Książka i Wiedza Spółdzielnia Wydawniczo-Handlowa Księgarnia

Książka i Wiedza Spółdzielnia Wydawniczo-Handlowa Księgarnia

Opinie o Książka i Wiedza Spółdzielnia Wydawniczo-Handlowa Księgarnia

Dominika

@pisarz, tematyka tego forum odbiega od zadanego przez Ciebie pytania. Tego typu informacje, które na pewno będą aktualne i rzetelne zdobędziesz bezpośrednio poprzez kontakt z Książka i Wiedza Spółdzielnia Wydawniczo-Handlowa Księgarnia. Tutaj powinny być zamieszczane tylko merytoryczne opinie o tej firmie, ale jako pracodawcy.

pisarz

Czy ktoś zna koszty wydania książki?

Dominika

Zachęcam do przedstawienia aktualnych warunków zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane osobom interesującym się współpracą z Książka i Wiedza Spółdzielnia Wydawniczo-Handlowa Księgarnia? Jak oceniacie swoją pracę w tej firmie? Wszystkie Wasze rzetelne informacje dotyczące tego miejsca pracy będą ważne dla osób chcących się w nim zatrudnić.

Zostaw opinię o Książka i Wiedza Spółdzielnia Wydawniczo-Handlowa Księgarnia - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Książka i Wiedza Spółdzielnia Wydawniczo-Handlowa Księgarnia