Pieczątka Polska Sp. z o.o.

Tarnowskie Góry

Opinie o Pieczątka Polska Sp. z o.o.

Oburzona

Ja też kiedyś tam pracowałam i ZDECYDOWANIE odradzam. Mój poprzedni komentarz został usunięty - ciekawe dlaczego - nie było przekleństw - tylko SAMA PRAWDA. Czyżby nawet tu "Justa" miała swoje macki ??? To po co ten portal istnieje, skoro niepochlepbe opinie i firmach są usuwane ????????????? ŻENADA !!!!!!

Wert

Dokładnie. Zgadzam się w 100 %. Pracowałam w Colop Polska ponad 7 lat. Więc wiem i czym piszę. Kamer to brakuje tylko w toalecie. A i tam czas jest wyłiczony. Totalny brak szacunku, dla pracy jaką dla całej firmy wykonują pracownicy. Jeśli macie wybór to NIE wybieracie żadnej z tych trzech firm!!

no name

Aha i jeszcze jedno, Printy Poland Bytom i Colop Polska Bytom to ten sam zarząd i te same zasady.

no name

Szefowa nie szanuje swoich pracowników. Wszystkich uważa za idiotów. Miała w swojej kadrze dużo fajnych, inteligentnych i uczciwych pracowników a sama doprowadziła do tego że od niej odeszli. Kamery, podsłuchy, oskarżenia o kradzież, grzyb na ścianach przykryty płytami czy czymś w tym stylu, temperatura w zimie w pomieszczeniu około 15C, i można by tak jeszcze długo wymieniać ale zapewne ten komentarz również niebawem zostanie usunięty na prośbę właścicielki. Pracowałam w tej firmie ponad 5 lat i te rzeczy nie są wyssane z palca. Mam nadzieję, że kogoś te komentarze uchronią przed podpisaniem najgorszej umowy w swoim życiu.

no name

Do zarządu: możecie sobie usuwać te wpisy regularnie ale opinii, która krąży po mieście o waszych trzech firmach już nie zmienicie i nie usuniecie. Za dużo osób się przewinęło przez te firmy i gdie się nie pojawię słyszę tylko jedno - OBÓZ PRACY.

no name

Jaki ma sens zakładanie takiego portalu jeśli pozwala się na usuwanie niewygodnych dla firm opinii, które nie były ani obraźliwe ani wbrew prawu. Mój komentarz powyżej był dużo obszerniejszy a zostało to co widać... zresztą wytrącone z kontekstu gdyż komentarz dotyczył wypowiedzi wcześniej, której również już nie ma

Gratuluje "inteligencji" ...

Bartosz Niziołek

(usunięte przez administratora)Zwyczajna strata czasu. Przynajmniej wiem, że opinie o tej firmie są tu wypisane prawdziwe a nie wynikają z działania konkurencji czy wkurzonych pracowników jak to przeważnie bywa. Nie traćcie czasu - nie warto.

Taki jeden

Dzieki za opinie zakończyłem temat bo szkoda mi czasu na taka firme. Juz po rozmowie tel. cos mi nie pasowała ta Pani.

taki jeden

Serio tak źle bo dostałem ofertę pracy i nie wiem czy się interesować w ogóle nimi.

Zostaw opinię o Pieczątka Polska Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pieczątka Polska Sp. z o.o.