Opinie o BestHill Work w Czarna

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BestHill Work. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BestHill Work o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BestHill Work w Czarna

Tomek Nowy wpis
Inne

No ja wiem ze wyjazd to ryzyko ale chyba każda agencja ma nieco słabsze podejście a oni może nie sa wcale najgorsi? Chodzi o to ze głównie chętni ostatnio coś pisali a aż tak wielkiego hejtu ostatnio nie widzę. nie ma nikt niczego do polecenia swiezakowi?

Inne

Ponoć organizują kwatery z tego co napisane w tym ogłoszeniu „ Pracownik produkcji - Niemcy”, spoko sprawa, pytanie jakie warunki i czy da się mieszkać. Bo jak pojechałem raz z inną firmą to pajęczyny jak na filmie i szczury biegały, cud że robali żadnych nie przywieźliśmy stamtąd. Dacie więc znać zanim zdecyduję się na aplikację?

Marecki Nowy wpis
@anonim

Kilka razy wyjeżdżałem za pośrednictwem pośredników. Jedno co można stwierdzić to to, że żaden z nich nigdy nie widział na oczy tych lokali w których załatwiają kwatery. Wszystko załatwiają via internet. Później, na miejscu życie weryfikuje. I zawsze się okazywało, że nic nie zgadza się z prawdą. Jak to mówią: " obiecanki cacanki". Poza tym każde ich "zlecenie" okazywało się krótkotrwałe. Zawsze chodziło o tzw. "Załatanie dziury" , bądź gonienie terminu. Jeżeli więc ktoś myśli że jedzie na długi kontrakt, to jest w błędzie. Co najwyżej zaproponują zmianę miejsca lokalizacji miejsca pracy. Zazwyczaj wiele kilometrów od poprzedniego. Nawet o kilkaset. Zazwyczaj po najwyżej 2-3 tygodniach. Jeżeli więc znasz j. niemiecki to natychmiast po przyjeździe i w każdym dniu po pracy zamiast jechać na "kwaterę " rusz się, i od firmy, do firmy zacznij szukać pracy na własną rękę. Opłaci się nawet jeżeli będziesz musiał wynajmować w pierwszym okresie pokój w pensjonacie . Nie licz na długotrwałe zatrudnienie poprzez pośrednika. Oni tylko żyją z "łatania" dziur i chwilówek. Zresztą, takie "zlecenia" otrzymują od niemieckich kontrahentów. Ot i wszystko w temacie. Ale, jeżeli Chcesz pojechać na krótkie "saxy", to skorzystanie z pośrednika nie jest najgorszym wyjściem. Zawsze się opłaci .

Rysiek Nowy wpis
Inne

Siemka dostał ktoś tu ostatnio robotę przez agencje, bo nie wiem czy mam do nich uderzyć czy to strata czasu. Wielu z was się nie udało, ale moze akurat ktos dostal prace i sie wypowie co tam po zaproponowali, może jednak gładko idzie wszystko:)

Mia Nowy wpis
Inne

Hej, hej. ;) widziałam właśnie na linku ofertę dla hydraulika. Piszą, że to godzinówka 16 euro oraz diety 30 euro. partner ma już doświadczenie i zastanawiam się na ile warto by aplikował. Czy hydraulicy maja ciężka robotę tam na miejscu?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w BestHill Work rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Monter fasad prace remontowe od zaraz Drezno 2160€ /miesiąc?
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
Wyślij CV
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(42 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
fred

dzwonie do nich od lutego oby dwa numery milczą wysłane cv zero odzewu nikt nie raczy odpisać na sms jak i na @ pieknę oferty pracy ni jak mają się do prawdy! żeby do nich zadzwonić dowiedzieć się co kolwiek śmierdzi mi ta agencja nit nie odbiera telefonu besthilwork zostaw wiadomość po usłyszeniu sygnału trza się zastanowić nad nimi i to mocno

Inne

Ja akurat jeszcze nie dzwoniłem na ten numer podany na stronie, chociaż w sumie są dwa, każdy masz przetestowany? Mnie ciekawi po jakim czasie na formularz zgłoszeniowy odpowiadają i czy negatywny feedback też dadzą?

Wiecie, czy BestHill Work udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Valdo 102
@Pytanie

BestHil Work nie zatrudnia ,jest agencja pośrednictwa pracy . Przesyła do niemieckiej firmy i opiekuje się załatwiając sprawy między przesłanym pracownikiem a pracodawcą ! Pani Joanna jest dobrym pośrednikiem pracy

@Valdo 102

oooo....a istnieje szansa, żeby po jakimś czasie zostać przejętym przez firmę BestHil? I agencja pośrednictwa pracy na ile podpisuje umowę z pracownikiem? są w ogóle pracownicy zatrudnieni bezpośrednio przez firmę?

Miet
Kandydat

Czy ktoś może napisać ile można zarobić jako szpachlarz,jak z umową ,mieszkaniem i ogólna opinie o agencji

Inne

Faktycznie kompletnie nikt nie jest teraz zatrudniony? Chodzi mi o osoby bezpośrednio. W jednej agencji kiedyś byłam na stażu i ciekawa byłabym ewentualnych warunków tutaj skoro tyle komentarzy zaczynało się zbierać. Tylko czemu teraz ustały? Jest sporo osób do obsługi? Ilu pracowników potrzeba do nadzoru?

Jak wygląda ścieżka kariery w BestHill Work? Czy trudno jest zdobyć awans?

Chętny do pracy
Kandydat

Witam czy warto iść do pracy przez ta agencje

Artur
Kandydat

Witam wszystkich czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy przy stawianiu fundamentów pod inpost. Jak z płacą zakwaterowaniem czy w ogóle warto wyjechać czy strata czasu. Jak wyglądaj noclegi w Chemnitz.

Krzysiek

Opinie postanowiłem sobie wyrobić po dłużyszym czasie współpracy. Mimo pandemii pracuje cały czas z wypłata też nie ma opóźnień. Mieszkanie ok. Nie planuję zmieniać narazie.

Paulina
@Krzysiek

A jak wygląda wypłata w BestHill Worku? Ile ona wynosi? Czy jej wysokość jest stała czy od czegoś zależna? Mam też pytanie odnośnie mieszkania - jak ono wygląda, czy jest płatne?

Jarek opolskie
@Krzysiek

Zgadzam się z opinią kolegi

Dariusz
Inne

to napisz, jak utrzymane i ilu osobowe są mieszkania i czy bez własnego auta jest się po co zgłaszać? chciałem tu uderzać na elektryka w Chemnitz w byłym NRD.

Kaśka

Pracuje jestem zadowolona z warunków

BestHill Work poszukuje kandydatów na stanowiska Elektryk. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Marek
@Administrator

Elektryk może posiadać różne wyuczone specjalizacje. Od elektryka budowlanego lub przemysłowego po elektryka wykonującego pomiary.Może również być po szkole - elektromechanik.Ewentualnie po ZSZ o kierunku elektronicznym i Technikum elektrycznym /elektromechanicznym. Temat "rzeka". Wszystko zależy od tego, co wykonywał i gdzie zdobywał wyksztalcenie. Dla każdego są inne propozycje stanowisk. Ale odradzam dodawanie sobie "umiejętności". To "krótka piłka". Jeżeli nie Masz doświadczenia, zakomunikuj to na wstępie.W innym przypadku skończy się szybko praca. Jeszcze jedno-Uprawnienia SEP. Min. do 1 kV. Co prawda np. Niemcy Ich nie honorują, ale świadczą przynajmniej o jakimś pojęciu o zawodzie.

Edyta
@Marek

A taki bez doświadczenia ile może zarobić? Syn ma SEP do 1 kV.

seweryns1
Kandydat

Dzień dobry. Mam 20-letnie doświadczenie w pracy operatora wózka widłowego w dużym magazynie logistycznym. Nie znam niemieckiego. Czy mam szansę na pracę w Niemczech przez Waszą agancję?

Jolanta
@seweryns1

dobre pytanie, a jakieś inne języki znasz? może np. wystarczy angielski, albo w ogóle żaden język nie jest wymagany? Myślę, że najlepiej skontaktować się bezpośrednio z firmą i dopytać. bo z tego co widzę nikt nie jest skory odpowiedzieć na takie proste pytanie...

Jarek, Poznań

Pozdrawiam pomocna miła panią,praca załatwiona w parę dni

Antoni
@Jarek, Poznań

Chodzi ci o pracownicę tej agencji pośrednictwa? Gdzie załatwiła ci pracę? Zakwaterowanie też masz w pakiecie, czy sam musiałeś to sobie ogarnąć?

Witek

Jestem bardzo zadowolony ze wspolpracy.moge polecic opieka przed wyjazdem jak i w trakcie.

Maciej
@Witek

A gdzie konkretnie jechałeś? I czy to był Twój pierwszy wyjazd? Jak oceniasz kontakt z BestHill Work, było w porządku pod tym względem? Daj znać!

Andrzej

Dobra praca bez ściemy

Paulina
@Andrzej

Ooo to może napisałbyś jakie są plusy z pracy w firmie BestHill Work? :) Jakie mógłbyś wymienić pozytywne aspekty zatrudnienia w tym miejscu?

JARO

Polecam nie moge narzekac ...dobry kontakt z Pania Joasia Jak nie mogla odebrac to odzwaniala pomagala jak byly cyrki z kwatera albo z rozliczeniem z firma Stawki wporzadku zlecenia tez Pracowalem do konca grudnia ale po nowym roku nie moglem jeszcze wyjechac...wracam od kwietnia i napewno zglosze sie do Pani Joanny!

Edyta
@JARO

To miłe, że chwalisz sobie opiekę ze strony pracownicy BestHill Work. Zaciekawiło mnie jednak to, co napisałeś o kwaterze i rozliczeniami. Poszerzysz te tematy? Jeśli są one zależne od tego pośrednika, to warto, żeby kandydaci wiedzieli o wszelkich, dobrych czy złych stronach korzystania z jego usług.

Zostaw merytoryczną opinię o BestHill Work - Czarna

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w BestHill Work?

Zobacz opinie na temat firmy BestHill Work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BestHill Work?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BestHill Work?

Kandydaci do pracy w BestHill Work napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BestHill Work
Przejdź do nowych opinii