Opinie o RAWICOM Sp. z o.o. Sp.K Elektrownie Słoneczne w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy RAWICOM Sp. z o.o. Sp.K Elektrownie Słoneczne. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w RAWICOM Sp. z o.o. Sp.K Elektrownie Słoneczne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RAWICOM Sp. z o.o. Sp.K Elektrownie Słoneczne w Wrocław

Pracowałem jako monter Belgia Holandia Niemcy. Było ok - fajne nowe busy, duże projekty. Ekipa tez spoko ale nie mogłem doprosić się osobnego pokoju w hotelu a to dla mnie ważne .

HR

Szanowny Panie nie wiem co Pan robił na targach i bardzo mnie martwi co Pan pisze Skoro firma Panu zaufała i wysłała Pana na targi zagraniczne oznacza że bardzo wierzyła w Pana kompetencje a to ze nie poświęcił się Pan pracy tylko zabawie oznacza ze (usunięte przez administratora) nas Pan. Zawsze oceniamy nie tylko wyksztalcenie, ale także zaangażowanie, wiedze i pracowitość a tego Panu zdecydowanie brakowało a pójście na chorobowe świadczy tylko o Panu Życzymy wielu sukcesów

Jatoja

Szukałem opinii na temat tej firmy a znalazłem same pytania do tej firmy

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RAWICOM Sp. z o.o. Sp.K Elektrownie Słoneczne? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Wiecie, czy RAWICOM Sp. z o.o. Sp.K Elektrownie Słoneczne udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

tak

tak

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w RAWICOM Sp. z o.o. Sp.K Elektrownie Słoneczne?

odpowiedż

Żadne.

Jack

Firma jest z Łabiszyna, a nie z Wrocławia

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w RAWICOM Sp. z o.o. Sp.K Elektrownie Słoneczne?

[p

o jakie narzędzia ci chodzi? Wszystko zależy na jakie stanowisko startujesz i co będziesz robił. Nie dostaniesz komputera jak masz pracować na dachu i nie dostaniesz wiertarki jak będziesz pracował w biurze :) chociaż tam wszystko jest możliwe :) im bardziej jesteś elastyczny tym więcej osiągniesz i więcej zadań dostaniesz a jak powalczysz to i więcej zarobisz Oczywiście nie możesz dać wejść sobie na głowę Ale jeśli jesteś ogarnięty możesz dobrze się tu ustawić

Bronisław
@[p

Rozumiem z Twojej wypowiedzi, że intensywna i wydajna praca pozwala dobrze zarobić. Czy masz na myśli premie lub pracę w nadgodzinach za ekstra zapłatę? Doprecyzuj to proszę.

Mateusz

Jak duża jest rotacja pracowników w tej firmie?

S

Nie wiem czemu narzekacie na to kiedy wypłacają pieniądze, ja pracuje ponad rok i zawsze dostaje na czas. szef traktuje nas po ludzku a nie jakbyśmy byli maszynami. według mnie firma warta polecenia. Wiadomo, chcesz pracować jako monter to musisz wiedzieć, że jest to robota wyjazdowa, nie dla mamisynków i panieniek. nie będzie cię trochę w domu bo jeździmy po polsce i europie, ale zawsze też można się dogadać. Za to kasiora i cała reszta jest dobra.

pracus29

Jak szukasz pracy jako instalator to w Rawicomie bedziesz mial duzo ciekawej roboty… Na instlacjach jest fajne towarzystwo i super atmosfera, nikt nie stoi nad toba z batem. Czasami zdarzaja sie ze trzeba jechac troche dalej niz normalnie i podroze bywaja meczace ale wedlug mnie jest to wytrzymania i wypłata to wynagradza… Jak bedziesz dobrze pracowal i sie nie obijal to bedziesz zadowolony z pieniedzy. Pozdro

maly

Tutaj pracuje juz jakis czas jako instalator paneli i jestem zadowolony z pracy. Najbardziej podoba mi się atmosfera w zespole. Zawsze mozna sie posmiac przy robocie. Zarobki sa na niezłym poziomie. Co tu ludzie wypisujecie na temat kontaktow z szefem to nie mam pytan. Jezeli sie przykladasz do pracy to z zadnym kierownikiem nie ma bedziesz mial problemow ;)

Monter z doświadczeniem.

Pracuje jako instalator i jeżeli chcecie dobrze zarobić, to dobrze trafiliście. Nie mogę narzekać na nadmiar wolnego czasu. Jest tutaj dużo roboty, brak przestojów więc nie wrócicie do domu z pustymi rękoma ;) Jeżeli chcecie, to można też robić nadgodziny i dodatkowo dorobić. Dobra atmosfera i wypłacalny pracodawca. Polecam!

W Rawicomie pracuje od 4 miesięcy. Według mnie są to dobrze spędzone miesiące. Do pracy przyszedłem bez doświadczenia (co nie stanowiło problemu). Uczę się od kolegów z ekipy i pracuje się coraz szybciej. Trzeba się przygotować, że pracy jest dużo. Początkowo miałem niższą stawkę niż koledzy, ale jak nabrałem wprawy, to dostałem podwyżkę. Kasa wypłacana na czas. Jeszcze nie miałem żadnych problemów. Jak chcesz zarobić, ale nie masz doświadczenia, to idź śmiało, nauczą Cię. Pozdrawiam.

Szymon

Jak aktualnie wygląda praca w firmie RAWICON? Dzieje się tam coś, szukają kogoś? Na oferty nie trafiłem, a aktualności na stronie mają z listopada... Będę wdzięczny za informacje jak wygląda praca u nich

Witam wszystkich, Znalazłem takie oferty pracy z tej firmy (usunięte przez administratora) Czy mógłbym ktoś podzielić się informacjami na temat pracy w tej firmie? Jak wygląda kwestia umowy o pracę? Czy widniejace w ogłoszeniu stawki są realne i na umowie? Czy są suma wynagrodzenia za pracę i innych rzeczy jak np dieta itd? I czy jest wypłacane terminowo? Na jakie wynagrodzenie może liczyć osoba nie mają doświadczenia w takiej pracy? Co jaki czas są zjazdy z delegacji do domu i na jaki czas? Pozdrawiam serdecznie.

obecny pracownik

Pracuje już ponad pół roku zagranicą. Stawka ok, wypłaty na czas. Czasami jest zamieszanie z hotelami i musimy się przenosić, ale tragedii nie ma. Jeśli chce się pracować i nie ma się nałogów (picie) to ze wszystkim się da dogadać.

Elżbieta
@obecny pracownik

@obecny pracownik Podstawą jest dostrzeganie, mimo wszystko, dobrych stron danego pracodawcy. A Ty przez pół roku mogłeś wyrobić sobie już pewien obraz firmy RAWICOM. A jak przedstawia się kwestia związana z umowami w tego rodzaju przedsiębiorstwie - macie umowę o pracę?

Elżbieta

@Może nowy pracownik Rawicom Fajnie, że chciałbyś rozpocząć pracę w tej firmie. Niestety, ja akurat nie potrafię udzielić Ci odpowiedzi na Twoje pytania, ale użytkownik @Mlody zdaje się dysponować sporą wiedzą na temat RAWICOM, więc może on zechce Ci odpowiedzieć. A zdecydowałeś się już na aplikowanie, czy jeszcze z tym zwlekasz?

Może nowy pracownik Rawicom

Chłopaki z Rawicom znacie szczegóły odnoście pracy na Dominikanie? Ile godz pracy, jaka stawka, dieta, warunki zakwaterowania, ilu w mieszkaniu, co ile i na ile zjazdy, przeloty zafundowane, itp itd.. Ktokolwiek widział ktokolwiek wie niech się podzieli z innymi :)

Przemas

O co wam chodzi? Tylko u nas tak wysokie zarobki! Jakie zaliczki? My płacimy dwutygodniówki. A że wy chcecie na górkę to co mam powiedzieć? Śpicie w najlepszych hotelach, macie diety 25 euro. I czego jeszcze chcecie. Robić się wam nie chce - tylko smarować uczciwą firmę!

Marlboro
@Przemas

Szef dobrze prawisz! Ja pracuje i nie narzekam.

Byly pracownik
@Przemas

Z ta uczciwoscia to cie troche ponioslo jakos nie przypominam sobie tych najlepszych choteli ani zarobkow bo zarobilem u cb tyle co w polsce sie zarabia w dodatku wyplata po terminie pozdrawiam

to nie ja

w

Pol_anonim
@Przemas

Chciałbym się dowiedzieć na jakie zarobki na początku można liczyć - osoba bez doświadczenia w branży odnawialnych źródeł energii, oraz jak wygląda przebieg rekrutacji, czy jest jedno czy wieloetapowy i czego można się spodziewać na rozmowie wstępnej. Pozdrawiam.

P
@Pol_anonim

Na rozmowie wstępnej pan p zbajeruje cie jaka to super firma ile to kasy nie zarobisz że będą podwyżki a później zonk pieniądze po terminie i z każdej wypłaty obkrojone pieniądze i na dodatek tego umowę dostaniesz na najniższą krajową Polska 13.70

Pamietne Niemcy
@P

Dokladnie miałem to samo :)

ATS
@Przemas

Przepraszam, że zapytam, ale jestem ciekaw - do jakiego to kraju Państwo wysyłacie pracowników, że diety jest tylko 25 Euro? Z tego co się mniej więcej orientuję, to dieta zagraniczna w zależności od kraju, w którym się świadczy pracę oscyluje raczej ok.45Euro (oczywiście kwota ta jest odpowiednio pomniejszana jeśli pracodawca zapewnia posiłki). I teraz moim zdaniem najważniejsze - proszę nie wypominać pracownikom diety jako dodatkowego źródła dochodów, bo nim nie jest !!! Dieta jest przeznaczona na wyżywienie i inne niezbędne rzeczy do egzystencji poza domem. To, że ktoś sobie ją zaoszczędzi żrąc pasztety, serki topione i zupki chińskie to już jest tylko i wyłącznie jego sprawa ! To nie jest dodatkowa super płaca ani żadna premia !!!

Młody
@ATS

Problem w tym że w tej firmie dieta jest liczona jako główne wynagrodzenie bo tylko czasami dieta wzrasta a stawka tylko na gębę bo oczywiście na umowie tylko najniższa

Zostaw merytoryczną opinię o RAWICOM Sp. z o.o. Sp.K Elektrownie Słoneczne - Wrocław

• Jak się pracuje w RAWICOM Sp. z o.o. Sp.K Elektrownie Słoneczne?

Zobacz opinie na temat firmy RAWICOM Sp. z o.o. Sp.K Elektrownie Słoneczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RAWICOM Sp. z o.o. Sp.K Elektrownie Słoneczne?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 9 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RAWICOM Sp. z o.o. Sp.K Elektrownie Słoneczne
2.7/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Szubińska 10
    89-210 Wrocław