Besthill Work Joanna Hillbruner

Czarna

Opinie o Besthill Work Joanna Hillbruner

Greg

nie polecam firmy, zalecam dużą ostrożność

BestHill Work
@Greg 16.04.2018 12:10

Witam Pana, W celu wyjaśnienia Pana nieprzychylnej opinii, prosimy o kontakt . Chcielibyśmy ustosunkować się do Pana zamieszczonej wypowiedzi. Zależy nam na świadczeniu usług na najwyższym poziomie. Serdecznie pozdrawiamy , Zespół BestHill Work

Czy ktoś dysponuje informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Besthill Work Joanna Hillbruner? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

Waldemar z Wrocławia

Za pośrednictwem Besthill Work pomyślnie załatwiłem wszelkie formalności wyjazdu. Fachowa obsługa eliminuje wszelkie wątpliwosci. Gdy zachodzi potrzeba interwencji u niemieckiego pracodawcy, można liczyć na pomoc pani Joanny Hilbruner. Polecam koordynowane przez Besthill Work wyjazdy do pracy za granicą. NIE ZAWIEDZIESZ SIĘ!!!

anonymous

Witam wyjerzdzał ktoś z ta firmą za granice prosił bym o jakeś opinie.

BestHill Work

Witam, Aby w przyszłości uniknąć sytuacji iż dany kandydat ma problem z kontaktem z nami poniżej adres strony jak również kontakt e-mail: www.besthillwork.eu/kontakt Zapraszamy od pon.-pt w godz.8.00-17.00 Pozdrawiam, BestHill Work

Pesel

Nie ma to jak samemu sobie opinie wystawic... Z tym odbieraniem telefonów jest róznie gdy cos potrzebne to czeka sie 2 sygnaly i jest rozmowa, a gdy wszystko jest prawie zalatwione to 3 dzien nie odbiera....

Marcin

To 100% satysfakcji dla osób wyjeżdżających do pracy za granicę. Miła, sympatyczna i fachowa obsługa przez Panią Joanne Hillbruner. Zawsze odbiera telefony, w przypadku problemów można na nią liczyć. Wyjeżdżałem do pracy w Niemczech przez kilka agencji pracy i nigdy po przyjechaniu na miejsce nie zgadzało się z tym co mi proponowali przed wyjazdem. W tym roku wyjechałem do Niemiec przez Besthill Work, pracuję kilka miesięcy jako ślusarz-monter na miejscu, zgadzają się pieniądze, mieszkanie i warunki pracy, rzeczy najważniejsze o których poinformowała pani Joanna przed wyjazdem. Dlatego polecam innym tą Agencję Pracy.

Zostaw opinię o Besthill Work Joanna Hillbruner - Czarna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Besthill Work Joanna Hillbruner