Opinie o BestHill Work w Czarna

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BestHill Work. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BestHill Work o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BestHill Work w Czarna

marek z Poznania

do tej pory wszystko ok! Moje sugestie dla BestHill Work: brak Lubię atmosferę w BestHill Work za: kontakt

Waski

Pieniądze na czas. Jest ok. (usunięte przez administratora) Daje innych ludzi na zakwaterowania gdzie ma informacje że są źle warunki. Moje sugestie dla BestHill Work: Więcej zaufania oraz proponuje lepsze warunki. Tam gdzie to możliwe A jest możliwe Lubię atmosferę w BestHill Work za: Kontakt

Rafał

pracuje od roku , wypłata na czas jestem zadowolony

Mariusz

Polecam!

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w BestHill Work rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Monter fasad prace remontowe od zaraz Drezno 2160€ /miesiąc?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
elektryk

na jakim poziomie musi być niemiecki elektryka? wystarczy komunikatywny?

@elektryk

Witam, Poziom podstawowy który umożliwi porozumiewanie się w miejscu pracy Serdecznie pozdrawiamy Zespół BestHill Work

elektryk
@BestHill Work

Dziękuje za odpowiedz. Podpytam jeszcze czy jest to umowa o pracę polska czy niemiecka?

@elektryk

Witam , Umowa na warunkach niemieckich Zapraszam do kontaktu Zespół BestHill Work

Pesel

Nie ma to jak samemu sobie opinie wystawic... Z tym odbieraniem telefonów jest róznie gdy cos potrzebne to czeka sie 2 sygnaly i jest rozmowa, a gdy wszystko jest prawie zalatwione to 3 dzien nie odbiera....

miro
@Pesel

te wszystkie polskojęzyczne firmy tak robią , ważne byś tylko pojechał póżniej jest nawet problem z kontaktem, to chleb powszedni takich firemek może szczegółowe kontrole czegoś tych ludzi nauczą kontrole

To 100% satysfakcji dla osób wyjeżdżających do pracy za granicę. Miła, sympatyczna i fachowa obsługa przez Panią Joanne Hillbruner. Zawsze odbiera telefony, w przypadku problemów można na nią liczyć. Wyjeżdżałem do pracy w Niemczech przez kilka agencji pracy i nigdy po przyjechaniu na miejsce nie zgadzało się z tym co mi proponowali przed wyjazdem. W tym roku wyjechałem do Niemiec przez Besthill Work, pracuję kilka miesięcy jako ślusarz-monter na miejscu, zgadzają się pieniądze, mieszkanie i warunki pracy, rzeczy najważniejsze o których poinformowała pani Joanna przed wyjazdem. Dlatego polecam innym tą Agencję Pracy.

RAFAŁ
@Marcin

Marcin dalej pracujesz w De jako Ślusarz-monter?

Zbigniew

Polecam agencję. Rzeczywistość pokryła się z tym czego dowiedziałem się przez telefon. Pozdrawiam

Kamil

Dla mnie bez zastrzeżeń!

zainteresowany

Czy proponowane oferty dają możliwość współpracy na niemieckich warunkach?

@zainteresowany

Witam. Tak, nasze oferty są ofertami na warunkach niemieckich. Zapraszamy do kontaktu, przedstawimy naszą ofertę i dokładnie omówimy warunki. Pozdrawiam Zespół BestHill Work

BestHill Work

Opinia pod Nick John agencja ImpactJob jak również Janek w przypadku BestHill Work ten sam dzień ta sama treść tymbardziej moc pozdrowien dla konkurencji!!!!

Władysław

Spoko agencja, dla mnie to pewniak. Od roku pracuje. Nie wiem skąd poprzednik wziął te informacje. Ciekawe??

Janek

nie polecam, doradzam ostrożność w nawiązywaniu współpracy

@Janek

Pozdrawiam osobę wystawiająca komentarz!!! Konkurencja nie próżnuje!!

Zniesmaczony

Dodzwonić się do firmy można, ale żeby ktoś odebrał to raczej na cud trzeba liczyć. Uzyskać odpowiedź drogą mailową, jest równoznaczne z niemożliwym.

@Zniesmaczony

Witam Panie Tomaszu , Proszę pamiętać że cuda się zdarzają Pozdrawiam serdecznie

Może konkurencja inspiruje niektóre osoby??

Agencja wywiązuje się z obietnic. To ja wystawiłem agencje a pani Joanna dała mi nie jedną szanse. Ciągle dla niej pracuje i jestem bardzo zadowolony. Kasa się zgadza i z urlopami nie ma problemu.

Waldemar z Wrocławia

Za pośrednictwem Besthill Work pomyślnie załatwiłem wszelkie formalności wyjazdu. Fachowa obsługa eliminuje wszelkie wątpliwosci. Gdy zachodzi potrzeba interwencji u niemieckiego pracodawcy, można liczyć na pomoc pani Joanny Hilbruner. Polecam koordynowane przez Besthill Work wyjazdy do pracy za granicą. NIE ZAWIEDZIESZ SIĘ!!!

Witam wyjerzdzał ktoś z ta firmą za granice prosił bym o jakeś opinie.

BestHill Work

Witam, Aby w przyszłości uniknąć sytuacji iż dany kandydat ma problem z kontaktem z nami poniżej adres strony jak również kontakt e-mail: www.besthillwork.eu/kontakt Zapraszamy od pon.-pt w godz.8.00-17.00 Pozdrawiam, BestHill Work

Zostaw merytoryczną opinię o BestHill Work - Czarna

• Jak się pracuje w BestHill Work?

Zobacz opinie na temat firmy BestHill Work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BestHill Work?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!