2 Dodaj opinię
2 112 418 5 1

Opinie o mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG

Andrzej75
Nazwa działu: Elektryka

Osoby które nie lubią pracować nie zagrzeją miejsca nawet w tak dobrej firmie jaką jest Mod Personal

Tak1Nie3
Proxi
Nazwa działu: Elektryka

Pracuję tutaj jako elektryk od 6 mc. Firma rzetelna , kompetentna. Taki wzór podejścia do pracownika powinoen być stosowany w Polsce. Gdy czytam negatywne komentarze zastanawia mnie jaka kategoria pracownika dotyczy krytykującego. Alkohol brak znajomości języka czy poprostu chęć szybkiej gotówki bez własnego wkładu chęci i pracy. Polecam firmę z czystym sumieniem

Tak2Nie2
spawacz P

Pracuję w firmie od stycznia, wbrew penych negtywnych opiniach praca jest ciągła ,płacą terminowo, jestem zadowolony .Ludzie którzy porzucają prace z dnia na dzień mogą miec pretensję sami do siebie.

Alko
Nazwa działu: Elektryka

Pozdrawiam i polecam ta firme, jedna z nielicznych z ktora mozna sie normalnie dogadac, wielki pozytyw!!

Tak2Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG?

Tragedia!!!! Resztę sam sobie dopowiedz

Elektryk 2003 Nowy wpis

Potwierdzam wielki negatyw do tej pory nie dostałem należnej kasy za pracę pozdrawiam panią koordynatorkę z piszą (usunięte przez administratora)

Elektryk 2003 Nowy wpis

Witam bardzo dobra firma he he he praca na dwa dni wycieczka z Polski ....a potem rób co chcesz zostawiają cię na lodzie wracaj do Polski na swój koszt lub zbieraj puszki po śmietnikach zero profesjonalizmu myślą tylko o sobie

Mirko Nowy wpis
Nazwa działu: Elektryka

Witam. Firma obiecuje pracę na pół roku do przodu , a po półtora tygodniu okazuje się ,że pracodawca nie ma już pracy i w MOD nic o tym nie wiedzą..Firma posiada tyle oddziałów w Niemczech ,że nie ogarniają tematów .Totalny bałagan , najlepiej zwalić wszystko na pracowników. Wypłatę za listopad otrzymałem w styczniu , zostawili mnie na święta na lodzie.Jeszcze nałożyli karę za rzekome nie przyjęcie oferty następnej pracy bez podpisanej umowy i gwarancji dłuższego zatrudnienia.O karze wcześniej nie poinformowali.Proszę wyciągnąć sobie wnioski. Zdecydowanie nie polecam takiej firmy , która szuka tylko pretekstu , aby zabrać pieniądze pracownikowi.

Cichy

Naprawdę nie polecam tej agencji,jak wyślą za granicę to radz sobie sam,pensja nie na czas,a obsługa biura porażka!!

Elektryk 2003

Pozdrawiam firmę mood wesołych świąt Bożego Narodzenia udlawcie się ta kasa za moją pracę której mi do tej pory nie wyplaciliscie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) 'wielki negatyw firma kombinatorów jak chcesz narobić się za darmo wał jak w dym

Alex

witam Czytam właśnie te g.......e posty. I tak się zastanawiam . Czy w Niemczech otworzyli żłobek dla Polaków co nie dają sobie rady w Polsce? I Niemcy dają opiekunki do pilnowania takich nieudacznikow? Pracuje 2 lata w mod.i bardzo współczuję wszystkim w biurze. To jest tragedia. Chrapanie,pierdzenie itd. Do wojska z Wami,niedorozwoje!!!!! Nauczycie się życia,i cenić będziecie rękę którą Was karmi. Piszecie takie bzdury,ze Stasiu Lem jest przy Was malutki co do pisania SF. Ludzie, przyjeżdżajcie spokojnie do pracy,poprzez Mod. Kasa na czas,i w biurze można liczyć na pomoc. A, tych kretynów co plują na Tą firmę to poprostu,olać W d.....byli. h....... Widzeli Paniska,z polski przyjechali i chcą być pod niebiosa wystawiani. Dostałem,oferte od innej firmy elektrycznej.i dlatego z Mod odchodzę. Ale będę w miarę możliwości miał możliwość to zawsze ludzi z Mod będę polecał. Bo mam dług wdzięczności za to że nigdy mnie nie oszukali,ze pomagali. Że zarobiłem dzięki nim sporo kasy. Bardzo polecam Firmę Mod Pozdrawiam serdecznie

Katarzyna
@Alex

Miło, że dodałeś opinię o współpracy z mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG. Na pewno przyda się wielu osobom. Musisz jednak pamiętać, że na forum nie można obrażać innych osób. Wpisy z wulgaryzmami mogą zostać usunięte.

Kultura
@Alex

Alex zgadzam się z twoją opinią w 100% Oni chcą oni zadają oni wymagają Od siebie totalne zero Zero języka Zero doświadczenia Zero kultury Tylko pogratulować selekcji naturalnej takich pseudo pracowników

@Kultura

Może,racja Ale, krew człowieka zalewa. Jak tacy opisują firmę która daje możliwość podjęcia pracy za dobre pieniądze. Szkalują,i doprowadzają ludzi do szału. Mam Wnusia co ma 2.5roczku,i w 100 procentach ma więcej rozumu. Za wulgaryzmy przepraszam A firmę w 100 procentach polecam. Pozdrawiam serdecznie

TakNie3
Jerzy
@Alex

Prowadzicie aktywną dyskusję związaną z pracą za pośrednictwem firmy mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG, dlatego mam nadzieję, że ktoś z Was będzie umieć odpowiedzieć na moje pytanie. Mianowicie chciałbym dowiedzieć się, czy jest możliwość zatrudnienia za pośrednictwem tego pracodawcy tylko na okres wakacyjny? Przedstawcie, proszę, czy jest taka możliwość.

fan'smod
@Jerzy

sporadycznie -losowe przypadki -zapełnić lukę -zapotrzebowanie -nie zawsze bla bla

Justyna
@fan'smod

To nie jest merytoryczna odpowiedź na pytanie, które zostało zadane powyżej. Jeśli zatrudniałeś się kiedykolwiek za pośrednictwem mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG, to byłoby świetnie, jakbyś opowiedział nam o jakichś konkretach, związanych z warunkami zatrudnienia, jakie się tam oferuje. Może zechcesz chociaż powiedzieć, czy firma zapewnia pracownikom ubezpieczenie zdrowotne? To istotna kwestia i dlatego mam nadzieję, iż udzielisz odpowiedzi.

@Justyna

W 100procentach pełne ubezpieczenie Byłem u lekarza, w niemczech W kompie,sprawdzili ubezpieczenie. Ta firma,naprawde w pełni przestrzega tych wymogów Pozdrawiam

@Alex

To parówo ależ im w (usunięte przez administratora)

DNie polecam
Nazwa działu: Produkcja

Klastwo

tomek
@Alex

Bredzisz , bredzisz , bredzisz.... Tyle się napisałeś i ..... nic nie napisałeś.... NAPISZ - JAKA STAWKA , JAK ZA NADGODZINY , JAKA DIETA I ILE GODZIN , JAKIE WARUNKI MIESZKANIOWE...??? No co..? ciężko napisać?? Jak nie masz nic mądrego do napisania - to lepiej nic nie pisz i nie wprowadzaj ludzi w błąd. Podaj konkrety , które cię zachwyciły , bo ja ostatnio miałem pracę za 20 euro i ta firma dla mnie jest firmą dla bezdomnych...

@Marcin Warszawa

Te, krawat uważaj na słówka. bo chyba zapomniałeś że można namierzyć takich. chyba że masz ochotę na pogawędkę z kaszubem. to hamuje gościu.

@Justyna

Nie rejestrują!!!! Wysyłają ludzi na 3 dni a potem odsyłają z powrotem tak było ze mną nie płacą!!! Omijać szerokim łukiem

wyluzowany
@Alex

stawki w tej firmie są minimalne, najnizsze,

wyluzowany

Witam, Wszystkich czytających opinie firmy. Na początek powiem tyle że, nie wiem skąd te pozytywne opinie haha rzecz pierwsza, UMOWA PO 2 TYGODNIACH jak się sprawdzisz !!! rzecz 2 UBRANIA ROBOCZE WE WŁASNYM ZAKRESIE, na rękę 8 euro plus dieta :D POZDRAWIAM BARDZO TĘ FIRMĘ POLECAM

michu

super pracodawca ja mogę pozytywną opinie wystawić bo pracuje od roku i jest okej na 100% super firma polecam

Bibi 2003

Elektrycy nie dajcie się nabrać na ładne słówka tej pseldo firmie zatrudniają pracowników na dziko nie płacą za pracę (usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem

@Bibi 2003

Za 9 brutto masakra no ale jak cztery godziny podpiera ściany łazi a drugie trzy coś robi maca patrzy i tak codziennie (obowiązki czynności są zapisywane w bazie jak są) i tak to każdy omija szerokim łukiem, 12 + -, za zwykłe stanowiska jest już 10,2 i coś jeszcze porządne firmy i się pracuje wykonuje płynna praca

Alko

@Alko

Uwaga!!! (usunięte przez administratora) nie rejestrują zatrudniają pracowników na dziko nie płacą za wykonaną pracę omijać szerokim łukiem tą pseldo firmę

Zig
@Alko

To komentarz prosto z biura ładny gładki maślany pozdrawiam kretów z m.o.d gdzie są moje pieniądze???

osnabrueck:)
@Bibi 2003

Czas próbny hmm znam przypadek że były osoby robiły ze dwa dni i miały wypłacone pracodawca z nich rezygnował, nie znam się kto jak pracował a zna się na tym jakiś przełożony no i chyba co baran obok o tej osobie sądzi niekiedy co przygotować ma tą osobę a osoba ma robić to co do niej należy przekazane nauczone nawet po sekundzie i z uwagą na bhp, przy obsłudze maszyn wyjątkowo i na wysokim poziomie współpraca jest ze wszystkimi ślusarz> elektryk kierownik. Jak czas pracy masz udokumentowany wypisany podpisali odbijałeś się to nie ma problemu a po umowę mówią kiedy podjechać czy przywiozą no chyba że też barany. Nieważne czy znasz j.niemiecki czy nie oni muszą i tak powiedzieć co i jak. Jak zada pytanie haben sie fragen to sobie wykuj pytania a odpowiedzi mniej więcej zrozumiesz. Lenie nie mata co robić to trenować język słówka nawet pojedyńcze tj jak lohn vertrag begin dauern to to już tak jak mnie bokiem wychodzi wkoło to samo jak i wiele wiele innych.

Flavio

Ta agencja nie gwarantuje stabilnego zatrudnienia. Co chwilę rzucają Cie gdzie indziej do pracy. Obiecują i nie dotrzymują słowa. Nie jest to pracodawca godny zaufania. Odradzam, chyba że lubisz przygody i masz stalowe nerwy. Pozdrawiam.

Tak4Nie
@Flavio

od tego ile pracujemy w firmie będąc skierowanym, zależy wyłącznie od nas. Samych. żaden klient nie oddelegowuje pracownika bez powodu.Powód, alkoholizm brak znajomości języka brak znajomości fachu lub opipieprzanie się w pracy. pracowałem w Mod.sporo czasu. i uważam firmę Mod za wartą polecenia. bo podstawowy plus to kasa na czas na koncie. więc,pomimo że pracuje już w innej zeit firmie to polecam Mod. można tam kasę zarobić.

@Alex

Ktoś tu ładnie umie nawijać makaron na uszy. Jeżeli pracodawca godzi się na pracowników który słabo posługuje się językiem niemieckim I później go zwalnia to ktoś ma tutaj problem z głową I nie powinien być na stanowisku decyzyjnym. Jeżeli tak wychwalasz firmę to wróć do niej. Bo widocznie coś musiało być nie tak że odszedles . Jak napisałeś bez przyczyny nikt nie odchodzi. Albo masz słaby język albo poprostu nie dałeś sobie rady.

@Były pracownik

Witam omijać szerokim łukiem tą pseldo firmę wysłali do pracy w Niemczech jako Elektryk miała być praca przy kładzeniu kabli okazało się że są poprawki po fuszerce po dwóch dniach oznajmili że nie mają pracy kazali wracać do Polski .do tej pory nie wypłacili należnej kasy mimo że niemiecki pracodawca zrobił im przelew potwierdzone przy rozmowie z nim (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

@Bibi 2003

Potwierdzam tę opinię też tam byłem i mnie wyrolowali

tm

pracowałem i podzielam opinię większości , Jedno co zmusiło mnie do rezygnacji i lokum . Pokój z oknem z dachu . Uważam , że nawet więzienia muszą mieć okna w ścianach .

Il

(usunięte przez administratora) Nie ma kontaktu nagle, oskarże tą firmę niech sobie nie myślą

Sebastian
@Il

Dlaczego nie wypłacono Ci wynagrodzenia? Próbowałeś może ustalić, co jest tego powodem? To bardzo smutna sprawa, dlatego mam nadzieję, że wyjaśni się ona jak najszybciej. Co w takim wypadku planujesz zrobić?

@Sebastian

Witam serdecznie omijać szerokim łukiem tą pseldo firmę wysłali nas 1000km do pracy jako Elektrycy mieliśmy kłaść kable elektryczne po przyjeżdża okazało się że mamy poprawić spaprana robotę po kimś kto wcześniej to robił majster cool rurki w którym były kable fleksem ot taka niemiecka myśl techniczna uszkodził kabel następnie zwalił na nas po dwóch dniach takiej roboty firma zadzwoniła że mamy zjechać do Polski ,po dotarciu na kwaterę okazało się że nie można się dostać do pokoju bo pseldo firma nie opłaciła pokoju który mówiła że jest opłacony i jest wymieniony zamek musieliśmy z własnej kieszeni zapłacić za kwaterę jeżeli chcesz się przejechać za własną kasę do Niemiec za (usunięte przez administratora) to aplikuje chętnie cię przyjmą rada omijać szerokim łukiem pozdrawiam

Tak2Nie1

Szefowie są w porządku?

spawacz P

Elektryk
@spawacz P

I ,nowu komentarz prosto z biura ładny gładki maślany ...hehehe wielki pozytyw

ivo

Do dziś nie otrzymałem wypłaty za wykonaną pracę. Polecam.

Tak3Nie1
Elektryk
@ivo

A dlaczego możesz opisać co jest przyczyną tego?

Tak1Nie

Czy zdarzają się nadgodziny w mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG?

Pracodawca

@Pytanie

Oczywisice, nadgodziny wystepuja w roznym wymiarze godzin. W zaleznosci od projektu.

TakNie1

Jak często odbywają się szkolenia pracownicze w mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG? W ogłoszeniu jakie umieścili 18 września na GoWork.pl obiecują bogaty rozwój, dlatego pytam.

Pracodawca

@Pytanie

Dziekujemy za zainteresowanie nasza oferta. Szkolenia odbywaja sie zaleznie od potrzeby pracownika oraz projektu. Pozdrawiamy mod Personal

TakNie2
Seba

Witam wszystkich Z tymi 300 EUR.to jak 500+ Wpierw niech księgowość rozlicza się z ludźmi,tak jak powinno Potem 500+ A,tak nawiasem powiedziawszy to po co w takim razie dysponent. Sami ludzi będziemy werbować i do klienta sprzedawać. Trochę obciach

Julia Roberts
@Seba

Hehe zawsze są jakieś plusy i minusy jak się zna miejsce pracy i peleconego co będzie tej osobie dobrze szło w tej pracy to czemu nie ale musi być wszystko fair poza tym tam pamiętam był taki jeden dysponent co w klawiaturę pukać mu się nie chciało może ja powinnam im pogrzebać w ich kompie za swoim ale wystarczył mój pewien gest miny i się ruszył i działał zawsze jak widział mój ryj, teraz się pozmieniali, wiecej ludzi i chyba lepiej pracują w oddziałach.

Jaro83
Nazwa działu: Elektryka

Czasami zdarza się, że trzeba chwilę poczekać na połączenie, ale to pewnie przez ilość ludz ktorzy dzwonią. Obsługa sympatyczna i profesjonalna.

ivo

Stanowczo odradzam podjęcia współpracy z tą "firmą". Przedstawiam fakty jakich miałem nieprzyjemność doznać podczas współpracy 1. Zorganizowanie dojazdu z miejsca zakwaterowania do pracy polegało na przesłaniu mi rozkładu jazdy autobusów. Ponadto podano mi błędne informacje dotyczące przystanków tychże. Dobrze że mam wojskowe buty... 2.Częste przeprowadzki. Podczas trzech tygodni pracy miałem dwie przeprowadzki 3.Na moje szczęście w nieszczęściu rozwaliłem sobie stopę pod prysznicem, i właśnie skończyło mi się zwolnienie chorobowe. Przy okazji podziękowałem za współpracę. Należy też nadmienić że w kwestiach finansowych firma działa nienagannie. Chcesz zaliczkę-masz.

Tak2Nie1
julia roberts
@ivo

No faktycznie masz źle rozkład omyłkowy dali poco sprawdzić sobie kapcie też rozmiar zły? A ja gdzieś od lipca do września gdzie ludzie na wolnym się bawią tyram po nogach do pracy po 4km na firmie upał skwar od maszyn załadować nie zepsuty towar i odwieść i tak w kółko ale praca tylko na sezon i robię, hotel nie najgorszy i nie najlepszy nie potrzeba mi papieru do i mydła sobie kupię, wymyslacie nieraz jak królewna na ziarnku grochu a są poważniejsze sprawy.

julia roberts
@ivo

Przepraszam, musiałam gdzieś napisać, to jak pracuję prawie że wszystko panienki by od razu uciekły przebierają tak przebierają w pracy jak kapustę młodą w li..dlu czy na wyprzedaży, jak wpadnie coś lekkie z dobrą opieką kordynatora nawet kaska ok to są beszczelne jak właśnie na tej wyprzedaży podebrac wyrwać jeszcze się wykłucić bylejak bałagan zostawić itp itd. Powodzodzenia. Nawzajem.

Tak było.

Czytać rozliczenia wyplat. Często się mylą. Oczywiście na swoją korzyść.

Antoni
@Tak było.

Miałeś taką sytuację, że Twoje rozliczenie z firmą mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG było niekompletne? Czy po tym, jak zauważyłeś błąd, firma rozliczyła się z Tobą należycie? Pomyłki mogą zdarzyć się każdemu, dlatego chciałbym sprecyzować, jak pracodawca zareagował na tę pomyłkę.

Polak
@Antoni

Witam ja też po rozliczeniu znalazłem niescisłości ale Pani mi oświadczyła że wszystko okey nawet nie sprawdzono kantują na dietach

Sebastian
@Polak

W Twoim przypadku, jakiego rodzaju były to nieścisłości? Mógłbyś napisać o nich coś więcej na forum? Myślę, że jest to ważna informacja dla osób, które rozważają pracę w tej firmie. Liczę na Twoją aktywność.

True

Zdecydowanie radził bym uważać i definitywnie nie polecam tej agencji! 1. Miałem przed wyjazdem obiecany pokój 1.os za 25 EUR/doba, otrzymałem dwuosobowy w tej samej cenie za osobę z chrapiacym kolegą.. Nie szukałem na własną rękę, ponieważ nie chciałem ponosić kosztów własnych bojąc się że potem nie zwrócą pieniędzy...2. Praca.. jechałem jako operator CNC, a w pracy okazało się, że mam być operatorem szlifierki kątowej,..robienie fazy szlifierką w rurze o średnicy 1.4 metra... zrezygnowałem sam po paru minutach.. zgłosiłem majstrowi że to nie moja praca... poinformowałem w biurze że jadę do Polski..naliczyli mi rzekomą karę 300e za porzucenie roboty... oczywiście nie podpisałem oryginału umowy w biurze, na tej zeskanowanej, podpisanej przez mnie i przesłanej mailowo przed wyjazdem nie było ich podpisu, choć nawet gdyby był, umowa byłaby nie ważna, bo musiałbym podpisać oryginał do 30 dni.. czego nie zrobiłem... więc po paru mailach odpuścili sobie karę, grożąc pod pretekstem skierowania sprawy do sądu, bym nie wypowiadał się nigdzie na ich temat ????????mam wszystkie zachowane maile jako dowody... łącznie z tym, w którym umorzaja mi karę, ale żebym był cicho..ich problem polegał na tym, że myśleli, że kolejny naiwny idiota jedzie z Polski, który nie zna prawa pracy... niestety...pomylili się.. dobiłbym ich w niemieckim sądzie...mam prywatny Rechtschutz..ale nie mam czasu.. przesłali

Tak3Nie1
Bubu
@True

Prawda jest taka że typowy Janusz z Ciebie. A wzięłeś klapeczki i siatkę z biedry ze sobą?. Pojechał do pracy i chrapanie mu przeszkadzało no i ze 25 ojro toć to skandal. I nie żadne cnc tylko kątówka . w każdej takiej opowieści jest ziarno prawdy i półprawdy. Domyśl się po której stronie pokrzywdzony januszku jesteś?

TakNie2
True
@Bubu

Twój nick świadczy o twoim poziomie intelektualnym . jeśli dla ciebie 50e/doba na obrzeżach miasta to okej za pokój 2 osobowy to winszuje sprawności w wyszukiwaniu..jak ktoś chrapie jak ubita świnia i ci to nie przeszkadza bo sam w chlewie mieszkasz i pracujesz (jesteś pracownikiem mod personal, co świadczy o formie postów..ten Janusz cię zdradził)...widzisz, jesteś tak pusty/a, że nawet nie wiesz do jakiej roboty rekrutujesz..dla ciebie Nie ma różnicy i nie masz pojęcia o branży CNC, więc nie będę opisywał czym jest robienie faz kątówką dla tokarza..to jest tak jakbyś widelec pomylił/a z widłami. Szkoda, że nie mogę dodać skanów mailów...ale z pewnością postaram się to zrobić gdzie indziej.. te Pozytywny, które sam sobie piszesz...daruj sobie..Te Kary Też.. gorzej będzie jak dobiorę się wam do (usunięte przez administratora) od strony prawno finansowej.. także uważaj!

Tak4Nie
Katarzyna
@Bubu

Oczywiście możesz się nie zgadzać ze zdaniem użytkownika @True, ale proszę Cię, abyś chociaż je szanował. Skoro Twoja opinia na temat mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG odbiega od tej @True, to chętnie poznamy Twoje spojrzenie na tego pracodawcę. Nadal zatrudniasz się za pośrednictwem tej firmy czy już nie?

