3 Dodaj opinię
3 199 82 5 1

Opinie o BestHill Work

Adam

Serdecznie polecam, zawsze można liczyć na pomoc pani Joanny wszystko jak najbardziej w porządku żadnych problemów.

Waldemar z Wrocławia

Za pośrednictwem Besthill Work pomyślnie załatwiłem wszelkie formalności wyjazdu. Fachowa obsługa eliminuje wszelkie wątpliwosci. Gdy zachodzi potrzeba interwencji u niemieckiego pracodawcy, można liczyć na pomoc pani Joanny Hilbruner. Polecam koordynowane przez Besthill Work wyjazdy do pracy za granicą. NIE ZAWIEDZIESZ SIĘ!!!

Tak33Nie3
Marcin

To 100% satysfakcji dla osób wyjeżdżających do pracy za granicę. Miła, sympatyczna i fachowa obsługa przez Panią Joanne Hillbruner. Zawsze odbiera telefony, w przypadku problemów można na nią liczyć. Wyjeżdżałem do pracy w Niemczech przez kilka agencji pracy i nigdy po przyjechaniu na miejsce nie zgadzało się z tym co mi proponowali przed wyjazdem. W tym roku wyjechałem do Niemiec przez Besthill Work, pracuję kilka miesięcy jako ślusarz-monter na miejscu, zgadzają się pieniądze, mieszkanie i warunki pracy, rzeczy najważniejsze o których poinformowała pani Joanna przed wyjazdem. Dlatego polecam innym tą Agencję Pracy.

Tak72Nie2
Zadowolony Nowy wpis

Cześć. Jestem na urlopie, mam chwilę, to napiszę. Od 3 miesięcy pracuje sobie w Bonn. Muszę pochwalić BestHill Work, za to że dostałem pracę szybko i to na fajnych warunkach. Jeśli potrzebujesz pomocy to załatwisz sprawę przez telefon ( zaliczki,urlop,narzędzia itd. itp.) To co mówią pokrywa się z prawdą. Cieszę się że znalazłem Tą firmę. Pozdrawiam i polecam Paweł

Marek Nowy wpis

Pozdrowienia z Niemiec. Wszystko się zgadza z tym co ustaliliśmy przez telefon. I praca i zakwaterowanie. Serdecznie dziękuje.

Manek Nowy wpis

Dobra praca i pomoc

Kamila Nowy wpis

Jak tam atmosfera w firmie ? Dobrze sie pracuje ?

Johny

Polecam, tyle w temacie

Tak5Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 61 dni.

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę BestHill Work na pozycję Elektryk? Pojawiło się 19 września na GoWork.pl. Będziecie na nie aplikować?

Błażej

Polecam Besthill Work. Pieniążki spoko a to najważniejsze. Opieka bardzo fajna. Zakwaterowanie całkiem, całkiem. Pozdrawiam cały zespół firmy. Tak trzymać

Tak7Nie
Krystian

Pracę znalazłem na necie, pani miło i rzeczowo przedstawiła co i jak . Pracuje już miesiąc wypłata się zgadza więc zostaje

Tak11Nie2
Joanna
@Krystian

Jak wygląda kwestia zatrudnienia, czy jest możliwość zatrudnienia na umowę o pracę? Czy osoby z niepełnosprawnością mają szanse zatrudnienia?

Krzysztof

Dobra, solidna, uczciwa firma. Spróbujcie sami. Polecam

Tak10Nie
Marek
@Krzysztof

Skoro w Twojej ocenie firma jest solidna i uczciwa to mam nadzieję, że również osoby, które nigdy wcześniej nie pracowały za pośrednictwem biura agencji zatrudnienia, również mogą otrzymać od firmy odpowiednią ofertę pracy. Mógłbyś napisać, czy tak właśnie jest? Z góry dziękuję za informację.

Tak1Nie
Otoja

Kontakt wporzadku, nie mam zastrzeżeń

Tak9Nie
Marek
@Otoja

Co więcej możesz powiedzieć na temat BestHill Work? Skąd dowiedziałaś się o tej firmie, od znajomych czy poprzez ogłoszenie? Jak długo trwa Twoja współpraca z BestHill? Napisz coś więcej, ludzie odwiedzający to forum są ciekawi co inni mają do powiedzenia na ten temat.

Tak1Nie

Wiktoria
@Adam

Cieszę się, że jesteś zadowolony z firmy BestHill Work. Prosiłabym Cię tylko, żebyś następnym razem nie używał tu żadnych danych personalnych - nie jest to zgodne z regulaminem GoWrok.pl. Na pewno pomyślnie udało Ci się znaleźć zatrudnienie z pomocą wspomnianej agencji. Czy zatem zechciałbyś napisać coś więcej o warunkach, jakie Ci zaproponowano? Takie informacje bardzo by się nam przydały.

