ARO Logistics Spółka z o.o.

Opinie o ARO Logistics Spółka z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Widząc Państwa zainteresowanie naszą firmą postanowiliśmy oficjalnie dołączyć do serwisu GoWork.pl. Cieszymy się z tej możliwości porozumiewania się z Państwem.

Dziękujemy za liczne opinie, które do tej pory umieścili Państwo w naszym wątku. Zapraszamy Państwa do dalszego kontaktu i liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi oraz na merytoryczne komentarze, bowiem tylko do takich będziemy się odnosić. Każda zamieszczona opinia w tym wątku jest dla nas bardzo cenna i zamierzamy je analizować a następnie podejmować w odniesieniu do nich decyzje zmierzające ku zadowoleniu wszystkich stron zainteresowanych.

Doceniamy konstruktywną krytykę, jednak nie możemy biernie przyglądać się nieprawdziwym informacjom na temat funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa. Jedną z podstawowych wartości naszej firmy jest UCZCIWOŚĆ w stosunku do naszych partnerów biznesowych, dostawców, klientów zewnętrznych oraz pracowników. W związku z tym podejmujemy działania wobec umyślnych i publicznych pomówień, które godzą w dobre imię naszej firmy, ale przede wszystkim w dobro naszych pracowników.

Wierzymy, że pomimo anonimowości w Internecie kolejne pojawiające się wpisy pozbawione będą hejtu i nieprawdziwych informacji. Pamiętajmy, że każda wolność słowa ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, obrażania kogokolwiek lub naruszania czyjejś godności.

Niezmiennie zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu w firmie, ale także przypominamy o możliwości anonimowego kontaktu pod adresem: kontakt@arologistics.pl  i dzielenia się swoimi uwagami na temat warunków pracy. Do Państwa dyspozycji jest także skrzynka pytań jako komunikacja wewnętrzna w siedzibie firmy.

Serdecznie pozdrawiamy,
ARO Logistics Sp. z o.o.
ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Pełnomocnik Spółki

Pracownik firmy - Pełnomocnik Spółki

29.05.2023 04:05

Czym zajmuje się Państwa firma? Co jest głównym filarem Państwa biznesu?

Pełnomocnik Spółkiikona wywiad

Świadczymy usługi outsourcingu logistyki, takie jak: pakowanie, przepakowywanie, konfekcjonowanie oraz dystrybucję. Głównymi obszarami, na których skupiamy swoją działalność, są: szeroko pojęty co-packing (tworzenie setów, etykietowanie, sortowanie, foliowanie, banderolowanie itd.), obsługa logistyczna zamówień (przyjmowanie dostaw, kompletacja i pakowanie zamówień oraz późniejsza dystrybucja do odbiorców B2B), oraz logistyka POSM (obsługa magazynowa i logistyczna materiałów wspierających sprzedaż dla przedstawicieli handlowych i działów marketingu w firmach).

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Pełnomocnik Spółkiikona wywiad

Zatrudniamy pracowników w działach takich jak: produkcja, magazyn, kontrola jakości, dział obsługi klienta, dział kadr oraz IT. Z racji świadczonych przez nas usług najliczniejsza grupa pracowników to pracownicy produkcji oraz magazynu. Rekrutacje najczęściej dotyczą obszaru produkcji, a konkretnie stanowiska pakowacza.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Pełnomocnik Spółkiikona wywiad

Jesteśmy przekonani, że pracownicy to największy kapitał firmy. Wierzymy, że to właśnie pracownicy bezpośrednio wpływają na funkcjonowanie, rozwój i sukcesy przedsiębiorstw. To dzięki patrzeniu na pracowników przez pryzmat ich talentów, zdolności i predyspozycji, mamy szansę osiągnąć trwałe sukcesy biznesowe i wyróżnić się na tle konkurencji. Naszym niezmiennym celem jest stały rozwój, motywowanie i docenianie obecnych pracowników. W ramach prowadzonych rekrutacji szukamy partnerów do współpracy na wiele lat, na zasadzie obustronnych korzyści - zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Pełnomocnik Spółkiikona wywiad

W przypadku rekrutacji na stanowiska inne niż produkcyjne, zawsze staramy się, w pierwszej kolejności, zweryfikować kompetencje i potencjał do rozwoju wśród obecnych pracowników. Dajemy możliwość awansu wewnętrznego, wsparcia przez doświadczonych pracowników podczas procesu wdrożenia oraz szkoleń zewnętrznych, które w pełni finansujemy. Wielu naszych pracowników, na przestrzeni lat, awansowało na stanowiska liderów procesu, brygadzistów oraz inne związane z organizacją pracy oraz kontaktem z klientami. Rekrutujemy także na zewnątrz firmy - w zależności od bieżących potrzeb. W przypadku pracowników produkcji, staramy się jak najbardziej transparentnie przedstawić zakres obowiązków i czynności, które pracownik będzie wykonywał.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Pełnomocnik Spółkiikona wywiad

W chwili dopełnienia wszystkich formalności i obowiązkowych szkoleń, nowy pracownik zostaje przydzielony do doświadczonego pracownika z danego działu, którego zadaniem jest wdrożenie do codziennej pracy, w tym instruktaż stanowiskowy oraz procesowy. Czas takiego szkolenia nie jest z góry określony. Niezależnie od stażu pracy, wszyscy pracownicy są wspierani przez swojego przełożonego, do którego mogą zgłaszać się ze wszelkimi pytaniami i wątpliwościami.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Pełnomocnik Spółkiikona wywiad

Dzięki solidności i jakości naszej pracy, jesteśmy na satysfakcjonującym etapie rozwoju firmy. Aby stale się rozwijać, doskonalimy nasze procesy, personel, infrastrukturę oraz standardy. Dążeniem firmy jest ugruntowanie silnej i stabilnej pozycji rynkowej przedsiębiorstwa poprzez rozwój usług oraz zorientowanie na potrzeby klienta. Podstawą naszych działań jest partnerska relacja i dialog z klientem – zarówno zewnętrznym jak i wewnętrznym. Wierzymy, że dostarczanie profesjonalnych usług magazynowych, logistycznych i produkcyjnych, pozwoli na rozwój firmy, a tym samym poszerzanie naszej działalności i tworzenie nowych miejsc pracy. Aktualnie skupiamy się na rozwoju naszych usług, stałym ich doskonaleniu i pozyskiwaniu trwałych, wieloletnich, partnerskich relacji z klientami.

Ewelina

Pracowałam w aro od września 2020 do końca stycznia 2021, prace zakończyłam że względu na przeprowadzkę do Krakowa. Praca sama w sobie była spoko podobało mi się to że nie jest to praca przy linii taśmowej tylko każdy pracownik ma swoje stanowisko, dostaje paletę, okleja ją i układa na drugiej palecie. Praca co prawda nie na akord ale jest ustalona norma dzienna. Odchodząc z firmy dostałam od współpracownic kubek z podpisami dziewczyn :):) Serdeczne pozdrowienia dla dziewczyn na sekcji A i B u Honoraty i Agnieszki :):)

Jako starszy już stażem pracownik doradzę, żeby od początku nastawić się na to, że do pracy przychodzi się PRACOWAĆ. Jeżeli do pracy przyjdziesz z takim nastawieniem, będzie dobrze. Nawet jeżeli na początku wiele rzeczy nie wychodzi, będą pretensje to trzeba wziąć je do siebie i wziąć się w garść. Jeżeli praca jest za ciężka i nie pasuje to trzeba się zwolnić – na rynku pełno jest ofert. Jak jest komuś źle w firmie to wiadomo że człowiek się nie stara i błędne koło się zamyka – do czasu zwolnienia. Czytając komentarze można odnieść wrażenie, że nie wiadomo co się w firmie dzieje i jakie męczarnie tutaj ludzie przeżywają. Pytanie – czemu tak wiele z nas jest i to po kilka lat? ;) Co jakiś czas pojawiają się opinie oczerniające firmę, a prawda jest taka że piszą je głównie ale nie zawszee osoby które tak szybko jak przyszły do pracy, tak szybko zostały od niej odsunięte i mszczą się na pracodawcy, nie widząc problemu w sobie. Do wszystkich osób które zastanawiają się czy do firmy przyjść – tak, ale trzeba nastawić się na pracę fizyczną. Jeżeli ktoś chce przyjść i ponygusować to odradzam – nie potrwa to zbyt długo. Są lepsze i gorsze zakłady i warunki pracy – wiem z doświadczenia ;). Doradzam - Doceńcie to co macie albo mieć w firmie możecie, ale żeby coś dostać pierw trzeba dać od siebie. Z takim nastawieniem wszystkim będzie pracowało się lepiej.

KaErTe

A ja polecam pracę w tej firmie. Przychodzę tylko w weekendy - praca łatwa raz lżejsza raz cięższa ale w miłej atmosferze. Brygadzistka (blondynka w czarnej koszulce-chyba Kasia) konkretna i rzeczowa ale przesympatyczna i chętnie pomaga. Na razie jest ok.

jst

Witam. Miałam okazję pracować w firmie ARO w ten weekend, na dodatkowym zleceniu. Polecam każdemu pracę w tej firmie, kto chciałby podjąć swoją pierwszą pracę i nabrać doświadczenia w magazynie, a także osobom z doświadczeniem. Praca przystępna zarówno dla młodszych jak i starszych osób. Wszystko zostało nam wytłumaczone, pokazane w spokojny i kulturalny sposób. Pracowaliśmy dość szybko ale i tak każdy adekwatnie do swoich mocy. Pozytywna atmosfera na prawdę rekompensowała Nam to tempo. Mieliśmy pół godzinną przerwę, w tle muzyczka, w kuchni herbatka:) W każdej chwili mogliśmy liczyć na wsparcie liderki - Natalki, która wykazała się wyrozumiałością dla nowego zespołu - świetna osoba. Na prawdę nie ma się do czego przyczepić, polecam pracę w ARO.

Madzia Nowy wpis

Hej tak dla jasności to te oferty co je macie na stronie wystawione to są jakieś poglądowe tylko czy jednak szukacie ludzi? Chłopak na produkcje może by poszedł ale ktoś pisał jeszcze niedawno, że mniej pracy chyba jest. warto by poświęcał czas teraz na rekrutacje? Od maja potrzebuje już na bank pracy

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w ARO Logistics Spółka z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Pojawiła się wcześniej opinia dotycząca nierównego traktowania względem wynagrodzenia czy też nadgodzin, chce się upewnić czy to w ogóle aktualne? na stronie widziałem, że na magazyn ludzi potrzebują, chciałem się zgłosić. Wiecie może na jaka stawkę w tym roku?

bodzio Nowy wpis

nieaktualne, atmosfera się polepszyła. ale chybamniej pracy teraz

Jaka jest kultura pracy w ARO Logistics Spółka z o.o.?

Grażyna

Jedni są traktowani lepiej, drudzy gorzej. Kiedyś było inaczej i każdy był traktowany tak samo, wynagrodzenia za nadgodziny były takie same a teraz wszystko w 3 światy. Nie ma jasnych wytycznych.

Magazynier

Dobry

Łatwy

Ktos

Witam. Pracuje na stanowisku pakowacza. Praca jest w porzadku ale normy czasowe sa w tej chwili ciezko do wyrobienia dla pracowników z Polski. (usunięte przez administratora)

@Ktos

Dzięki za opinie, bo właśnie jestem tu z tego ogłoszenia, które zostało parę dni temu wrzucone. Zastanawia mnie jedno, jeśli nowa osoba ma podobne spostrzeżenia, które opisałaś to nie można gdzieś z tym podjeść i delikatnie zgadać? Zwłaszcza z tym szkoleniem, bo jednak wolałabym wiedzieć mniej więcej co robić i się nie martwić. Co do tych norm czasowych da się to poprawić jakoś? Wolałabym wyrabiać bez stresu a teraz to nie wiem czy aplikować

Ala

Ostatnio sporo opinii dotyczyło stanowisk liderskich. Mnie jeszcze do niego i tak jest daleko, ale mignęła mi jakaś dawniejsza oferta od spółki dla asystentki ds. obsługi klienta. czy taka forma zatrudnienia będzie jeszcze możliwa? chce od czegoś wstępnie zacząć, najlepiej od kolejnego roku. czy zespól do tego czasu będzie planowo się powiększał? I czy są planowane jeszcze inne zmiany do wdrożenia?

