Opinie o JOBME S.A. w -

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie JOBME S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JOBME S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JOBME S.A. w -

Czy zdarzają się nadgodziny w JOBME S.A.?

Rekruter

Jeśli chodzi o rekruterów, to niestety ale nie wypłacają pieniędzy za znalezionych kandydatów.... zwykłe oszustwo.

Rekruterka Nowy wpis
@Rekruter

Mnie też się nie zdarzyło, żebym nie dostała wynagrodzenia za zrealizowane zlecenie. Zrealizowane, czyli jak kandydat rozpocznie pracę, a nie tylko jak zostanie rekomendowany, ale to raczej jest oczywiste.

Czy JOBME S.A. praktykuje "luźne piątki"?

Złote gory Nowy wpis

Nie praktykują luźnych piątków

free

jako rekruter odradzam współpracę z firmą! nie płacą za zlecenie, całość kompletnie nieprofesjonalna!!!

Adammm Nowy wpis
@free

Współpracuję z nimi od prawie 3 lat. Jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby nie zapłacili za kandydata zrekrutowanego z sukcesem. Prawda, że czasami człowiek naszuka się, napracuje i nie zarobi. Wkurza to, ale tak to już jest w tej branży gdzie kasa jest na zasadzie success fee. Kasa też nie od razu jest płacona, bo dopiero jak klient opłaci fakturę. Podsumowując, zasady są proste, kasa nie wpada za siedzenie na kanapie, ale nikt tu nikogo nie buja.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JOBME S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Ola

Z tego co czytam, to na pewno nie brać się za stanowisko rekrutera?

klient z Wrocławia

W wielkim skrócie - nie polecam. Źle umówione spotkanie z pracodawcą. Brak obecności osoby decyzyjnej na rozmowie rekrutacyjnej. Rozmowa prowadzona przez osobę niekompetentną. Źle przekazane informacje od pracodawcy o które trzeba było się dopraszać. Dodatkow wyrażają opinię o rozmowie z pracodawcą w której nie uczestniczyli. Utrudniają. A ze specyfiki ich pracy wynika że mają pomagać. Zero logiki w ich działaniu.

Halina
@klient z Wrocławia

@klient z Wrocławia Rozumiem, że byłeś na rozmowie rekrutacyjnej w JOBME S.A.? Nie ukrywasz swojego niezadowolenia. Ale czy mógłbyś mi napisać jakie warunki zatrudnienia proponuję ten pracodawca? Będzie mi to bardzo pomocne.

klient z Wrocławia

W wielkim skrócie - nie polecam. Źle umówione spotkanie z pracodawcą. Brak obecności osoby decyzyjnej na rozmowie rekrutacyjnej. Rozmowa prowadzona przez osobę niekompetentną. Źle przekazane informacje od pracodawcy o które trzeba było się dopraszać. Dodatkow wyrażają opinię o rozmowie z pracodawcą w któej Utrudniają. A ze specyfiki ich pracy wynika że mają pomagać. Zero logiki w ich działaniu.

Wiktor

Może nie jest idealnie ale nie przesadzajcie z takim narzekaniem!

@Wiktor

Nikt nie przesadza.(usunięte przez administratora)

zawiedziony

Najgorsza firma tego typu z jaką miałem do czynienia...

Gjl

Zostałem znaleziony przez Lin. Bardzo sprawnie i szybko przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne. Dobry f/b w ustalonym czasie po rozmowie z klientem. Dla mnie, w porównaniu z innymi agencjami, profesjonalizm.

@Gjl

Wpis zapewne wykonany przez pracownika dla poratowania marnej opinii... Nie dajcie się nabrać

Nemo

Opinia raczej negatywna. Deklarują zaangażowanie, pomoc, feedback. Ale rzeczywistość zupełnie inna. Działają jak każda inna tego typu firma na polskim rynku. Kontakt-brak Feedback-brak Pomoc- brak Dobry PR to nie wszystko.

@Nemo

Szukałeś pracy przez tę agencje i nie dostałeś odpowiedzi zwrotnej po rozmowie kwalifikacyjnej? Może nie mieli dla Ciebie ofert, lub miałeś niewystarczające kwalifikacje na stanowisko, na które aplikowałeś - jak myślisz? Oczywiście powinieneś dostać wiadomość w tej sprawie, ale często firmy odzywają się tylko do kandydatów, którzy przeszli pozytywnie rekrutacje. Na stronie http://jobme.pl/oferty-pracy/ firma ma wiele ofert pracy stałej, tymczasowej, dla freelancerów i staży dla absolwentów i studentów. Warto tam zajrzeć.

@Marcin

Kwestia raczej porażającej niekompetencji pracowników Jobme. Już na to ktoś jasno zwrócił uwagę wcześniej. Nikt nie szuka przez was pracy. Wy sami kontaktujecie się z ludźmi - nagabujecie, zaczepiając na Linkedin czy Goldenline. Po czym zapraszacie na rozmowy. W moim przypadku też tak było. I podobnie mam bardzo negatywne odczucia co do waszej obsługi, komunikacji czy nawet zwykłej uprzejmości i obycia z klientem. Katastrofa...

Maria każdy Twój wpis potwierdza że jesteś pracownikiem agencji Jobme. Radzę naprawiać żenującą jakość usług oraz brak obycia i profesjonalizmu pracowników firmy od wewnątrz a nie tutaj. Klienci chyba jednak już zweryfikowali tą "jakość".

Maria

@anonymous, z tego co piszesz nie zdecydowałeś na zatrudnienie przez agencję. Co spowodowało, że masz taką opinię? Mógłbyś napisać jak przebiegła rozmowa o pracę i jakich kwalifikacji od Ciebie oczekiwali? Agencja pośrednictwa Jobme na swojej stronie na Facebooku szuka osoby na stanowisko technik utrzymania ruchu, branża produkcyjna, lokalizacja Kąty Wrocławskie. Oferują dobre warunki zatrudnienia i wynagrodzenia. Może Ktoś z Was jest zainteresowany tą ofertą?

@Maria

Przebieg rozmowy o pracę to sprawa poufna. Ujawnianie takich danych jest niezgodne z Prawem do zachowania prywatności. Nagabywanie do ujawniania szczegółów rozmowy jest co najmniej niestosowne. Wpisy tego typu będą usuwane.

Maria

@Mróz, jesteś zadowolony z rozmowy rekrutacyjnej. Czy znalazłeś zatrudnienie przez tę agencję? Jak szybko odezwali się do Ciebie i czy warunki pracy przez nich zaproponowane Ci odpowiadały? @anonymous. Ty masz inna opinię. Czy też szukałeś zatrudnienia przez tę firmę i miałeś inne doświadczenia? Każda Wasza opinia jest ważna i wnosi dużo informacji do wątku. Zachęcam do jej dodania.

@Maria

Nigdy bym nie wpadła na pomysł żeby szukać zatrudnienia przez taką firmę. Sami mnie znaleźli i zaprosili na rozmowę. Ogólnie żałuję że dałam się namówić. Doświadczenie negatywne. Zmarnowany czas. Nie polecam.

Random

Generalnie to jestem bardzo zawiedziony przebiegiem rekrutacji, paniktora prowadzila rozmowe kompletnie nie przygotowala sie do spotkania, z drugiej strony nie oddzwonila z wynikiem ani nie dala informacji. Skontaktowalem się z nią i poprosilem o feedback co poszlo nie tak, mimo zapewnienia, ze dostane maila, nigdy sie takowego nie doczekalem.

Maria

@Rafi, czy byłeś na rozmowie o pracę za pośrednictwem Jobme? Minęło dopiero kilka dni, więc powinieneś niedługo dostać jakąś wiadomość. Jeśli nie, jak sam wiesz często agencje kontaktują się tylko z wybraną osobą. Czy ktoś z użytkowników forum korzystał z usług tej agencji i znalazł przez nią pracę? Podzielcie się swoim doświadczeniem. Będzie bardzo cenne dla osób poszukujących pracy.

Tiger
@Maria

Dostałem pracę za ich pośrednictwem i o dziwo do mnie sie odezwali nie było żadnych komplikacji. Ja tam jestem zadowolony

Mróz
@Maria

Ja tez aplikowałem przez tą agencję, bardzo profesjonalna obsługa praca bardzo dobra, kontakt tez Polecam.

@Mróz

Albo jesteś ich pracownikiem że piszesz pochlebną opinie, albo z profesjonalizmem nigdy nie miałeś do czynienia

Rafi

Pośrednik słaby, rozmowy nieprofesjonalnie prowadzone, potem nie odzywają się tygodniami. Olewają ludzi.

Natalia
@Rafi

Zgadzam sie w 100% i potwierdzam.

Maria

@anonymous, mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać czemu masz taka opinię o firmie? Co masz na myśli pisząc o nieprofesjonalnym traktowaniu? Czy szukałeś zatrudnienia korzystając z pośrednictwa tego pracodawcy? Jak wyglądała rozmowa o pracę i jakie warunki zatrudnienia proponowała firma? Czekam na Twoją opinię.

Wrocław
@Maria

Kto o zdrowych zmysłach szuka pracy za waszym pośrednictwem? Żart. Sami nagabujecie kandydatów.

Powiedzcie co się dzieje teraz w JOBME S.A.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam wysyłać CV?

Nie warto!

Brak profesjonalizmu to delikatnie powiedziane. Bardzo źle traktują ludzi których SAMI zapraszają na rozmowy. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o JOBME S.A. - -

JOBME S.A.
1.7/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Pl. Solny 15
    50-062 -