wielkie (usunięte przez administratora) ,nie płacą za dojazdy do pracy z polski,wrazie problemów od wszystkiego umywają ręce , jęźeli chcecie wziąść zaliczkę robią sztuczne problemy , nie kompetenitni ludzie , kłamią i (usunięte przez administratora) na kaźdym kroku , nie ubezpieczają w kasie chorych. (usunięte przez administratora) i pięć metrów mułu

Wolf

Witam, ktoś pracuje jako Spawacz w tej firmie?

Leo

Japierdziele !!!!! Powinni ich wszystkich zamknąć za okradanie ludzi. Jak można płacić 10.15 brutto pod zachodnią granicą Niemiec to daje 1800 Brutto i nie całe 1300 netto. Do tego chcą 300 euro za łóżko w pokoju. Szybko licząc 1300- 300 łóżko - 300 życie i zostaje 700 euro czyli 3 tys złotych. Przecież to jest skandal a w pracy tyranie !!!!

Klaudia

Nie polecam, naciągają ludzi na koszty- wysłali mnie na 1 dzień próbny, a pokój zarezerwowali na 3 dni - za co musiałam zapłacić z własnej kieszeni, zadzwoniłam żeby to wyjaśnić , ale Pani Natalia się po prostu rozłączyła, problem za trudny na jej możliwości intelektualne - żenada

@Klaudia

Na temat Pani Natalii można książkę napisać. Razem z Panią Elżbieta mają bardzo ciekawe podejście do ludzi. Jak mawiają one same : ludzi mają na pęczki i sami się proszą o pracę. Ustalają z pracownikiem warunki a później się ich wypierają. Załatwienie czegokolwiek z nimi na papierze jest nie możliwe. Klamstwa, oszustwa i nie dotrzymanie umowy to ich konik. Pracowałem tam długo i chwaliłem sobie współpracę ale od kad te dwie panie wzięły się za uzgodnienia, ta praca straciła sens.

Klaudia

Nie polecam, wysłali mnie na 1 dzień próbny, zarezerwowali pokój na 3 dni (nie uprzedzili mnie że pokój jest na 3 dni) , a koszty musiałam pokryć z własnej kieszeni, jak zadzwoniłam sie zapytać dlaczego tak, to Pani Natalia się rozłączyła -bezczelność !!

Klaudia

Nie polecam, banda (usunięte przez administratora) gdy są problemy i do nich dzwonisz każą sobie radzić samemu i się rozłączają. (usunięte przez administratora)

veillant

te baby w biurze sa zakrecone same nie wiedza do kogo dzwonia i wysylaja nas jedna do hamburga a druga do stutgardu potem cisza my potwierdzamy a za chwile mowia to nie aktualne teraz monachium mozna dostac zawalu serca ale cale szczescie robota jest i nocleg tez blisko i po pieniadzach, zaliczki placa na czas tylko ta jedza nie wiem ktora straszy karami ale nic ci nie zrobia jak dobrze poczytasz umowe i wypowiesz sgodnie z umowa

igor

Pan Polak

Nie polecam tej firmy non stop jakieś(usunięte przez administratora) przezucenia miejsca na miejsce za ich błędy i nie dogadywanie się z firmami oni naliczaja jakieś chore non stop żyjesz z stresie czy wogóle będziesz miał prace pojechalem zarobić a wrocilem jeszcze na minusie spanie w samochodach no tragedia to co ludzie pisze w komentarzach to prawda odradzam

Darek S.

Pracuję w PP od ponad roku i wszystko gra, poza ludźmi którzy przyjechali to żeby wziąć kasę za ściemę i później wystawiają negatywne opinie. Ludzie, nie chcę wam się pracować to wypad z baru, w Polsce też nikt nie płaci za siedzenie na (usunięte przez administratora) albo ukrywanie się po kątach , a przerabiałem tu kilku takich "fachofców" . Prowadziłem firmę w Polsce i wiem jak to wygląda z każdej strony, czyli jeśli się chce pracować można wyciągnąć fajną kasę i bez stresu związanego z prowadzeniem działalności gospodarczej. Jak najbardziej polecam tą firmę

Co msc są jakieś problemy . Częste przeprowadzki , a także nowe kontrakty . Jak zacząłem się upominać o swoje , to nikt z biura nie odbiera tel ani nawet nie odpisze . Nie polecam . Te pozytywne opinie chyba sami sobie piszą . Bo nie znam nikogo kto by był zadowolony z tego biura . A sporo osób poznałem co pracuje / pracowało w nim

Zostaw merytoryczną opinię o mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG - Bietigheim

• Jak się pracuje w mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG?

Zobacz opinie na temat firmy mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 25 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG