Podatki-Rachunkowość Kancelaria

Bielsko-Biała

Opinie o Podatki-Rachunkowość Kancelaria

***

Pozytywne jest tylko to, że mają przystojnego syna :D

Hhhh

Tak pracowałam.

Monika1

Macie jakieś nowe, może pozytywne opinie o tej firmie?

Stokrotka

Czy pracowałeś w tej firmie, stąd ta opinia?

Andzia

Nie za dużo byś chciała? Kancelarii nie stać na takie rarytasy!!

Hhhh

Bez zmian. Nowe ogłoszenia pojawiają się kilka razy w roku. Taką mają rotację. Ludzie przychodzą, oglądają jak jest i co mądrzejsi odchodzą. Z reguły na dłużej zostają tylko ci, którzy nie posiadają nawet podstawowej wiedzy z rachunkowości, co za tym idzie, nie mają szans na lepszą pracę. Harówa jakich mało. Wiecznie nadgodziny - oczywiście bezpłatne. Wynagrodzenie minimalne za które musisz sobie kupić wszelkie artykuły biurowe i środki czystości (Np. Ściereczki do kurzu, płyn), gdyż pracownicy mają również obowiązek sprzątania całego biura.

Przyszlypracownik

Jak jest tam teraz? Ponieważ pojawiło sie nowe ogloszenie.

M

Widać spółka z tradycjami. :D

o

Pracowałam tam z 10 lat temu i widzę że przez ten czas nic się nie zmieniło.

Tajemncza X

A czy dają już pracownikom długopisy, ołówki i papier do drukarki?

Zostaw opinię o Podatki-Rachunkowość Kancelaria - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Podatki-Rachunkowość Kancelaria