Opinie o BestHill Work w Czarna

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BestHill Work, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BestHill Work o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BestHill Work w Czarna

Administrator Nowy wpis

Niemcy to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Lakiernik? Co powiecie o pracy w firmie BestHill Work?

Administrator Nowy wpis

BestHill Work poszukuje kandydatów na stanowiska Szlifierz. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Administrator Nowy wpis

BestHill Work prowadzi rekrutacje w miejscowości okolice Mannheim. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Administrator Nowy wpis

W Stuttgart BestHill Work szuka pracownika na stanowisko Kierowca Ciężarówki. Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w BestHill Work rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Elektryk budowlany - Niemcy (pokoje jednoosobowe)?
logo firmy Praca dodatkowa, elastyczne godziny pracy - Doradca Klienta
Czarna
EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI
(660 opinii)
Wyślij CV
logo firmy KASJER-SPRZEDAWCA W SKLEPIE KOSMETYCZNYM CZARNA (K.DĘBICY)
Czarna
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(713 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko elektryk utrzymania ruchu do pracy w Niemcy. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa BestHill Work możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Firma BestHill Work chce zatrudnić kogoś na stanowisko Mechanik. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Jakie pytania dostaliście podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Stolarz w firmie BestHill Work?

Na jakie benefity można liczyć w firmie BestHill Work?

W BestHill Work trwa rekrutacja na stanowisko elektromonter. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

W Monachium BestHill Work prowadzi rekrutację na stanowisko Monter. Jeśli brałeś udział w tym procesie, napisz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Może to być cenna informacja dla osób, które złożyły swoją aplikację do firmy.

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie BestHill Work jako Malarz. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko Spawacz w firmie BestHill Work? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Kaśka

Pracuje jestem zadowolona z warunków

BestHill Work poszukuje kandydatów na stanowiska Elektryk. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Marek
Kandydat
@Administrator

Elektryk może posiadać różne wyuczone specjalizacje. Od elektryka budowlanego lub przemysłowego po elektryka wykonującego pomiary.Może również być po szkole - elektromechanik.Ewentualnie po ZSZ o kierunku elektronicznym i Technikum elektrycznym /elektromechanicznym. Temat "rzeka". Wszystko zależy od tego, co wykonywał i gdzie zdobywał wyksztalcenie. Dla każdego są inne propozycje stanowisk. Ale odradzam dodawanie sobie "umiejętności". To "krótka piłka". Jeżeli nie Masz doświadczenia, zakomunikuj to na wstępie.W innym przypadku skończy się szybko praca. Jeszcze jedno-Uprawnienia SEP. Min. do 1 kV. Co prawda np. Niemcy Ich nie honorują, ale świadczą przynajmniej o jakimś pojęciu o zawodzie.

Edyta
@Marek

A taki bez doświadczenia ile może zarobić? Syn ma SEP do 1 kV.

seweryns1
Kandydat

Dzień dobry. Mam 20-letnie doświadczenie w pracy operatora wózka widłowego w dużym magazynie logistycznym. Nie znam niemieckiego. Czy mam szansę na pracę w Niemczech przez Waszą agancję?

Jolanta
@seweryns1

dobre pytanie, a jakieś inne języki znasz? może np. wystarczy angielski, albo w ogóle żaden język nie jest wymagany? Myślę, że najlepiej skontaktować się bezpośrednio z firmą i dopytać. bo z tego co widzę nikt nie jest skory odpowiedzieć na takie proste pytanie...

W BestHill Work poszukiwana jest osoba na stanowisko Monter Instalacji Elektrycznych. Zainteresowała Cię ta oferta i złożyłeś swoje dokumenty aplikacyjne? Podziel się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego z innymi użytkownikami.

BestHill Work zatrudni osobę na stanowisko Pracownik Produkcji. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

Krzysiek

Opinie postanowiłem sobie wyrobić po dłużyszym czasie współpracy. Mimo pandemii pracuje cały czas z wypłata też nie ma opóźnień. Mieszkanie ok. Nie planuję zmieniać narazie.

Paulina
@Krzysiek

A jak wygląda wypłata w BestHill Worku? Ile ona wynosi? Czy jej wysokość jest stała czy od czegoś zależna? Mam też pytanie odnośnie mieszkania - jak ono wygląda, czy jest płatne?

Jarek opolskie
@Krzysiek

Zgadzam się z opinią kolegi

Jarek, Poznań

Pozdrawiam pomocna miła panią,praca załatwiona w parę dni

Antoni
@Jarek, Poznań

Chodzi ci o pracownicę tej agencji pośrednictwa? Gdzie załatwiła ci pracę? Zakwaterowanie też masz w pakiecie, czy sam musiałeś to sobie ogarnąć?

Witek

Jestem bardzo zadowolony ze wspolpracy.moge polecic opieka przed wyjazdem jak i w trakcie.

Maciej
@Witek

A gdzie konkretnie jechałeś? I czy to był Twój pierwszy wyjazd? Jak oceniasz kontakt z BestHill Work, było w porządku pod tym względem? Daj znać!

Zostaw merytoryczną opinię o BestHill Work - Czarna

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w BestHill Work?

Zobacz opinie na temat firmy BestHill Work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BestHill Work?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BestHill Work
3.4/5 Na podstawie 219 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
BestHill Work