Lehmann-Agrotechnika Sebastian Lehmann

Wielka Wieś

Opinie o Lehmann-Agrotechnika Sebastian Lehmann

nick

Gdzie kończy się rozsądek i logika, zaczyna się L.A. Chyba nie muszę więcej dodawać Nie polecam firmy

LEHMANN AGROPORAZKA

Nie zgadzam się z tym ponieważ pracowałem w tej firmie i powiem jedno jeśli Cię potrzebują i nie mają kogo wysłać na delegacje to by Ci w dupie weszli!!!!!!!!!!! A co do wynagrodzenia to trzeba chodzić i chodzić. Ta firma to wielka wielka pomyłka. Pozdrawiam wszystkich z biura a zwłaszcza Biuro nr2 $$$$€£ . LEHMANN AGROPORAZKA!!!!!!!

Daro

W tej właśnie firmie pracują ludzie od 15 stu lat i raczej nie myślą o zmianie pracy.Są to ludzie którzy doceniają stabilność i uczciwość pracodawcy .Nie spotkałem się z tym aby kiedykolwiek wynagrodzenie za pracę nie było wypłacone, wręcz przeciwnie docenia się ludzi którzy chcą uczciwie pracować .Niestety zawsze znajdą się niezadowolenie którym brakuje ambicji i kompetencji , niestety lenistwo, niedbalstwo i cwaniactwo w żadnej firmie nie będzie docenione.Bawią mnie wydumane opisy i oszczerstwa , ponieważ wiem że sytuacja jest zupełnie inna....

operator

Nie polecam, stawka tragiczna mimo pracy w delegacjach, w domu i wśród znajomych nie przyznałem się ile zarabiałem na godzinę bo by mnie wyśmiali. Do tego zdarzało się że część wyżywienia kupowaliśmy za własne pieniądze, obiad dostawaliśmy ale nie w każdy dzień mimo pracy po 14/16 godz. Jak sobie firma dba tak ma, ludzie z łapanki i którzy nie umieją obsługiwać maszyn w związku z czym wiele maszyn jest co chwilę w remoncie lub po prostu zniszczonych.

pol

osobiscie nie polecam pracowalem tam zenada zero organizacji i jeszcze ci ujebia na wyplacie a sami sie rozbijaja jakimi furami nie tylko niby szef jebane dupowlascy z biura

Jarek

Ostatni hit tej firmy to zmuszanie pracowników do założenia własnej działalności. Jeśli tego nie zrobisz to po prostu wylatujesz, nieważne ile tam pracowałeś i ile umiesz.Firmie nie zależy na rozsądnych i wykwalifikowanych pracownikach tylko na tych "oszołomach", co tylko do przodu i hektary. Tylko tak dalej! Zresztą jaka płaca taka praca, tu Lehmann agrotechnika nie zachwyca. Stawki niewielkie jak na to,co umiesz. Taka sama stawka, nieważne ile godzin dziennie pracujesz. I wypłata(koperta) nigdy nie jest na czas a nierzadko zle obliczona.NIE POLECAM A NAWET STANOWCZO ODRADZAM! Jeśli masz umiejętności, jakich wymaga Lehmann agrotechnika to szukaj pracy w innej firmie, tam cię docenia i godziwie zapłacą!

Ne polecam pracy w tej firmie. Kompletny bałagan. Cały czas pracujesz za jedną stawkę- niewazne czy 8 czy 14 godzin. Czy to niedziela czy zwykły dzień dostajesz tyle samo. Część pieniędzy przelewają na konto a resztę wypłacają do ręki. I tu trzeba się nachodzić, żeby to wypłacili. Te pieniądze nigdy nie są w terminie a pomyłki są nagminne. Godziny pracy jak w rolnictwie są różne, ale z tym trzeba się liczyć, szukając takiej pracy.

iceMan

Firma poraszka wydawałoby sie ze jest pieknie patrzac pod wzgledem tego jak wyglada z na pierwszy rzut oka .... nie polecam kompletnie brak organizacji pracy brak przestrzegania przepisów czasu pracy kierowców tylko jechac jechac jechac po 3 karty w aucie magnes itd naprawde gimela

Stefan

Człowieku - rolnictow to praca sezonowa wiec w lecie się pracuje, a wczasy to zimą. Nie znam przypadku aby firma nie podpisal z pracownikiem umowy o prace a potem się z niej nie wywiązała. Więc stanowczo polecam firmę.

zawiedziony firma

najgorszemu wrogowi niepolecił bym pracy w tej firmie okradaja i wykorzystuja pracownika do granic mozeliwosci musiałem pracowac niejednokrotnie po 30 godzin do tego spac w garazu totalny brak organizacji i szacunku do człowieka do tego oszukiwanie przy wypłacie

Zostaw opinię o Lehmann-Agrotechnika Sebastian Lehmann - Wielka Wieś

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lehmann-Agrotechnika Sebastian Lehmann