Opinie o AW-Narzędzia Walenty Androsiuk w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy AW-Narzędzia Walenty Androsiuk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AW-Narzędzia Walenty Androsiuk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AW-Narzędzia Walenty Androsiuk w Białystok

Vorel

Nie ma co się oszukiwać, ci co narzekają to albo im się na okrągło zwraca uwagę, a oni dalej ciemna masa, później foch jak dzieci.... Oprócz Andrzeja jest jeszcze kilka osób z przyjęcia, którzy naprawdę sumiennie pracują. Ci, którzy chcą zarobić to zarabiają i wiedzą za co im kasa wpada

Baca

Dziwne żeby po 8 latach jeszcze nie wiedział co i jak ma być na magazynie! Hahaha

Król wiaty
@Vorel

a inni to już nie ?? tylko ludzie z przyjęcia ??

Swetrix
@Król wiaty

Ludzie zbierający to karaluchy maja (usunięte przez administratora) na akord :) nie ma ze wolniej masz (usunięte przez administratora) nobic normę i tyle :)

Krashan
@Swetrix

Rynek pracy wciąż stoi otworem idź na produkcję wtedy zobaczysz co to praca na akord

Ameba
@Krashan

Pracowałem kilka lat na Sławińskiego. Prawda jest taka że jak widziałem co sie dzieje na magazynowej, to nasuwa się jedno słowo. TRAGEDIA. 3/4 "nowych" to jakieś ameby umysłowe. A wymagania jakby znali cały asortyment i byli magazynierami z 10 letnim doświadczeniem. Problem pojawia się gdy trzeba złożyć zajawke i gdy muszą wydać np taczkę to do klienta jedzie sama misa bez koła i rączki. Jednak nie wystarczy kliknąć skanerem, trzeba trochę myśleć, to za co mają im płacić jak nawet myśleć niektórzy nie potrafią:):)

Irvin Tea
@Ameba

Ameba jak wy tam na tym shopie tacy mądrzy i uczeni to czemu jak trzeba było pomoc na magazynowej to zapieraliscie się nogami i rękoma o framuge żeby tylko nie iść bo się baliscie i będziecie bali ogromu pracy w porównaniu ze sklepem bo łatwiej siedzieć w ciepłym i narzekać na magazynowa że to że tamto już nie wspomnę o waszych pomyłkach ale my w przeciwieństwie do was nie biegniemy odrazu do bossa

Ameba
@Irvin Tea

Widzisz. Nie zaprzeczyles :) I to mi wystarczy.

Ktostam
@Ameba

Ty też nie zaprzeczyles. Jak tam ciężko na kontenerach ? A jak pot po torbie spływa jak Boss idzie a jak pójdzie to stoi i pali Jana . Hahah pracownicy kierownicy. Ktoś tu się czuję lepszy .

hej

A jak wygląda praca w biurze, w dziale zakupów?

Mały z piasta
@hej

Ja mam co robić.

Karalóh

Wszystko spoko nie miał bym nic gdyby nie fakt że kierownik potrafi cię wodzić za nos kłamać w twarz . Są lepsi i gorsi. Wszędzie rozstawia dwoje uszy jak ktoś nie strzela to nie jest w teamie. Straszy że ujebi premie ale jak chcesz wyniki to możesz codziennie przychodzić i będzie cię zbywał . Chcesz coś zrobić dla dobra ogółu zostajesz zlewany . Nie dziwne skoro robisz na sto to jest ok ale się pomyślisz raz już jesteś najgorszy (jesteśmy ludźmi) i straszą cię konsekwencjami. Nie da się żyć w zgodzie .(usunięte przez administratora)

: W firmie a w narzędzia odbywa się remanent kazano nam przyjść na 6:00 do 16:00 w dniach od środy 06.11.2019 do piątku 08.11.2019 jeżeli remanent się przedłuży to pracownicy przyjdą do pracy nawet w sobotę choć wszyscy w grafiku mają wolne. Jeżeli poprosza cię żebyś przyszedł a im odmówisz to będą cię szantażować tym że będzie niższa premia. Remanent zdarzały się nawet w dniu 11 listopada. Przyszedłem na 8:00 tak jak miałem w grafiku kierownik mokasyn rzucił się do mnie z gębą czemu nie przyszedłem na 6:00 tak jak wszyscy odpowiedziałem że mi się nie chciało to powiedział do mnie jak ci się nie podoba to wypier.. akurat byłem na miesięcznym wypowiedzeniu więc po kłótni dostałem wypowiedzenie za porozumieniem stron. Raczej nie mogą nas zmusić dodatkowych godzin? Nadgodziny w tej firmie są wypłacane pod stołem. W ciągu tygodnia można zrobić 48 nadgodzin przeliczając to na ilość pracowników to zbier a się pokazna suma. Na liście obecności pracownicy wpisują się tak jak mają w grafiku a nadgodziny wpisują kierownicy którzy mają schowany grafik w którym wpisuję nadgodziny . każdy odbija się kartą przed wejściem i wyjściem więc łatwo jest sprawdzić ile kto pracuje. Na święta ludziom rozdają po flaszce wódki czasami jest to bimber. zasady BHP też są tam łamane wózkowi podnoszą na widłach i innych pracowników żeby zdjęli towar, żeby zdjąć stretch trzeba wejść na wysokość powyżej 2 m stojąc na rozwalający się drabinie , bąbel do pakowania leży nad pomieszczeniem gdzie pakowane są paczki i tam właśnie trzeba się wspiąć żeby go zdjąć a jest to niebezpieczne . W zimę na magazynie jest nawet w niektórych miejscach jest minus 13 stopni . Kierowcy którzy siedzą za kierownicą nawet po 15 godzin. Nikt się nie martwi czy może jest to za dużo jak dla jednej osoby na 1 dzień masz jeździć jak nie (usunięte przez administratora).

Bidon

A najlepsze jest to co pamiętam to jak Pan kadrowy się zwalnial i gadal takie głupoty sam autor postu wzywał go od klamcow i frajerów a minęło parę miesięcy i sam to robi żenujące poziom dziecka z podstawówki

@Bidon

Wszystko co ludzie tu piszą to akurat jest prawda . Boli was komentarze to się bronicie ???????????? Bidon to pewnie kierownik tego burd..... Żenada . Nauczycie się szanować pracowników to nikt nie będzie wypisywała na wasz temat .

Łorel

I co PIP nasłałeś i (usunięte przez administratora) zdziałałeś haha szkoda że nie słyszysz co ludzie o Tobie mówią jakie to miłe jak ludziska się cieszą że nie pracuje osobnik Twojego chytrego jak i małego zarazem rozumu i się nie chwal że pracujesz na czarno bo piłeczka odwróci się w drugą stronę i Twoj nowy pracodawca może mieć problem haha

MONIKA
@Łorel

Oj, panów kierowniczkow dupka boli ????

Żółtysweterekzcipowatymglosem
@Łorel

Czują się tak bezkarni że nie boją się kontroli i śmieją się publicznie z tego. Lubicie być ruch.... W du... To dalej dla nich pracujecie . Mam nadzieję że nie rozboli was (usunięte przez administratora) ... Od nadmiaru ku..... Pozdrawiam

Bosz
@Żółtysweterekzcipowatymglosem

Ciebie jak to piszesz(usunięte przez administratora) I Ci się podobało skoro tyle lat tam pracowałeś sam sobie odpowiedziałeś zarazem błaźnie

Hahahaha
@Bosz

Lizodupiec !!! A Ty jesteś dalej jeba... I dalej ci się to podoba !!!! Pier..... Po kontach że (usunięte przez administratora) praca , za dużo sobie pozwalaj , premie upier... Za niewidomo za co i dalej ich bronicie !! Żałosne żałosne A na sam koniec wam pokażą ile byliście dla nich warci . Też usłyszycie wypier.. jak ci się nie podoba !!!! Takie podejście mają do każdego pracownika bez wyjątków

Przedstawiciel Handlowy

Bardzo pozytywny. Bardzo luźna rozmowa. W rozmowie bierze udział koordynator wraz z dyrektorem. Spoko ludzie. Rozmowa trzymała poziom.

Pytania standardowe- o poprzednie miejsca pracy karierę itp

logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

A to że dla ich pracowałem nawet po 15 godzin nie przeszkadzało im to żeby mni zwolnić wcześniej za to że nie przyszedłem na 6 w dniu remanentu haha zwolnili mnie zrobili mi przysługę . (usunięte przez administratora)

Spocony mokasyn

(usunięte przez administratora) Takie słowa usłyszysz od kierownika tego magazynu . Zabiorą Ci pieniądze za to że ktoś (usunięte przez administratora)a kierownik dokładnie wie kto to hahah (usunięte przez administratora)Nadgodziny płatne pod stołem niby fajnie ale jak nie przyjdziesz do pracy kiedy oni chcą to już masz przerąbane .

