3 Dodaj opinię

Opinie o BestHill Work

Filtruj opinie po kryteriach:

Marcin
 Opinia

To 100% satysfakcji dla osób wyjeżdżających do pracy za granicę. Miła, sympatyczna i fachowa obsługa przez Panią Joanne Hillbruner. Zawsze odbiera telefony, w przypadku problemów można na nią liczyć. Wyjeżdżałem do pracy w Niemczech przez kilka agencji pracy i nigdy po przyjechaniu na miejsce nie zgadzało się z tym co mi proponowali przed wyjazdem. W tym roku wyjechałem do Niemiec przez Besthill Work, pracuję kilka miesięcy jako ślusarz-monter na miejscu, zgadzają się pieniądze, mieszkanie i warunki pracy, rzeczy najważniejsze o których poinformowała pani Joanna przed wyjazdem. Dlatego polecam innym tą Agencję Pracy.

Tak60Nie2
Waldemar z Wrocławia
 Opinia

Za pośrednictwem Besthill Work pomyślnie załatwiłem wszelkie formalności wyjazdu. Fachowa obsługa eliminuje wszelkie wątpliwosci. Gdy zachodzi potrzeba interwencji u niemieckiego pracodawcy, można liczyć na pomoc pani Joanny Hilbruner. Polecam koordynowane przez Besthill Work wyjazdy do pracy za granicą. NIE ZAWIEDZIESZ SIĘ!!!

Tak20Nie2
Jacek 33

Polecam nie zawiedli mnie

Tak1Nie
Artur
@Jacek 33 12.06.2019 20:11

W jaki sposób dostałeś się do pracy za pośrednictwem agencji pracy BestHill Work? Ciekawi mnie, czy sam zgłosiłeś się w związku z poszukiwaniem pracy, czy może odpowiedziałeś na ogłoszenie dodane przez pracodawcę? Jestem ciekaw, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

TakNie

Johny
 Opinia

Nareszcie porządna firma, wszystko na temat

Tak5Nie1
Maja
@Johny 13.05.2019 18:05

Twoja wypowiedź jest dość krótka, a chciałabym poznać więcej informacji na temat BestHill Work od Ciebie. Czy firmę oceniasz z perspektywy osoby zatrudnionej w niej czy korzystającej z jej pośrednictwa? Warto wyjaśnić te wątpliwości, aby użytkownicy mieli pełen wgląd na występującą sytuację wewnętrzną w firmie.

Tak1Nie

Franciszek
 Opinia

Witam wszystkich. Właśnie jestem w pracy w Hamburgu. To moje pierwsze dni. Zakwaterowanie ok. Sam w pokoju. Zlecenie też ok. Pozdrawiam

Tak5Nie
Tadeusz
 Opinia

Witam Cieszę się, że nawiązałem kontakt z panią Joanną. Mnie pomogła znaleść pracę. Już od kilku miesięcy jestem na kontrakcie, w firmie do której trafiłem dzięki Besthill Work. Nawet teraz kiedy pani Joanna nie jest już moim opiekunem mogę liczyć na jej pomoc. Bardzo serdecznie pozdrawiam Besthill Work

Mateusz
 Opinia

Bardzo polecam a hejterow pozdrawiam:)

Nick

Polecam!!!!

Adam
 Opinia

Z mojej strony opinia przychylna wszystko rzeczowo wyjaśnione w sprawie wyjazdu, zakwaterowanie i praca po przyjeździe jak najbardziej się zgadzało, najważniejsze wypłata na czas, dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Tak6Nie
Maciek
 Opinia

Bez owijania w bawełnę jak to zazwyczaj bywa

Tak7Nie
Greg
 Opinia

nie polecam firmy, zalecam dużą ostrożność

Tak9Nie4
@Greg 16.04.2018 12:10

Witam Pana, W celu wyjaśnienia Pana nieprzychylnej opinii, prosimy o kontakt . Chcielibyśmy ustosunkować się do Pana zamieszczonej wypowiedzi. Zależy nam na świadczeniu usług na najwyższym poziomie. Serdecznie pozdrawiamy , Zespół BestHill Work

marcelek
@Greg 16.04.2018 12:10

Nie zgadzam się z Panem, firma BestHill to bardzo profesjonalna firma rekrutacyjna, oceniłem to na podstawie rozmowie z Panią Hillbruner.

