Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów

Radom

Opinie o Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów

K.S

polecam fajny strzał za rozsądne pieniądze Kamil Strzałkowski

Rodzinka.pl:)

Dzień dobry Wraz z żona chcial bym pochwalić sklep na Grzecznarowskiego "mssystem" super podejście do klienta oby tak dalej ,mamy nadzieje że to nie tylko z okazji świąt i taka atmosfera trwa caly rok ,pozdrawiamy

patryk

przepraszam za 3 wpisy ale nie wiedzialem jak dodac wpis :)

patryk

możecie smiało korzystać z usług tego sklepu w zeszłym tygodniu kupiłem tam laptopa polecam

patryk

możecie smiało korzystać z ich usług w zeszłym tygodniu kupiłem tam laptopa

patryk

polecam mssystem fajny sprzet zakupiłem w zeszłym tygodniu możecie śmiało korzystać z usług tego sklepu

anonymous

6 grudnia wiec zaopatrzenie "Mikołajka" zrobiła w Mssystem standardowo :) zawsze tam kupuje i nie zamierzam zmieniać tylko godziny sklepu zasugerowałam zmieniać bo 10-18 np mi nie pasuje mysle ze 8-16 było by lepszymi porami.

anonymous

ooo jest forum o ms ja znam własciela jeszcze jak pracował na zeromskiego a to bylo 10lat temu nie dziwie sie ze sa dobre opinie jak człowiek robi to tyle czasu ,tez tam kupujemy cała rodzina od wielu lat nigdy nikt sie nie przejechał . pozdrawiam forum i michała wierny klient

@anonymous 29.11.2017 15:58

ja od lat na allegro kupuję, coraz lepsze warunki i dostawa kurier wieczorem, do tego ubezpieczenie oraz ubezpieczenie zakupów przez internet w banku. Przychodzi komputer do domu, sprawdzam, jak nie działa, to na policję, nie mają jak się wykręcić, a udowodnij sprzedawcy w sklepie stacjonarnym, że kupiłeś wadliwy, bez szans

artek

kupilem w msystem lapka lenovo ThinkPada fajny sprzet i wersja której długo szukałem czyli z matryca IPS i 512 SSD , liczyliło sie tez dla mnie że wystawiaja fakture vat 23% a nie jak u reszty albo wiekszosci sklepów jakies rachunki uproszczone albo vat marza polecam artek wierzbica

Marcin

Czy psuja w każdym razie kupiłem jakiegoś śmiecia na ul moniuszki w Radomiu a oni zrobili coś z czego mogę korzystać wreszcie

marcin j

polecam dzis odebralem z naprawy Marcin

@marcin j 13.11.2017 13:46
polecam dzis odebralem z naprawy Marcin

tak często się psują?

Patryk

Szanowni Państwo, Kupiłem laptopa u Pana Michała 5 lat temu. Przez ten okres zawsze mogłem liczyć na konsultacje, serwis czy po prostu radę. Mógłbym użytkować go dalej, jednakże dzisiaj kupiłem drugi i to tylko dlatego, że trzeba nadążać za technologią. Gorąco polecam MS System Radom bo z pewnością będziesz zadowolony. Pozdrawiam serdecznie.

@Patryk 10.11.2017 14:53

ile miał rdzeni? 10 za 800zł?

Anna Kalita

polecam mssystem na grzecznarowskiego zaprowadzialam tam znajomych i sa zadowoleni z zakupów jezeli chodzi o ceny ,sa w miare wiadomo ze wszystko znajdzie sie taniej ale jak to w sklepie, można dotknąć , porównać czasem wymienić na inny to zaleta tego sklepu...

Basia
@Anna Kalita 07.11.2017 14:11

na allegro można odesłać bez kosztów dodatkowych a sprzedawca musi oddać kasę za wysyłkę i gwarancja lepsza, pewniejsza Pozdrawiam

kondzik

pisze komentarz ze świeżo kupionego laptopa w ms system ,szkoda ze nie wysyłaja za pobraniem tylko musiałem (usunięte przez administratora) z ostrowca

Basia
@kondzik 02.11.2017 14:33

człowieku, ciesz się, że tylko z Ostrowca, z NASA przyjeżdżają po te laptopy, bo nie mają na czym pracować

Dąbrowscy

Kupiliśmy tam Asusa fajny stan i parametry mało używany z gwarancją bo o to najbardziej chodziło laptop fajny wybór ok polecamy jak coś będzie nie tak napiszemy

Dąbrowscy
@Kolunio 01.11.2017 17:53
słuchajcie, chętnie sprawdzę, czy kupili Państwo laptopa w tej firmie. Poproszę o paragon i chciałbym zajrzeć Państwu w dowód :...