Spocony mokasyn

(usunięte przez administratora) Słowa dziwnego pana w spoconych mokasynach i żółtym sweterku . Odnosząc się do wiersza nic dodać nic ująć . Nikt nie jest chętny pracy w tej firmie . Po przepracowaniu 3 lat nie należy Ci się podwyżka ! Tak traktują ludzi . (usunięte przez administratora) zabiorą nawet to na co za pracowałeś. Praca w zimę? Nie polecam na podwórku -15 to i w środku tyle samo .

Ewelina

Minęła Jesień, a za nią zima, choć śniegu jeszcze ni ma. Na Magazynie u Walentego, temperatura przechodzi siebie samego. Gdy na podwórku poranne zorza, w środku temperatura jak na dnie morza! Zimno jak w reklamie Lisnera, gdzie Michael Moran otwiera drzwi po świeżą rybę - if you know what i mean. A tu dostawa a tu wysyłka, otwierają się w 4 strony świata bramy, przeciąg niesamowity, powinni je nazywać imionami kobiet jak huragany. Tworzy się wir, faktury lecą przodem, a gdy chcesz się napić, taki (usunięte przez administratora) - woda z lodem. Chłopcy spoceni, wcale nie z gorąca, ubrani w kilka bluz, ciało nie oddycha, jak oddychać w kiblu nie można. Jedynym schronem, biuro kierownika, co chwilę jeden z naszych kolegów na chwilę tam znika, niby się ogrzać, niby ma sprawę, a (usunięte przez administratora) - kawa na ławę! A gdy Ty czekasz na kierownika, kiedy ten na chwilę gdzieś znika, stać musisz, broń się nie siadaj, kierownik wchodzi: nooo opowiadaj....Patrzysz w kalendarz, wisi piękna Pani, a na dole remanent - wszyscy zapisani. Kierowcy zwolnieni, im liczyć nie wypada, urlop na tydzień każdy wtedy sklada. Pozostałych czeka ciężki los, los na loterii, co Ci wypada, może na e, a może wiata? Liczenie, przewalanie a wszystko po 10 godzin na kolanie. Na jednym kolanie, na drugim kolanie, a gdy ktoś wstanie? Kierownik przychodzi z pytaniem, czemu stoisz, licz Panie! W końcu śniadanie, biegniesz na przerwę, to nie rozgrzewka, bowiem krótka strasznie ta przerwa. Wracajcie chłopcy do liczenia, 10 godzin dziennie, Boss nie widzi zmęczenia. A gdy ktoś się wyłamie, premi do końca roku nie dostanie. Jak już to koniec tej śmiesznej bajki, jeszcze święta, żubrówka i fajki. A tak naprawdę, całkiem poważnie, Walenty i spółka bardzo odważnie, magazyn nowy postawić chcą właśnie. Na domiar złego, z premi nas, każdego. Każda bajka ma szczęśliwe zakończnie, więc kończysz w Aw swoje zatrudnienie...

Co jaki okres czasu w AW-Narzędzia Walenty Androsiuk można ubiegać się o podwyżkę?

Bosz

Od poniedziałku do piątku w godz od 6 do 22 w sobotę od 6 do 14

Stanley

Z tego co się orientuje to Andrzej odpowiada za przyjęcie towaru, robi mądrze miejscówki na towar, pilnuje ZL, więc nie wiem z czym ma strzelać z ucha i komu skoro każdy magazynier uważa, że dobrze pracuje to w czym problem? I drapczuk pisze się z dużej litery....

Bosch
@Stanley

Alez on pracowity haha , zasługuje na miano pracownika roku

Milwoki ????
@Bosch

Pracowity jak (usunięte przez administratora) Zacznijmy od tego że większość czasu stoji i gada.. I pieknie szanuje towar firmowy :)

Yato
@Milwoki ????

Nie no przyznam że andriu. D pracowity jest bardzo :) ile razy trzeba czekać aż ściągnie coś z góry bo akurat opowiada kolejna historie swojego życia :) pozdrawiam dobrze ze juz tam nie pracuje :) aby gumę złapał w passacie

Stolec
@Stanley

Dla mnie to możesz i przez "ó" pisać...

AC Milan
@Stanley

To jak sam pouczasz czy z wielkiej czy z małej to sam pisz z wielkiej matołku

Magazynier.

Tonący statek, tak można nazwać magazyn. Zatrudniają osobę która została zwolniona za między innym alkohol, zwolnienia, itp. Straszy firmę inspekcją pracy a oni klękają i proszą żeby wrócił. Paranoja. Ja uciekam z tego statku.

Starszy magazynier
@Magazynier.

Pracuję już dłuższy czas w tej firmie i widząc jacy ludzie przychodzą do pracy to po prostu się załamuje. Chcieliby nic nie robić, chowają się za regałami, ciągle na komórce, ciągle źle, dwie lewe ręce do pracy, załamka.... Wymagania ogromne, zero myślenia. Skoro nie dają rady na magazynie to nigdzie sobie nie poradzą. Na szczęście te najsłabsze ogniwa już nie pracują, pozostali magazynierzy zadowoleni, że kierownik nie trzymał takich nierobów. Tonący statek na szczęście już odpłynął wraz z nimi, wszyscy którzy chcą pracować to pracują, pokolenie gimbazy i nierobów odpłynęło z prądem.

Rick
@Starszy magazynier

Panie Starszy, to teraz odpowiedz Pan na argument Dudiego , że na 40 pracowników na magazynie tylko 8-iu ma staż dłuższy niż 1,5 roku. Nie pracowałem w tej firmie na magazynie, ale zdążyłem zauważyć , że był niemały przemiał ludzi przy pakowaniu narzędzi. Takie hasła typu "chowają się za regałami, ciągle na komórce" chyba mają się nijak do rzeczywistości, poza tym zdaje się, że na magazynie są kamery, więc nie sądzę by było aż takie marnotrawstwo czasu i zbijanie bąków. Mówiąc brutalnie - obstawiam, że siedzisz Pan Panie Starszy w kieszeni tych klakierów grzejących tyłki na górze, w biurze.

PrzeciewP

Kolesiostwo i kumoterstwo. Jeszcze dany miesiąc się nie zacznie a oni już wiedzą komu przyznać premie za przepracowane wyniki :P jak jesteś szarym pracownikiem to będą traktować Cię jak śmiecia, bez jakichkolwiek praw w pracy a z samymi obowiązkami. Stosunek wypłaty do ilości przykrości, które Cię tam spotkają są nie proporcjonalne. Uciekajcie póki możecie!

Niki

Niepokojące są te informacje tym bardziej, że miałem zamiar starać się tu o robotę.

Dud

Brak opini o pracy na magazynie. Ja to zmienie gdyż moja kariera zaledwie kilku miesięczna dobiega końcu. Tak postanowiłem w końcu sam odejść. Kolejny pomysł zarządu doprowadzi że magazyn zostanie pusty. Zmiany do 22 i praca za 2000 zł ? To już nie te czasy. Wyścig szczurów ,dziwne tabelki z liczba pozycji zbieranych na godzinne i od tego rzekomo naliczana premia. Premia (usunięte przez administratora)za wszystko!!!!! Za niezebrany karton, opaska, pozostawione papierki. Jedym słowem szukanie za co mozna zabrac kase. Odpowiedzialności nie ma ale i tak z premi zabieraja za każde straty. A widać jak dobrze jest w firmie skoro na okolo 40 pracowników na magazynie 8 ma dłuższy staż niz 1,5 roku !!!!!!

Zarzadnadywanik

Kiedy się pytam drogi zarządzie zaczniesz coś robić z opóźnieniem w wysiłkach?bo narazie od pół roku słyszę (usunięte przez administratora)że coś robicie ale co?może to kwestia kasy dla ludzi albo kierownika z piskliwym glosikiem bez charyzmy i poważania?albo to się zmieni albo kolejne zwolnienia będziecie przyjmować ale i to pewnie w d..e macie.Żenada.Można wymagać ale też dawać coś od siebie a tu to działa tylko w 1 stronę niestety.

Irena

@Anonym, Rotacja często nie wynika wyłącznie ze strony pracodawcy, pracownicy obecnie są bardzo mobilni na rynku w związku z dużą konkurencją firm o pracownika. Obecnie dla wielu pracowników, także dla młodego pokolenia liczy się przede wszystkim stabilizacja i jasno określony zakres obowiązków. Doceniają też dobrą atmosferę. Czy dostrzegasz takie pozytywy w pracy w firmie AW-Narzędzia?

@Irena

Nie wypowiem się ponieważ nie przyjąłem oferty pracy w tej firmie :)

@Anonym

Twój wpis na pewno zaintrygował niektóre osoby na forum. Czy mógłbyś napisać dlaczego nie zdecydowałeś się na przyjęcie oferty od firmy AW-Narzędzia? Potencjalni kandydaci na pewno są ciekawi głównego powodu twojej decyzji.

Anonym

Witam, jest tu ktoś kto dostał prace na stanowisku PH woj. Podkarpacie i Świętokrzyskie?? Jeżeli tak dajcie znać jak się pracuje jakie warunki, jak wyglądało to całe szkolenie 3 dniowe o którym była mowa na rozmowię itp?? Pozdrawiam :)

Odp
@Anonym

Czy ty myślisz że on tobie napisze jak wyglądało szkolenie trzy dniowe?! Od razu będzie wiadomo że to on napisał gdy kierujesz zapytanie z podaniem województw. Szkolenie polega na tym że dwa dni jeździsz po lekarzach na trzeci odbierasz auto, telefon i laptop i wracasz do domu. W ten sposób wygląda szkolenie. Pytanie do ciebie. Jak miało wyglądać szkolenie?

Don King
@Odp

U mnie szkolenie wyglądało tak, że prosto po wyjściu z pociągu mały konus z biura (o podobnie brzmiącym nazwisku) zaprowadził mnie do lekarza. Następnego dnia to samo, pobieranie krwi i bieganie na psychotesty do jakiegoś urzędasa mocno nie lubiącego PiSu. Potem sprawy papierkowe z działem kadr i powrót do konusa na szkolenie - uwaga : z programu, który z automatu wgrają Ci do Twojego laptopa. Używany laptop dostaniesz po którymś z ph (którego zwolnili lub sam im podziękował). Trzeci dzień to samo, szkolenie z programu, z tym że na końcu konus zrobi Ci test czy już załapałeś i umiesz samodzielnie wpisać zamówienie, znaleźć produkt itd. Wreszcie dadzą Ci samochód z silnikiem 1.2 lub 1.4 , obowiązkowo do tankowania LPG. Teraz już jesteś wdrożony, więc w drogę do domu, by następnego dnia już u siebie na terenie móc aktywnie kreować sprzedaż dla jaśnie wielmożnego A i jego sługusów.

@Odp

No kolego już chyba nie muszę odpowiadać bo odpowiedź powyżej daje chyba wszystko do zrozumienia ???? myślałem że dużo lepiej to wygląda... Ale hmm czego sie spodziewać po firmie w której co jakiś czas zmieniaja się ludzie...

Duchpuszczy

Kolejny Jastrząb wyfrunal a obrosniete w piorka orzelki Walentego dalej bez reakcji ciekawe ilu jeszcze musi odejsc by zaczęli kumac że dzięki pracownikom mają wypłatę a nie pracownicy dzięki nim

Był ktoś z Was ostatnio na rekrutacji w AW-Narzędzia Walenty Androsiuk? Możecie nam tutaj zdać relację?

???

dlaczego usuwacie opinie AW-Narzędzia ze strony?

Irena

@Ciekawy, Aktualnie młodzi kandydaci poszukują określonej ścieżki kariery oraz równowagi pomiędzy życiem zawodowym a osobistym. Oprócz Ciebie na forum na pewno jest jeszcze jakiś kandydat do firmy AW-Narzędzia. Niektórzy po prostu tylko czytają, obserwują, ale nie włączają się do dyskusji! Aplikować zawsze warto, przecież wysłanie CV zawsze może zaprocentować w postaci otrzymania pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o AW-Narzędzia Walenty Androsiuk - Białystok

• Jak się pracuje w AW-Narzędzia Walenty Androsiuk?

Zobacz opinie na temat firmy AW-Narzędzia Walenty Androsiuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AW-Narzędzia Walenty Androsiuk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AW-Narzędzia Walenty Androsiuk?

Kandydaci do pracy w AW-Narzędzia Walenty Androsiuk napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AW-Narzędzia Walenty Androsiuk
2.4/5 Na podstawie 47 ocen.
  • ul. Witolda Sławińskiego 8
    15-349 Białystok