PG Pack Poland Przemysław Gawroński

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PG Pack Poland Przemysław Gawroński

danielos

Jestem kierowcą w Pg Pack Poland i mi warunki pracy odpowiadają, hajs się zgadza więc jeest ok

Ja złego słowa powiedzieć nie moge, miałem sporo pracodawców i trafiałem na gorsze firmy..

No właśnie, atmosfera,kierowców trzeba szanować tym bardziej dobrych i z doświadczeniem a tu liczy się ladunek wiem bo jeździłem. Czy składanie łóżka na całą noc kiedy stoję z towarem jest normalne, bo rozumie kiedy będę leciał nockę, chyba można podeisc indywidualnie do solidnego kierowcy i znalesc inny ladunek, (usunięte przez administratora)

JKT

Szukam pracy na 50 dni wyjazdu czy zabranie dużej ilości prowiantu skutkuje składanie łóżka?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PG Pack Poland Przemysław Gawroński? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Atlas

Czy w PG Pack jest indywidualne podejście do kierowcy, czy kierowca z doświadczeniem jest tak samo traktowany jak ten bez, chodzi o całość ogólna?

Iwo

Bardzo dobry pracodawca, potrzebuje dobrych i solidnych pracowników, polecam.

Berni

Dobra firma, trochę więcej szacunku do kierowcy i wrócił bym poraz kolejny????

Szukam dobrej firmy

Wielkie dzięki za info. Niech tam nikt nie idzie do pracy nich bankrutuja takie dziady

Szukam dobrej firmy

Widzę ogłoszenie na olx od pół roku, czemu tam nikt nie chce jeździć,ciągle szukają kierowcow naprawdę taka gowniana firma? Proszę o pomoc kogoś kto jeździł.

Filip

Słyszałem, że Pg Pack to super firma. Podpowiedzcie czy potrzebni są aktualnie pracownicy?

szofer

Teksty bzdurne ,czuje jednego autora i trochę wazeliny ,jeżdziłem w PG-paku jakiś czas .mam zastrzeżenia co do atmoswery i sprawności blaszaków

Jaro

Pracuję od dwóch lat i nigdy nie miałem z tą firmą problemów

Adrianex

Dobra firma, polecam

Baks

Polecam PG Pack jako pracodawcę. Wszystko zgadza się z tym co było na rozmowie o pracę. Umowa przejrzysta, nie ma ''haczyków''. Ogólnie jest w porządku.

nowy :D

jestem, jestem :D żyję i mam się dobrze :P zacząłem jazdy nie dawno, ale to jeszcze za krótko żeby cokolwiek konkretnie powiedzieć :) dajcie mi kilka tygodni na zorientowanie się w sytuacji

Fazo

Kolega chyba wpadł w wir pracy i kontakt się urwał :D

Jackob

i jak? Byłeś? Możesz coś powiedzieć?

chętny

dzwoniłem i mam się zgłosić na rozmowę w poniedziałek, zobaczymy co z tego wyjdzie

Bart

hmmm chyba szukają kat. B, ale musisz najlepiej zadzwonić i się zapytać, bo może już kogoś przyjęli

chętny

czy szukają tam może teraz kierowców?

Zostaw merytoryczną opinię o PG Pack Poland Przemysław Gawroński - Sieradz

• Jak się pracuje w PG Pack Poland Przemysław Gawroński?

Zobacz opinie na temat firmy PG Pack Poland Przemysław Gawroński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG Pack Poland Przemysław Gawroński?

PG Pack Poland Przemysław Gawroński