Łosoś Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Rybnego

Włynkówko

Opinie o Łosoś Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Rybnego

Zawiedziona

Zero poszanowania pracownika. Kadra kierująca nie potrafi się porozumieć między sobą, co skutkuje dezorientacją pracowników. Zarobki jak na dzisiejsze czasy marne. Ogólnie nie polecam.

DOZ

Praca w PR Łosoś jest ok zarobki też. Cieszę się że się dostałem

gość

Zakład oceniam pozytywnie , praca 8 godzin , czasem w soboty ale wtedy są setki płacone , także się opłaca Co do pracy to zależy na jaki dział się trafi , ale kierownictwo i brygadziści są w porządku , zarobki 1600-2100 zł Ogólnie polecam .

były pracownik

Twoja logika myślenia jest chora , tylko dlatego że pracownik jest niewykwalifikowany czy bez kierunku nie znaczy że nie ma zarobić więcej , doprowadziło to do opuszczenia tego zakładu przez wiele osób , na tyle dużo że musieli się ratować Ukraińcami , jeszcze mało tego szukali pracowników po miejscowościach oddalonych od Słupska o ponad 40 km . Problem ogólnie w PL polega na tym że pracownik krajowy jest widziany jako zło konieczne , najlepiej zwolnić wszystkich i zatrudnić całą Ukrainę , najlepiej na czarno bo po co generować koszty , bo taka właśnie jest logika zysku . Ogólnie praca ciężka i słabo płatna .

pracownik2

No niestety ale jeśli nie ma się zawodu to trudno liczyć na zarobek powyżej 1600 zł, Ci którzy mają zawód kierunkowy potrzebny firmie zarabiają znacznie więcej, trzeba było się uczyć

Markiewicz

mam pytanie ? jak wyglądają warunki pracy , płac , klimat - atmosfera w dziale handlowym ? duża rotacja wśród handlowców ? dzięki za podpowiedz

pracownik 1

jeżeli chce ktoś podjąć prace szczerze odmawiam. bardzo wysoki stres a odpowiedzialność nie adekwatna do zarobków, wręcz poniżające. logika myślenia ,,pan bierze pan daje i dzieli ochłapy mówiąc że tyle jesteś wart'' pozdrawiam i nie polecam

Głupoty to co piszecie...1400 na ręke chyba ze w soboty robisz to 1600 praca ciężka noszenie koszy z rybą po 30-40 kg i tak caly dzien brygadzisci powaleni szczerze nie polecam tam pracować własnie sie zwolnilem,a pracowalem okolo 2 tygodnie i zaluje ze tam poszedlem.

ona

[usunięte przez moderatora] Kiedy dzwonię aby sie dostać do pracy juz 3 lata i nic wiecznie słyszę : nie ma przyjęc :)

Witam, Przetwórstwo Rybne Łosoś to świetny wybór ale maja bardzo dobra ekipę i ciężko się tam dostać . Próbowałem ... Pozdrawiam Dobry wybór.

Zostaw opinię o Łosoś Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Rybnego - Włynkówko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łosoś Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Rybnego