Opinie o Integrity Partners Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Integrity Partners Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Integrity Partners Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Integrity Partners Sp. z o.o. w Warszawa

Józia Nowy wpis

Zauważyłam, że ponownie jest dostępna oferta dla Asystenta Biura. zastanawiam się tylko z jakich przyczyn wcześniej ktoś ostatecznie się nie zwerbował. Był ktoś może na rozmowie? jak wygląda w tym przypadku?

Dzień dobry, jest teraz oferta na asystenta biura i zastanawiam się w jakich przedziałach godzinowych się pracuje. nie zostało to wskazane a chce się zorientować czy godziny (usunięte przez administratora) mogłyby być nieco bardziej elastyczne. Nie planowano wcześniej wprowadzania modelu hybrydowego?

Kandydat Nowy wpis

Witam, jestem kandydatem na stanowisko techniczne w firmie. Oprócz wynegocjowania sobie stawki z IP chciałbym dowiedzieć się o warunki pracy, podejście pracodawcy oraz współpracowników do "nowych", interesują mnie wszystkie pozytywne jak i negatywne aspekty dot. tego pracodawcy. To co interesuje mnie najbardziej to atmosfera w pracy oraz czy można liczyć na wsparcie zespołu czy raczej "radź sobie Pan sam". Za wszelkie odpowiedzi bardzo dziękuje

były

Należy zwrócić uwagę, że rotacja w firmie nie jest mała. Sami decydują się odchodzić doświadczeni pracownicy (a nawet prawdopodobnie wspólnicy), którzy za cenę wynagrodzeń, nie chcą już godzić się na sposób zarządzania przez prezesa. Prawdopodobnie na skutek odejść i braku sposobu na zatrzymanie pracowników pojawił się pomysł na przekazywanie udziałów firmy dla jeszcze pracujących i ważnych ludzi.

Qwerty Nowy wpis
@były

Potwierdzam. Gwoździem do trumny są HR-y- brak kompetencji, niskie umiejętności społeczne, pomysły, wynoszenie informacji z poniedziałkowych spotkań do koleżanek w kuchni (modus operandi JK).

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Integrity Partners Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Ofertowania i Wsparcia Sprzedaży.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
Justyna

Z jednej z dawniejszych opinii wynika że firmie podobno liczy się wynik na koniec roku, dalej tak jest? można zapytać jak wygląda to konkretnie na stanowisku Account Managera? na stronie jest info, że szukają. na jakie normy i targety się nastawiać? trudno osiągalne? Praca tutaj pod firmą jak może wyglądać obecnie?

Jakie wartości są cenione w Integrity Partners Sp. z o.o.?

pan ważny

To oczywiste :D W IP liczy się tylko i wyłacznie wynik finansowy na koniec roku ;) To czy firma rośnie 29% czy 30% w ciągu roku determinuje nastrój zarządu na następny kwartał ;]

leon

Zastanawiam się nad złożeniem aplikacji na stanowisko PMa. Prośba o info, jakie tam są zarobki, realne i atmosfera w zespole.

@leon

Najszybciej chyba dostaniesz odpowiedź jak napiszesz swoje oczekiwania i doświadczenie, a ktoś z pracowników da Ci znać czy możesz na to tutaj liczyć :)

Leon
@Anna

Doświadczenie 7 lat jako PM, liczę na przynajmniej 16tys brutto

Ewelina
@Leon

no nieźle, duze doswiadczennie i duza stawka, napisz czy sie zgodzili na taką?

Czytam o intensywnym programie stażowym. Ile trwa ten program?

krzo

Co tu dużo pisać :) Niektórzy pracownicy niezupełnie chętni do jakiejkolwiek współpracy czy pomocy; z odpowiedzią - "twój projekt; twoje zmartwienie - ja za to premii nie dostanę".

Zofia
@krzo

hmm no niestety ludzie są różni...a prócz tego jesteś zadowolony z warunków pracy? Są jakieś dodatkowe benefity?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Integrity Partners Sp. z o.o.?

Wzajemne wsparcie, otwartość, stabilność zatrudnienia, zrozumienie, integracje, rozwój, wspólne cele i duża porcja śmiechu. Moje odczucia poparte są również świeżymi wynikami ankiety satysfakcji w której Atmosfera w Integrity oceniona została równie dobrze :)

Artur
@Anna

A mogę się dowiedzieć czy w Integrity Partners osoby bez doświadczenia też są mile widziane? Czy świeżo po szkole można się tu starać o zatrudnienie, a jeśli tak, to czy firma oferuje też jakieś kursy i szkolenia? Na jakich zasadach to działa?

@Artur

Jesteśmy otwarci na młodych ludzi z pasją i chęcią rozwoju. W Integrity czeka ich intensywny program stażowy , duża porcja nauki i praktycznej wiedzy.

Ag125S

W ostatnim czasie brałam udział w rekrutacji do tej firmy. Rekrutacja wymagająca, przygotowałam zadane zadanie, następnie szereg pytań merytorycznych. Pytania dość trudne, ale jak ktoś ma doświadczenie to odpowie. Osoby z którymi miałam doczynienia responsywne i konkretne, dostałam informację zwrotną bardzo szybko. Ostatecznie nie podjęliśmy współpracy, z zupełnie niezależnych od firmy powodów. Rekrutacje oceniam bardzo dobrze.

Karmazyn

Ciekawe, że "kandydatura rozpatrywana" na Pracuj.pl, ale nie dzwonią... Pewnie tak uważnie otwierają CV, żeby kogoś zrekrutować.

