Opinie o RAWICOM Sp. z o.o. Sp.K Elektrownie Słoneczne w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy RAWICOM Sp. z o.o. Sp.K Elektrownie Słoneczne. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w RAWICOM Sp. z o.o. Sp.K Elektrownie Słoneczne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RAWICOM Sp. z o.o. Sp.K Elektrownie Słoneczne w Wrocław

Tolek Banan

Gadać można, ale robić to nie ma komu... ;) Proszę nie narzekać, bo praca u nich jest okej.

potwierdzam ten fakt

Bolek
@Tolek Banan

Praca jest ok ale proszęnie się o własne pieniądze to już nie jest ok a jak są to grubo po terminie

Tolek Banan
@Bolek

Co? Co Ty za głupoty opowiadasz? Nie ma żadnych opóźnień w wypłątach. Raz były z tego co pamiętam tylko, ale to i tak parę dni zaledwie. Więc nie wypisuj tych bzdur.

PRZECZ Z OBLUDA
@Tolek Banan

PODBIJAM!! JA PRACUJE W RAWICOMIE TRZECI ROK I NARZEKAC NA SWOJEGO PRACODAWCE NIE MOGE!!! PRECZ Z OBLUDA!!!

@PRZECZ Z OBLUDA

Nie schylaj sie pod biurko Pracusiu Raiwsromu WYPLATY GRUBO PO TERMINIE OBKROJONE!! Adam niech ma na waciki :)

Młody
@PRZECZ Z OBLUDA

Przecież tam nie ma osoby która by tyle pracowała. Jedna osoba ma tylko 1 rok nabite a reszta już dawno uciekła

Elżbieta

@ATS Masz sporo racji w swoim wywodzie - diety nie powinny być rozpatrywane jako dodatkowe źródło dochodu. Myślę jednocześnie, iż pytania, które Cię nurtują powinieneś raczej skierować bezpośrednio do firmy RAWICOM, gdzie na pewno dzielą Ci odpowiedzi. Tu masz do nich kontakt: http://www.rawicom.pl/kontakt/ A planowałeś w jakiś sposób związać się z tą firmą?

Elżbieta

@kazek Może warto byłoby wobec tego zgłosić problem nieterminowych wypłat zarządowi. Jak myślisz? Czy ktoś jeszcze pracuje albo pracował w firmie RAWICOM i byłby tak uprzejmy podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat tego pracodawcy? Bardzo gorąco zachęcam Was do dyskusji, ponieważ uwagi w niej zawarte pomogą osobom, które zastanawiają się nad aplikowaniem do nich.

Zeed

Dzień dobry. Jestemnzainteresowany pracą w tej firmie. Może mi ktoś powiedzieć jak długie są wyjazdy ?! Jakie zarobki na początku ?!

kazek
@Zeed

wyjazd da się ustalić indywidualnie ile chcesz tam być a co do zarobków to już inna bajka bo godziny liczą w tej firmie jak im się podoba a o wyplate trzeba się prosić bo nie dotrzymuja terminowych wypłat

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RAWICOM Sp. z o.o. Sp.K Elektrownie Słoneczne? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Elżbieta

@Zeed To fajnie, że chciałbyś podjąć pracę w RAWICOM. Czy już aplikowałeś? Jeśli jakimś sposobem nie uda Ci się tutaj uzyskać odpowiedzi na swoje pytania, to możesz zawsze śmiało zwrócić się bezpośrednio do samej firmy i dopytać http://www.rawicom.pl/kontakt/ Jednocześnie wszystkich użytkowników upominam, że na forum obowiązują pewne zasady, których należy przestrzegać. Dotyczy to między innymi używania kulturalnego słownictwa i odnoszenia się do siebie z szacunkiem.

Zniesmaczony

Żeby Twoja opini była konstruktywna może się ujawnisz ?

Adam Burak
@Zniesmaczony

Tak ujawniam sie FERDYNAND KIEPSKI A CooOOoOoO?!

Mirosław

Jak u nich przebiega rozmowa kwalifikacyjna? Bo aplikowałem i mam przyjść na rozmowę, trochę nie wiem jak się przygotować. Będę wdzięczny za jakieś wskazówki. ???

Romek
@Mirosław

Jak masz pojęcie o robocie wychodzisz z umową i stawką od 8 erkow w górę A jak masz w (usunięte przez administratora) robote to zostaje ci pisanie hejtow i wal.... konia

@Mirosław

przygotuj sie na ostra bajerke pozniej bedziesz sie prosil o hajs oraz twoje pieniazki to nie beda sie zgadzaly po miesiacu pracy :)

marek

Ja jak sie tu zatrudilem to nie bylem nastawiony na dluzsza wspolprace. Po prostu chcialem sie tak zatrudnic przelotemr bo potem i tak mialem w zaplanowany wyjazd do Niemiec. Pojechalem do tych Niemiec ale troche nie pyklo, rozczarowalem sie mocno. Wrocilem do Polski i wrocilem do Rawicomu bo uznalem ze w sumie to mi sie tu podobalo. Teraz pracuje juz 5 miesiac i wiem ze dobrze zrobilem.

@marek

Aż sie popłakałem szkoda mi Ciebie :)

Plus i minus

Opinia opinii nie równa. Jedne prawdziwe, drugie fałszywe. To zależy, w które się wierzy. Ja to wierzę w te pozytywne, bo sam tam pracowalem. Bylo bardzo ok. Zarobki, atmosfera, terminowosc wyplat, szacunek do pracownika. To wszystko na plus.

@Plus i minus

Tak i wtedy spadłes z krzesła przysneło Ci sie :)

piotr

Czy są jakieś wymagania odnośnie znajomości języków?

@piotr

Tak musisz trzymac jezyk prosto.. No sam sobie dopowiedz :)

Nie posłuchałem opinii

Jakiś czas temu sie tutaj zatrudnilem, ogolnie praca ok. Wydaje mi sie ze duzo zalezy do jakiego zespolu sie trafi, szefostwo ok.

@Nie posłuchałem opinii

Szefostwo narazie ci paluszek w dupce trzyma :) spokojnie Ty tez zrezygnujesz z czasem :)

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Warto starać się o pracę?

Bolo
@Zainteresowany

Ciągle przyjmują nowych bo ludzie po pierwszej wypłacie odchodzą domysly się dlaczego

@Bolo

Z tego calego Rawisromu nie moge patrzec na jednego biznesmena Adasia barwną postac ktora jest jak ze barwna postacia wielki krolewicz jasnie Pan ktory dobrym zabiera a sobie przywlaszcza. Niech ma na Nowego Volkswagena :) Ale karma wraca.

Elżbieta

@Pawlo, mógłbyś proszę mi wytłumaczyć dlaczego tak myślisz? @Pol_anonim, zalecałabym bezpośredni kontakt z firmą, aby dowiedzieć się więcej na temat zarobków na danym stanowisku. Zarobki zazwyczaj objęte są tajemnicą handlową i pracownicy mogą być niechętni by dzielić się tymi informacjami na forum publicznym. Zachęcam wszystkie osoby pracujące w tej firmie o dokładną wypowiedź na temat atmosfery w firmie - takie informacje będą bardzo przydatne dla rozważających rekrutację!

Elżbieta

@Plus i minus, @marek, @Pracownik niższego szczebla, @Mamma mia, dziękuję za Wasze opinie, które wiele wnoszą do tematu rozmowy odnośnie pracodawcy jakim jest RAWICOM. Odwiedziłam ich stronę główną i nigdzie nie mogę doszukać się informacji odnośnie tego, czy w owej firmie są poszukiwani nowi pracownicy. Czy ktoś z Was wie coś na ten temat?

Pol_anonim
@Elżbieta

https://pracodawcy.pracuj.pl/rawicom-sp-z-o-o-spolka-komandytowa,10951 jak widać poszukują pracowników, sam się zastanawiam nad zmianą pracy, niestety w domu dwójka małych dzieci i żona z SM, więc obecnie praca wyjazdowa dla mnie nie wchodzi w grę :( zarobki kuszące jeżeli oferta na olx jest prawdziwa https://www.olx.pl/oferta/monter-instalator-paneli-slonecznych-od-6000-zl-na-reke-CID4-IDhZ3aw.html pozdrawiam,

Krzysztof
@Pol_anonim

Hm jezeli bedziesz miał 300H to moze i tyle zarobisz :P

Pol_anonim
@Krzysztof

Dzięki za info, a miałem nadzieję, że choć jedna firma dobrze płatna za 40h tydzień pracy.

Ciekawe ze wszyscy ci to piszecie nie macie jaj żeby napisać kim jesteście ????pozdrawiam i jak to kiedyś ktoś mądry powiedział „ kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień „

Gary
@Michał

Nie wszyscy są opłaceni jak ty!

Nikt
@Michał

Pucza trzymasz w ich (usunięte przez administratora) palec po łokieć żal

Mamma mia

Ja akurat jestem wykwalifikowanym pracownikiem więc i pensje mam dobrą. Nie wiem jak Ci ''niższego szczebla''. Ale pod względem szacunku do pracowników też jest tu przyzwoicie więc wydaje mi się, ze wszyscy są tak traktowani. W każdym razie ja polecam.

