Sposób w jaki w tej restauracji traktuje się ludzi jest poniżej ZERA ! Po pierwsze brak jakiejkolwiek reakcji ze strony szefowej /szefa na poniżanie pracownika co jest codziennością w tej restauracji ciągłe wyzwiska i przeklinanie nawet w obecności szefostwa przez kucharki które nie mają za grosz kultury.
Po drugie zatrudnianie pracowników na "czarno" na okres dłuższy niż miesiąc i ani złamanego grosza za ciężką pracę w tygodniu i weekendy.Odpowiedź szefowej brzmi ale teraz będziesz na stażu to dam Ci cały grudzień wolny ,mimo że miałam dostać za ten okres czasu pieniądze.Na wstępie miałam być kelnerką a od razu po rozpoczęciu stażu tylko myję gary i podłogi no i fakt to codzienne wyżywanie się na mnie kucharek ,bo jej w życiu nie wyszło.Staż w tej Restauracji to męka i odradzam ją każdemu póki nie wpakował się jeszcze w ten kanał.W tej pracy/stażu macie być parobkami od szmaty ,tyle się nauczycie.