Miałem przyjemność uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym w sierpniu tego roku. W mojej ocenie jej przeprowadzenie było bardzo profesjonalne i spełniało moje oczekiwania. Osoby na spotkaniu były przygotowane i potwierdziły to co było w ogłoszeniu. Proces rekrutacji był kilkuetapowy, ale i wymagający. Były zadania i testy. Na ostatnim spotkaniu otrzymałem zakres obowiązków i przygotowany pakiet dla mnie. Ogólnie moja ocena jest bardzo pozytywna i nie spotkałem się jeszcze z tak profesjonalnym potraktowaniem kandydata w całym procesie. Polecam pracodawcę.

Jaja sobie robisz
@Paweł

Ho ho, chyba dział HR się włączył. Opinia żałosna i BARDZO mało wiarygodna, w pełni jednostronna i wyssana z palca.

Kovalsky

Ja mam certyfikaty i kursy, wykształcenie, doświadczenie zawodowe dłuższe niż istnieje ta śmieszna firma, a i tak nie zostałem przyjęty na określone stanowisko. Pseudo-menadżer, a raczej telefonista zaczął przepytywanę jak w podstawówce od... chmur. Mówię mu, że na tym stanowisku nie było nic o chmurach. To głąb na to, że jego firma zajmuje się przede wszystkim chmurami. - To miłe, ale nic na ten temat nie było w wymaganiach. Mimo to spełniam wszystkie możliwe wymagania, plus kilka innych po za programem. - Ale na chmurach się pan nie zna! - Cieszę się i z miłą chęcią się douczę w Państwa firmie o tych chmurach, skoro jest taki nacisk na to wymaganie, którego nie było w ogłoszeniu. - Ale my pracujemy w chmurach! I jesteśmy partnerem Microsoftu, a ten włożył masę pieniędzy w chmury! - Ale to nie mój problem i nie moje pieniądze. Nic nie było o chmurach. - Ale nie zna się pan chmurach! Ciach, i odłożona słuchawka.

Tomasz Dukat

Totalne nieporozumienie. Pani z HR miła,wszystko wyjaśniła. Potem pojawia się menadżer i pyta : dlaczego Pan nie zrobił certyfikatów, dlaczego ma Pan luke w CV ,następnie gwałci moje CV na lewo i prawo,na końcu dodając że oni szukają kogoś kto zna jakieś systemy Server Security. Uparł się ,że oferta jest na Cybersecurity i spełniam wszystkie wymagania oprócz znajomości CyberArk. Można było od razu zapytać , a nie 20 minut gadać i nagle nie bo nie zna Pan CyberArku. Żenada. Dobrze,że nie będę musiał pracować w takim dziadostwie. Jak ktoś się zastanawia niech nawet nie odbiera telefonu.

Morr

Generalnie firma jest przykładem, jak szybko stracić wykształconego specjalistę, z wiedzą, stażem i wieloletnim doświadczeniem zawodowym podczas nieumiejętnie prowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej i dodatkowo zniechęcić do siebie lepszych od siebie, którzy już więcej nie złożą tam dokumentów. Konkurencja śmieje się w pas i zaciera ręce.

Rob

Miałem nieprzyjemność uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Zadzwonił do mnie telefonista - zupełnie nieprzygotowany do rozmowy - i zaczął pytać mnie o rzeczy kompletnie nie związane z aplikowanym stanowiskiem. To tak, jakbym aplikował na stanowisko kierownicze do firmy, która sadzi ogórki, a telefonista wypytywał mnie, które ogórki są lepsze od innych i dlaczego. Po czym zdziwiony stwierdził, że nie może mi zaproponować stanowiska w jego firmie. Kompletny śmiech. Generalnie nie polecam, chyba że ktoś zna się na ogórkach, to pewnie znajdzie się miejsce w tej firmie.

Gustaw

Bardzo dobra firma, profesjonalna w tym co robi, praca w świetnej atmosferze więc polecam zainteresowanym.

M

Oto moje doświadczenie z tą firmą. Najpierw wstępna rozmowa tel z HR, następnie rozmowa tel z managerem działu. Po tym spotkanie w biurze i rozmowa techniczna, a także ustalenie minimalnych wymagań finansowych. Następnego dnia otrzymałem telefon, że jest dla mnie przygotowana oferta. Po zapytaniu o podanie przez telefon jaka to oferta, usłyszałem, że nie mogą mi powiedzieć kwoty i moga przedstawić ją dopiero na spotkaniu. Przyjechałem na spotkanie, dostałem do podpisania konkrakt, na którym kwota była o około 30% niższa niż minimalna, o której rozmawialiśmy wcześniej, bez możliwości negocjacji (z zapewnieniami, że za 7-8 miesięcy może będzie podwyżka i może da się trochę podwyższyć wyrabiając targety). Umowy oczywiście nie podpisałem, firma traktuje niepoważnie kandydytów i traci ich czas licząc, że zgodzą się na dużo gorsze warunki niż jasno wcześnie przedstawione przez kandydata minimum. Szkoda, że nie mówią tego od razu albo przez telefon, tylko przedstawiają warunki na miejscu, bo wtedy trzeba stracić kilka godzin na podróż do biura, aby w ciągu 5 minut dowiedzieć się, że oferta jest kompletnie inna od wcześniejszych ustaleń.

Leonardo

Mam zamiar aplikować i sądziłem, że na forum znajdę aktualne informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Integrity Partners Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Integrity Partners Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Integrity Partners Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Integrity Partners Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Integrity Partners Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Integrity Partners Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Integrity Partners Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Chłodna 51
    00-867 Warszawa
  • NIP: 5272620067 KRS: 0000347184

Integrity Partners Sp. z o.o.