Pracownik niższego szczebla
@Mamma mia

Melduje sie jako pracownik nizszego szebla chociaz to brzmi fatalnie moim zdaniem hehe. I potwierdzam ze zle nam tu nie jest! ;)

najmondrzejszy

PRACODAWCA DOBRY I ELO Serio mi sie tu podoba a juz w swoi zyciu trafilem na wieku skur******* wiec wiem ze tutaj jest na prawde okej wyplatki na czas szef luz czlowiek

adam90

wdac od razu ze to nie jest praca i firma dla leni i obibokow. potem tacy narzekaja ze sa zle traktowani albo zwalniani. a nic dziwnego..... ja sie nie obijam wiec tez dobra kase wyciagam

WAFEL
@adam90

TO PRAWDA TE NIEROBY POTEM WYPISUJA NA FIRME NIE STWORZONE RZECZY A WYSTARCZY PRACOWAC JAK NORMALNY PRACOWNIK A NIE PIJAK I NIEROB

A.
@adam90

Ty sie nie obijasz bo siedzisz w biurze i masz wylane na wszystko. (usunięte przez administratora)

biurowy
@A.

W biurze też jest sporo roboty, jak nie wiesz to się lepiej nie wypowiadaj i siedź cicho. To, ze nie umiesz pracować umysłowo to tylko i wyłącznie Twoja wina więc odwal sie od pracowników biurowych, którzy też nieźle zachrzaniają.

@A.

Chyba nigdy w biurze nie pracowałeś idioto......

Boro Boro

Coś mi się nie chce wierzyć... Ja tez jestem dobrym pracownikiem, sumiennym, pracowitym i nigdy ze strony firmy nie działa mi się krzywda. Wypłaty na czas, traktowanie z szacunkiem.

Adamowicz

Firma, firmie nie jest równa, dlatego lepiej przekonać się samemu. Tą, w której ja pracuję (czyli Rawicom) bardzo sobie chwalę. Zarobki i atmosfera w pracy bardzo spoko.

portoryko
@Adamowicz

Długo pracujesz tu? Zbieram info

Rawicomowiec

Można pisać, co się chcę, ale pracuję w firmie 3 lata i jak czytam te negatywne opinie, na twarzy pojawia się banan. Wiem, kto nie miał rękawiczek, komu się nie zgadzały godziny - powiem, krótko - rękawiczek nie wyrzuca się po 1 dniu pracy a godziny pracy zawsze mozna ustalic z biurem. Szef, jest jaki jest, ale ja jakoś umiem się zawsze bezpośrednio dogadać . Większość, co tu czytam to opinie wyrzuconych z hukiem z pracy leniwców lub nie wytrzymujących bez swoich kobiet 2 tygodni chłopaczków . To nie jest praca dla mięczaków. Jak chcesz pracować i się czegoś nauczyć, OK - wtedy zarobisz sowite pieniądze - za darmo nic nie ma.

hahaha
@Rawicomowiec

Rawicomowiec... ha! To sam Michał pewnie nie mowie o tym ktory zrezygnował z tej pracy.. Ale ten ktory pozostał jako jedyny ze starej paczki. Chłopie na Twojej twarzy pojawia sie banan bo jesli sie lize rowa głeboko szefostwu.. To zyje sie z nimi dobrze i nawet hajs sie zgadza. Ci ktorzy spedzaja wiecej czasu w biurze niz poł dnia nie maja zle z P.Przemkiem i z ADAŚIEM :) My jako zwykli pracownicy to nawet wejsc nie moglismy do biura trzeba bylo zapukac czy mozna wejsc do srodka.. Jak sie wchodzilo bez zapytania czy mozna uslyszałem "Co Ty tu robisz!" cytuje słowa jednego pępka świata :) Tak traktują pracowników ktorzy zap*** za marny grosz w Polsce! skacza jak małpy po dachu! Liczacych ludzi ktorzy wiedzieli ze jesli musza cos skonczyc z terminem to i tak było! A Tobie nak oniec miesiaca sie nie zgadzaly godziny pracy oraz wyplata... ktora dostalo sie w ratach!

W
@hahaha

ty HAHAH Ja myślę że ty od razu powinieneś zostać szefem i wszystkich (usunięte przez administratora) taki jesteś (usunięte przez administratora) a Małpę z siebie robisz pisząc takie bzdury

DUPEK
@hahaha

Zamiast tak pisać to się zapytaj Michała czy dobrze zrobił ze odszedł, albo zbyt mało wiesz, albo zrobiłeś to specjalnie żeby odszedł bo cię zazdrość zżerała co mam rację ??? Jak ktoś pracuje cały miesiąc a ty tydzień w miesiącu to boli co ???

Bzdura to jest ta FIRMA
@W

.i.

Zostaw merytoryczną opinię o RAWICOM Sp. z o.o. Sp.K Elektrownie Słoneczne - Wrocław

• Jak się pracuje w RAWICOM Sp. z o.o. Sp.K Elektrownie Słoneczne?

Zobacz opinie na temat firmy RAWICOM Sp. z o.o. Sp.K Elektrownie Słoneczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RAWICOM Sp. z o.o. Sp.K Elektrownie Słoneczne?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 9 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RAWICOM Sp. z o.o. Sp.K Elektrownie Słoneczne
2.7/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Szubińska 10
    89-210 Wrocław