Jacek 33

Polecam nie zawiedli mnie

Tak12Nie
Artur
@Jacek 33

W jaki sposób dostałeś się do pracy za pośrednictwem agencji pracy BestHill Work? Ciekawi mnie, czy sam zgłosiłeś się w związku z poszukiwaniem pracy, czy może odpowiedziałeś na ogłoszenie dodane przez pracodawcę? Jestem ciekaw, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

Johny

Nareszcie porządna firma, wszystko na temat

Tak14Nie1
Maja
@Johny

Twoja wypowiedź jest dość krótka, a chciałabym poznać więcej informacji na temat BestHill Work od Ciebie. Czy firmę oceniasz z perspektywy osoby zatrudnionej w niej czy korzystającej z jej pośrednictwa? Warto wyjaśnić te wątpliwości, aby użytkownicy mieli pełen wgląd na występującą sytuację wewnętrzną w firmie.

Franciszek

Witam wszystkich. Właśnie jestem w pracy w Hamburgu. To moje pierwsze dni. Zakwaterowanie ok. Sam w pokoju. Zlecenie też ok. Pozdrawiam

Tak14Nie
Tadeusz

Witam Cieszę się, że nawiązałem kontakt z panią Joanną. Mnie pomogła znaleść pracę. Już od kilku miesięcy jestem na kontrakcie, w firmie do której trafiłem dzięki Besthill Work. Nawet teraz kiedy pani Joanna nie jest już moim opiekunem mogę liczyć na jej pomoc. Bardzo serdecznie pozdrawiam Besthill Work

Tak15Nie1
Mateusz

Bardzo polecam a hejterow pozdrawiam:)

Tak17Nie1
Nick

Polecam!!!!

Tak15Nie1
Adam

Z mojej strony opinia przychylna wszystko rzeczowo wyjaśnione w sprawie wyjazdu, zakwaterowanie i praca po przyjeździe jak najbardziej się zgadzało, najważniejsze wypłata na czas, dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Maciek

Bez owijania w bawełnę jak to zazwyczaj bywa

Tak16Nie
Greg

nie polecam firmy, zalecam dużą ostrożność

Tak11Nie5
@Greg

Witam Pana, W celu wyjaśnienia Pana nieprzychylnej opinii, prosimy o kontakt . Chcielibyśmy ustosunkować się do Pana zamieszczonej wypowiedzi. Zależy nam na świadczeniu usług na najwyższym poziomie. Serdecznie pozdrawiamy , Zespół BestHill Work

Tak10Nie1
marcelek
@Greg

Nie zgadzam się z Panem, firma BestHill to bardzo profesjonalna firma rekrutacyjna, oceniłem to na podstawie rozmowie z Panią Hillbruner.

Tak14Nie2

Zadowolony

Profesjonalnie w każdym calu

Tak18Nie
Łukasz, Wrocław

Pełen profesjonalizm jestem mile zaskoczony wszytko tak jak ustalone

Tak17Nie
Mike

Wszytko tak jak w ustaleniach, nie zawiedziesz się

Tak18Nie
Iza

inne ustalenia, inaczej na zleceniu, ciagły problem z kontaktem, nie polecam

Tak4Nie4
Zespół BestHill Work
@Iza

niestety hejt istnieje tego nie unikniemy szkoda że wstawianie negatywnych opinii to rodzaj zabawy dla Pani "Izy " a nie rzetelna opinia dla naszej agencji , szkoda Cóż Pani "Izo" życzymy udanej zabawy w wystawianiu negatywnych opinii nie tylko naszej agencji lecz wszystkim chyba jakie Pani zna

Tak5Nie1

Zajac

Dziękuję Pani Asiu, pozdrawiam

Tak19Nie2
arek

ja sie nie zawiodłem , dobry kontakt

Tak20Nie2
śmieszek
Nazwa działu: Produkcja

Naj firma, lepsza od konkurencji, z która wyjeżdżałem i nie byłem zadowolony, możliwość urlopu jest super. POLECAM :)

Tak22Nie2
Marian z Poznania

bardzo szybko dostałem prace,dziekuje za pomoc w załatwieniu wszystkiego

Tak25Nie1
Maja
@Marian z Poznania

BestHill Work jest agencją pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia. Wyróżniają ich kwalifikacje i kompetencje, jak również indywidualne podejście. Wobec tego zapewne nikogo nie dziwi, że tak szybko udało Ci się dostać pracę za ich pośrednictwem. A czy zdradzisz nam, czym się dokładnie zajmujesz? Opowiedz nam jeszcze o formie umowy, którą Ci zaoferowano.

Tak1Nie2

Alex

sprawdzona Firma pracuje od roku wypłata na czas, zaliczki są,kasa się zgadza

Tak20Nie1

Zostaw opinię o BestHill Work - Czarna

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie