ARO Logistics Spółka z o.o.

Opinie o ARO Logistics Spółka z o.o.

Bartek

ARO LOGISTICS to firma z opinią świetnego pracodawcy. Pewnie trudno dostać się tu do pracy?

zxcv
@Bartek

Nie ma żadnych problemów z dostaniem się

P. - Byly murzyn.

Robilem tam krotko i mi podziekowali ale i tak chcialem odejsc a nie chca ludzi ktorzy maja swoje ku..a zdanie i go bronią. Odradzam! Za taka robote ostry zasów krympol siada po kilku dniach a to trzeba tak robic codzien dzien w dzien. Jeden karton zle wstawisz napalete i cala przekladasz. Co do kobit prace mają nawet fajną i tutaj polecam jeśli mieszkasz blisko etykietujesz sobie kosmetyki caly dzien i masz wyj..ne ale najnizsza zleceniowka rzecz jasna. Co do facetow...zdecydowanie odradam! Praca fizyczna bez odpoczynku schylanie sie doslownie caly czas non stop...rozcinanie kartonow i wykładanie na stoły, osoby w czerwonych koszulkach jak (usunięte przez administratora) pilnuja czy nie stoisz przez chwile, cos zle zrobisz i wielka afera bo paleta nie taka.Oczywiscie na poczatku wszyscy git a potem sie zaczyna...za taka kase to ja pie.... Nie robie. Myslalem ze chociaz dwojke bede mial a to wyszlo ze najnizsza krajowka prawie. Latwo zdobyc gdzie indziej robote za dwojke.

Emilia

@nosiam czy miała miejsce jakaś konkretna sytuacja, która wpłynęła na poprawę relacji w zespole pracowników? Nowy zarząd? Nowy przełożony? Poszerzony skład grup współpracujących ze sobą? @Wiki czy kluczowym czynnikiem do złożenia aplikacji na wolne stanowisko jest dla Ciebie właśnie atmosfera? Czy może szukasz jeszcze innych cech u pracodawcy? Jakich?

Emilia

Zauważyłam na stronie: https://www.arologistics.pl/praca.php że firma poszukuje pracowników. @Pracownik czy mógłbyś przekazać na forum swoją opinię odnośnie tego pracodawcy? Może orientujesz się jak wygląda proces przyjęcia do pracy na poszukiwane obecnie stanowiska? Na co zwrócić uwagę i jak wdrażany jest nowy pracownik? Zapraszam do dyskusji na temat ARO LOGISTICS. Wszelkie informacje, będą pomocą dla poszukujących zatrudnienia.

Magazynier

Dobry

Łatwy

Daniel

Czy coś ciekawego wydarzyło się ostatnio w firmie?

Waldi

Niektórzy zamiast dobrze pracować to szukają dziury w całym.

Moim zdaniem firma jest ok.Z ludźmi z którymi pracuje można normalnie porozmawiać a i kiedy trzeba to pomogą.Na rozmowie rekrutacyjnej udzielono mi odpowiedzi na moje pytania a i atmosfera jest przyjazna.

Obecny

Ja rozumiem ze tej firmie do ideału daleko ale czy ty czytasz co piszesz. Totalnie mieszasz piszesz bzdury az mi ich zal bo wiem ze czytaja. Chłopie ten magazyn nie ma nawet 10 m wysokosc i nigdy ale to NIGDY !!!! nie widziałam pracownika z wlasnymi rekawiczkami NIGDY. Napisz ze dostsles za darmo herbate cukier i 30 min przerwy. Hej a co z twoim telefonem :) co to znaczy jak znajde. Idealow nie ma ale idioci sa

Adi

10 metrów też nie ma, przestań gadać głupoty. Rękawiczki kazdy może sobie wziąc. A wiesz gdzie jest socjalny? Tam jest herbata i cukier tak jak lodowka i mikrofala. To po drodze do kibla, powinieneś zauważyć. A przerwa to sie należy ale 15 minut a nie 30. Do pracy chodzi się pracować

obecna

dzieciaki wezcie sie do roboty bo chyba prawdzieej pracy nie zaznaliscie. jeszcze wspomnicie prace tutaj, lekko nie jest ale do pracy nie idzie sie pobimbac. zreszta adas sam mowiles ze to twoja 15 czy 16 praca, w kazdej po kjlka miesiecy - o czym to swiadczy. polecam wziac miarke w domu i zobaczyc ile to jest 10m, magazyn ma moze z 5-6 ;) kazdy powinien przyjsc i sam sie przekonac, bo duzo tu bredni na forum, sporo tez prawdy. dobranoc

Obecny pracownik

ARO LOGISTICS ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Wysokość zarobków to kwestia bardzo indywidualna z pewnością nie na forum.

Prack

Moim zdaniem warunki finansowe są dobre. Są firmy gdzie płacą mniej i są takie gdzie płacą więcej. Ile by nie płacili każdemu wciąż będzie mało, nie oszukujmy się. Czasami bywa,że na soczewkach siedzi się cały miesiąc? I co, jak za pracę non stop siedzącą to złe wynagrodzenie? Nie przesadzajcie. Jak warunki finansowe nie odpowiadają to czemu nie pójdziecie tam gdzie dają więcej?

@Prack

Moim zdaniem ocena warunków finansowych danej firmy zależy po prostu od tego, ile zarabiało się w innych miejscach. Moim zdaniem warunki finansowe w tej firmie są kiepskie, bo przedtem zwyczajnie zarabiałem więcej. Jeśli ktoś zarabiał mniej, dla tej osoby warunki finansowe będą dobre. Zgadzam się z tym, że są firmy, gdzie płaci się lepiej i są firmy, gdzie płaci się gorzej. Przez x lat zarabiałem zwyczajnie więcej pracując o wiele lżej, więc mi osobiście warunki tej frmy nie podobały się. Zgadzam się też z tym, że jeśli komuś nie odpowiada charakter danej firmy, to może poszukać innej pracy. Firm magazynowych/produkcyjnych jest w Łodzi dużo.

Warunki pracy nie są złe - praca po 8 godzin, bez nocek, przerwa trwa 30 minut. Zgadzam się z niektórymi przedmówcami - przychodząc do tej pracy trzeba nastawić się na ciężką pracę fizyczną. Jeśli ktoś nie chce ciężko pracować fizycznie, odradzam temu komuś tę firmę. Inna sprawa, że moim zdaniem warunki finansowe są po prostu słabe. Podsumuwując - jest to ciężka fizyczna praca za nieciekawe pieniądze. Moim zdaniem to główny mankament tej firmy - kiepskie zarobki. Jeżeli komuś nie odpowiada taki rodzaj pracy, nie musi tam pracować. Są inne miejsca. Jak na magazyn/produkcję jest tam spokojnie, ale nie oszukujmy się - lekka praca to to nie jest.

Jako starszy już stażem pracownik doradzę, żeby od początku nastawić się na to, że do pracy przychodzi się PRACOWAĆ. Jeżeli do pracy przyjdziesz z takim nastawieniem, będzie dobrze. Nawet jeżeli na początku wiele rzeczy nie wychodzi, będą pretensje to trzeba wziąć je do siebie i wziąć się w garść. Jeżeli praca jest za ciężka i nie pasuje to trzeba się zwolnić – na rynku pełno jest ofert. Jak jest komuś źle w firmie to wiadomo że człowiek się nie stara i błędne koło się zamyka – do czasu zwolnienia. Czytając komentarze można odnieść wrażenie, że nie wiadomo co się w firmie dzieje i jakie męczarnie tutaj ludzie przeżywają. Pytanie – czemu tak wiele z nas jest i to po kilka lat? ;) Co jakiś czas pojawiają się opinie oczerniające firmę, a prawda jest taka że piszą je głównie ale nie zawszee osoby które tak szybko jak przyszły do pracy, tak szybko zostały od niej odsunięte i mszczą się na pracodawcy, nie widząc problemu w sobie. Do wszystkich osób które zastanawiają się czy do firmy przyjść – tak, ale trzeba nastawić się na pracę fizyczną. Jeżeli ktoś chce przyjść i ponygusować to odradzam – nie potrwa to zbyt długo. Są lepsze i gorsze zakłady i warunki pracy – wiem z doświadczenia ;). Doradzam - Doceńcie to co macie albo mieć w firmie możecie, ale żeby coś dostać pierw trzeba dać od siebie. Z takim nastawieniem wszystkim będzie pracowało się lepiej.

