Opinie o Lehmann-Agrotechnika Sebastian Lehmann w Wielka Wieś

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Lehmann-Agrotechnika Sebastian Lehmann. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Lehmann-Agrotechnika Sebastian Lehmann na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lehmann-Agrotechnika Sebastian Lehmann w Wielka Wieś

Herzlich

Witam tych ktorzy stoja murem za Panem Lehmannem i tak trzymajcie pomagajcie ,poniewaz to pracodawca i czlowiek bardzo w porzadku jego ojciec ile ludzia pomogl i sebastian niestedy ktos jest szefem i jezdzi MUSTANGIEM pelnej krwi arabzkiej a ktos maluchem kazdy ktory tak wybitnie ocenia i plami dobre imie Pana Lehmanna jest zwyklym zazdrosnikiem myslicie ze temu czlowiekowi samo cos z nieba spadlo ojciec zaczynal praktycznie od zera swoim pomyslem i ciezka praca doszedl do majatku i daj imJeszcze wiecej .Cos w firmi sie moze dzieja to sprawa wlasciciela skurwiale pieniadze moze warto sie zastanowic nad taka kwestia jesli dotknela ich zla passa moze warto pomagac by powrocilo wszystko do norm przynajmniej sprubowac a nie bo cos tam wyniklo z zaplata to odrazu najgorszy gdyby rzucal pieniedzmi to wszyscy by opowiadali Pan lehmann najlepszy wstyd wszyscy zapomnieli co to znaczy pomagac dzis tylko pieniadz w ludziach wyobrazni tkwi.Kiedys ludzie pomagali i nie pytali co ile za ile serdeczna pomoc a moze jak tu ktos napisal gdyby nie byl okradany to wszystko by bylo ok.Ja nigdy nie pracowalem u Pana Lehmanna ale znam i mlodego o starszego to ludzie z chrakterem to tyle Panie Lehmann duzo zdrowia i pomyslnosci tego Panu zyczy mieszkaniec buku A.R

dawid
@Herzlich

ciekawe jakby ci bylo milo jakbys nie mial za co zyc i jeszcze rodzine na utrzymaniu ... jestem osoba tutaj postronna ... ale skoro wlasciciela stac na x6 to powinno stac tez na pensje dla pracownikow ewentualnie odprawy ... wtedy takiego czlowieka sie szanuje a tak to jest zwyklym pomiotem i juz nikt nie pojdzie w przyszlosci do takiego czlowieka pracowac

Róża Nowy wpis

Okej, chyba trochę nawet daleko po tym Niepruszewie mnie wywiało. :D pracy szukam ale tutaj po wpisach nie mam pewności czy w ogóle miałabym na to szanse? Ostatnie komentarze sprzed 4ech lat? co się podziało z osobami, które pracowały? ktoś wspomniał o jakimś niepłaceniu za nadgodziny, zastanawiam się czy po latach to już wszystko rozwiązane jest?

Hej, czy w firmie Lehmann-Agrotechnika Sebastian Lehmann płacą za nadgodziny?

Salah

Gościu chyba z choinki się urwałeś. Poczytaj wcześniejsze wpisy i sam odpowiedz sobie na to pytanie.

Rafał
@Salah

Zdarzają się w ogóle sytuacje, gdzie trzeba by było zostać dłużej w pracy? Mam nadzieję, że nie chociaż wolę się upewnić.

kaami85@gmail.com

hej wszystkim! czy moglibyście mi pomóc - chciałabym kupić przystawkę do zbioru wierzby energetycznej HSAB Salix MKIV, która wcześniej należała do Lehmann Agrotechnika. Wszystko by było normalnie, gdyby nie to, że można ją kupić ale bez sprawdzenia czy ona działa czy nie. Trochę za duże pieniądze na kupowanie kota w worku:) Czy ktoś z Was wie czy ona działa, czy dobrze kosiła wierzbę, czy warto ją kupić?

@Rafał

Ta firma istnieje juz tylko na papierku. Daj sobie na luz...

pracownik Nowy wpis

mało tego, że nie płacą za nadgodziny to nie płacą również za normatywny czas pracy. Jedyne co dobrego zostało po tej firmie to breloczek.

Herzlich

oqźvah
@Herzlich

kilkanaście lat współpracy, człowiek pożyczyłby mu ostatni grosz, ręczyłby za niego głową... Mieszane uczucia, bo niby super gość, równy człowiek, z drugiej jednak strony robił przewałki. W którymś momencie skala firmy go przerosła, nie nad wszystkim miał kontrolę, być może słuchał złych doradców. Wielka szkoda, myślałem, że zostanie nowym Kulczykiem, a tu wyszedł drugi Gawronik.

Sebix
@oqźvah

Sebusia rozłożyła Edytka (żoneczka) i jej rodzinka wydająca pieniążki bez opamiętania. Chciwość i brak pokory chociażby do swojego ojca bez którego byłby nikim.

Ktos
@Herzlich

Pan sobie zartuje?! Obecnie jego pracownicy i nie tylko otrzymuja pisma ze posiadaja leasingi na maszyny ,ktorych nigdy nie widzieli.

dawid Nowy wpis

Rico2020 Nowy wpis

Witam chcialbym sie dowiedziec czy warto zatrudniac sie w firmnie Agrotechnika Lemann,lubie jezdzic ciagnikami i dlatego szukam pracy-)pozdrawiam wszystkich-)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lehmann-Agrotechnika Sebastian Lehmann? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Nik

????ogólnie ok

Olga
@Nik

To prawda, że Lehmann-Agrotechnika jest zamknięta? Co tam się dzieje? Proszę o wiadomość.

Olga

Napiszecie co dzieje się z firmą Lehmann? Bo w internecie brak szczegółów o naborze nowych pracowników. Ktoś coś wie?

Rik

Dzięki szef zaległe pensje i odprawy wypłacone udało się

Podziekuj Funduszowi Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych

@Salah

Nie było wypłaty i odpraw to było ci źle są też (usunięte przez administratora) boli, a może wypłaciła ci to opieka społeczna zorientowany jesteś tylko na swoją stronę i jakoś nie wstawiłeś info ze już pieniądze masz a pluć to potrafiłeś

@Rik

Czy ja powiedziałem, że dostałem pieniądze? Nie! W przeciwienstwie do Ciebie nie mam sie z czego cieszyć bo na moje konto nie wpłynęła jeszcze ani złotówka. Jeżeli coś dostanę to poinformuję. Zwróciłem tylko uwagę, na fakt, że kasa nie pochodzi od gościa, któremu podziekowałes. Tyle w temacie

@Rik

Fundusz płaci a Ty dziękujesz LS. Rik palma Tobie odbiła. Salah ma rację. W dodatku tylko 80% należności z wypłat było wypłacone plus oczywiście odprawy. Bożek LS jest dla ciebie szefem, ciekawe czy do dzisiaj dla niego pracujesz?

@Rik

Salah głupi jesteś aż boli, napisz do funduszu to cię uświadomi na czym to polega, tylko już się napchales to nie musisz się udzielać

@Morison

A ja dostałem 100%, wypłatę i dużą odprawę widocznie miałeś za dużą pensję i ci się nie nie nakezało , może nie zapracowałem na to , zastanów się !I co jeszcze nie masz na koncie ciekawe bo wszyscy inni tak.

M
@Morison

Jest tylko jedna osoba co świata po za LS nie widzi ciągle tam pracuje zebrajac o swoje pieniądze

W sumie szkoda, że tak skończyła się ta działalność.

Salah

Widać, że złodziejom nawet sądy pomagają. Na stronie (usunięte przez administratora)u mozna znalezc informację, o rozpoczętym postępowaniu, które uniemożliwi dochodzenie swoich roszczeń byłym pracownikom przez dluuuugie lata. Prawda jest taka, że już nigdy nie zobaczycie swoich pieniędzy a Pan Sebuś L. dalej będzie jeździł X6 na narty i smiał się z wszystkich... Przykre ale prawdziwe!

@Salah

Pan Sebuś jak piszesz ma byłych pracowników w (usunięte przez administratora) Nikt nie odzyska swoich należności. Takie jest prawo w Polsce, że kanalie mogą działać oficjalnie zakładając firmy na słupy.

@Salah

Czy to są jakieś potwierdzone informacje? Może warto podać ich źródło. Takie wieści powinny znaleźć się na forum, aby osoby chcące podjąć pracę w danym miejscu, w tym przypadku Lehmann-Agrotechnika Sebastian Lehmann, miały jasność sytuacji. A może jakieś zobowiązania zostały już spłacone?

@Iza

Iza podałem link do strony na której jest wyraźnie napisane o rozpoczętym postępowaniu sanacyjnym. Wystarczy w Google wpisać Lehmann Agrotechnika sanacja i znajdziesz pełną informację. Jestem byłym pracownikiem tej firmy i zapewniam Cię ani złotówka nie wpłynęła na moje konto. Rok minął, na początku była wielka zadyma i szum w środowisku rolniczym a teraz sprawa została zamieciona pod dywan. Przykre ale prawdziwe. Nie ma co się łudzic, nikt nie otrzyma zaległych pensji tak samo nie ma co się łudzić, że Sebuś ma z tego powodu jakieś wyrzuty sumienia. Najpierw je trzeba wogole mieć... Dla mnie człowiek bez honoru.

@Salah

Dziękuję za rozjaśnienie sytuacji. Mimo wszystko trzymam jeszcze kciuki za pomyślne rozwiązanie sprawy i wypłatę wszystkich zaległych wynagrodzeń! Może warto jeszcze o to powalczyć? Jeśli coś się zmieni w tej kwestii, to daj proszę znać na forum.

Prawnik
@Salah

Nie ma w takiej sytuacji możliwości nie odzyskania należności. I na pewno pracownicy je odzyskaja. Problem jedynie jest taki że trzeba poczekać ponieważ takie sprawy muszą przebyć drogę prawną.

Morison

Iza Nie znasz tematu i nie wypowiadaj się na forum. Ludzie czekają na należne swoje pobory. A jeszcze będą płacić za S.L długi.

Iza

@Ktos, o czym dokładnie piszesz? Czy możesz nieco rozwinąć tę kwestię? Rozumiem, że pracowałeś w przyszłości w Lehmann-Agrotechnika Sebastian Lehmann. Czy są na forum obecne osoby, które aktualnie pracują w tym miejscu? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki?

Iza

@Agata, ale rozumiem, że nie piszesz z perspektywy pracownika firmy Lehmann-Agrotechnika Sebastian Lehmann, tak? Na forum GoWork.pl dzielimy się opiniami na temat pracodawców, niemniej dziękuję jednak za Twoją wypowiedź! Czy pracownicy firmy Lehmann-Agrotechnika Sebastian Lehmann zechcieliby powiedzieć, jak pracuje się im u tego pracodawcy?

Agata

Znam osobiscie pana Sebastiana zlego slowa na niego nie dam sobie powiedziec gdy zostal poproszony o jakas pomoc w celu charytatywnym zawsze powiedzial tak do jakiej kolwiek pomocy zawsze byl pierwszy a jesli ktos niewie niezna to niech sie zastanowi co pisze PS. Zycze panu dalszych sukcesów i powrotu na rynek nowej firmy Wszystkiego najlepszego.

Iza

@anonymous, czy mógłbyś przybliżyć nam sytuację? Używasz bardzo mocnych słów - przypominam, że znajdujemy się na forum publicznym i mogą one zostać odebrane jako pomówienie. Czy te zaległości w wynagrodzeniach, o których wspominasz, zdarzyły się jednorazowo? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w tej firmie - czy normalnie funkcjonuje?

Czy ktoś ma informacje kiedy komornik zwolni konta i puszcza zaległe wypłaty pracownikom?? A możne już zwolnił bo państwo L. po centrach handlowych się rozbijają BMW? Co za państwo ukradniesz jabłko pójdziesz siedzieć, a okradasz ludzi i oszukujesz na grube miliony i bezkarnie chodzi po świecie i kolejna spółkę zakłada!!

Iza

@Były pracownik, a czy jako pracownicy firmy dostaliście jakieś wyjaśnienie takiego stanu rzeczy? @Salah, oczywiście rozumiem Twoje rozgoryczenie i złość, ale bardzo proszę o nieużywanie na forum wulgaryzmów. @Sebix, bardzo proszę o przestrzeganie regulaminu forum (https://www.gowork.pl/regulamin ) i rzeczowe wypowiedzi na temat pracodawcy, jakim jest Lehmann-Agrotechnika Sebastian Lehmann.

Iza

@były pracownik, jak aktualnie wygląda sytuacja? Czy wszystkie osoby, którym firma zalegała z wypłatami, mają już uregulowane zaległości? @Ostry, rozumiem, że pracujesz lub pracowałeś w Lehmann-Agrotechnika Sebastian Lehmann, tak? Jak oceniasz tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki?

@Iza

Nikt nie dostał wypłaty.

Ostry

No dobrze ale gdzie są te wszystkie maszyny ? Można je sprzedać i ludziom zapłacić przecież

Wypłat jak nie ma tak nie ma, a na reklamowanie nowej firmy to pieniądze są.

zzz

szkoda

Zoom
@zzz

Szef spoko, szkoda że wszyscy go okradali na każdym kroku widocznie był za dobry i teraz straci wszystko , ludzie to hieny

xx
@Zoom

Kto go okradał? A ktoś mu kazał kupować co miesiąc nowe samochody?

@xx

Masz rację wydymał wszystkich pracowników nie zapłacił wypłat za kilka miesięcy. Kilku przydupasów pracuje nadal. Założył nową firmę oczywiście nie na siebie. Cwaniak i bezwzględny cynik.

Normalny
@Morison

Morison, według faktów to nie zapłacił niektórym! za ostatnie dwa miesiące, pomijam fakt, że jak wszystkim oficjalnie powiedział, że może być problem z wypłatą za styczeń i luty, wcześniej każdy dostał wypłatę, ciekawe czy też należysz do tych 25 osób którzy nagle się rozchorowali i są do dziś na zwolnieniu lekarskim od psychiatry lub ginekologa w zagrożonej ciąży a na boku dorabiają? Szkoda że ZUS się tym słabo interesuje... Jeżeli wszyscy jesteście bez winy co do tego co się tej firmie stało to podpiszcie się z imienia i nazwiska ... Boicie się, że znajdą się argumenty na to że kradliście, naciągaliście godziny, delegacje, braliście łapówki od klientów itp... nie pamiętacie jak wszyscy na imprezach lub wyjazdach klepaliście wszyscy go po plecach bo każdy miał w tym interes... Podpiszcie się nazwiskiem to wam wszystkim napiszę który kiedy i ile pożyczył i do dziś nie oddał, który korzystał z maszyn i samochodów firmy do celów prywatnych ( bez wiedzy właściciela), ilu (usunięte przez administratora) przed komornikami ratował itp... Dziś nikt tego nie pamięta i każdy jest bez winy. Radzę w pierwszej kolejności spojrzeć w lustro a potem dopiero nazywać go cynikiem...

gruby
@Normalny

Normalny, normalny.... taki nie pracował. ciekawe ze ty sie niepodpisujesz imieniem i nazwiskiem. Taki mądry jesteś, to startuj, nie czekaj na telefon. szukają pracowników. A jak było dobrze żądzone to zapytaj tych rolników co im teraz banki chcą zabierać maszyny za które zaplacili albo zapytaj w clasie ile kasy im wisi. Ty to tak coś wiesz, ale więcej ci sie wydaje ze wiesz.

morgan
@zzz

SL to okradal pracowników, klientów, leasingi... .. a teraz działają pod nazwa LS Agrortechnika, postawił dwóch pionków w KRS i myśli ze świat zwojuje... uważajcie na LS Agrotechnika bo będziecie płacić kredyty za maszyny których nie zobaczycie.

@Normalny

Normalny masz nie aktualne wiadomości. Nie zapłacił również za grudzień i marzec. Do tego nie płacił dodatkowego ubezpieczenia na życie, które odciągał z wypłaty. Nie wspominasz jak postąpił z pracownikami z fili w Pyrzycach. Może nie 25 osób, ale 20 złożyło do sądów pozwy o odzyskanie wypłat. Ale oczywiście LS się wykpił. Ludzie są na zwolnieniach, a za co mają żyć. Podaj konkretne argumenty, że kradli, naciągali godziny itp. A może normalny to LS? Normalny lecz się na nogi bo na głowę za późno.

Zostaw merytoryczną opinię o Lehmann-Agrotechnika Sebastian Lehmann - Wielka Wieś

Lehmann-Agrotechnika Sebastian Lehmann
2.2/5 Na podstawie 26 ocen.
  • świerkowa 6
    64-320 Wielka Wieś