Opinie o MS Finanse Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe w Kędzierzyn-Koźle

MS Finanse Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe
1 4 48 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy w MS Finanse Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe panuje luźna atmosfera?

smpzw_pl Nowy wpis

Jestem poszkodowany i poszukuję innych poszkodowanych do zawiadomienia w prokuraturze aby prokuratura połączyła wszystkie te sprawy. Proszę o kontakt. Podpowiem także bezpłatnie jak podejść do rozwiązania tego problemu.

Iza Nowy wpis

O jakie zwroty wpłaconych pieniędzy chodzi? Bardzo niepokojące są te wpisy. Myślałam o pracy w firmie.

Poszkodowany

My też poszkodowani 15 000 pln. Sprawa w sadzie i prok.

XXXX Nowy wpis
@Poszkodowany

CZY ODZYSKALI PAŃSTWO JUŻ SWOJE PIENIĄDZE ? PROSZĘ ZOSTAWIĆ SWÓJ ADRES MAIL-OWY

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
JC

Witam, I jak sytuacja? bo chyba tez dałem się zrobić na kilka tysięcy. Gdzie zgłaszaliście? u siebie czy w Lublinie? Pozdr

xxx
@JC

Jakimi dokumentami trzeba dysponować, aby podać sprawę do sądu? Mnie wiszą ok 6 tyś od pół roku za pobrania

XXXX
@xxx

PROSZĘ PISAĆ PISMO DO PROKURATURY W LUBLINIE Z ZAWIADOMIENIEM O POPEŁNIONYM PRZESTĘPSTWIE, (KRADZIEŻ, PRZYWŁASZCZENIE PIENIĘDZY) DO PISMA NIECH PAN ZAŁĄCZY WSZYSTKIE POTWIERDZENIA ODNOŚNIE ZAMÓWIEŃ JAK I RÓWNIEŻ KORESPONDENCJĘ MAIL-OWĄ O ILE PAN Z NIMI KORESPONDOWAŁ W SPRAWIE ZWRÓCENIA PIENIĘDZY ZA POBRANIA. POZDRAWIAM I ŻYCZĘ POWODZENIA

Tak2Nie

Opinie pracowników związane z pracą w MS Finanse Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Monika

Moja firma została oszukana przez firmę MS Finans Sp. z o.o. na ok. 17 tys. zł. Sprawa została zgłoszona na policję po czym otrzymałam pismo od firmy MS Finanse Sp. z o.o. z przeprosinami, wyjaśnieniem zaistniałej sytuacji oraz harmonogramem spłaty zaległych należności ... otrzymaliśmy trzy raty spłaty zadłużenia i na tym się skończyło...a gdzie pozostałe pieniądze??? Chętnie dołączę do wspólnego pozwu przeciwko tej firmie ...moj e-mail monia.k12@op.pl

Dawid

Jesteście pewni, że nie można napisać cos pozytywnego?

kasia
@Dawid

Ja czekam na zwrot pobrań na 37 tys. zgłaszam na policję.skad wiadomo ze firma działa, przecież całkowity brak kontaktu, str nie istnieje, tel. nie odpowiada.

Monika

W razie pozwu podaje swój adres mailowy m.jedrzejczak22@wp.pl również zostaliśmy oszukani na około 300 zł,

Oszukany

Jest jakiś pozew zbiorowy pod, którym można się podpisać? Dziwi mnie, że ta firma nadal funkcjonuje... ludzi oszukanych przez tą firmę jest mnóstwo. Podobnie jak u innych x-post zalega mi z wypłatą 1500zł, napisałem do nich z prośbą o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji, tłumaczono mi, że mają problemy i zwroty pobraniowe mogą być opóźnione, w tej chwili na emaile nie odpisują, tel i infolinia milczy. Czy ktoś wysyłał do nich pismo z wezwaniem do zapłaty i zna adres korespondencyjny?

Bartek

Mnie okradli na ok 400zł. Nie zamierzam odpuścić. Jakiś pozew zbiorowy? Ktoś już zgłosił na policję?

gamoń

tak się robi deal życia - 2 miesiące i można przytulić pare złotych...szukajmy na Balearach...

anonymous

Witam, moja sytuacja jest niemal identyczna jak wszystkie nizej przedstawione. Wyslalem przesylke za pobraniem koncem listopada, a pieniedzy (1020zl) dalej brak. Inpost jako przewoznik wyslal pieniadze firmie Empresa sp. Z.O.O. i mimo poczatkowej odpowiedzi ze pieniadze zostaly przekazane do realizacji, ktora byla 04.01.2018 dalej niczego nie otrzymalem, a na dodatek w tym momencie zero odzewu na maile oraz nie mozna wejsc na strone x-post.pl. Takze ja rowniez gdyby co, pod pozew zbiorowy moge sie podpiac. Kontakt do mnie przez maila masterbastek@gmail.com

CopyZone

Czy ktoś wie gdzie ew. toczy jakaś sprawa odnośnie oszukanych przez x-post ????? Chętnie podpiął bym się do tej sprawy...prośba o kontakt: jacek@copyzone.pl

Adrian

Witam, Mnie również oszukano na kwotę 1050 zł. Na przelew czekam 3 miesiące. Pomimo wielu upomnień, firma tylko stwarzała pozory że zamierzają uregulować zaległości a teraz już w zasadzie nie ma z nimi kontaktu. Nie rozumiem jak to możliwe że firma która oszukała tak wielu ludzi nadal istnieje i przyjmuje paczki oszukując kolejne osoby, a prokuratura nic z tym jeszcze nie zrobiła. Sprawa przecież została zgłoszona w prokuraturze już dawno. Chyba Ziobro się tym będzie musiał zająć. Czy sprawdzał ktoś czy ich siedziba pod adresem w Lublinie, ul. Chopina 41/2 fizycznie istnieje ? Może trzeba się do nich wybrać osobiście

tp123

Oooops w piątek wysłałem im maila że nie mam kasy, ale widzę że tu sporo ludzi którym nie płacą. U mnie 2 przesyłki na 1100zł. 60dni i 40 dni po terminie wysyłki.

er
@tp123

za moja przesyłke wzieli kase i nawet jej nie dowiezli.Na monit odpsiali,ze ich pomawiam i ,ze moga pojsc do sadu.Zwrot pieniedzy,to zaden problem.Do dzis ani zwrotu ,,ani konatktu.

@er

A ja dzisiaj postanowiłem inaczej. Założę sprawę IMPOSTOWI bo to oni zabrali moją przesyłkę oraz pobrali od klienta pieniądze. napisali mi że przelali kasę do EMPERSA sp. z o.o. Nie wiem kto to taki. Raz jak dostałem za pobranie to przyszło od MS FINANSE. Tak naprawdę może to jakieś klony inpostowe są ja nie wiem ale etykietę mam impostową więc nie mam innej firmy do wskazania. Niech oni dochodzą sobie racji od EMPERSA czy MS FINANSE. Kit w oko.

@tp123

Dzisiaj dostałem info z Inpostu bo to Inpost pobrał kasę za pobranie że PŁATNIKIEM jest EMPRESA Sp. z o.o. Co ciekawe kilka miesięcy temu zwrot kasy za pobranie dostałem od Spółki MS FINANSE. A żeby było jeszcze śmieszniej w MS Finanse kuratorem jest P. Majewska która jest jednocześnie prezesem EMPRESA sp. z o.o. Na razie próbuję wydobyć potwierdzenia przelewów z Inpostu do Emperesy bo w swietle prawa to Inpost jest stroną. W sumie to śmierdzi dość brzydko. Aha obie te spółeczki 5000zł kapitał założycielski.

BUBA

Na szczęście od dawna nie wysyłam pobrań przez x-post , ale od dwóch dni w ich ofercie został tylko kex, Nie ma DHL-a z którego korzystałem na co dzień. Chyba koniec dziadostwa .

kod
@BUBA

Witam ja też jestem poszkodowany co prawda nie na dużą kasę ale zawsze

EE

Oszusci.mi odpisali,zebym ich nie straszył pilicją ,bo to pomowienia i moga mnie podac do sadu.Trzeba miec tupet

ML Mnie naciągneli "tylko" na 17,22

kolejnyposzkodowany

Witam, Widzę, że jest więcej poszkodowanych. Nas także oszukali na ponad 2 tysiące zł.

pfajks

W pełni zgadzam się ze wszystkimi opiniami. Sprawę należy kierować do sądu, aczkolwiek mam wrażenie, że właściciele firmy są biedni jak mysz pod miotłą podobnie jak inni. Dwa dnie temu wysłałem do nich przedsądowe wezwanie do zapłaty na kwotę ponad 400 zł. Pocztą Polską za potwierdzeniem odbioru. Bo maile, telefony-ostatnio wyłączone-rozmowy na czacie nie przyniosły efektu. Czy ktoś już odzyskał od nich pieniądze za pobrania? Kilka miesięcy temu problemu nie było, dlatego wysyłałem za ich pośrednictwem paczki ale teraz, jak widać, to zaczyna robić się nie wesoło.Sprawa nadaje się do telewizji. Takie programy jak Interwencja, Państwo w Państwie, czy inne podobne. Telewizja lubi tego sprawy a to już zakrawa na aferę bo jak widzę z wpisów to oszukanych osób jest sporo. A przecież nie wszyscy wyrazili swoje opinie. Dobrze, że istnieją takie portale. Nagłaśniać, nagłaśniać i jeszcze raz nagłaśniać.

Marcin

Mi nie oddali za dwie przesylki ok 700 zl. Probowalem wyjasnic ale najpierw zero konkretów a później powyłaczane tel. Sprawa zgloszona na policje.

Mateusz

Zakładacie jakas zbiorowa sprawe? Tez mi wisza 538zł... i 0 kontaktu Paczka wysłana 27.09 dzis jest 08.11 i 0 kasy... Z tak niska kwota nawet nie mam co startowac ze sprawa ale w zbiorowa bym sie podlaczył jak cos to 504 012 968

marek

Nie polecam. Firma pośrednicząca X-post po odebraniu przesyłki dnia 19.09.2017 za pobraniem na kwotę 912 zł. Na dzień obecny tj. 7.11.2017 nie przekazała na moje konto należności mimo upływu terminu 43 dni. Początkowo tłumaczono to różnymi przyczynami a obecnie brak jakiegokolwiek kontaktu, jednym słowem oszuści i (usunięte przez administratora)... Sprawa dla prokuratora

Tak5Nie

Siwy

Nie zwracaja kasy za pobrania. Zero kontaktu. Telefony powyłączali i pousuwali w necie. Sprawa zgloszona do odpowiednich organow.

XXX
@Siwy

Gdzie zgłosiłeś bo mam podobny problem z nimi?

@Siwy

gdzie mozna zglaszac,tez oszukala mnie ta firma.pozdrawiam

MarcinW
@anonymous

U mnie to samo 1200 zł czekam od 28.09.2017 na wpłatę a gość na infolini przez gg pisze mi takie rzeczy"Witam, w czym mogę pomóc 11:26 Ja Witam Chciał bym sie dowiedzieć co z pieniedzmi za paczke 17004014192 1200zł pobrania i do dnia dzisiejszego nie ma przelewu ? 11:28 Biuro Obsługi poprosze o adres -mail 11:29 Ja marcinw@evento.sklep.pl 11:32 Biuro Obsługi z tego adresu Pan korzysta? 11:32 Ja Nom 11:32 Biuro Obsługi nie mam takiego użytkownika czy o jest paczka nadana przed 1,11,2017? 11:33 Ja nom jak nie ma jak sie loguje 11:33 Biuro Obsługi Paczki z przed 1.11.2017 obsługiwała firma MS FINANSE sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie. Prosimy w tej sprawie o kontakt w w/w firmą. Paczki wysłane po 1.11.2017r z nami. 11:33 Ja A co mnie to interesuje 11:33 Biuro Obsługi Pozdrawiam" Gdzie to zgłaszacie ?

Jan

Brak wpłat za pobrania. Trzymać się z daleka.

emr

Potwierdzam nie płacą i nie jesteśmy pierwsi. Zbieram informacje na temat rozwiązań jakie udało się Wam wypracować, do których organów trafiały konkretnie Wasze sprawy?

Ori

Półtora miesiąca czekam na zwrot pieniędzy za pobrania z firmy x-post.pl , telefonów nie odbierają. Infolinia milczy. Trzymać się z daleka.

m

zero kontaktu brak wplat za pobrania.

KOMAR

NIE ODDAJE PIENIĘDZY ZA POBRANIA Właściciel serwisu X-post.pl NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ INIE WYSYŁAJCIE PRZESYŁEK PRZEZ TĄ FIRMĘ.

Zostaw opinię o MS Finanse Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe - Kędzierzyn-Koźle

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie