mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG

spawacz P

Pracuję w firmie od stycznia, wbrew penych negtywnych opiniach praca jest ciągła ,płacą terminowo, jestem zadowolony .Ludzie którzy porzucają prace z dnia na dzień mogą miec pretensję sami do siebie.

Andrzej75

Osoby które nie lubią pracować nie zagrzeją miejsca nawet w tak dobrej firmie jaką jest Mod Personal

Alko

Pozdrawiam i polecam ta firme, jedna z nielicznych z ktora mozna sie normalnie dogadac, wielki pozytyw!!

Proxi

Pracuję tutaj jako elektryk od 6 mc. Firma rzetelna , kompetentna. Taki wzór podejścia do pracownika powinoen być stosowany w Polsce. Gdy czytam negatywne komentarze zastanawia mnie jaka kategoria pracownika dotyczy krytykującego. Alkohol brak znajomości języka czy poprostu chęć szybkiej gotówki bez własnego wkładu chęci i pracy. Polecam firmę z czystym sumieniem

Byly pracownik

Czy na tym forum sa osoby ktore otrzymaly kare za rozwiazanie umowy mimo speniemia warunkow wypowiedzenia. Mysle ze kary nakladane sa w zwiazku z stratami firmy w zwiazku z epidemia koronawirusa.

Mlody26
@Byly pracownik

Myślę że jest tu wiele takich osób

Mlody26
@Byly pracownik

Da się coś z tym zrobić? 1500euro poszło w piz..

Bartek35
@Byly pracownik

Tak ja dostałem karę 400 euro powiem tak zerwalem umowę bo po pierwsze ta firma nie jest kompetentna ani wypłacana płaciłem za kwaterę 28 euro za dobę mieszkałem w 3 na pokoju mieliśmy dostawać diety 50 euro za każdy przepracowany dzień (raz w tygodniu )nie dostalem ani jednej.Te panie które do mnie wydzwanialy każda miała inny wersje , przed wyjazdem pani Agnieszka powiedziała mi stawkę 11.10 netto A na miejscu okazało się brutto.Podejrzewam że tam kłamią nawet jak dzień dobry mówią jedna wielka paranoja...A i naj ważniejsze pierwszy tydzień pracowałem bez umowy i ubezpieczenia i jestem ciekawy czy wypłacą mi resztę wynagrodzenia po odjeciu tej kary w co wątpię

Arek
@Byly pracownik

Pomimo że rozwiązałem umowę z winny Mod i nie otrzymałem sprzeciwu z ich strony to oni potrącili mi 300euro kary za zerwanie umowy. Firma licząc że się nikt nie odwoła wpisuje kary z automatu. Taki złodziejski manewr na sam koniec współpracy.

olo
@Bartek35

A kto normalny jedzie za granice przed podpisaniem umowy.

Poli
@Mlody26

W Berlinie jest instytucja do której trzeba takie machloje zgłaszać i zaraz są pieniądze wypłacane.

Paweł
@Poli

Bzdura... Nic nie robią w tym temacie i tyle

Marek
@Poli

Podasz namiary?

Peter Nowy wpis
@Arek

Mnie wyslali że niby przyszedłem do pracy po alkocholu.... I też manewr żeby mnie okrasc

Piter Nowy wpis
@Byly pracownik

Tak mnie też (usunięte przez administratora)

Teresa Nowy wpis
@Peter

A często takie zachowania praktykują? Nie bardzo rozumiem, bo przecież, to czy jesteś pod wpływem alkoholu czy nie można z łatwością sprawdzić :)

Jak z nimi jest
Kandydat

Warto jechać z tą agencja? Oferują 2000 tys + darmowa chata w Lipsku jako lakiernik czuje ,e to wałek jakieś

Przemo
@Jak z nimi jest

ja jestem w Saxas 80 procent polaki super nawet 2200 zostaje i wikendzio w domu

Jaszczurka
@Przemo

Przemo już nie pracujesz gdyż za kwaterę nie płaciłeś

xxxx Nowy wpis
@Jak z nimi jest

i jak pojechałeś na tą lakiernię? też mam propozycję niedaleko Lipska i ciekawa jestem jak warunki i opinie o samej pracy jak i o mod?

Waldemar

Pracowałem wcześniej w mod-Personal GmbH i zaskoczyło mnie mile profesjonalne zachowanie pracownika tej firmy, gdy drugiego dnia pracy nagle ja i trzech innych elektryków zostaliśmy wycofani z budowy przez bauleitera. To pracownica z mod najpierw zakazała nam schodzić z budowy, by później - po rozmowie z firmą, do której byliśmy wysłani poinformować nas, że do końca tygodnia mamy płatne wolne, żebyśmy zjechali do Polski, gdzie firma mod prześle nam nowy adres budowy. Gdy znów przyjechałem po tygodniu na nową budowę, pracowałem w mod przez kilka miesięcy bez problemów. Wypłata była zawsze na czas, a raz nawet pracownicy z biura odwiedzili nas tam, gdzie pracowaliśmy dostarczając nam karty godzin i inne rzeczy, o które wcześniej prosilibyśmy. Oczywiście nie mam żadnych zastrzeżeń do tej firmy, bo pojechałem do pracy, a tą, jak i wszelką inną pomoc zawsze miałem. Waldemar

Łukasz

Ta firma to złodzije płacą mniej niż na umowie karzą okazywać co miesiąc kilka rachunków za paliwo inaczej opodatkują dietę która nie jest opodatkowana pracownik po roku pracy nie dostanie podwyżki bo twierdzą że firma w której pracujesz nie chce dać więcej a wszystko drożeje paliwo i życie .

Halina
@Łukasz

Mogą tak robić, że płacą mniej niż na umowie? Dlaczego tak w ogóle robią?

Łukasz
@Halina

Mają wymówki że opodatkowania są wysokie i nic nie można zrobić

Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Marek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.
Kandydat

Czy Ktoś obecnie pracuje poprzez tą firmę? "mod Personal...." z Bietigheim. Jestem w trakcie uzgodnień wyjazdu. Macie doświadczenia z tą firmą? Bo w rozmowie wszystko cacy, ale jak Znam życie może być różnie. Nie Chciałbym się nadziać "na minę". Wiele komentarzy negatywnych daje dużo do myślenia. Najbardziej, jak Widzę jest źle z Umowami które dopiero podpisuje się na miejscu. Po przyjeździe do pracy-miejsca pracy. Co innego uzgodniane, a co innego w Umowie. Zakwaterowanie również. Diety? Podobnie. Wypłaty - też problemy. Więc jeżeli Ktoś z Was posiada informacje, Będę bardzo wdzięczny.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG dla pracy jako Stolarz są dla was satysfakcjonujące?

Wojtek

Po 9 miesiącach rzetelnej pracy dla tej firmy zostałem okradziony na 640euro radzę uważać potem zaczęły się dziwne kombinacje i oszukiwanie przesuwanie wszystko z miesiąca na miesiąc po zwolnieniu się nie otrzymałem ani reszty wypłaty z następnego miesiąca.

spawacz

pracuje w firmie jakiś czas firma kręci lody z paragonami za paliwo i z cajt kątem obniżają wypłaty kręcąc że dieta została opodatkowana zastanówcie się czy warto przez takiego pośrednika warto pracować

Patryk

Pracowałem w Agencji parę miesięcy i opowiem w pary zdaniach o współpracy. Jeżeli chcesz pojechać do pracy przez ich agencje i nie zarobić więcej niż tysiąc € i płacić po 600€ za pokój to dobrze trafiłeś, dieta 30€ (za każdy przepracowany dzień) tylko przez 3 miesiące, potem dają 20€ I z tego masz opłacić dojazd do pracy i nocleg, wychodzi tak że musisz dołożyć i tak ze swoich bo dieta nie starcza na pokrycie nawet noclegu, panie z Agencji miłe tylko wtedy kiedy o nic nie prosisz i niedajesz sobą sterować, załatwiają prace a potem bez żadnej pomocy zostawiają cie ze wszystkim i sobie radzić musisz sam, co pokazała ostatnia sytuacja z mieszkaniem gdzie agencja wiedziała dobrze że od 1 marca nie będziemy już pracować w Porsche bo podziękowali im za współpracę i na siłę chcieli nas wcisnąć na nowe mieszkanie płatne 18€ I oddalone o 30km od zakładu... Premia za frekwencję czy godziny to tylko obietnice i puste słowa w tej firmie, w ciągu naszej współpracy wziąłem wolne 2 razy z dużym wcześniejszym wyprzedzeniem i nigdy nie dostałem nawet 1€ premi, 151 godzin nie wyrobisz bo w Porsche nie za bardzo pozwalają na nadgodziny. Jak się zatrudniałem to pani z biura opowiadała że oni mają najlepsze warunki w Porsche i że żadna firma niema lepiej, (usunięte przez administratora) prawda, niech nikt nie da się na to nabrać, znajomi co pracują w porsche przez inne agencje zarabiają od 1500 do 1700€ miesięcznie I nie płacą za mieszkania... Agencja ta to jest jedno wielkie nieporozumienie. Nie polecam nikomu współpracy, zamiast zarabiać trzeba dokładać...

spawacz P

Elektryk
@spawacz P

I ,nowu komentarz prosto z biura ładny gładki maślany ...hehehe wielki pozytyw

tom
@spawacz P

Witam pracowałem kilka razy przez mod płaca zaliczki diety okey płacą tak jak w umowie ale nie słyszałem o nadgodzinach płacą normalnie idą do banku godzin dodatek tylko za niedziele sobota jak w tygodniu A praca jak praca zależy gdzie trafisz robić trzeba wszędzie często też zdarzają się krótkie zlecenia albo dłuższe do miesiąca 2 lub 3 Odzieży roboczej nigdy się nie doprosiłem

Nieznany
@spawacz P

Witam co wy piszecie mój znajomy nie dostał wynagrodzenia za cały miesiąc pracy pozazka

Andrzej75

Pedo
@Andrzej75

Niewolnik musi być i batem by jechał za 3 niemców

Sebastian
@Andrzej75

Sam pracownik agencji pisze komentarze. Jesteście (usunięte przez administratora)i żadna pozytywna opinia tego nie zmieni. Omijać pseudo agencję szerokim łukiem.

Witam szanowne grono czytelników. Nie zawracajcie sobie głowy tą firmą. Co miesiąc brak odpowiedniej ilości na koncie. Umowa tragedia i nie adekwatna do wykonywanego zawodu. Brak sprzętu oraz odzieży roboczej. Jednym słowem NIE POLECAM.

Andrzej
@Były pracownik

Masz na myśli, że nie płacą tak jak to zapisane w umowie i nie dostawałeś pełnej pensji? A jaka to umowa że nie byłeś zadowolony? Zlecenie?

Tomasz1970

A jak tam wygląda rozliczenie za paliwo? Dojeżdżamy z pracy do domu 20km.

Czy w mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

ślusarz moenchengladbach adam

mi udalo sie trafic na swietna prace w MONCHENGLADBACH, nadgodziny dodatki do kieszeni imprezy firmowe, szef super nawet jezyk moj poczatkujacy nie przeszkadzal szefowi, chociaz Pan Arkadiusz troche ocenil wyzej i balem sie o komunikacje ale udowodnilem swoja pracowitoscia ze mozna wszystko... dzisiaj po 9 miesiacach szef mnie wykupil ale dzieki Panu Arkadiuszowi jestem w tej firmie juz pracownikiem zatrudnionym na stale... i chcialbym Wam polecic ta firme i moja gdyz szef potrzebuje nowego pracownika pytajcie o prace slusarz spawacz Moenchengladbach Pana Arkadiusza. Ja na poczatek tez pomoge Adam

Bodzio
Klient
@ślusarz moenchengladbach adam

A szef nie potrzebuje Elektryka? Daj znać jak fima się nazywa

andrzej
@ślusarz moenchengladbach adam

czy to nadal jest aktualne? pani Bo zena dzwoniła do mnie bo też jestem ślusarzem z uprawnieniami spawalniczymi ale zgibiłem tel.i nie mam do niej kontaktu.dzięki pozdrawiam

jaro
@ślusarz moenchengladbach adam

Hej , a lakiernika czy montera nie potrzebuje ?

Pracodawca

@jaro

Witam, oczywiscie mamy swietne zlecenia dla lakiernikow i monterow. Porsze przyslac swoje zgloszenie cv

Hej !!! Potrzebujemy ! Prosze
@jaro

Hej !!! Potrzebujemy ! Prosze wyslac swoje zgloszenie lub cv :)

Mod ex personal

Totalna bzdura

Mirek

Radzę przeczytać ze zrozumieniem umowę. Jakie kwiatki tam są. Z umowy można wyczytać, że mogą rzucać po całych niemczech co 2 dzień i tak robią. Kary umowne za nie zrobienie tego też próbują egzekwować 300e. Mieszkanie ich nie obchodzi ale opłacają je z twojej kasy. Szczoda nerwów i pieniędzy.

S.P.
Kandydat

Pracuję jako HR Specialist Firma rzetelna , kompetentna. Taki wzór podejścia do pracownika powinoen być stosowany w Polsce. Polecam firmę z czystym sumieniem

Stefan

Dajcie spokój kombinuja jak mogą po zakończeniu pracy dla nich zalegają z wypłatą za 5 tygodni jak dzwonie to ciągle czegoś brakuje dajcie sobie spokój z tą "firmą" (usunięte przez administratora) zgłaszam sprawę wyżej

M

O tej firmie o tym co się tam dzieje i jakie (usunięte przez administratora) tam pracuje można książkę napisać ale w skrócie stanowczo odradzam współpracę z nimi .

Wiesław

Nie polecam tej firmy rzucają po firmach po przekonanych Niemiec zawiodłem się na ich profesjonalizmie którego nie ma zero ambicji żeby pracownik mógł zostać na dłużej Dla nich nie liczy się nic tylko godziny i żebyś nie zjeżdżał na żaden urlop tylko pracował i płacił po 28 euro za mieszkanie (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG - Bietigheim

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG?

Zobacz opinie na temat firmy mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG