Pieczątka Polska Sp. z o.o.

Opinie o Pieczątka Polska Sp. z o.o.

Co od czasu dodania ostatniej opinii uległo zmianie w Pieczątka Polska Sp. z o.o.?

i kropka

Konkurencja? Chyba jakiś żart.... ale jakiego innego toku rozumowania można się spodziewać niż taki po ludziach narażonych na nieustanny hałas lasera "za uchem" przez bite 9 godzin dziennie 5 dni w tygodniu + sobota. Ten hałas skrzywia psychę pracownikom, szefowej już bardziej nie może. Gdyby tam było tak idealnie i naprawdę rozwojowo, jak ona obiecuje na rozmowach o pracę, rekrutacja nie odbywałaby się tak często bo ludzie zadowoleni ze swojego miejsca pracy, doceniani i SZANOWANI po prostu nie odchodzą po miesiącu, pół roku czy roku. Żaden szanujący się grafik nie przyjdzie wstukiwać głupich pieczątek za tak poniżające traktowanie i warunki pracy i to nie prawda, że wszyscy marzą o pracy dla Pieczątki czy Colopa. Nie znam takich. To nie prawda że PP jest częścią korporacji. To mała śmieszna firemka która coraz więcej traci niż zyskuje. Kiedy wejdzie w życie plan rządu o uproszczeniu administracji i tym samym ograniczeniu do minimum stosowania pieczątek na wzór zachodu, interes zamknie z wielkim hukiem.

i kropka

Pati

Zastanawiam się dlaczego niektórzy tak pilnują wpisów? Może to konkurencja?

true

Po raz kolejny prawdziwe a przede wszystkim niewygodne opinie zostały usunięte... lub jak mówi regulamin zostały przeniesione do archiwum na życzenie pracodawcy... a więc po raz kolejny napiszę... jeśli szefowa nie zacznie szanować pracowników będą oni nadal z tej firmy odchodzić, co dzieje się już systematycznie od kilku lat. Jeśli ktoś się szanuje i zna swoje umiejętności i wartości nie pozwoli sobie na takie traktowanie. Pozdrawiam i życzę powodzenia

no name

Gratuluje "inteligencji" ...

Bartosz Niziołek

(usunięte przez administratora)Zwyczajna strata czasu. Przynajmniej wiem, że opinie o tej firmie są tu wypisane prawdziwe a nie wynikają z działania konkurencji czy wkurzonych pracowników jak to przeważnie bywa. Nie traćcie czasu - nie warto.

Taki jeden

Dzieki za opinie zakończyłem temat bo szkoda mi czasu na taka firme. Juz po rozmowie tel. cos mi nie pasowała ta Pani.

taki jeden

Serio tak źle bo dostałem ofertę pracy i nie wiem czy się interesować w ogóle nimi.

Zostaw opinię o Pieczątka Polska Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pieczątka Polska Sp. z o.o.