Biuro Podróży PL Travel

Katowice

Opinie o Biuro Podróży PL Travel

Zadowoleni

Firma kompetentna. Po zakupie wypoczynku we Włoszech skontaktowałem się z biurem i dostałem wyczerpujące informacje. Teraz jestem w Hotelu Dei Cesari w Anzio. Jest z nami non stop rezydent Pani Edyta i za każdym razem jak jest jakiś problem, to Pani Edyta go rozwiązuje. Jesteśmy zadowoleni z pobytu i polecam tą firmę. A jak macie wątpliwości to wystarczy zadzwonić do biura i jest tak jak mówią. Będę nadal śledził wycieczki Tego organizatora bo warto. Dziękujemy Pani Edyto.

i got
użytkownik zarejestrowany

W sumie dobrze by się bylo załapać, bo jak atmosfera dopisuje to nic dziwnego, że są tak popularni.

użytkownik zarejestrowany

Janusz

bzdura

Małgorzata H.

Wycieczka Kaszuby 2015. Trasa rewelacyjna, a muzeum VW na pomorzu kompletnym i pozytywnym zaskoczeniem. Świetny hotel na obrzeżach Gdańska w pobliżu zajadu na Autostradę, co usprawniło komunikację. Ognisko z muzyką na żywo. Z pewnością będziemy dalej współpracować. Małgorzata H.

Henryk

Impreza zorganizowana zgodnie z programem. Wyjazd do Czech udany. Polecam. Prezes Związków Zawodowych KWK

zawiedziona

Nie polecam wycieczek tego biura.Niedawno wróciłam. Przestrzegam przed panią Anią -pilotka.

Zbyszek

Mam inne zdanie. Wycieczka zgodna z programem. Dobry pilot. Bez zażutu.

w

Nigdy więcej wycieczek w tym biurze, nie polecam nikomu brak subordynacji, plan wycieczki okrojony do minimum nie płaciliśmy za nic! NIE POLECAM

Zdziwiony
@w 07.03.2015, 23:29

Trzeba było być trzeźwym w czasie wycieczki i nie rzygać w autobusie. Jak się film urwał to nie pamięta się co było realizowane. Musiałeś też zapłacić za zniszczenia. Dlatego ten jad i kłamstwa. A nie wspomnę już o chamskich seksistowskich tekstach do koleżanek z pracy. JESTEŚ TYPOWYM FRUSTRATEM. Na wycieczce było wszystko ok poza paroma chamami, którzy pili i przeszkadzali innym. Biuro PL TRAVEL to profesjonalna firma. polecam

Zostaw opinię o Biuro Podróży PL Travel - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Podróży PL Travel