XL CATLIN

Wrocław

Opinie o XL CATLIN

3456y7ujhbgv

Troszkę w firmie powiewa bufonadą, aczkolwiek wydaje mi się, że jest dużo lepiej niż w innych 'korpo'. Wnętrze-piękne, naprawdę aranżacja jak w amerykańskim biurze. Co do samej rozmowy? Hmm.. wydawało mi się, że pod uwagę są brane osobiste odczucia managementu, niżeli kwalifikacje i doświadczenie. Aha, nie starajcie się wywyższać, tam tego nie lubią. Później was to może przekreślić jeżeli chodzi o szanse na przyszłego pracownika. Kobiety będą tam miały na pewno o wiele lepsze szanse niż faceci, szczególnie te... każdy wie. Wszystko szło dobrze, aż do momentu ostatecznej decyzji. Nie było się do czego przyczepić, więc trzeba było coś wymyślić... O finansach nie wiem, bo nigdy nie powiedzieli czy tyle to dużo czy mało. Ale mówi się we Wrocławiu o catlinie, że raczej nie wolno wysokich stawek wołać na początek. Powodzenia!

Patrycja

Właśnie poszukują na stanowisko Reinsurance Claims Analyst. Czy ktoś pracował na takim stanowisku i powie jakie są zadnia? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na takie stanowisko? Taka informacja będzie ważna dla osób aplikujących.

Mateusz

Dress code jest obowiazkowy od pn do czwartku: koszula, spodnie (zadnych jeansow) buty - zadnych konwersow adidasow. w piatek mozna w koszulce.

Ssa

No co ja mogę powiedzieć, chyba wszyscy wiedzą że ta praca jest naprawdę dobra i wyzwalająca, ogólnie bardzo fajna sprawa, XL podnosi się coraz wyżej i ich zasięgi rosną niebotycznie, moim zdaniem fantastyczna atmosfera tylko się prosi, aby tam pracować

kandydat

Nie polecam firmy, decyzja negatywna po paru dniach bez podania przyczyny.

Zostaw opinię o XL CATLIN - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie XL CATLIN