Swoje przyzwyczajenia z policji zostaw w pracy psie wystarczy że sąsiada MAMY z policji z frajerami nie gadamy Asus super jesteśmy zadowoleni polecamy laptopy na grzecznarowskiego

@Dąbrowscy 01.11.2017 20:28

wyrażasz się jak trzecioligowy człowiek mafii, nie wiem czy mogę ci zaufać. Moim zdaniem jesteś jakiś kłamca i oszust! bede omijał szerokim łukiem, wolę allegro

Bryndza

Janusze reklamy z ms system... sami siebie polecają pod damskimi nickami

Marcin

Też polecam kupiłem hp probooka jest idealny o ma pół roku według strony Hp polecam mssystem

Kinga tomek

Polecamy mssystem

Włodek

Witam ja tez zadowolony z zakupów w mssystem

A

POLECAMY FIRMA TRANSPORTOWA A&E MAMY OD NICH OK 30 LAPTOPOW KAŻDY BEZ PROBLEMÓW DZIAŁA

K

Moja kancelaria ma sprzęt z mssystem na ulicy grzecznarowskiego absolutnie nigdy nie było z nim problemu tak samo jak z obsługą zawsze dobrze doradzają

@K 18.10.2017 18:46

Programista Wyklęty
@Bryndza 18.10.2017 20:21
ja mam z allegro i też sobie dobrze doradziłem, wybrałem po interesujących parametrach, a jak duży wybór, ojej...

Co Ty pitolisz, zwróć proszę uwagę, że w radwagu szukają programisty ze znajomością angulara. jak się dowiedzą ile się płaci za ten framework, zaczną płakac, lamentować. już humansoft w radomiu szukał z angularem, jak sie dowiedział jakie są stawki, zrezygnował z wymagania umiejętności pracy w angularze. podejrzewam, że podobnie będzie z radwagiem, bo to firma, w której za punkt honoru kierownictwo stawia sobie zapłacenie jak najmniej. nie wiem, czy oni robią zakłady kto bardziej utarguje cene za pracę, czy oni tak mają wpojone od młodości, że nieswoim z nie-układu należy płacić jak najmniej. nie wiem, tylko pytania stawiam. ja oczywiście życze kierownikom z radwaga jak najgorzej, zeby nie znaleźli nikogo, bo za te cebuliony co płacą, nikt normalny pracować nie chce, tylko desperaci.

Ewelina

Patrząc na te komentarze stwierdzilalam ze kupię bo widzę że ludzie zadowoleni i faktycznie wybór duży obsługa fajna doradza mając na stanie ponad 30 Laptopow mają w czym .jestem zadowolona będę polecala dalej

Piotrek c

Polecam .Piotrek c

Bożena Sławek

Polecam wymiana no my tam akurat Matryce wymieniliśmy faktycznie ceny dobre mogą sobie pozwolić bo sprzedają dużo Laptopow a to przy okazji na Słowackiego chyba powiedzieli 300 tam 200 więc spora różnica polecamy

Programista Wyklęty
@Bożena Sławek 12.10.2017 20:42

dla cebuli 100 zyla to majątek, jak dla kierownika wieśwaga 500zł mózg se wymień

Bryndza

na allegro za 160zł z wysyłką miałbyś sensowny dysk ssd, nowy za 210 zł a nie wiesz na pewno czy dostales nowy czy używany ja się znam na komputerach więc kupuję na allegro

Paweł świątek

Polecam wymiana dysku z hdd na ssd tam mnie kosztowało systemem i programami wiadomo sterownikami 250zl dobre ceny mają

Polecam ten sklep szkoda że godziny otwarcia zgadzają się z moją pracą slevsprzedawca dziś zaczekal na mnie sklep miły obsluga ok doradzili porównał em z takim samym na olx i allegro ta sama cena więc plus ze tu widzę tam nie dodatkowo faktura VAT więc kupiłem wckwicue netto polecam

Market

Ta bryndza to widzę że muli strasznie ale chyba nikt nie zwraca uwagi już tu na nią bo widać że jakiś handlarzyna: )nasza firma ma cały sklep zaopatrzony w sprzęt z mssystem i wszystko działa polecamy

@Market 10.10.2017 20:07

mikrofalówka działa?

Grafik

Ja tam trafiłem z polecenia i na pewno Bede polecał dalej duży wybór i sprzęt na kieszeń każdego ja poszukiwałem dość specyficznego bo z matryca 14 było hd ips sam się zdziwiłem że tam mieli i jeszcze taniej niż allegro oczywiście dostałem fakturę pełną VAT to nie jest oczywiste kupując używany więc jestem zadowolony

@Grafik 10.10.2017 08:33

grafik, podaj model i cenę zobaczymy czy taniej niż na allegro, jeśli tak, to idę tam i kupuje od razu 10 sztuk i wystawiam na allegro, nie ma głupich. ale coś mi się wydaje, że ściemniasz. 14 cali dla grafika? to co ty projektujesz? koperty na listy?

Bryndza

ciężko było kupić? nie chcieli ci sprzedać? sentymentalni są?

Siara

Polecam w kupiłem w piątek fajny laptop tam

Bartek

Kupiłem wczoraj tam hp g5 czy jakoś tak z3 był nie znam się ale jak Nowy w każdym razie i faktura z przed msc o 600zl wyższa jak chcecie taniej to idźcie tam

Bartek
@Bryndza 08.10.2017 18:35
no ja kupiłem della z i3 na allegro za 400zł wszystko śmiga jak marzenie. Jak nówka praktycznie, za tą kasę jestem pod wrażen...

@Bartek 08.10.2017 20:48
No ja kupiłem 5 generacje Ty 1 to tak jak byś się cieszył że kupiłeś golfa 1 a ja nowego i przeplacilem...

wcale się nie cieszę. Porównanie dałeś z kosmosu. Generacje procesorów różnią się od siebie niewiele technicznie, cenowo jak najbardziej. Jeśli postawiasz Golfa IV i V z tego samego rocznika, mniej więcej taka będzie różnica, owszem będzie, ale nie odczuwalna, a już na pewno nie dla zwykłego użytkownika. Dla zwykłego usera nie ma znaczenia czy używa core2duo czy i3 nawet. Różnice są zauważalne w specyficznych warunkach, ale co ty mozesz wiedzieć, ty tylko znasz ten swój marketingowy bełkot, wedle którego core2duo ma 2 rdzenie a i3 rzekomo 4. Jak się ktoś nie zna, kupi na allegro od sprzedawcy, który wciska ludziom ciemnotę, że i3 ma 4 rdzenie, czy w ms system też ludziom opowiadają takie bajki?

Waldek

No jak ja byłem było pełno ludzi i Koło 30 Laptopow ponad fajny sklep będę w poniedziałek bo dostawa :)polecam

Arczi

No ja jestem klientem mssystem od początku tej firmy przypadkiem szukając nr tel znalazłem to forum powiem tyle sprzęt tam nigdy mnie nie zawiódł nie jest tani ale to nie o to chodzi ma być dobry wolę tam zawsZe zapłacić więcej ale mieć w 100 %pewny polecam faktycznie zdarza się że jest młyn wtedy warto poczekać parę minut i spokojnie wybrać miałem tak parę razy pozdrawiam serdecznie

@Arczi 06.10.2017 20:52

a czym się różni dell za 400zł od tego za 800? Powiedzmy, że zbliżone parametry techniczne (ten sam procesor, podobna ilość pojemności dysku oraz pamięci RAM) Jak ja tam byłem to było pusto, wręcz wiatr hulał

Klient

Ale dziś tam był młyn współczuję sprzedawcy byłem parę minut nie zdążyłem po laptopa sprzedał się zanim przyjechałem ale wrócę podobno w poniedziałki są dostawy .mam nadzieje ze Bede polecał tez

Anka

Dzięki temu forum dziś kupiłam na studia faktycznie najwięcej Deli i są podobne i też różne parametry mój chłopak wybral mi z nich taki z dyskiem ssd czy jakoś tak fajnie chodzi szkoda że było dużo ludzi bo nie zapytaliśmy o parę rzeczy ale i tak pozytywnie bylo

Grzesiek

Fajny sklep duży wybór chyba najwięcej w Radomiu długo szukałem i tak znalazłem

@Grzesiek 05.10.2017 21:06
Fajny sklep duży wybór chyba najwięcej w Radomiu długo szukałem i tak znalazłem

najwięcej w radomiu? ja widziałem jeden i ten sam model w ilości kilkunastu lub kilkudziesięciu sztuk :D A znaleźć sklep na prawdę ciężko, polecam zapytać o kebab obok stacji paliw, ludzie na pewno pomogą XD

Damian k

Też polecam zawsze tak kupuje

Monika Andrzej

Czytamy komentarze a co kupiliśmy na allegro zdjęcia piękne sprzęt jak po wojnie w Iraku znajomy dał namiar na mssystem wszystko wystawione gotowe do używania każdy jak Nowy jesteśmy w szoku polecamy

@Monika Andrzej 03.10.2017 21:12

jak laptop z allegro nie pasuje, zawsze można odesłać, wymienią na nowy lub oddadzą pieniądze na ile miesięcy daje gwarancje ms system jedna bozia tylko wie

@Bryndza 03.10.2017 21:29

Mssystem daje 3miesiace najmniej do 24 idź zjedz kebaba i przepij piwem :)

Polecam

No ja też dziś taki kupiłem normalnie jak Nowy i3 a cena jak Celeron polecam widać że sie starają

Klient

Kolejny fajny udany zakup hp g5 z i3 cena w media 1900 w mssystem 1400 z gwarancja fabryczna 23msc sprawdzałem na stronie hp polecam

Piotrek

No mówiłem że debil jakiś: )))i tak polecam widać że jakiś gruby imbecyl piwo i kebab smacznego: )to forum o laptopach nie o tym co jadasz :)

@Piotrek 29.09.2017 23:20

ty cienki, bo nawet na kebab nie masz z tych laptopów używanych kupowanych na ebayu

Bryndza

idź do ms system po masło jak tam wszyćko kupujesz i hotdoga se zamów z dowozem ja kupiłem poważny sprzęt na allegro za pół ceny jaką oferuje ms system i to na gwarancji, z ochroną prawną, bo kupiłem przez internet. Teraz to w sklepach stacjonarnych z komputerami to wciskają złomy i drogo strasznie, bo muszą płacić za lokal. A w tym ms system to cebula straszna, lepiej iść na piwko mają obok sklep albo na kebab, to tak laptop tylko nowy albo z internetu, nie ma co biedakować. w ms system chcą 200 zł mniej niż daje się w markecie, a czasem nawet w markecie taniej i gwarancja na 2 lata a u cebuli gwarancja jak im się podoba

Zadowolony

Właśnie po co się odzywa jak nie zna ceny a kupiła połowę taniej to jakiś debil ja tam zawsze kupuje i ceny są niższe niż allegro konkurencja zazdrosna widzę najpierw ze w markecie teraz allegro bez sensu zajmij się bryndza swoim laptopem z media m czy tam allegro za tyś zł na pewnie 60 rat :)Ja mssystem polecam

Justyna

Ja kupiłam dziś Dell seri e czyli chyba biznesowy W sensie lepszy i lepiej wykonany takich parametrów nie Maj a laptopy nowe w przedziale cenowym 1 tyś 2 tyś zapłaciłam odpowiednio ale super jest bardzo to już lubię

@Justyna 28.09.2017 19:46

no ale ja za takiego della z serii e dałem połowę na allegro co chcą goście z ms system, nie wiem czy przeplacanie to taki dobry system

Odp
@Bryndza 29.09.2017 13:04

Kupiłaś innego innego proste: )

Też kupiłem polecam

Damian k

Ja nie kupiłem ale sprzedawca doradzil co kupić w innym sklepie całkowicie darmowo szukałem laptopa do gier najlepiej nowego na grzecznsrowdkiego jest duży wybór ale biznes kasy najwięcej czyli tych bez awaryjnych i drogich nam chodziło o coś do gier znalazł coś w najseksowniejszej cenie i powiedział że warto faktycznie miał rację polecam mssystem

Agata piotr

Pani Natalia ma rację my nigdy nie kupiliśmy tylko zawsze znajomi my tylko naprawiamy jesteśmy zadowoleni :)polecamy tak patrzyłam na wypowiedzi bryndza i mało merytoryczne muszę przyznać: )mssystem jest ok

@Agata piotr 22.09.2017 20:41

co jest mało merytorycznego w moich wypowiedziach? może mam ci napisać krok po kroku jak założyć konto na allegro?

natalia f

kazdy tu pisze ze kupił czemu nie piszecie ze tam mozna naprawic przeciez tam sa dobre ceny rowniez na naprawy wiadomo ze jak jest cena z czescia to nie moze byc tanio bo czesci nie rosna na drzewach :) ale cenowo jest rozsądnie my czesto korzystamy z usług na grzecznarowskiego 44 i nigdy nas tam nikt nie zdoił :)

@natalia f 21.09.2017 14:38

ja raz byłem, chciałem kupić laptopa, pacze a tam ceny 2 razy większe niż na allegro. kryste panie krzycze i wybiegam w pośpiechu

Paulina

Kupiłem w mssystem laptopa lata temu działa do dziś był używany roczny ale sprzedawca mówił od razu że to dobry laptop i podziała więc stwierdziłam że pochwalę bo zasługuje skoro dobrze doradzi polecam

Odp
@Paulina 19.09.2017 23:47

Kupiłam t9 słownik; )

Zostaw opinię o Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów