Pieczątka Polska Sp. z o.o.

Tarnowskie Góry

NIP: 6452455156 KRS: 0000302475

Pieczątka Polska Sp. z o.o.
2 4 9 5 1

Opinie o Pieczątka Polska Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

M. Taki jeden
 Opinia

Nie polecam pracy w tej firmie NIKOMU. (usunięte przez administratora) Zmieniała swoją siedzibę kilka razy w ciągu ostatnich miesięcy tracąc przy tym 3/4 klientów,a po odejściu kilku osób nikt nowy nie został przyjęty bo (usunięte przez administratora) oszczędza. Jednym słowem radzę omijać szerokim łukiem tych ludzi i tę(usunięte przez administratora)firemke. Jeśli ktoś się szanuje i zna swoją wartość nie powinien mieć styczności z takim zakładem pracy. (usunięte przez administratora)

Tak1Nie

Maja
@M. Taki jeden 01.01.2019 01:47

Czy próbowałeś porozmawiać z szefostwem na temat kwestii, które opisałeś? Może zgłoszenie swoich uwag mogłoby pomóc w wyjaśnieniu sytuacji? Wspomniałeś w swoim wpisie o mobbingu. Z definicji mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy właśnie to miałeś na myśli? Pamiętaj także, że na forum GoWork.pl usunięte mogą zostać wyłącznie te wpisy, które naruszają regulamin forum lub/i polskie prawo. https://www.gowork.pl/regulamin

TakNie1

Opinia

Co od czasu dodania ostatniej opinii uległo zmianie w Pieczątka Polska Sp. z o.o.?

i kropka
 Opinia

Konkurencja? Chyba jakiś żart.... ale jakiego innego toku rozumowania można się spodziewać niż taki po ludziach narażonych na nieustanny hałas lasera "za uchem" przez bite 9 godzin dziennie 5 dni w tygodniu + sobota. Ten hałas skrzywia psychę pracownikom, szefowej już bardziej nie może. Gdyby tam było tak idealnie i naprawdę rozwojowo, jak ona obiecuje na rozmowach o pracę, rekrutacja nie odbywałaby się tak często bo ludzie zadowoleni ze swojego miejsca pracy, doceniani i SZANOWANI po prostu nie odchodzą po miesiącu, pół roku czy roku. Żaden szanujący się grafik nie przyjdzie wstukiwać głupich pieczątek za tak poniżające traktowanie i warunki pracy i to nie prawda, że wszyscy marzą o pracy dla Pieczątki czy Colopa. Nie znam takich. To nie prawda że PP jest częścią korporacji. To mała śmieszna firemka która coraz więcej traci niż zyskuje. Kiedy wejdzie w życie plan rządu o uproszczeniu administracji i tym samym ograniczeniu do minimum stosowania pieczątek na wzór zachodu, interes zamknie z wielkim hukiem.

Pati
 Opinia

Zastanawiam się dlaczego niektórzy tak pilnują wpisów? Może to konkurencja?

no name

Gratuluje "inteligencji" ...

Bartosz Niziołek
 Opinia

(usunięte przez administratora)Zwyczajna strata czasu. Przynajmniej wiem, że opinie o tej firmie są tu wypisane prawdziwe a nie wynikają z działania konkurencji czy wkurzonych pracowników jak to przeważnie bywa. Nie traćcie czasu - nie warto.

Taki jeden
 Opinia

Dzieki za opinie zakończyłem temat bo szkoda mi czasu na taka firme. Juz po rozmowie tel. cos mi nie pasowała ta Pani.

taki jeden
 Opinia

Serio tak źle bo dostałem ofertę pracy i nie wiem czy się interesować w ogóle nimi.

Zostaw opinię o Pieczątka Polska Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry