Opinie o AW-Narzędzia Walenty Androsiuk w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy AW-Narzędzia Walenty Androsiuk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AW-Narzędzia Walenty Androsiuk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AW-Narzędzia Walenty Androsiuk w Białystok

Ciekawy

Witam, dostałem zaproszenie na rozm kwalifikacyjną na stanowisko PH. Jakie są teraz warunki pracy?? Poprawiło się coś czy jest tak jak wynika z komentarzy?? Bo ja też nie chce tracić czasu na firmę która nie dba i nie szanuje pracowników itp. Proszę o szczere opinie. Pozdrawiam.

Bielsk Podlaski
@Ciekawy

Wystarczy pomyśleć. Góra się nie zmienia, to firma rodzinna plus grono zaufanych adoratorów, układowiczów, klakierów tych pierwszych. Myślisz, że przez kilka miesięcy zmieniło się coś na lepsze? Jak jesteś młody to aplikuj, nabędziesz doświadczenia, poznasz produkty, pojeździsz na szkolenia itd, tak samo w przypadku, gdy chcesz coś złapać na krótką metę/przetrzymanie do czasu znalezienia dobrej roboty. Natomiast jeśli jesteś doświadczonym i szanującym się handlowcem to stanowczo odradzam Ci pracy w tym kołchozie, szkoda czasu i Twojego zdrowia.

Ciekawy
@Bielsk Podlaski

Dzięki bardzo za odp :)

bull

Dostałem propozycję pracy w tej firmie jako magazynier. Za nim pójdę na rozmowę - jeśli ktoś tam pracuje może podzieli się jaka na dzień dzisiejszy jest atmosfera pracy i ile można tam zarobić. Ciśnienia nie mam bo pracuję tylko poza miastem ale chciałbym zmienić na miasto.

Janusz

Podpowiedzcie czy aktualnie firma potrzebuje ludzi? Jaka jest atmosfera, wcześniej nie byliście zadowoleni.

Dexter
@Janusz

Normalna atmosfera jak w każdej firmie,pracujesz zarabiasz,nikt (usunięte przez administratora) nie truje

Rick
@Dexter

Nie gadaj bzdur, właśnie trują, szczególnie w dziale handlowym - pachołki naczelnego: mały Krzysiu, Tomek Ś. i inni. Może na magazynie jest inaczej, w handlowym mają Cię na oku cały czas. Szczególnie odradzam pracy jako PH na Dolnym Śląsku, handlowcy się często tam zmieniają, ciężki teren a duże wymagania pachołków z biura.

Hakunamatata

Powiem tak. Pracowałem jako PH. Praca 8 godzin nie wchodzi w grę. W hotelu podczas zebrań chłopaki z innych regionów jeździli po 9 godzin i przez 4 kolejne wprowadzali zamówienia. Kasa 3500 brutto podstawa. Na wysokie prowizje od sprzedaży nie liczcie- wszystko jest tak skalkulowane abyście zapier...... i i wzięli je jak najniższe. Srednia marża na produktach 5-10%. Wiele produktów możecie sprzedać wyłącznie drożej niż inni dostawcy na pytanie dlaczego Kolega koordynador Krzysiu stwierdza że "mamy tyle firm że na pewno można sprzedawać inne produkty" Pewnie że można tylko na nowych klientów nie zawsze to działa Co chwilę zwiększanie progów zysków. Nacisk na poszczególne bonusowane marki ( oczywiście bonusowane dla firmy) oraz produkty nierotujące. Właściciel nie inwestuje w pracownika mówią o tym nieoficjalnie wszyscy PH. Pensje netto tych najlepszych wahają się w granicach 3400-3600 netto za 12 h ciężkiej pracy. Sami zdecydujcie czy o to Wam chodzi. Ja na szczęście mam o za sobą

Robin Hood
@Hakunamatata

Zgadzam się w całości z przedmówcą. Mały Krzysiu trzyma się polityki wyznaczonej przez zarząd, więc zawsze będzie grał według ich wytycznych, nie po myśli PH. A te jego mądrości by "sprzedawać inne produkty" to niech zachowa dla siebie. Podobnie - dyrektor Tomek - ten z kolei poucza każdego by namawiać klientów na Mistrala (tak, to jest "najważniejsze" ułatwienie dla klienta). Chłopcy pryncypała będą Cię obserwować a szczególnie jaki zysk przynosisz do firmy. Jak coś w liczbach nie będzie się zgadzać to zaproszą Cię na niemiłą rozmowę. Comiesięczne spotkania zespołu to śmiech na sali, właściciel wpada tylko po to by przypomnieć o płatnościach a jego syn jak ma coś ważniejszego przekazać to musi przeczytać z kartki. Reszta tych kierowników-dyrektorów z bożej łaski robi za asystentów, przeważnie wydają suche komunikaty o promocjach lub kolejnych targach. Potwierdzam co powiedział kolega wyżej : właściciel nie inwestuje w PH. Przyjdą czasy panowie zarządzający , że zaczniecie szanować pracę tych chłopaków co zapier.....przynosząc zysk dla firmy. Dużo osób z działu handlowego jest wkurzona obecną sytuacją, tylko boją się powiedzieć na głos o tym co ich boli. Pamiętajcie, że nie tylko Wy macie rodziny i nie każdemu się uśmiecha harować po 12 h na rzecz firmy z Białegostoku, która jeszcze nie tak dawno temu była małą firemką.

Przedstawiciel Handlowy

Bardzo pozytywny. Bardzo luźna rozmowa. W rozmowie bierze udział koordynator wraz z dyrektorem. Spoko ludzie. Rozmowa trzymała poziom.

Pytania standardowe- o poprzednie miejsca pracy karierę itp

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Białystok
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Małpa

Ogólnie rzecz biorąc praca na tym magazynie nie jest zła - nie odczuwam jakiegoś ciśnięcia na wyniki, może dlatego że po prostu pracuje a nie myślę jak tu najdłużej się poobijać. Co do płacy - jeżeli jesteś bez doświadczenia itd to dostaniesz minimum. Z biegiem czasu jak ktoś jest kumaty to będzie większa działka z premiami, ale to już do omówienia z kierownictwem. Jeżeli ktoś na prawdę chce pracować, to nie ma czego się bać.

Małpa
@Małpa

Rzecz jasna chodzi mi o zwykłego pracownika magazynowego ;)

Mikołaj

Jest rotacja , z tego co wiem to przeciętne warunki płacy około 1500-1700 netto dla magazyniera. Cały czas szukają ludzi na magazyn , zazwyczaj przychodzą bardzo młodzi chłopacy. Do tego dochodzi straszne wyczulenie kierownictwa na jakiekolwiek podpadnięcia. Wystarczy być tylko podejrzanym np. o kradzież i na drugi dzień taki ktoś może się pakować bez wnikania w szczegóły.

@Mikołaj

Nie spotkałem się z czymś takim - koniec współpracy był albo ze strony pracownika, albo w wyniku braku przedłużenia umowy (taki był jeden lub dwa przypadki)

aLBion

11 listopad tak ważne święto a tam jak zwykle będą pracować ,masakra jakaś brak szacunku i (usunięte przez administratora).

demon

Witam. Nie ma co wylewać hejtu. Atmosfera jest dość przyzwoita. Znam miejsca gdzie jest zdecydowanie gorzej , by nie powiedzieć źle. Gps w aucie ? No i co z tego. To jest norma w dzisiejszych czasach. Jest wynik zarobić można . Niestety nie jest to system prowizyjny , lecz premiowy a to spora różnica. Robiąc kilkadziesiąt tysięcy zysku netto pieniążki powinny być zdecydowanie lepsze. I jeszcze jedno , zwiększcie etaty w dziale handlowym stacjonarnym by odciążyć handlowców terenowych.

Dexter

Ja zacząłem pracę w AW -prawda jest jedna,jak pracujesz uczciwie to zarabiasz.praca ph to nie zawsze 8 h wiec jak ktoś pisze że "musi" dłużej poeździć to zapraszam do marketu na kasę ,tam jest od do. Druga sprawa-nabijanie kasy "gÓrze"- po to są pracownicy,masz chęć nabic sobie kasę-kup auta,załóż firmę a inni będa nabijać kasę tobie.Żałośni są ci którzy szukają pracy jako PH a oczekują warunków jak DO(dla doświadczonych PH skrót DO jest znany)

Podlasie

10 h pracy to raczej minimum, skłaniałbym się raczej ku 12 h aby mieć dobre wyniki. Do tego dochodzi Gps w samochodach, który kontroluje dwóch przybocznych kierowników (celowo wpisałem kierowników, bo te ich nazwy stanowisk wywołują tylko uśmiech i politowanie - te ich funkcje nie mają żadnego odwzorowania w ich kompetencjach).

GTW

Co do Wlkp to plan do zrobienia dla handlowca w tym roku wynosił ...58 tys. netto miesięcznie! Oczywiście zysku, nie mylić z obrotem. Oprócz tego cała masa innych obowiązków. Samochód - Skoda Fabia lub Skoda Roomster. Powodzenia dla nowych ph w trzepaniu kasy białostockiej wierchuszce.

Ramirez

W dużym skrócie – kołchoz. Nie wierzcie w te bzdury, które są w ogłoszeniu. Wszyscy mają podstawę 3500 brutto reszta to mała prowizja od zrobionego planu i przyrostu. W praktyce chcą byś jeździł 10 godzin w terenie , przynosił zamówienia , zbierał reklamacje , pobierał kasę od klientów i jeszcze wiele innych spraw. Spotkania w Białymstoku co miesiąc , niektórzy jadą przez całą Polskę. Na początek dadzą ci plan 16 tys. zysku , po roku jak się sprawdzisz wzrost o 100 % czyli 32 tysiące, w tym samym roku kolejny wzrost. Teraz pomyśl ile trzeba zrobić obrotu by przynieść taki zysk. Tak naprawdę zarabia tylko góra , handlowcy są od zapier....nia na tych co siedzą na górze w Białymstoku. Nie polecam , chyba że na krótki okres.

gość

Słabe zarobki

Siwy

Witam! Może ktoś powie coś o pracy na magazynie w Białymstoku?

wlkp

Ukazało się ogłoszenie na wielkopolskę, ma ktoś info na temat warunków płacowych, klientów, planu, samochodu itp?

Zostaw merytoryczną opinię o AW-Narzędzia Walenty Androsiuk - Białystok

• Jak się pracuje w AW-Narzędzia Walenty Androsiuk?

Zobacz opinie na temat firmy AW-Narzędzia Walenty Androsiuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AW-Narzędzia Walenty Androsiuk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AW-Narzędzia Walenty Androsiuk?

Kandydaci do pracy w AW-Narzędzia Walenty Androsiuk napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AW-Narzędzia Walenty Androsiuk
2.4/5 Na podstawie 47 ocen.
  • ul. Witolda Sławińskiego 8
    15-349 Białystok