Opinie o Pg Pack Poland Przemysław Gawroński w Sieradz

Pg Pack Poland Przemysław Gawroński
5 7 84 5 1
Pytanie Nowy wpis

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Pg Pack Poland Przemysław Gawroński?

Xxx Nowy wpis
@Pytanie

Premie? Uważaj na rozliczeniu żebyś nie został (usunięte przez administratora) i nie daj się nabrać po pierwszym wyjeździe że jest ok bo po drugim i tak uciekniesz z tej firmy, wszyscy tak robią dlatego nowe ogłoszenie jest co tydzień a już teraz to i bez doświadczenia bo nikt tam nie chce jezdzic

Iza Nowy wpis
@Xxx

@Xxx Jakie wynagrodzenie można uzyskać w Pg Pack Poland? Będę wdzięczna, jeśli odpowiesz.

Prawdziwy szofer

Jeżdżę od ponad dwóch lat pragnę odpowiedzieć na te ostatnie negatywne opinie które wystawiają przyślij alkoholicy . Mimo tego że nie ma umowy na stałe polecam tą firmę bo masz pewność że jak zjedziesz z kółka i rozliczyć się w biurze to za 30 minut dostajesz całą wypłatę nie część. Co do dyspozytorów to ludzie kompetentni znający się na robocie . Co do dyspozytora Piotrka który cały tydzień pełni dyżur w nocy powiem jedno gościu naprawdę z jajami na którego można zawsze liczyć bez względu na to czy to będzie 1:00 czy 5:00 nad ranem. Gościu który do Portugalii pojedzie bez nawigacji i będzie się posługiwał mapą to jest prawdziwy dyspozytor i szofer. .Ludzie a właściwie dupki dzwonicie o robotę przyjeżdżacie godzicie się na warunki pracy z tego co wiem a później wystawię negatywne opinie nie ułożyło się jednemu drugiemu w życiu nie ma gdzie iść do pracy robi prawo jazdy i uważa się za kierowcę w Pg Packu z tego co wiem nie potrzeba kierowców alkoholików parkingowych tylko prawdziwych szoferów a tych jest mało. Co do stanu technicznego samochodu każde auto po powrocie z kółka jest sprzątane myte odkażone ale sorry słyszałem że przyjechał jeden gościu z osranym siedzeniem kierowcy to świadczy o tym jakie debile chcą jeździć w PG Packu. Mimo książki serwisowej auta nie mają wymiary co 40 tysięcy tylko nawet 30 000. Polecam tą firmę bo masz pieniądze na czas. Ale sorry osobiście dla mnie a jestem tylko szoferem to jest debilem i skończonym kretynem ten co przychodzi do firmy godzi się na warunki a później wystawia negatywne opinie ale to są kierowcy z dwuletnim doświadczeniem którym się w życiu nie ułożyło obiecuję że jeszcze się odezwę chociaż mało wchodzę na tą stronę

@Prawdziwy szofer

Ale z ciebie (usunięte przez administratora) jeździć za 160zl!

@Prawdziwy szofer

Pani Ewo, chyba Pania trochę poniosło. Bo Przemek sprawia wrażenie że się z Tobą podzielić pieniędzmi. Mówi że 4.5k zazwyczaj A raz na 10 tras się trafi chwa i wtedy 1100 ma tydzień. A tu każda trasa jest do (usunięte przez administratora) I nie ma co się dziwić, bo czy oszczędzam paliwo i tankuje tanio, czy jeżdżę jak po je b. I tankuje w Anglii dwa razy do pełna, kazdo krotnie to ja zarabiam tyle samo. No ale to faktycznie bez znaczenia jak trasy wyglądają w taki sposób. 500 km dojazdowki bo może jest ładunek tam, to są jaja. Wielcy mściciele, pedały

@Prawdziwy szofer

A o ubezpieczeniu coś napisz. Gaw4onski to (usunięte przez administratora) i koniec dywagacji.

Xxx Nowy wpis
@Prawdziwy szofer

Niezły z ciebie szofer a o 5 rano wydzwania do Piotrusia bo zgobil się na autostradzie w niemczech

Xxx

Do "kierowców" bez doświadczenia bo tylko takich tu szukają,chcecie zostać kierowcami szukajcie innej firmy, chcecie zostać szmaciarzami to firma dla was!

Jazda!!!

Takie jaja, nie słuchasz spedytora to cie spotyka kara, brak ładunku i brak wypłaty, no tak fracht! Nic tam się nie zmienia, dalej (usunięte przez administratora)

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Ptasznik

witam pytanie do spedycji , dlaczego bierzecie łapówki od kierowców? błażej wsiądź w auto i sobie przywieź magnes !!! Twoim (usunięte przez administratora) obowiązkiem jest dawanie zleceń a nie wybieranie tylko dla tych którzy więcej przywiozą

Tylko nie PG Pack

Uwaga!!! Znów ogłoszenia, pomietajcie szukają idiotow. Nie dajcie sie nabrać!

Kierowca

Jeździłem tam pół roku wiem o czym mówisz miałem dokładnie to samo. Nikt tam nie powinien iść pracować, takie firmy powinny zniknąć z rynku pracy, nam nadzieję a już to widać że coraz mniej amatorów chce tam jeździć. Panie Przemku spal te busy i wracaj na taxi!

Szukam dobrej firmy

Wielkie dzięki za info. Niech tam nikt nie idzie do pracy nich bankrutuja takie dziady

@Szukam dobrej firmy

Też nie mogę znieść wspomnienia, w którym Pan właściciel mnie skrytykował za wybuch negatywnych emocji, a jak chciałem mu wytłumaczyć skąd się to wzięło, to mi powiedział, żebym się nie odzywał bo go to nie obchodzi. Choć to pewnie dlatego, że wiedział. W końcu wie wszystko o tym biznesie. Warto wspomnieć też o tych dojazdowkach po 500km na pusto. Co wątpię że tylko mi się zdarzały.

Szukam dobrej firmy

Widzę ogłoszenie na olx od pół roku, czemu tam nikt nie chce jeździć,ciągle szukają kierowcow naprawdę taka gowniana firma? Proszę o pomoc kogoś kto jeździł.

@Szukam dobrej firmy

Bo za 160 zł nikt nie chce jeździć. początek luźno fajnie i przyjemnie. A po m8esiacu cię traktują jak punkt na mapie. Rozliczenie to wygląda tak, że szef Ci mówi że trasa lipa, dzieli kalkulatorem 1100 na 7 potem mnozy razy ilość dni i płaci. Z głodu tam nie zd3chniesz ale możesz śmiało robić to samo gdzie indziej, za zauważalnie więcej. A no i broń boże niekrytykuj głupoty spedycji. Bo Cię będę wysyłać do firmy na 6 gdzie np. Będzie ona otwarta od 8. Jeszcze Ci powie że na ich stronie jest od 6, a ja widzę ta stronę i pisze, że od 8. Taka firma żeby zobaczyć na początek jak to wygląda i opuścić ten tonący statek. "Panie, ja jestem 20 lat w tym biznesie i ja wszystko wiem. " to zdanie powinno wisieć przed wejściem. Bo usłyszysz je kazdokritnie tam wchodząc.

@Szukam dobrej firmy

A no i możesz sobie sprawdzić cierpliwość. Bo jak nie będziesz chciał pobić tych dwóch matołów siedzących w prawym rogu to jesteś cierpliwy.

Prawda
@Pusty_przelot

Swieta prawda każdy kto tam pracował czy pracuje potwierdzi napisane słowa.

Kierowca

170zl.dniowki? Ha ha. Ukraińcy za tyle niechca jezdzic. Tymbardziej że w pg jeździ się po 18godz.na dobę. Szukajcie inne firmy,teraz średnia stawka to min. 200zl

Murzyn pg

(usunięte przez administratora) Daje 170 zł dniowki i procent od frachtu którego nigdy nie rozlicza. Obiecuje premie za spalanie której nie ma .Gawronski i banda. Spedytor Piotrek ciągle pijany. Okropna firma (usunięte przez administratora)

Tak2Nie
Tomek
@Murzyn pg

Siema pozdro (usunięte przez administratora)

dudek

Bardzo dobry pracodawca ale nie każdy to widzi niestety!!

TakNie1

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na forum o Pg Pack Poland Przemysław Gawroński w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

TakNie3

Filip

Słyszałem, że Pg Pack to super firma. Podpowiedzcie czy potrzebni są aktualnie pracownicy?

TakNie1

Angol

Bandycka firma żądają podpisania wielu dokumentów między innymi inblanco,PG pack nie szuka kierowc€w tylko idjotów. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

Tak13Nie

xxx
@Angol

Patrząc na styl wypowiedzi to raczej tam nie pracujesz. A patrząc na Twoje błędy ortograficzne to gdyby szukali idiotów to byłbyś najlepszym kandydatem. Jako pracownika - zdecydowanie Ciebie nie polecam.

szofer

Teksty bzdurne ,czuje jednego autora i trochę wazeliny ,jeżdziłem w PG-paku jakiś czas .mam zastrzeżenia co do atmoswery i sprawności blaszaków

Tak13Nie

Jaro

Pracuję od dwóch lat i nigdy nie miałem z tą firmą problemów

Adrianex

Dobra firma, polecam

Baks

Polecam PG Pack jako pracodawcę. Wszystko zgadza się z tym co było na rozmowie o pracę. Umowa przejrzysta, nie ma ''haczyków''. Ogólnie jest w porządku.

nowy :D

jestem, jestem :D żyję i mam się dobrze :P zacząłem jazdy nie dawno, ale to jeszcze za krótko żeby cokolwiek konkretnie powiedzieć :) dajcie mi kilka tygodni na zorientowanie się w sytuacji

Fazo

Kolega chyba wpadł w wir pracy i kontakt się urwał :D

Jackob

i jak? Byłeś? Możesz coś powiedzieć?

chętny

dzwoniłem i mam się zgłosić na rozmowę w poniedziałek, zobaczymy co z tego wyjdzie

Bart

hmmm chyba szukają kat. B, ale musisz najlepiej zadzwonić i się zapytać, bo może już kogoś przyjęli

chętny

czy szukają tam może teraz kierowców?

tak

jeśli szukają kierowcy to jak najbardziej możesz aplikować, raczej nie powinieneś żałować. Stawki mają dobre, jazda busami po Europie - realne terminy. Źle tam mieć nie będziesz, a jak coś Ci nie będzie pasować to zawsze możesz zmienić

zainteresowany

warto tam aplikować na kierowcę??

Wubu

bardzo elastyczni i otwarci na negocjacje

kornik

szef jak szef, ale ważne, że robota i kasa się zgadza

Radekstion

Szef poczciwy gość, zawsze można z nim pogadać, pośmiać się i płaci na czas

Zostaw opinię o Pg Pack Poland Przemysław Gawroński - Sieradz

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie