Opinie o Kaszub Travel Biuro Turystyki Zagranicznej w Kościerzyna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kaszub Travel Biuro Turystyki Zagranicznej. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kaszub Travel Biuro Turystyki Zagranicznej o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaszub Travel Biuro Turystyki Zagranicznej w Kościerzyna

Adela Nowy wpis

Kurcze, szukam jakiś informacji o pracy tutaj, a czytam wiele opinii od klientów. Są jakieś wpisy, ale jednak dość dawne i nic aktualnego. Czy wiecie coś o pracy jako pilot czy opiekun wycieczek? W sieci nie ma ogłoszeń od nich, nie szukają nikogo, więc nie wiem, czy wgl zatrudniają tu takie osoby. Ktoś coś wie? Czy sami rekrutują, czy podlecają to agencjom rekrutacyjnym?

Pielgrzym Nowy wpis

Pielgrzymka wrzesien ,padziernik 2023 Przylot do Nepolu. Hotel o.k Pilotka pani Ewa nie zorientowana w mieście chociaz tam mieszkała .Pilotka była bardziej zaintersowana ksiedzem niż grupą. W Rzymie terz nas zostawiła rupta co chceta Bez znajomości miasta i jezyka to trudne duży stres. Ubezpieczenie wrazie wypadku i pobytu w szpitalu to bujda pisana na papierze .kolerzanka po 4 godzinach szukania szpitala ponieważ zlamała sobie palec wruciła niczym a myśmy czekali 4 godziny na rozżonym parkingu .Jedzenie złe musieliśmy sobie dokupować I na koniec mieliśmy podopłacac po 80zł niewiem za co !!! Niektórzy dawali bez zadnego potwierdzenia wpłaty.NIEPOLECAM

Czy firma Kaszub Travel Biuro Turystyki Zagranicznej udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Sławek

Pielgrzymka, Sanktuaria Maryjne Europy 19.08.2017-29.08.2017. Bez większych zastrzeżeń, jedynie mogę się przyczepić że zmieniono dwa hotele do tych co były podane wcześniej w opisie. Poza tym wszystko w porządku, ładny nowy autokar ,czyste hotele , jedzenie ok. I niezapomniane przeżycia w tych pięknych świętych miejscach które odwiedziliśmy. Gorące pozdrowienia dla naszej pilotki pani Basi za wspólnie spędzone miłe chwile. Bardzo polecam... Wyprawa życia.

terka Nowy wpis
@Sławek

Podzielam tę opinię.Pani Basia cudowna!!!Pielgrzymka bardzo udana.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kaszub Travel Biuro Turystyki Zagranicznej? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Dariusz

Przeczytałem komentarze o złej atmosferze. Ktoś próbował rozmawiać z szefem na ten temat? Czy może sytuacja się poprawiła i nie ma już takiego stresu w robocie? Napiszcie.

Jakie są mocne strony pracodawcy Kaszub Travel Biuro Turystyki Zagranicznej?

Wysoki stres, wyzwiska, praca za trzech

Czy Kaszub Travel Biuro Turystyki Zagranicznej organizuje staże dla studentów?

Galanonim

Tak, ale nie polecam, bardzo zła atmosfera w pracy, szef czepia się wszystkiego i poniza

Fredi

Opinie o firmie nie na tym forum powinniście pisać gdyż tu są opinie o pracy w firmie dla pracowników.

Długa Goślina

W dniach : 16 - 23 lutego 2019 roku uczestniczyliśmy w pielgrzymce do Ziemi Świętej. Pielgrzymka zorganizowana bardzo dobrze, a przewodnik duchowy ksiądz dr Mirosław Jasiński po prostu - wspaniały. Człowiek posiadający olbrzymią wiedzę, którą chętnie dzielił się z pielgrzymami, przy tym Jego niezwykłe poczucie humoru sprawiało, że absolutnie nie czuło się całodziennego trudu zwiedzania, a nawet długa przerwa między posiłkami ( mieliśmy śniadania i obiadokolacje) wydawała się być niezbyt długą. Bardzo dziękujemy za te piękne opowieści , kazania, nauczanie, no i z wielkim wdziękiem opowiadane żarty. Dziękujemy za przybliżenie nam Historii Jezusa Chrystusa, historii Ziemi Świętej. Z czystym sumieniem polecamy Państwa Biuro Podróży, a szczególnie opiekę duchową księdza Mirosława Jasińskiego. Życzymy samych sukcesów! Szczęść Boże! Pielgrzymi z Parafii świętej Marii Magdaleny w Długiej Goślinie

Dariusz

Minęło sporo czasu od wypowiedzi osób, które są pracownikami tego biura. Na stronie http://kaszubtravel.pl/ nie znalazłem żadnych ofert rekrutacyjnych. Czy są przyjęcia do firmy i jakie języki trzeba znać, żeby aplikować? Czy kurs przewodnika wycieczek zakończony odpowiednim certyfikatem będzie pomocny przy składaniu CV? Dodawajcie swoje opinie o firmie. Zachęcam Was do tego.

Radek

Pielgrzymka do Ziemi Swietej 19-26.10.2018 Wiele oczekiwan jeszcze wieksze rozczarowanie. Program pielgrzymki zapowiadal wiele ciekawych miejsc, ktore z wyjatkiem Haify zobaczylismy. Pytanie w jaki sposob? Pani Kasia przewodniczka z perfekcja planowala czasy zwiedzania w szczytach kolejkowych minimalizujac czas na zwiedzanie. Takze dbajac o budget pielgrzymow wybierala toalety darmowe, stanie okolo 1 godziny. Byl to jej czas pracy a nam czas plynol w toaletach - no tak na ziemi swietej. Pani Kasia zna sie dobrze w tym businnes i z jej polecenia wysylala nas do sklepikow swoich znajomych i tu o dziwo bez kolejek, bez pospieszania, najepsze rekomendacje o produktach; typu - moze nie najtanszcze ale prawdziwe. Dopiero zrozumielsmy dlaczego oszczedzac na toaletach. Kupowanie w sklepach nie autoryzowanch przez pania Kasie bylo niechetnie widziane. Wedlug ostrzezen pani Kasi, a robila to po mistrzowsku, na kazdym kroku trzeba liczyc sie z niebezpieczenstwem- bardzo mila atmosfera. Nad morzem Martwym, na polecenie pani Przewodnik, polowa grupy nie wziela; peniedzy, zegarkow, komorek a takze aparatow fotograficznych- o suchej gebie, bez pamiatkowych zdjec, denerwujac sie o czas spotkania- brawo pani Kasiu- udalo sie. Dzieki temu poznalismy wielu Pielgrzymow robiac im zdjecia i porzyczajac pieniadze. jerozolima zaczela sie dobrze- 20 minut zwiedzania no tak i godzina toalety. Nie chcac podazac tytulem ksiazki Prousta"w poszukiwaniu straconego czasu" odlaczylismy od grupy i przezylismy wspaniale miasto Jeruzalem. Bazylika Grobu Świętego dla naszych pielgrzymow to 5 godzin gehenny, my indywidualnie, po 18 godz. niespelna 20 minut etc, Opinia kierowcy Autobusu poparla nasze spostrzezenia- pani kasia dba o swoj czas a nie o przezycia pielgrzymow. Ukoronowaniem postawy pani kasi byla denuncjacja nas na lotnisku, po poprzednim poinformowaniu nas ze bedziemy mili teraz konsenkwencje za oddalenie sie od grupy, wskazala nas paluszkami sluzba israelskim. Nie udalo sie jej- urzednik po dluzszym monologu pani kasi( piegrzymi czekali) zadal nam jedno pytanie- co robilsmy w turcji- zwiedzalismy indiwidualnie Konstantynopol. Pani Kasiu jezel pani to przeczyta i bedzie mial ochote nas przeprosic - to prosze nie tracic czasu - nie ma szans!!!!!

Zofia

Kaszub Travel Biuro Turystyki Zagranicznej zajmuje się organizacją pielgrzymek i wycieczek dla osób indywidualnych do Ziemi Świętej, Rzymu, Libanu, Syberii. Większość osób wypowiada się jako klienci firmy. Ja szukam informacji o warunkach zatrudnienia z punktu widzenia pracownika. Czy od ostatnich wpisów, które były ponad rok temu coś się w firmie zmieniło? Jakie są aktualne warunki zatrudnienia? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane z pracodawcą? Zlecenie, czy na czas określony? Czy firma poszukuje kierowców lub przewodników wycieczek? Czy jest to praca stała, czy sezonowa? Wasze opinie pomogą innym użytkownikom forum w znalezieniu pracy.

Uczestniczka pielgrzymki

Pielgrzymka do Lourdes 1 lipca 2018 roku zorganizowana perfekcyjnie na 100%. Hotele czyste, jedzenie dobre, miła obsługa oraz niezapomniane przeżycia w pięknych świętych miejscach. Gorące pozdrowienia dla pilotki Ewy. Bardzo polecam i pozdrawiam Bożena z mężem

Ewelina

Czy tak dobrze pracuje sie w firmie, że przestaliście pisać?

Praca wyłącznie dla osob o silnych nerwach. Właściciel firmy to choleryk, ktory w biurze wprowadza nerwowa i stresujaca atmosferę. Nie polecam pracy tam.

iwona

Pielgrzymka do Hiszpanii i Portugalii 27.06.-07.07.2017. Zorganizowana na 100%. Hotele czyste,jedzenie dobre, podane na czas oraz obsługa bardzo miła. Przewodniczka pani Kasia jest profesjonalistką z ogromną wiedzą i umiejętnością przekazywania informacji i ciekawostek. POLECAM.

Krystyna z Tczewa

Pielgrzymka do Wilna 22-26.05.2017 r. Pielgrzymka zorganizowana perfekcyjnie , wszystko było na czas, opieka samego szefa Pana Zdzisława K. bardzo dobra, dysponuje ogromną wiedzą i umiejętnością przekazywania informacji dotyczących mijanych po drodze i odwiedzanych miejsc. Jest profesjonalistą z poczuciem humoru. Zwiedziliśmy dużo więcej niż było w programie i za to bardzo dziękujemy. Mieliśmy bardzo dobrych przewodników po Litwie , super babka P. Albina miała b. dużą wiedzę, sypała anegdotami . Bardzo udana pielgrzymka. Polecam usługi biura KaszubTravel.

to ja

Bylam w Rzymie 19 do 23 pazdziernik.Hotel byl ok.Caly wyjazd byl porazka,pani Kasie przewodnik ,Juz na lotnisku szukalismy osoby z czerwona kartka.byla karta z jednej strony maszynopis,druga strona czerona.Ta osoba byla bardzo zajeta swoim bagazem,wozek z chyba 8 paczkami,musiala go jakos ogarnac,wiec rece miala na wozku,w rece kartke.po okolo pol godziny dostala horagiewke,ale sie cieszyla,myslalam,ze zartuje,ale nie cieszyla sie,ze teraz pcha wozek z horagiewka w reku.zaczal sie czas szukania autubusu,w zatloczonym lotnisku.i tu wszystko pod gorke.nie ma autobusu,autobus wkoncu byl,ale nie mial karteczki,och jaka szkoda.a 50 ludzi chodzi wkolo z bagazem za horagiewka na wozku i szuka autobusu.koszmar,nie wiem jakim cudem udalo sie nam wyjechac z lotniska.podroz do Asyzu.Brzmi pieknie i mamy 30 minut na pobyt w Asyzu.Tylko gratulowac ,wszystko mozna bylo zobaczyc,ale przeszlismy tyle ile mozna przejsc przez 30 minut.Sniadania w hotelu byly dobre.obiadokolacja,80% nie byla wstanie tego jesc,NIEJADALNE.pozniej bylo juz tylko gorzej.nie wiedziala,ze nie ma z nami 2 osob,pozniej pilnowala tylko ich.wczesniej nawet nie pomyslala,zeby sprawdzic ,policzyc nas.sz l a tempem,ktory jej odpowiadal,a my mielismy po prostu nadazyc.zwracalam uwage, ze prosze wolniej isc,to szla swoim tempem,potem zatrzymywala sie zeby reszta dolaczyla.glupota.pozniej bylo juz tylko gorzej.szkoda bylo naszego czasu,pieniedzy.taki piekny czas w Rzymie i jedna osoba wszystko zepsula,a szkoda.

uczestnik pielgrzymki

Pielgrzymka Narodowa 19.10-23.10.2016 -organizacja beznadziejna ,w restauracji czeka się na posiłek do dwóch godzin, hotel kiepski standard, koce w centrum Rzymu nie wyprane,śniadania beznadziejne nieurozmaicone codziennie takie same ,czeka się pod jadalnią .SZef beznadziejny nie można mu nic powiedzieć ,podnosi głos tak jakby dopłacał do interesu.Duchowieństwo wychwala go pod niebiosa gdyż oni nie płacą za pobyt .Zanim się państwo zdecydujecie zastanówcie się .

Pielgrzym

W bieżący roku w lutym byłam również w Ziemi Świętej , nocowaliśmy w Nazarecie oraz Betlejem, ale ja mam zupełnie inne zdanie . Pielgrzymka zorganizowana perfekcyjnie , świetny przewodnik - ks Jarek Lipniak . Dwa lata temu również z tym biurem byłam 11 dni we Włoszech i tam przewodnikiem był sam pan Z.K.Wszyscy byliśmy zaskoczenie ogromną wiedzą oraz niepowtarzalną umiejętności przekazywania nam informacji dotyczących odwiedzanych Miejsc.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaszub Travel Biuro Turystyki Zagranicznej - Kościerzyna

• Jak się pracuje w Kaszub Travel Biuro Turystyki Zagranicznej?

Zobacz opinie na temat firmy Kaszub Travel Biuro Turystyki Zagranicznej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaszub Travel Biuro Turystyki Zagranicznej?

Kaszub Travel Biuro Turystyki Zagranicznej
2.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Rynek 4
    83-400 Kościerzyna