3 30

Opinie o BestHill Work

BestHill Work

Opinia pod Nick John agencja ImpactJob jak również Janek w przypadku BestHill Work ten sam dzień ta sama treść tymbardziej moc pozdrowien dla konkurencji!!!!

Władysław

Spoko agencja, dla mnie to pewniak. Od roku pracuje. Nie wiem skąd poprzednik wziął te informacje. Ciekawe??

Janek

nie polecam, doradzam ostrożność w nawiązywaniu współpracy

@Janek 20.06.2018 10:26

Pozdrawiam osobę wystawiająca komentarz!!! Konkurencja nie próżnuje!!

Zniesmaczony

Dodzwonić się do firmy można, ale żeby ktoś odebrał to raczej na cud trzeba liczyć. Uzyskać odpowiedź drogą mailową, jest równoznaczne z niemożliwym.

@Zniesmaczony 20.05.2018 04:43

Witam Panie Tomaszu , Proszę pamiętać że cuda się zdarzają Pozdrawiam serdecznie

Andrzej

Może konkurencja inspiruje niektóre osoby??

Marek

Agencja wywiązuje się z obietnic. To ja wystawiłem agencje a pani Joanna dała mi nie jedną szanse. Ciągle dla niej pracuje i jestem bardzo zadowolony. Kasa się zgadza i z urlopami nie ma problemu.

Greg

nie polecam firmy, zalecam dużą ostrożność

@Greg 16.04.2018 12:10

Witam Pana, W celu wyjaśnienia Pana nieprzychylnej opinii, prosimy o kontakt . Chcielibyśmy ustosunkować się do Pana zamieszczonej wypowiedzi. Zależy nam na świadczeniu usług na najwyższym poziomie. Serdecznie pozdrawiamy , Zespół BestHill Work

Czy ktoś dysponuje informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Besthill Work Joanna Hillbruner? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

Waldemar z Wrocławia

Za pośrednictwem Besthill Work pomyślnie załatwiłem wszelkie formalności wyjazdu. Fachowa obsługa eliminuje wszelkie wątpliwosci. Gdy zachodzi potrzeba interwencji u niemieckiego pracodawcy, można liczyć na pomoc pani Joanny Hilbruner. Polecam koordynowane przez Besthill Work wyjazdy do pracy za granicą. NIE ZAWIEDZIESZ SIĘ!!!

anonymous

Witam wyjerzdzał ktoś z ta firmą za granice prosił bym o jakeś opinie.

BestHill Work

Witam, Aby w przyszłości uniknąć sytuacji iż dany kandydat ma problem z kontaktem z nami poniżej adres strony jak również kontakt e-mail: www.besthillwork.eu/kontakt Zapraszamy od pon.-pt w godz.8.00-17.00 Pozdrawiam, BestHill Work

Pesel

Nie ma to jak samemu sobie opinie wystawic... Z tym odbieraniem telefonów jest róznie gdy cos potrzebne to czeka sie 2 sygnaly i jest rozmowa, a gdy wszystko jest prawie zalatwione to 3 dzien nie odbiera....

Marcin

To 100% satysfakcji dla osób wyjeżdżających do pracy za granicę. Miła, sympatyczna i fachowa obsługa przez Panią Joanne Hillbruner. Zawsze odbiera telefony, w przypadku problemów można na nią liczyć. Wyjeżdżałem do pracy w Niemczech przez kilka agencji pracy i nigdy po przyjechaniu na miejsce nie zgadzało się z tym co mi proponowali przed wyjazdem. W tym roku wyjechałem do Niemiec przez Besthill Work, pracuję kilka miesięcy jako ślusarz-monter na miejscu, zgadzają się pieniądze, mieszkanie i warunki pracy, rzeczy najważniejsze o których poinformowała pani Joanna przed wyjazdem. Dlatego polecam innym tą Agencję Pracy.

Zostaw opinię o BestHill Work - Czarna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BestHill Work