Opinie o GM Invest Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie GM Invest Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w GM Invest Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GM Invest Sp. z o.o. w Warszawa

Witam. czy zatrudnienie się jako młodszy księgowy będzie jeszcze możliwe? wiem, że w zeszłym roku kogoś poszukiwano. Tak się składa ze to wskazane roczne doświadczenie już spełniam i po prostu będę sobie czegoś szukać w Gdańsku. Opinie są tu dość dawne, czy według was warto podesłać CV na jakiegoś maila?

M Nowy wpis

Zajmujemy się skutecznie windykacja, kilka spraw zostało już zakończonych spłata tego dłużnika. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji karnej dłużnika. Windykacje prowadzimy na jego koszt. Tel: 519-105-869

Tymoteusz Nowy wpis

Jak to możliwe,że od dawna nie otrzymaliście jakichś zaległych pieniędzy i tyle czasu nikt nic nie zrobił. Dziwne to co napisaliście.

Ale chyba ktoś pomylił firmy bo GM Invest w Warszawie to firma z branży elektrycznej

Beend
@Andrzej

Nikt nic nie pomylił. Wszystko się zgadza co ludzie piszą

Irena
@Beend

Zdaję sobie sprawę, że wypowiadałeś się tu w czerwcu, ale liczę na to, iż nadal czasami zaglądasz na to forum. Jeśli wiesz coś na temat aktualnych warunków zatrudnienia w GM Invest to byłabym wdzięczna, jakbyś coś o nich napisał. Czy zarobki kształtują się tam na dobrym poziomie?

Jendras Nowy wpis
@Irena

Kiedy firma zacznie spłacać zalegle wynagrodzenia? Wie któś cóś?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GM Invest Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Młodszy księgowy / Młodsza księgowa.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w GM Invest Sp. z o.o.? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki zatrudnienia?

Prezes nie odbiera telefonów. Nie przejawia żadnej inicjatywy że bedzie spłacał zaległe wypłaty w ratach. Jak żyć?

Makaron

Kiedy zobaczę moje wypłay z przed dwóch lat, wie ktoś?

Irena
@Makaron

Na forum GoWork.pl dyskutujemy na temat związane z atmosferą, warunkami pracy, czy rekrutacją w danym miejscu. Tematy, o których piszesz, nie powinny być poruszane na forum, ponieważ nikt z użytkowników nie będzie umiał Ci pomóc w rozwiązaniu sytuacji. Jeżeli istnieje problem dotyczący wynagrodzeń, czy podjąłeś kroki, by go rozwiązać w porozumieniu z firmą?

Od dłuższego czasu nie wypowiadaliście się na temat zarobków w GM INVEST SP Z O O. Jak aktualnie wygląda ich wysokość?

Tak wygląda że nie można doprosić się dziengów za należną pracę. Wy sobie nie wyobrażacie jak to jest. Czuję się jak (usunięte przez administratora) która straciła dobry samochód za należną pracę. Po prostu znarnowane parę miesięcy życia.

none

Ja już mam dosyć razem z synusiem pójdą siedzieć sprawę składam do prokuratury o oszustwo gospodarcze. Jeśli ktoś ma ochotę może się przyłączyć.

@none

Czy są prowadzone jakieś nabory do tej firmy bo słyszałem że powoli wychodzą na prostą i niedługo mają zacząć spłacać długi

@none

Jak ktoś ma firmę i wystawiał faktury które nie zostały opłacone to może się sądzić. Gorzej jak ktoś był zatrudniony na pół etatu a pracował normalnie. I taka osoba posiada podpisane kwity na pół toco z resztą pieniędzy które mu wiszo.

@anonymous

Nie realne dlugi to splaca ale te co komornicy siedza.

Pilar
@none

Witam. Jestem zainteresowany Pana ofertą współpracy. Sprawę w sądzie wygrałem właśnie jestem w trakcie załatwiania klauzuli wykonalności. Trzeba dorwać dziadów. Kto z nimi chce współpracować. Tel. 602326931

dlaczego ludzie-naciągacze mogą nadal prowadzić firmy i okradać innych to niedopuszczalne eliminować z rynku ,ile jeszcze firm i osób indywidualnych oszuka?Piramida oszustów jak Amber Gold

kamil

Wszystkich zainteresowanych o wniesienie zbiorowej sprawy do sądu o odzyskanie dlugu prosze kontakt na mail annacha@vp.pl.

kamil

Firma jest nie rzetelna. Nie płaci pracownikom wyłącza tel i blokuje nimery zero kontaktu. A jak uda sie dodzwonic z innego numeru to kręcą ze zaplaca po czym blokowany jest numer i tak w kółko

???

Wszyscy pracownicy już się zwolnili i nie odzyskali kasy. Gościu wszystkich olewa jest winien pracownikom około 50 tys. Nie liczy się z nikim.

Stefan Siara Siarzewski
@???

Potwierdzam, Pan Wąski jest debeściak i jego mafia też jest debeściak. Nie polecam, chyba że ktoś nie ma za bardzo co robić w domu, wtedy za darmo i charytatywnie moźe sobie wypełnić czas w pracy (plus świąti, piątki i niedziele ) u wyżej wymienionych jegomośców. O pieniendzach zapomnijcie, ważne że jest robota.

Mmmmm

Oszust i nic więcej nie wypłaca nikomu pieniędzy przekłada terminy wypłaty później nie odbiera tel

@Mmmmm

razem z synem kręcą

none

Firma mało rzetelna względem płatności. Bardzo zła współpraca. Ciężko odzyskać należności. Większość pracowników z firmy tej odeszło.

Zostaw merytoryczną opinię o GM Invest Sp. z o.o. - Warszawa

GM Invest Sp. z o.o.