@Ala

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. W sprawie aktualnych rekrutacji zapraszamy do kontaktu pod adresem rekrutacja@arologistics.pl Pozdrawiamy, zespół ARO Logistics

Aleksandra

Nadszedł czas, abym zostawił swoją opinię o firmie przed przyjściem do pracy przeczytałem opinie o pracodawcy na tej stronie, byłem zszokowany tym, co napisano i już myślałem, żeby nie wychodzić, ale ponieważ nie było wielkiego wyboru pracy, postanowiłem pojechać i zobaczyć, czy rzeczywiście tak przerażające, jak to było napisane i dobrze, że poszedłem i pracuję w tej firmie już ponad rok) napiszę wszystko tak jak przyjechałem do pracy (wcześniej nie pracowałem fizycznie i nie miałem takiej pracy ), przydzielono mi Lidera na szkolenie, wydano specjalne buty i koszulkę do pracy, przez pierwsze dni nieustannie uczyli i pokazywali jak i co robić oraz cierpliwie pomagali w niuansach pracy i wyjaśniali ( bo jestem z Ukrainy i w ogóle nie mówiłem po polsku) na początku było ciężko, ale dzięki atmosferze i wewnętrznemu wsparciu moja praca stała się moim drugim domem))) jeśli masz jakieś problemy lub coś w robocie nie jest dla ciebie jasne, to zawsze cię wysłuchają i podejmą działania, ten rok mojej pracy był inny i zawsze, jeśli o tym porozmawiasz i jeśli jest to naprawdę ważne, to te problemy zawsze były rozwiązywane, dziękuję, że zarządzanie jest sprawiedliwe - niewielu jest takich kierownikow po roku wytężonej pracy i studiowania samej pracy już pracuję jako Lider - więc jest też wzrost pracy i teraz rozumiem kto pisze złe recenzje - to są ci co nie chcą pracować i uczyć się z czym się pracuje, ludzie którzy po prostu chcą przyjść i pograć na czas bo płaca jest godzinowa żeby dostać pieniądze a potem jak nie przejdą okres próbny i przestają z nimi pracować, zaczynają obwiniać pracodawcę – przy takim podejściu do pracy, są wszędzie i wszyscy będą źli. Podsumujmy : 1. Pracuję ponad rok 2. W mojej pracy jest awans 3. Firma podjęła się pracy bez pośrednika 4. Dzięki kolegom Polakom nauczyłem się komunikatywnego języka polskiego, aby ułatwić sobie pracę . Jeśli lubisz tę pracę i sprawdzasz się, to doceniają i inwestują tutaj i pomagają dobrym pracownikom)))

Zniesmaczona
@Aleksandra

Najpierw naucz sie pisac po polsku Zostalas liderka ale i tak wiele rzeczy jeszcze nie umiesz bo za krotko tu pracujesz a pouczasz ludzi ktorzy maja wieksze doswiadczenie od Ciebie jak maja oklejac produkty Powiem Ci jeszcze ze nie wzbudzasz tym sympati w ludziach czepiajac sie o kazada (usunięte przez administratora) i nie mowie tu tylko o Polakach ale Twoich Rodakach

Aleksandra
@Zniesmaczona

Tak trochę pracuję i cały czas się uczę bo codziennie są jakieś zmiany wg norm wklejania.Co do poprawnego pisania to się nauczę i będę pisać poprawnie i mówić po polsku bo chce się jak najlepiej Nie ma celu szukanie winy i udowadnianie komuś czegoś – po prostu każdy wykonuje swoją pracę, ale jednocześnie z szacunkiem i zrozumieniem dla swoich kolegów, ponieważ wszyscy się czegoś uczymy i uczymy od siebie.)

Jak wygląda ścieżka kariery w ARO Logistics Spółka z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Urszula

skoro już piszesz o tych awansach to opiszesz temat szerzej? na jakie stanowiska jest tu jakakolwiek szansa i na jakich warunkach? jaka struktura i czy są miejsca od lat zajęte, na które raczej nie da rady aspirować?

Jak wygląda ścieżka kariery w ARO LOGISTICS sp.k.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Awans? W Aro? Jedyną możliwością zdobycia wyższego stanowiska to podwyższenie sobie siedziska. Pracuję tam prawie rok i nigdy nie było o tym chociażby wzmianki. Nie ma nawet zmian na inny dział.

Lubiepl

O ile masz krzesełko bo możesz go nie mieć albo mieć rozwalone Zwalniają ludzi za głupoty

@Lubiepl

Sugerujesz, że pracodawca nie zapewnia podstawowego wyposażenia biurowego? Naprawdę wszystko jest w taki złym stanie, że nie ma nawet odpowiedniego krzesła do biura dla nowego pracownika?

