SERIS KONSALNET OCHRONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o SERIS KONSALNET OCHRONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jak długo trwa proces awansu w KONSALNET Łódź Fabryczna?

OLEK

JAK MASZ UMIARKOWANY STOPIEN OD RAZU BO Z PREFONU MAJA 1250 ZETA A EMERYTURA ZWANA GLODEM

Yanko

Dzień Dobry. Mam takie pytanie. Jestem zainteresowany pracą w Konsalnet Łódź na stanowisku "pracownik grup interwencyjnych" i jest ktoś w stanie mi udzielić informacji ile zarabia tam kierowca? Ile ma tzw "prawy"? Czy załogi są 2 osobowe? Jak mniej więcej wygląda specyfika? I po ile godzin są służby? Z góry bardzo dziękuję.

Jas
@Yanko

Wejdz na forum czytaj komentarze Warszawa Lublin odechce sie tobie pracy

oko proroka

a gdzie gruby -gdzie młody wysoki chłopak ,który też chodził i pracował ???widzę że delma się go pozbyła ,albo jakiś inny (fachowiec) macie rację jak ktoś jest wymagający i zna temat i nie można go zrobić w jajo to trzeba się go pozbyć...trzeba więcej dzieciaków i starców . widzę nic się u was nie zmieniło dzieciarnia i ludziom cienie dyletanci no tak jeszcze małą kudłatą wywalcie i możecie robić co dusza zapragnie -odradzam normalnym, uczciwym i chcącym normalnej pracy ,bo w tym zespole się nie da, szkoda ze kierownictwo nie reaguje na to wszystko i pozwala

Ona
@oko proroka

Mała kudłata to ju ż dawno powinna być wyrzucona bo kompletnie się nie nadaje.

tajemniczy
@Ona

Ona się nie nadaje bo wymaga i nie możecie robić co chcecie Zwolnienie jej coś tam zmieni?

xxx
@tajemniczy

A Co ona mogla wymagac jak nikt jej nie sluchal i robil co chce nawet podjac decyzje nie potrafiła !!!!

Lolek
@Ona

Po co dobrze się dmucha

Ula
@oko proroka

Ta firma to wielkie zło uciekajcie z daleka

Barbi

Ogólnie nie polecam kasa za slaba za non stop chodzenie ludzie moga byc dowodcy tez wmiare ok

Lolek
@Barbi

Racja emerytura glod

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy SERIS KONSALNET OCHRONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku PRACOWNIK- KONTROLER DOSTAW. Jaki był jej rezultat?
Lidia

Zachęcam osoby pracujące w KONSALNET Łódź Fabryczna do wypowiedzi na forum na temat tego pracodawcy. Jak oceniacie warunki zatrudnienia? Jaka atmosfera panuje w firmie? Czy pracodawca docenia swoich pracowników poprzez dodatkowe profity?

Grzegorz
@Lidia

Konsalnet to zła firma do kitu wyzysk (usunięte przez administratora) covid dał im popalić ostro no i teścia potrącili nie sprawdzili się pognali konsalnet gdzie raki zimują ha ha

Łukasz Erlich

Przepraszam Pana Jacka Kujawe Administratora Firma Adja za moje słowa oraz wszystkie osoby które obgadałem luz źle o nich mówiłem. Kolegów z ochrony. Choruje. Przepraszam Łukasz Erlich

Diana
@Łukasz Erlich

Po co ty przepraszasz za co ze łamią prawo Konsalnet poczytaj opinię o nich włosy na głowie wchodzą po całych miastach źle o Konsalnecie piszą to (usunięte przez administratora) do Sadu z nimi

Czy chętnie do ochrony są zatrudniane również kobiety ?

vege

witam mam pytanie czy są godziny na ze 100 /140 miesięcznie i czy zmienika się stawka oraz czy jeszcze dowodzi ten,cwaniaczek w żelowany co go wywalili z Solidu

ras
@vege

no jeszcze jest ale na kacu wiec siedzi w pokoju

vege
@vege

szkoda ,znam cwaniaka i wiele słyszałem o nim -to wolę iść gdzie indziej a szkoda bo znów szukam pracy ,ale jak mam pracować z alkoholikiem i debilem to wolę portiernie ,a może ktoś wie gdzie szukają do normalnej prascy z normalnymi ludźmi

Adam - nowy?

Witam, Jestem nowym pracownikiem firmy Konsalnet . Dostałem obiekt na Mickiewicza 4. Najpierw mam mieć umowę zlecenie potem umowę o pracę. Mam pytanie co do wynagrodzenia ile i czy płacone w terminie pytam się tu bo byłem tak zalatany ,że zapomniałem się zapytać na miejscu. Pozdrawiam

Pyskata

Dzisiaj nie zdążyłam kupić biletu i wsiadłam a konduktor kazał mi za to że wsiadłam na koniec pociągu zapłacić 64 zł gdzie jechałam tylko dwie stacje. Człowiek nie ma pieniędzy ledwo tak naprawdę żyje ja uczę się jeszcze w szkole zawodowej i zarabiam marne 300 zł a oni mają takie kary że się wsiadze na koniec pociągu po prostu masakra! Firma porażka

robcio

Dobrze ze konsalnet nie startowal nna fabryke ta patologia co byla nadal tam jest

Olala

Zatrudniają tez kobiety? Na grupy?

@Olala

KONSALNET Łódź Fabryczna zatrudnia kobiety na różne stanowiska. Obecnie prowadzi również rekrutację, więc jeżeli interesuje Ciebie praca w firmie to dodaję link, gdzie zasięgniesz większej ilości informacji: https://www.konsalnet.pl/o-firmie/praca/ Czy któraś z ofert zainteresowała Ciebie?

witam -co tu sie dzieje,co wyprawia ta łysa pała,kto go zrobił dowódcą nie dajmy sobą poniewierać , młody co ty masz za pojęcie o ochronie i o dowodzeniu miej jaja i zrezygnuj może grubas cie ogarnie ,bo widzę że jemu nie odwala

gg
@anonymous

a ta dalej swoje :)

pkp
@gg

To nie ona to pan expert od ochrony z mysia twarza :) w podobie gadal na zebraniu nie wiem na co bic piane na koniec ? Ja osobiscie kazdego dowodce lubie i podziwiam za cierpliwosc bo ja bym nie mogl wami dowodzic jeden chce spac w pracy drugi ma pretesje ze musi chodzic trzeci ma pretesje ze kaza mu przychodzic na czas do pracy i wylewaja zale na dowodcow ! Tak samo gadaliscie wiecznie na kordynatorow a jak byli na PKP to biegaliscie za nimi I LIZALISCIE tylek zawsze mnie to smieszylo :)

gtttttt
@pkp

Najwiecej biegal Marcin Sz udawal ich koleszke to samo non stop (usunięte przez administratora) obgadywal Bartowi i Arkowi :)

kobietka
@gg

Tak na niego gadaliscie a teraz jak z wami jestem w patrolu to gadacie ze by mogl wracac wy jestescie idiotami ?

Madzia

Czy na grupach jeżdżą tez kobiety?

vvb
@Madzia

nie

Młody 8988

Szkoda zachodu ludzie konsalnet niby firma a tam same głupki pracują dowódcy z ludzi chcą zrobić szmaty tak samo jest w leroy Merlan jest tam dowódca (usunięte przez administratora) Michał gałecki nie szanuje ludzi a za 2zl to by zrobił laske żeby znać wszystkie wiadomości o kasjerach i pracownikach (usunięte przez administratora) konsalnet

Lidia

@pkp Czy orientujesz się czy firma KONSALNET w Łodzi poszukuje nowych pracowników? Czy firma zapewnia mundur i niezbędne narzędzia pracy? Jak oceniasz przebieg i atmosferę podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Jeżeli posiadacie jakieś informacje o firmie warto podzielić się nimi i pomóc innym kandydatom.

Czapka

Wiec wiadomo ze wygrał solid i zobaczymy czy osoby co najwiecej buntowali nie przejdą czyl a.k r.b. M.s. ... bo ja napewno odchodzę

clk

Praca na fabryce nie jest zle tylko jest malo spania :( do tego kaza chodzic :(

Laki

Jak wyglada praca na fabrycznym ???

Gtw

Dziewczyno odpocznij od tego pisania !!!

Zostaw merytoryczną opinię o SERIS KONSALNET OCHRONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w SERIS KONSALNET OCHRONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy SERIS KONSALNET OCHRONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SERIS KONSALNET OCHRONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SERIS KONSALNET OCHRONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