KaErTe

A ja polecam pracę w tej firmie. Przychodzę tylko w weekendy - praca łatwa raz lżejsza raz cięższa ale w miłej atmosferze. Brygadzistka (blondynka w czarnej koszulce-chyba Kasia) konkretna i rzeczowa ale przesympatyczna i chętnie pomaga. Na razie jest ok.

Mm

Odwagę? Odwagą nazywasz napisanie tego na forum? Odwagą byłoby skierowanie tych uwag do samego kierownika lub przełożonych.

Polecam

Pracowałam w tej firmie jakiś czas. Jak w każdej pracy są minusy i plusy, wszystkim się nie dogodzi. Ogólnie praca w porządku, 30min przerwy podczas której można wyjść na dwór, pracę kończy się równo o wyznaczonej godzinie, nie zostaje się ani minuty dłużej. Kierownik młody jak dla mnie to plus, młode osoby mają więcej pomysłów. Jeśli ktoś chce iść do pracy aby przysłowiowo zarobić ale się nie narobić to odradzam, praca dla ludzi którzy chcą naprawdę pracować.

jk

wpis mocno przesadzony też byłem na zleceniu było nieźle ale bez przesady a z tego co wiem to z tym radiem jest troszke inaczej

jst

Witam. Miałam okazję pracować w firmie ARO w ten weekend, na dodatkowym zleceniu. Polecam każdemu pracę w tej firmie, kto chciałby podjąć swoją pierwszą pracę i nabrać doświadczenia w magazynie, a także osobom z doświadczeniem. Praca przystępna zarówno dla młodszych jak i starszych osób. Wszystko zostało nam wytłumaczone, pokazane w spokojny i kulturalny sposób. Pracowaliśmy dość szybko ale i tak każdy adekwatnie do swoich mocy. Pozytywna atmosfera na prawdę rekompensowała Nam to tempo. Mieliśmy pół godzinną przerwę, w tle muzyczka, w kuchni herbatka:) W każdej chwili mogliśmy liczyć na wsparcie liderki - Natalki, która wykazała się wyrozumiałością dla nowego zespołu - świetna osoba. Na prawdę nie ma się do czego przyczepić, polecam pracę w ARO.

ktoto

Skoro kierownictwo tak sie angazje w sprawy firmy a raczej pracownikow to niech zwroci uwage na prace liderek. Jest wśród nich taka co przed objęciem tej funkcji robiła ponad normę i po nadal tak jest. a w śród grupy liderów jest jedna osoba, po której widać,że z pracą jej nie po drodze. Sądzę, że obijająca się liderka (co 3/4 osób widzi a nawet osoby z II zmiany!) nie jest motywacją do pracy. Całkowita rezygnacja z norm? A może tylko częściowa?

KM
@ktoto

Proponuję interesować się swoimi wynikami pracy a nie rozliczać innych. Następnym razem tego typu uwagi kieruj bezpośrednio do swoich przełożonych: brygadzisty, koordynatora, kierownika.

Pracownicy

Dziękujemy kierownictwu że zaangażowanie i rozwiązanie sprawy

spd

Spoko pomysł z premiami dla pracowników skoda tylko ze największe dostanie się za ogólne sciemnianie i gryzenie okularow albo laska ktora kończy swoją karierę w tej firmie a nie docenienia tak bardzo osoby która pracuje tam najdłużej i na wszystkim robi ponad norme. Więcej sprawiedliwość !!!

Zostaw merytoryczną opinię o ARO Logistics Spółka z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w ARO Logistics Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ARO Logistics Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARO Logistics Spółka z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ARO Logistics Spółka z o.o.?

Kandydaci do pracy w ARO Logistics Spółka z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ARO Logistics Spółka z o.o.