Drogi Pracowniku, wszyscy pracownicy sekcji co-packingu zaczynają pracę na stanowisku Pakowacz. Po kilku miesiącach pracy z nami weryfikujemy umiejętności, wiedzę i zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Po tym czasie awansujemy pracowników na stanowisko Starszego Pakowacza. Wszystko oczywiście zależy nie tylko od kwalifikacji pracownika, czy zdobytych umiejętności i osobistej motywacji, ale także od osiąganych wyników, frekwencji i współczynnika popełnianych błędów. W kwestii awansu do innych obszarów, chciałbym zaznaczyć, że 80% naszych pracowników na stanowiskach Komisjoner, Magazynier, Lider Procesu, Brygadzista, ale także także w obszarze pracowników Biura obsługi klienta awansowało w ramach rekrutacji wewnętrznej właśnie ze stanowiska Pakowacza. Należy pamiętać, że taka możliwość jest jedynie w chwili aktualnie wolnych wakatów na danym stanowisku. Jako firma zawsze w pierwszej kolejności rozpatrujemy wewnętrzne kandydatury, niejednokrotnie rozmawiając z pracownikami o możliwości awansu. Aktualnie prowadzona jest rekrutacja na stanowiska Lider Procesu, a wkrótce będziemy poszukiwać pracownika na okres zastępstwa na stanowisku Pracownik Pomocniczy Drukarni. Serdecznie zapraszamy do aplikowania - w tej sprawie wewnętrznie można zgłosić się do Działu Kadr lub bezpośrednio do Kierownika Zakładu. Pozdrawiamy serdecznie, ARO Logistics Sp. z o.o.

@Ewa

Droga Ewo, dziękuję za Twoje pytanie. Zapewniam, że wszyscy nasi pracownicy Działu Obsługi Klienta są wyposażeni w wszelkie niezbędne wyposażenie. Odpowiadając na Twoje pytanie - w ubiegłym roku wszystkie krzesła biurowe, pomimo bardzo nieznacznego zużycia poprzednich, zostały wymienione na nowe. Niemniej jednak użytkownik @Lubiepl odnosił się do taboretów, które są wyposażeniem stanowisk w sekcji co-packingu. W ostatnim czasie w obliczu tragedii, która spotkała obywateli Ukrainy, w ramach wsparcia jakie nasza firma mogła wykonać daliśmy pracę 12 kobietom z tego rejonu. Dla naszej firmy było to wydarzenie, do którego musieliśmy się przygotować i zorganizować wiele zmian. Faktycznie, w obliczu natłoku spraw związanych ze zorganizowaniem tego wdrożenia zapomnieliśmy o dokupieniu dodatkowych taboretów dla pracowników linii produkcyjnej. Na początku tego tygodnia zostało zamówionych 18 taboretów, które wkrótce pojawią się na stanowiskach pracy w obszarze co-packingu. Jeśli jest jeszcze coś, co wymaga naszej reakcji zapraszamy jak zawsze w pierwszej kolejności do kontaktu wewnątrz firmy: poprzez skrzynkę do komunikacji wewnętrznej przy listach obecności, lub poprzez e-mail na adres kontakt@arologistics.pl, lub bezpośrednio z kadrą kierowniczą. Każde zgłoszenie jest dla nas ważne, ale czasem zwyczajnie musimy je od Państwa otrzymać. Pozdrawiamy serdecznie, ARO Logistics Sp. z o.o.

@ARO Logistics Spółka z o.o.

Krzesła były zepsute albo nie było ich w ogóle,najlepiej dla każdego jakby kazdy tam stał a jednak powinien być wybór czy ktos chce siedzieć czy stać a nie odgórnie nakazne w jakieś pozycji coś wykonywac,na kartach było dokładnie to samo napisy typu "na stojaco" wtedy nie można juz napewno usiąść,bo tak przecież jest napisane ,Krzesła powinny być sprawne i przystosowane do pracy i prawo wyboru pozycji.. na sekcjach z tym jest problem tak jak i na boku ,pozdrawiam

Urszula

Czyli z opóźnieniem była według Ciebie reakcja ale skoro zamówili z tego co piszą to temat będzie rozwiązany? Wychodzi na to, że trzeba otwarcie mówić i poczekać na reakcję?

poprostupracownik

Z firmą Aro zetknąłem się na początku tego roku, poszukując pracy na produkcji lub magazynie. Praca jako taka, przedstawiona przez rekrutera bo można było zatrudnić się tylko przez agencje wydawała mi się całkiem spoko, wprawdzie za małe pieniądze ale pomyślałem, ze lepsze to niż nic. Zdecydowałem się, przeszedłem badania i gotów do pracy stawiłem się w firmie. I wtedy się zaczęło... szkolenie bhp przy tego typu ładunkach, a są to palety z kartonami kosmetyków, karmy dla psów (worki po 10, 15 kg) polegało na podetknięciu mi pod nos jakiejś kartki do podpisu. Ja rozumiem, ze umowa zlecenie, ale brak wyobraźni ze strony pracodawcy na poziomie kompletnego braku odpowiedzialności jeżeli chodzi o rzeczoną kwestię. Towar cieżki, masz tez noze do dyspozycji na stanowisku, zakład mieści się na rampie. Po dwóch dniach można nadal nie być wyczulonym na pewne kwestie. Ale co tam..przyjdzie następny (usunięte przez administratora) rekrutacja prowadzona jest non stop. To szkolenie chyba z zasady ma odbywać się tak, że liderki wrzeszczą i uświadamiają ci brak wyobraźni, jak nie radzisz sobie z cięższymi ładunkami bo tam z tego co zaobserwowałem dużo kobiet pracuje. Co do liderek: ich zadaniem jest wdrożenie nowego pracownika w pracę. Za to im płacą. Chyba jasne jest, ze ktoś kto nigdy nie pracował przy co-packingu nie ma pojęcia co i jak, żeby było szybciej, sprawniej i dokładniej. wtedy były dwie i to co je cechowało na pewno to kompletny brak cierpliwości, z zasady negatywne nastawienie do świeżaków, a każde pytanie co i jak dalej kwitowane było zniecierpliwieniem. Następna kwestia: GDZIE JEST ODZIEŻ ROBOCZA W ARO??? Odpowiedz: BRAK. Do dyspozycji w kwestii na przykład obuwia ochronnego masz zniszczone do granic możliwości jakieś takie nakładki na buty (noski), co przy wiekszym rozmiarze nie ma racji bytu, przy stopach 45 nie załozysz rozmiaru 38...(jedyne co możesz zrobic to sie potknąc, jakis poroniony pomysł) chodzisz w swoich ciuchach i na starcie nikt ci nie daje nawet zadnej roboczej koszulki. Trzeba chodzic i się jeszcze o to prosić, jakby to nie było oczywiste, ze ubrania (prywatne) przy tego typu robocie sie po prostu niszczą. co do krzeseł, chcąc usiąść laska obok mnie usłyszała: przecież przyszłaś tu do pracy stojącej! I rechot liderki na całą hale, są jakies taborety ale lepiej widziane jest jak stoisz...Zreszta ta liderka jest znana z tego, ze pracuje metodą wrzasków, chamskich podsmiechujek, kpiny i pogardy. To zatrudniajac się na pakowanie dostajesz od firmy w gratisie. Oczekiwania jak stąd do kosmosu, problem tylko w tym, ze nikt ci tych oczekiwań na starcie nie określi. Myslałem, ze dobrze zapierdzielam, okazało się, ze nie wyrabiam normy. Gdyby mi to powiedziano na starcie przy rozpoczęciu zmiany, wiedziałbym ze mam zasuwać jeszcze szybciej i tyle. A tak to oczekiwania jedna drogą, stan faktyczny jezeli chodzi o ilosc drugą, za to mianownik wspólny: jest powod do wywalenia z pracy! Ktoś tu napisał o wywalaniu w czasie zmiany. Dokladnie tak jest, bo mnie tak wywalili, w połowie dnia pracy. Za co nie wiem, rotacja jest tak duza w tej firmie, ze na beszczela na moim stanowisku stanąl jakis inny naiwny. Dajcie sobie spokój z tym miejscem pracy, przy tym wynagrodzeniu znajdziecie coś innego w systemie dwuzmianowym ale NA PEWNO z lepszym podejsciem do pracownika. W sumie nie widzę żadnych pozytywów, co, mam sie zachwycac, ze w socjalnym była mikrofala? To chyba standard w dzisiejszych czasach...

@poprostupracownik

Dokładnie, wszystko dobrze napisane Wywalają dosłownie w środku pracy i to za głupoty Ciuchów od nich zero Usiąść nie można a jeśli już to krzesełko jest do **** nie polecam

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w ARO LOGISTICS sp.k.?

