Opinie o BestHill Work w Czarna

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BestHill Work. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BestHill Work o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BestHill Work w Czarna

Tomek Pająk

Dobra agencja a miałem do czynienia z nie jedną stawki się zgadzają tak jak przez telefon jest też na umowie. Mieszkania spoko mam pokój jednoosobowy kuchnia, internet jest.

Zadowolony

Cześć. Jestem na urlopie, mam chwilę, to napiszę. Od 3 miesięcy pracuje sobie w Bonn. Muszę pochwalić BestHill Work, za to że dostałem pracę szybko i to na fajnych warunkach. Jeśli potrzebujesz pomocy to załatwisz sprawę przez telefon ( zaliczki,urlop,narzędzia itd. itp.) To co mówią pokrywa się z prawdą. Cieszę się że znalazłem Tą firmę. Pozdrawiam i polecam Paweł

Pozdrowienia z Niemiec. Wszystko się zgadza z tym co ustaliliśmy przez telefon. I praca i zakwaterowanie. Serdecznie dziękuje.

Manek

Dobra praca i pomoc

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w BestHill Work rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Monter fasad prace remontowe od zaraz Drezno 2160€ /miesiąc?
Kamila

Jak tam atmosfera w firmie ? Dobrze sie pracuje ?

Johny

Polecam, tyle w temacie

Błażej

Polecam Besthill Work. Pieniążki spoko a to najważniejsze. Opieka bardzo fajna. Zakwaterowanie całkiem, całkiem. Pozdrawiam cały zespół firmy. Tak trzymać

Krystian

Pracę znalazłem na necie, pani miło i rzeczowo przedstawiła co i jak . Pracuje już miesiąc wypłata się zgadza więc zostaje

Joanna
@Krystian

Jak wygląda kwestia zatrudnienia, czy jest możliwość zatrudnienia na umowę o pracę? Czy osoby z niepełnosprawnością mają szanse zatrudnienia?

Krzysztof

Dobra, solidna, uczciwa firma. Spróbujcie sami. Polecam

@Krzysztof

Skoro w Twojej ocenie firma jest solidna i uczciwa to mam nadzieję, że również osoby, które nigdy wcześniej nie pracowały za pośrednictwem biura agencji zatrudnienia, również mogą otrzymać od firmy odpowiednią ofertę pracy. Mógłbyś napisać, czy tak właśnie jest? Z góry dziękuję za informację.

Otoja

Kontakt wporzadku, nie mam zastrzeżeń

@Otoja

Co więcej możesz powiedzieć na temat BestHill Work? Skąd dowiedziałaś się o tej firmie, od znajomych czy poprzez ogłoszenie? Jak długo trwa Twoja współpraca z BestHill? Napisz coś więcej, ludzie odwiedzający to forum są ciekawi co inni mają do powiedzenia na ten temat.

Jacek 33

Polecam nie zawiedli mnie

Artur
@Jacek 33

W jaki sposób dostałeś się do pracy za pośrednictwem agencji pracy BestHill Work? Ciekawi mnie, czy sam zgłosiłeś się w związku z poszukiwaniem pracy, czy może odpowiedziałeś na ogłoszenie dodane przez pracodawcę? Jestem ciekaw, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

Johny

Nareszcie porządna firma, wszystko na temat

Maja
@Johny

Twoja wypowiedź jest dość krótka, a chciałabym poznać więcej informacji na temat BestHill Work od Ciebie. Czy firmę oceniasz z perspektywy osoby zatrudnionej w niej czy korzystającej z jej pośrednictwa? Warto wyjaśnić te wątpliwości, aby użytkownicy mieli pełen wgląd na występującą sytuację wewnętrzną w firmie.

Franciszek

Witam wszystkich. Właśnie jestem w pracy w Hamburgu. To moje pierwsze dni. Zakwaterowanie ok. Sam w pokoju. Zlecenie też ok. Pozdrawiam

Tadeusz

Witam Cieszę się, że nawiązałem kontakt z panią Joanną. Mnie pomogła znaleść pracę. Już od kilku miesięcy jestem na kontrakcie, w firmie do której trafiłem dzięki Besthill Work. Nawet teraz kiedy pani Joanna nie jest już moim opiekunem mogę liczyć na jej pomoc. Bardzo serdecznie pozdrawiam Besthill Work

Mateusz

Bardzo polecam a hejterow pozdrawiam:)

Polecam!!!!

Z mojej strony opinia przychylna wszystko rzeczowo wyjaśnione w sprawie wyjazdu, zakwaterowanie i praca po przyjeździe jak najbardziej się zgadzało, najważniejsze wypłata na czas, dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Maciek

Bez owijania w bawełnę jak to zazwyczaj bywa

Greg

nie polecam firmy, zalecam dużą ostrożność

BestHill Work
@Greg

Witam Pana, W celu wyjaśnienia Pana nieprzychylnej opinii, prosimy o kontakt . Chcielibyśmy ustosunkować się do Pana zamieszczonej wypowiedzi. Zależy nam na świadczeniu usług na najwyższym poziomie. Serdecznie pozdrawiamy , Zespół BestHill Work

marcelek
@Greg

Nie zgadzam się z Panem, firma BestHill to bardzo profesjonalna firma rekrutacyjna, oceniłem to na podstawie rozmowie z Panią Hillbruner.

Maciek
@marcelek

Polecam, wszytko jak ustalone

Zadowolony

Profesjonalnie w każdym calu

Zostaw merytoryczną opinię o BestHill Work - Czarna

• Jak się pracuje w BestHill Work?

Zobacz opinie na temat firmy BestHill Work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BestHill Work?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BestHill Work