3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 209 102 5 1

Opinie o BestHill Work

Zygmunt

Kontakt z panią i firma wporzadku mieszkanie czyste z internetem co zaznaczałem na początku praca też wporzadku pracować trzeba czasem wpadną nadgodziny pieniądze o czasie

Tak3Nie
Adam

Serdecznie polecam, zawsze można liczyć na pomoc pani Joanny wszystko jak najbardziej w porządku żadnych problemów.

Tak27Nie1
Marcin

To 100% satysfakcji dla osób wyjeżdżających do pracy za granicę. Miła, sympatyczna i fachowa obsługa przez Panią Joanne Hillbruner. Zawsze odbiera telefony, w przypadku problemów można na nią liczyć. Wyjeżdżałem do pracy w Niemczech przez kilka agencji pracy i nigdy po przyjechaniu na miejsce nie zgadzało się z tym co mi proponowali przed wyjazdem. W tym roku wyjechałem do Niemiec przez Besthill Work, pracuję kilka miesięcy jako ślusarz-monter na miejscu, zgadzają się pieniądze, mieszkanie i warunki pracy, rzeczy najważniejsze o których poinformowała pani Joanna przed wyjazdem. Dlatego polecam innym tą Agencję Pracy.

Tak78Nie6
Waldemar z Wrocławia

Za pośrednictwem Besthill Work pomyślnie załatwiłem wszelkie formalności wyjazdu. Fachowa obsługa eliminuje wszelkie wątpliwosci. Gdy zachodzi potrzeba interwencji u niemieckiego pracodawcy, można liczyć na pomoc pani Joanny Hilbruner. Polecam koordynowane przez Besthill Work wyjazdy do pracy za granicą. NIE ZAWIEDZIESZ SIĘ!!!

Tak43Nie4
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Jakie są warunki zatrudnienia w BestHill Work?

Krystian Nowy wpis

Kolejne wakacje wyjeżdżam z BestHill ostatnio wszytko się zgadzało stawka mieszkanie wypłata na czas mogę polecić

Emigrant Nowy wpis

10 na 10

Tak1Nie
Zygmunt Nowy wpis

Tak3Nie
Szczery

Pracuje już jakiś czas przez to pośrednictwo i jestem bardzo zadowolony. Pieniądze na czas, pomoc pani również w weekend jeżeli potrzeba co zdarza się sporadycznie wśród agencji. Zawsze mogę na nich liczyć za co dziękuję

CK

Myślę wyjechać z tej firmy do pracy jako elektryk. Może mi ktoś napisać jak jest z kwaterami co oni załatwiają, po ile osób w pokoju czy zabierają na zeitausgleich oraz jak jest ze zjazdami do kraju - co jaki czas można zjechać. Pozdrawiam z góry dziękuje za odpowiedź

@CK

Zapraszamy do kontaktu w celu udzielenia wszelakich informacji dotyczących zatrudnienia, zakwaterowania,magazynu godzin jak również zjazdów do kraju www.besthillwork.eu/kontakt pozdrawiamy Zespół BestHill Work

Adam

Tak27Nie1
Wiktoria
@Adam

Cieszę się, że jesteś zadowolony z firmy BestHill Work. Prosiłabym Cię tylko, żebyś następnym razem nie używał tu żadnych danych personalnych - nie jest to zgodne z regulaminem GoWrok.pl. Na pewno pomyślnie udało Ci się znaleźć zatrudnienie z pomocą wspomnianej agencji. Czy zatem zechciałbyś napisać coś więcej o warunkach, jakie Ci zaproponowano? Takie informacje bardzo by się nam przydały.

Spawacz 141
@Adam

Jestem zainteresowany pracy jako spawacz TIG 141 15lat doświadczenia, Słaby niemiecki

@Spawacz 141

Witam Pana, w przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu z naszym biurem lub wybraniem oferty na naszej stronie www.besthillwork.eu/oferty pracy pozdrawiamy Zespół BestHill Work

Kazek

pracuje w Monachium jako elektryk na budowie bez problemu praca jak wszędzie pracować trzeba najważniejsze że kasa się zgadza na czas

Jan

dobra opieka ze strony agencji jestem zadowolony z ich usług,moge polecić jeżeli ktoś szuka pracy pewnej za granicą

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 102 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Aktualność
Firma BestHill Work  zajmująca się rekrutacją kandydatów do podjęcia pracy na terenie Niemiec, Austrii i Holandii należy do prężnie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy. Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Pośrednictwa Pracy o numerze 16434.

Kliknij w logo, aby dotrzeć do aktualnych ofert pracy:

Marek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 133 dni.

Czy poprzez firmę mogą znaleźć zatrudnienie osoby niepełnosprawne, z lekką niepełnosprawnością ale wykształcone zawodowo, ze znajomością j. niemieckiego.

Oni

Polecam

Tak5Nie
Marek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 184 dni.

Witam, jak można się skontaktować? Telefonicznie od kilku dni nikt nie odbiera telefonu

Arek

Dla mnie spoko wyjaśniła mi Pani co i jak , sprawdzeni przez kolegę teraz ja wyjeżdżam

Tak6Nie
elektryk

Hej. Uważam że BestHill Work jest godne polecenia. Uczciwa, Wiarygodna firma. Pozdrawiam.

Tak4Nie
Władysław

Witam wszystkich. Z agencją współpracuje już od dłuższego czasu, już ponad rok. Jeśli ktoś szuka pracy to powiem tak, jeżeli umiesz coś robić i znasz trochę język,spokojnie dostaniesz pracę. Niby nic. Ale pieniądze które zarobisz są twoje i w terminie. Pozdrawiam

Tak8Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 220 dni.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w BestHill Work?

Tomek Pająk

Dobra agencja a miałem do czynienia z nie jedną stawki się zgadzają tak jak przez telefon jest też na umowie. Mieszkania spoko mam pokój jednoosobowy kuchnia, internet jest.

Tak8Nie
Zadowolony

Cześć. Jestem na urlopie, mam chwilę, to napiszę. Od 3 miesięcy pracuje sobie w Bonn. Muszę pochwalić BestHill Work, za to że dostałem pracę szybko i to na fajnych warunkach. Jeśli potrzebujesz pomocy to załatwisz sprawę przez telefon ( zaliczki,urlop,narzędzia itd. itp.) To co mówią pokrywa się z prawdą. Cieszę się że znalazłem Tą firmę. Pozdrawiam i polecam Paweł

Tak12Nie

Zostaw merytoryczną opinię o BestHill Work - Czarna