mod-Personaldienstleistungen G

mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG - Bietigheim to dno

mod-Personaldienstleistungen G

szmaciarze (usunięte przez administratora) straszne i porazka ... spisz w aucie... dają KARY :-) :-) BUHAHAHA....z pewnoiścią je wyegzekwują...może z wypłaty....kto ucieka szybko, temu nie mają z czego ściągnąć :-)....mają chyba 6 tygodni na oddanie sprawy do sądu i powiadomić pracownika o rozprawie... tylko straszą...mi też powiedzieli, że mam karę i jakoś po 6 miesiącach coś im nie wyszło....DAJCIE SPOKÓJ Z TĄ AGENCJĄ...ZA 11E+45 DIETY SPAWACZ ZNAJDZIE LEPSZĄ PRACĘ....ZRESZTĄ ZNALAZŁEM BEZ PROBLEMU.......NIGDY WIĘCEJ MOD Personal...pozytywy piszą pracownicy,,PANI MAGDA ZAPEWNE,...HALLO

robert k

Kawon

Pracuj w firmie MOD poltora roku i nie narzekam piniadze w terminie sprwy wymagajace zalatwienia szybko i prawidlowo kontakt ok czy z pania Sylwia lub p Elzbieta moge uczciwie polecic S.N

Jacek
Nazwa działu: Produkcja

Dno i wodorosty!!!

Mirosław
@Jacek

Tego typu wypowiedzi zbyt mało wnoszą do wątku, ponieważ nie uzasadniłeś w żaden sposób, dlaczego tak uważasz. Mógłbyś napisać coś więcej na temat tego miejsca pracy? Dlaczego w taki sposób oceniasz pracę w firmie mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG? Zachęcam Cię do uzupełnienia dodanej wypowiedzi.

Alex

Witam Państwa Wszyscy piszą o firmie,ja chciałbym ostrzec wszystkich,przed jednym z pracowników. (usunięte przez administratora) Pracował ostatnio w Gutersloh. Długo by tu gościa opisywać,ale po krutce. Łgarz,kłamca,kombinator,lewus do pracy. Robi wrażenie na pokrzywdzonego przez życie,ale to tylko złudzenie. Okłamywał wszystkich w firmie. Narobił niesamowitego bałaganu w pracy. Dodatkowo kompletne beztalencie do pracy ślizgał się po kolegach w pracy. Mieliśmy dla niego litość,bo wygląda jak by był schorowany. Jeszcze raz powtarzam,to złudzenie. Skrobidecha co do centa. Za 10cent.zrobi co chcecie. Nawet kolegę z Polski potrafił obmawiać. Który niestety zrezygnował z przyczyn rodzinnych. Do wszystkich zeit firm zostanie rozesłane ostrzeżenie o tym człowieku. Zostawił po sobie ogromny smród u klienta. Uważajcie ,podałbym nazwisko gościa ale przez tą ochronę danych osobowych nie mogę tego zrobić. Zrobił ogromną antyreklamę firmie,i Polakom Na zakończenie życzę ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

M.E.L.M.A.N.
@Alex

W porównaniu do wszystkich to chyba tyś najwięcej bo kilka regulacji złamał że jeszcze nikt nie usunął tego comenta, hameryki teś nie odkrył, centy zbierał aż tak nie przegioł może skarbonke dzieciakowi chciał zapełnić bo kindergeld załatwić złożyć wnioski nie jest łatwo niektórym osobom jak i wspólna współpraca nie przychodzi co niektórym tak łatwo.

@M.E.L.M.A.N.

Trzeba mieć w pierw dzieci, rodzinę A ten gość o mały włos nie doprowadził do tego że klient by zrezygnował z Polaków w pracy. I główna zasadą,"pracuje się dla szefa" "Ale pracuje się z ludźmi" Przez takich źle się mówi o Polakach

Bogdan
@Alex

Dobry pomysł. Skoro ,piszą o firmie.to może piszmy o pracownikach?!,co się przyczyniają do tego że poloki Tracą pracę przez takich . Poręnaście lot,robia jako elektryk. I wiele,zem widzioł. I tera widoć,co je grane. Brawo (usunięte przez administratora). Tak trzymoj.

Zostaw opinię o mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG - Bietigheim

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie