Pg Pack Poland Przemysław Gawroński

Sieradz

Pg Pack Poland Przemysław Gawroński
6 6

Opinie o Pg Pack Poland Przemysław Gawroński

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na forum o Pg Pack Poland Przemysław Gawroński w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Filip

Słyszałem, że Pg Pack to super firma. Podpowiedzcie czy potrzebni są aktualnie pracownicy?

Angol

Bandycka firma żądają podpisania wielu dokumentów między innymi inblanco,PG pack nie szuka kierowc€w tylko idjotów. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

xxx
@Angol 22.12.2017 12:56

Patrząc na styl wypowiedzi to raczej tam nie pracujesz. A patrząc na Twoje błędy ortograficzne to gdyby szukali idiotów to byłbyś najlepszym kandydatem. Jako pracownika - zdecydowanie Ciebie nie polecam.

szofer

Teksty bzdurne ,czuje jednego autora i trochę wazeliny ,jeżdziłem w PG-paku jakiś czas .mam zastrzeżenia co do atmoswery i sprawności blaszaków

Jaro

Pracuję od dwóch lat i nigdy nie miałem z tą firmą problemów

Adrianex

Dobra firma, polecam

Baks

Polecam PG Pack jako pracodawcę. Wszystko zgadza się z tym co było na rozmowie o pracę. Umowa przejrzysta, nie ma ''haczyków''. Ogólnie jest w porządku.

nowy :D

jestem, jestem :D żyję i mam się dobrze :P zacząłem jazdy nie dawno, ale to jeszcze za krótko żeby cokolwiek konkretnie powiedzieć :) dajcie mi kilka tygodni na zorientowanie się w sytuacji

Fazo

Kolega chyba wpadł w wir pracy i kontakt się urwał :D

Jackob

i jak? Byłeś? Możesz coś powiedzieć?

chętny

dzwoniłem i mam się zgłosić na rozmowę w poniedziałek, zobaczymy co z tego wyjdzie

Bart

hmmm chyba szukają kat. B, ale musisz najlepiej zadzwonić i się zapytać, bo może już kogoś przyjęli

chętny

czy szukają tam może teraz kierowców?

tak

jeśli szukają kierowcy to jak najbardziej możesz aplikować, raczej nie powinieneś żałować. Stawki mają dobre, jazda busami po Europie - realne terminy. Źle tam mieć nie będziesz, a jak coś Ci nie będzie pasować to zawsze możesz zmienić

zainteresowany

warto tam aplikować na kierowcę??

Wubu

bardzo elastyczni i otwarci na negocjacje

kornik

szef jak szef, ale ważne, że robota i kasa się zgadza

Radekstion

Szef poczciwy gość, zawsze można z nim pogadać, pośmiać się i płaci na czas

Siwy

Wiem ze swojego doświadczenia że jak się chce komuś pracować i pracuje uczciwie to będzie pracował. W każdej pracy są plusy i minusy. Wypłaty zawsze były na czas, a jak dobrze ktoś wykonuje swoją prace to nikt się go nie czepia. Przychodziły osoby do pracy, którym już na samym wejściu trzeba było dziękować że przyszły do pracy.

jeonim

W różnych firmach jeździłem, raz było lepiej a raz gorzej. Tutaj jest naprawdę okej, nie mam potrzeby zmiany pracodawcy

Emil

we wrześniu będą 3 lata, więc trochę już w tej firmie przeżyłem. Szczerze mówiąc to wiadomo, że zdarzają się jakieś gorsze momenty czy spiny, ale jesteśmy tylko ludźmi i każdy może mieć gorszy dzień :) poza tym bez zastrzeżeń

Uściński

a długo tam pracujesz??

Emil

dobrze płacą, spedytor ogarnięty człowiek, wie jak zaplanować trasę żeby wszyscy byli zadowoleni

Paluch

korzystam z ich usług niemal, że od początku ich istnienia :) mieliśmy lepsze i gorsze momenty, ale zawsze do wszystkich problemów firma podchodzi z rozsądkiem, więc nie było problemu z porozumieniem. :) widzę na przestrzeni lat jak firma się rozwija i poprawia jakość swoich usług, więc szczerze polecam

jujek

serio nie ma się do czego doczepić, dobra rzetelna firma

Gofer

my im zlecamy tylko przewozy całopojazdowe i jeżdżą po całej Europie. Raczej nie zdarzają im się opóźnienia, chociaż w całej naszej karierze jakieś wyjątki się zdarzały, ale nie rzutowało to jakoś na naszą współprace, bo poważnie podchodzą do tematu.

Grabowski

najlepszy przewoźnik z jakim miałem do czynienia. Nie ma poślizgów, cała obsługa konkretnie i na temat. Mówisz, że chcesz z punktu A do B, najlepiej w takim terminie i starają się tak wszystko zorganizować żeby wilk był syty i owca cała :) bez ściemy

Nick

zgadzam się z poprzednimi komentarzami. Solidna firma, nie oszukują, działają szybko i sprawnie. :)

cezik

Polecam pg pack nigdy nie ma problemów żeby wszystko logistycznie dograć.

Konrad Kwasiborski

Zlecam transporty tylko tutaj, bo zawsze jest wszystko szybko zorganizowane i nie ma fackupów :P

Zostaw opinię o Pg Pack Poland Przemysław Gawroński - Sieradz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pg Pack Poland Przemysław Gawroński