Odpowiedź

Narzędzia? ???? Haha Na nożyk, i 2 koszulki ????

Jarosław
@Odpowiedź

Jak aktualnie kształtuje się poziom płacowy w firmie ARO LOGISTICS? Chciałbym ustalić tę kwestię.

Piramida
@Jarosław

Marnie, dla Panów to już w ogóle marnie. Obiecują złote góry. Na spotkaniu wszystko idealnie a później zderzenie z rzeczywistością która się zupełnie nie pokrywa z tym co na spotkaniu. Jesteś na zwykłej pomocy, pomiataczem brygadzistów i koordynatorów do których lepiej nie pyskować bo Cie zgnoją.

@Piramida

Ponieważ to prawda

@Kot

Jesteś pewny? Ja jakoś zawsze gdy widzę opinię z tym tekstem, że "złote góry obiecują" to odnoszę wrażenie jakby ktoś po prostu sztucznie zmyślał, nie masz tak?

Brak słów

Pierwszego dnia, nie mając wprawy straszyli mnie że wylece za niewykonanie normy. Nie jestem typem osoby, która jak idzie do pracy to się odbija. Robiłam najszybciej jak mogłam, a brygadzistka stała tylko nad głową i dogadywala cały czas. To prawda, na wjeździe jest się gnojonym i nie można wypowiadać swojego zdania.

@Brak słów

Do dziś nic się nie zmieniło niestety.

Wiki

Czyli można liczyć aktualnie na dobrą atmosferę?

nosiam
@Wiki

tak jest duza poprawa

@Wiki

Nieprawda, atmosfera jest tragiczna, śmieje się tylko jedna osoba, bardzo źle wychowana liderka.Na całą halę. Reszta się nie śmieje bo tam nawet rozmawiać nie wolno.

Kiedyś to była fajna firma miła koleżeńska atmosfera. Obecnie jest to firma rodzinno-koleżeńska. Jak jesteś przyjazna przełożonym to ok. Jednak spróbuj mieć własne zdanie to już nie jest tak pięknie. Dziwna firma. Ludzie odchodzą z uśmiechem na ustach i nikt nie chciałby tu wrócić. U mnie po odejściu w nowej firmie zarobki poprawiły się o 100%.

Kot

Lepiej nie można tego ująć.

Abc

Niektórzy chyba zapomnieli że to pracy przychodzi się pracować i za to dostaje się pieniądze. Wkurzacie się że ktoś jest brygadzista a wy nie? Ma inne stanowisko to inaczej pracuje. Może nie jest to praca marzeń ale pensja jest na czas, premie można mieć i to nie 50 zł jak ktoś napisał, ostatnio były nawet pączki a że trzeba pracować? No trzeba Dużo bzdur na tym forum od tych co za nic chcieli by 5 tysięcy na konto

natali
@Abc

chyba ktoś tu czegoś nie zrozumiał nie chodzi o to że trzeba pracować tylko o atmosferę i podejście pseudo przełożonego do ludzi, o brak jasnego przekazu przy wydawaniu poleceń, to że się awansowało po plecach kolegów to nie wszystko na szacunek trzeba sobie zasłużyć a przerwy po 40 minut i wychodzenie do szatni o 21;18 to chyba coś tu nie gra?

@natali

A może by powiedzieć kto komuś w twarz, a nie tutaj. Pisząc tutaj nie zmienisz zachowania tej osoby. Podejdź, porozmawiaj, a nie wypisuj w internecie :)

To skoro te układy nie pasują może lepiej byłoby zmienić pracę, a nie obrażać ludzi tutaj na forum. Proponuje postawić się na miejscu tych trzech wymienionych osób. Niech Pan, czy Pani wejdzie na forum i czyta obraźliwe w stosunku do Pana, czy Pani osoby wypowiedzi. Miło na sercu ??? Nie wisi Pani/Panu to w tyłu głowy. Z resztą o sumieniu nie można tutaj mówić, gdyż obrażać za plecami jest łatwo i przyjemnie. To co koledzy na wyższym stanowisku robią po pracy to ich prywatna sprawa. Praca jest pracą, a nie uzewnętrznianie swojego życia prywatnego. Trochę zastanowienia nad tym to się piszę! Ja rozumiem zazdrość to ciężka dla Polaków sprawa!! Także nie wiem jaką Pan, czy Pani miała intencje wypisując ten wpis, ale napewno do pracy i poprawy atmosfery on dużo nie wniósł.

Ogarnij się. Jak się tak zachowują to taki wpis jest jak najbardziej na miejscu. Trzeba być człowiekiem, żeby być traktowanym jak człowiek. (usunięte przez administratora) powinna być traktowana jak (usunięte przez administratora) Tyle w temacie.

@natali

Dokładnie tak jest.

xxx

widze ze oni caly czas szukaja ludzi do pracy to cos nie tak z ta firma? ile tam sie zarabia miesecznie ?

@xxx

Jasne że tak ta firma to totalne minimum wyrzucają za głupoty,potem szukają nowych ludzi miesięcznie wyjdzie 2200 praca w rzeczywistości jak na akord bo palety są na czas nie wolno rozmawiać liderki krzyczą i poganiają na skargę nie ma do kogo iść bo wszyscy to jedna ekipa obgaduja ciebie dosłownie za plecami nawet nie ukrywają tego Jest duży ciekawszych prac w Łodzi i czy w okolicy omiać tą firmę szerokim łukiem Nie polecam

Drodzy @xxx oraz @Były pracownik, aktualne ogłoszenie o pracę na stanowisko Pakowacza jest podyktowane bieżącym planem produkcyjnym, rozwojem firmy i realnymi wolnymi wakatami do obsadzenia. Cieszymy się, że wraz ze wzrastającymi zamówieniami możemy dać stabilne zatrudnienie kolejnym pracownikom. Wszystkie informacje dotyczące oferty, w tym informacja o wynagrodzeniu, które w żadnym przypadku nie jest minimalne, zawarta jest w ogłoszeniu dostępnym na jednym z popularnych portali z ogłoszeniami. Naturalnie, jak każda firma, zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Przedstawiona dalsza część opinii jest zbyt ogólna abyśmy moli się do niej odnieść. Niemniej jednak jest ona bardzo niepokojąca. Nie otrzymaliśmy podczas okresowych rozmów z pracownikami żadnych sygnałów w odniesieniu do nadużyć ze strony osób zarządzających. Mobbing pod żadną postacią jest kategorycznie niedopuszczalny w naszej firmie. Jest to bardzo poważny zarzut, który niepoparty dowodami stanowi pomówienie. Abyśmy mogli przyjrzeć się tej sprawie zapraszamy do anonimowego kontaktu pod adresem: kontakt@arologistics.pl Bardzo prosimy o dokładny opis sytuacji, która miała wpływ na Pana/Pani negatywną ocenę. Po otrzymaniu takiego opisu będziemy mogli zbadać i zweryfikować sprawę, aby móc wyciągnąć wnioski i ewentualne konsekwencje. W związku z delikatnością tej sprawy prosimy o nieopisywanie tej sytuacji w serwisie GoWork.pl Pozdrawiamy serdecznie, ARO Logistics Sp. z o.o.

Bo to prawda

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie pozdrawiamy,
ARO Logistics Sp. z o.o.
Ewelina

Czy w firmie można liczyć na umowę o pracę czy po umowie zlecenia zwalniają?

Ktosfajny

To chyba tam nie pracowałaś lala ,bo jesteś niedoinformowana

Poza tym zadnego szacunku do pracowników i marna pensja nie wierzcie w zadne premie bo ich nie ma

premie są, najwidoczniej na nią nie zasłużyłeś

Zniesmaczona2

Wszystkie wpisy są dosyć ogólnikowe. Żeby kogoś oskarżać ,że nie szanuje ludzi trzeba mieć konkretne przykłady ... Poza tym warto potrzeć również na pozytywy, a nie wytykać tylko negatywne zachowania. Pozdrawiam i życzę więcej pozytywnego nastawienia do życia (jeśli pojawia się narzekanie , może czas na jakieś zmiany-„pracy” ???), więcej uśmiechu mniej narzekania !!!

Ktostam
@Zniesmaczona2

No nie zgodzę się z tym,chyba nie pracowałaś tam pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o ARO Logistics Spółka z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w ARO Logistics Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ARO Logistics Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARO Logistics Spółka z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ARO Logistics Spółka z o.o.?

Kandydaci do pracy w ARO Logistics Spółka z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ARO Logistics Spółka z o.o.