Tak5Nie2

Profesjonalnie w każdym calu

Tak9Nie
Łukasz, Wrocław
 Opinia

Pełen profesjonalizm jestem mile zaskoczony wszytko tak jak ustalone

Tak7Nie
Mike
 Opinia

Wszytko tak jak w ustaleniach, nie zawiedziesz się

Tak9Nie
Iza
 Opinia

inne ustalenia, inaczej na zleceniu, ciagły problem z kontaktem, nie polecam

Tak2Nie3
Zespół BestHill Work
@Iza 22.03.2019 12:07

niestety hejt istnieje tego nie unikniemy szkoda że wstawianie negatywnych opinii to rodzaj zabawy dla Pani "Izy " a nie rzetelna opinia dla naszej agencji , szkoda Cóż Pani "Izo" życzymy udanej zabawy w wystawianiu negatywnych opinii nie tylko naszej agencji lecz wszystkim chyba jakie Pani zna

Tak4Nie1

Dziękuję Pani Asiu, pozdrawiam

Tak10Nie2
arek
 Opinia

ja sie nie zawiodłem , dobry kontakt

Tak10Nie2

śmieszek
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

Naj firma, lepsza od konkurencji, z która wyjeżdżałem i nie byłem zadowolony, możliwość urlopu jest super. POLECAM :)

Tak12Nie2

Marian z Poznania
 Opinia

bardzo szybko dostałem prace,dziekuje za pomoc w załatwieniu wszystkiego

Tak16Nie1

Maja
@Marian z Poznania 06.01.2019 19:32

BestHill Work jest agencją pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia. Wyróżniają ich kwalifikacje i kompetencje, jak również indywidualne podejście. Wobec tego zapewne nikogo nie dziwi, że tak szybko udało Ci się dostać pracę za ich pośrednictwem. A czy zdradzisz nam, czym się dokładnie zajmujesz? Opowiedz nam jeszcze o formie umowy, którą Ci zaoferowano.

Tak1Nie2

Alex
 Opinia

sprawdzona Firma pracuje od roku wypłata na czas, zaliczki są,kasa się zgadza

Tak11Nie1

pozdrawiam

Tak4Nie1

Waldek
 Opinia

nie zostawili mnie w potrzebie, kwatera ok, wypłata na czas Pani Joanna pomaga

Tak12Nie1
damian
 Opinia

polecam ja wraca po nowym roku jestem zadowolony

Tak13Nie1
krzysiek
 Opinia

dla mnie spoko bardzo pomocny koordynator i zawsze odpowiednia reakcja.

Dawid202
 Opinia

Kasa na czas, miła i fachowa obsługa, brak problemów z urlopami. Polecam!!!

Tak12Nie1
Obcy
@Dawid202 16.12.2018 11:32

A czy koniecznością jest język obcy?

Tak14Nie1

Obcy
 Opinia

Witam.. Szukam pracy jako monter konstrukcji stalowych. Czy brak znajomości języka jest przeszkodą w podjęciu współpracy z Best Hill?

Tak20Nie1
Sebastian

polecam z czystym sumieniem

Jacek
 Opinia

wypłata na czas nie mam się do czego przyczepić dobra opieka Pani Joanny pozdrawiam

Andrzej
 Opinia

Ile mozna zarobic jako malarz na vzysto?

Tak10Nie

Robert
 Opinia

Dziękuję za pomoc Firma godna polecenia z czystym sumieniem

Zdzislaw
 Opinia

solidnie , rzeczowo ,godne polecenia Moje sugestie dla BestHill Work: nie mam Lubię atmosferę w BestHill Work za: pomoc Pani Joanny mozna na nią liczyc

Zostaw opinię o BestHill Work - Czarna