Pg Pack Poland Przemysław Gawroński

Sieradz

Opinie o Pg Pack Poland Przemysław Gawroński

szofer

Teksty bzdurne ,czuje jednego autora i trochę wazeliny ,jeżdziłem w PG-paku jakiś czas .mam zastrzeżenia co do atmoswery i sprawności blaszaków

Jaro

Pracuję od dwóch lat i nigdy nie miałem z tą firmą problemów

Adrianex

Dobra firma, polecam

Baks

Polecam PG Pack jako pracodawcę. Wszystko zgadza się z tym co było na rozmowie o pracę. Umowa przejrzysta, nie ma ''haczyków''. Ogólnie jest w porządku.

nowy :D

jestem, jestem :D żyję i mam się dobrze :P zacząłem jazdy nie dawno, ale to jeszcze za krótko żeby cokolwiek konkretnie powiedzieć :) dajcie mi kilka tygodni na zorientowanie się w sytuacji

Fazo

Kolega chyba wpadł w wir pracy i kontakt się urwał :D

Jackob

i jak? Byłeś? Możesz coś powiedzieć?

chętny

dzwoniłem i mam się zgłosić na rozmowę w poniedziałek, zobaczymy co z tego wyjdzie

Bart

hmmm chyba szukają kat. B, ale musisz najlepiej zadzwonić i się zapytać, bo może już kogoś przyjęli

chętny

czy szukają tam może teraz kierowców?

tak

jeśli szukają kierowcy to jak najbardziej możesz aplikować, raczej nie powinieneś żałować. Stawki mają dobre, jazda busami po Europie - realne terminy. Źle tam mieć nie będziesz, a jak coś Ci nie będzie pasować to zawsze możesz zmienić

zainteresowany

warto tam aplikować na kierowcę??

Wubu

bardzo elastyczni i otwarci na negocjacje

kornik

szef jak szef, ale ważne, że robota i kasa się zgadza

Radekstion

Szef poczciwy gość, zawsze można z nim pogadać, pośmiać się i płaci na czas

Siwy

Wiem ze swojego doświadczenia że jak się chce komuś pracować i pracuje uczciwie to będzie pracował. W każdej pracy są plusy i minusy. Wypłaty zawsze były na czas, a jak dobrze ktoś wykonuje swoją prace to nikt się go nie czepia. Przychodziły osoby do pracy, którym już na samym wejściu trzeba było dziękować że przyszły do pracy.

jeonim

W różnych firmach jeździłem, raz było lepiej a raz gorzej. Tutaj jest naprawdę okej, nie mam potrzeby zmiany pracodawcy

Emil

we wrześniu będą 3 lata, więc trochę już w tej firmie przeżyłem. Szczerze mówiąc to wiadomo, że zdarzają się jakieś gorsze momenty czy spiny, ale jesteśmy tylko ludźmi i każdy może mieć gorszy dzień :) poza tym bez zastrzeżeń

Uściński

a długo tam pracujesz??

Emil

dobrze płacą, spedytor ogarnięty człowiek, wie jak zaplanować trasę żeby wszyscy byli zadowoleni

Paluch

korzystam z ich usług niemal, że od początku ich istnienia :) mieliśmy lepsze i gorsze momenty, ale zawsze do wszystkich problemów firma podchodzi z rozsądkiem, więc nie było problemu z porozumieniem. :) widzę na przestrzeni lat jak firma się rozwija i poprawia jakość swoich usług, więc szczerze polecam

jujek

serio nie ma się do czego doczepić, dobra rzetelna firma

Gofer

my im zlecamy tylko przewozy całopojazdowe i jeżdżą po całej Europie. Raczej nie zdarzają im się opóźnienia, chociaż w całej naszej karierze jakieś wyjątki się zdarzały, ale nie rzutowało to jakoś na naszą współprace, bo poważnie podchodzą do tematu.

Grabowski

najlepszy przewoźnik z jakim miałem do czynienia. Nie ma poślizgów, cała obsługa konkretnie i na temat. Mówisz, że chcesz z punktu A do B, najlepiej w takim terminie i starają się tak wszystko zorganizować żeby wilk był syty i owca cała :) bez ściemy

Nick

zgadzam się z poprzednimi komentarzami. Solidna firma, nie oszukują, działają szybko i sprawnie. :)

cezik

Polecam pg pack nigdy nie ma problemów żeby wszystko logistycznie dograć.

Konrad Kwasiborski

Zlecam transporty tylko tutaj, bo zawsze jest wszystko szybko zorganizowane i nie ma fackupów :P

artek

zawsze wszystkim zachwalam tę firmę, bo jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem, przewozy wykonane sprawnie, a towar bezpiecznie dowieziony

Kuder

Podchodzą poważnie do realizacji zleceń, zawsze w terminie za dobre pieniądze. Firma godna polecenia.

busiarz

Ja daje 100% pozytyw. Latam z Nimi 2 lata i złego słowa nie powiem. Szef uczciwy, płaci co do dnia, zna się na tej robocie. Pozdrawiam busiarzy.

company

Współpracuje z PG PACK od dłuższego czasu. Nie mam żadnych problemów z płatnościami. Solidni i słowni, tyle mogę powiedzieć.

francuz

Polecam. Transport wykonany bardzo dobrze i terminowo. Dobra stawka na transport z Francji.

Adam

bardzo rzetelna firma, super kontakt, nie ma nad czym się rozpisywać - po prostu polecam

kajtek

dla mnie robią czasem przewozy ekspresowe i raz może zdarzyło się, że był poślizg, ale było to spowodowane warunkami atmosferycznymi (więc bądźmy ludźmi) a tak to zawsze w terminie. Firmę oceniam na 5

Daniel

praktycznie cały czas coś im zlecam, bo oferują dobre stawki. Dodatkowo to rzetelna i terminowa firma. Współpracowałem też z kilkoma innymi przewoźnikami i zawsze były jakieś problemy, a tutaj wszystko jak w zegarku :)

Natan

jest dużo kursów, można dobrze zarobić, a wypłaty na czas

stary

jeśli chodzi o tę robotę to konkurencja jest duża, ale da się przebić na rynku i dobrze zarobić.

Triki

jeździłem jakiś czas pod tą firmą i zleceń było dość sporo, wszystkie warunki jasne i klarowne, bez niedomówień. To na co się umawiasz na początku to dostajesz na końcu

Tomek

Co człowiek to opinia, mi się tam dobrze pracowało, dogadywałem się z szefem, atmosfera była spoko, a kasa zawsze w terminie na koncie, to chyba nie ma za bardzo na co narzekać

BOlek

Dobra firma, współpracuję z nimi od dłuższego czasu, zlecam im drobne przewozy po całej Europie i póki co bez zarzutu. zawsze w terminie

Uszagty

jeśli szukają kierowców to warto się tam zgłosić. Z szacunkiem podchodzą do człowieka, można tam zasiedzieć się na dłużej :) dobra firma

Markus

ja też jeździłem i nie narzekałem, szef w porządku człowiek

koksu

dla kierowcy spoko, samochody w miarę nowe i sprawne. ogólnie mamy terminy, ale są sensownie rozłożone tak że nie trzeba gnać na łeb na szyję także nie ma co narzekać

Pawko

można tam dobrze zarobić, kiedyś jeździłem i byłem zadowolony, gdyby nie to że postanowiłem rozkręcić własny biznes to pewnie dalej bym tam pracował.

Aaa

Najlepiej iść i się samemu przekonać, a jak szukają teraz kierowców to zadzwonić i się wypytać.

Piotr

Dobrze zorganizowana firma, często mam z nimi okazję współpracować i nie mam zastrzeżeń.

brr

Płacą na czas, stawki podobne jak u innych ale atmosfera dobra wiec nie ma co narzekać.

kierowca

ja miałem normalną umowę, a pieniądze były zgodne z umową, bez dziwnych nieoczekiwanych cięć.

Harry

Z firmą da się bez problemu dogadać i dojść do porozumienia. Współpracowaliśmy kilka razy i wszystko było w porządku

Andrzejek

mi się zawsze kasa u nich zgadzała, co prawda pracowałem tam tylko chwilowo, bo miałem już nagraną inną fuchę, ale było spoko

Zostaw opinię o Pg Pack Poland Przemysław Gawroński - Sieradz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pg Pack Poland Przemysław Gawroński