Glaubicz Garwolińska Consultants Sp. z o.o.

Opinie o Glaubicz Garwolińska Consultants Sp. z o.o.

bylemtam

Po krotkim epizodzie moge powiedziec tak: jak ktos chce pracowac z infantylna i rozchwiana emocjonalnie kobieta (osławiona ruda), polecam. W innym wypadku oszczedzcie swoje zdrowie i nerwy i znajdzcie sobie cos innego.

Konkurent

No musi być dobra i twarda jeżeli taka agresje wzbudza w konkurencji Hahaha Pamietam jak broniła swoich ludzi .. Nikt jej nie podskoczy. Zachowuje sie jak wilczyca broni stada ale potrafi tez wywalić bez pardonu...

Hit

Co ty piep... Jak moga zalegać skoro wygrywają przetargi a tam musz mieć ZUS i podatki zapłacone

bez

przynajmniej normalni są i robią długie weekendy, i medicover dają

Nick

Biorą 2-3osoby na miesiąc i jak sie ktoś spodoba to moze zostać na stałe

WGC

Takich projektów jak oni prowadzą nie ma wiele firm. Sek w tym ze nie łatwo pozyskać zaufanie rudej żeby pozwoliła przy nich robić a jak już to jest zajebiscie

XYZ

A ja nie. 2 lata tam spędzone dało mi dość dogłębny obraz firmy i atmosfery tam panującej. W GGC jest ważniejsze "kto z kim przystaje" niż jak pracuje i jakie ma wyniki. Katastrofa... Prezes nienajgorsza, niestety momentami bardzo infantylna, czym zaniża potencjał firmy. Nie polecam.

Nagan

A ja tak;);)

As

Polecam ! Takiej szkoły nie ma nigdzie pod warunkiem ze będziesz pracował z szefowa

magda

Tyle ile będziesz im potrzebny, a potem Ci dziękują. Firma ma wzloty i upadki, jak maja klientow zatrudniają, po 2-3 miesiącach okazuje się ze tych klientow tzw. kryzysowych nie ma albo jest mniej pracy na kliencie i zwalniają.omijać!

lolek

a ile trwa ten staż?

garfield

Info dla tych co wybierają się na staż do tej firmy: oferują 500 zł. Chyba nie mają chętnych, bo widzę tę ofertę o stażu w Glaubicz co tydzień/2 tygodnie.

Zawiedziony

Także nie polecam. Spędziłem tam trochę czasu. Groszowe wynagrodzenie (1100 zł jako asystent!), wymogi stawiane pracownikom nieadekwatne do oferowanej pensji. Wymagają pracy w weekendy (zdalna z domu) lub po godzinach, jednocześnie oferując tylko bezpłatne kształcenie się z języka angielskiego. Zero pakietów socjalnych (multisport czy opieka zdrowotna). Jeśli trafi się do odpowiedniego zespołu (jak e-PR) to doświadczy się miłej atmosfery (usunięte przez administratora) . Ogólnie, jako pierwsze doświadczenie to nie jest najgorzej, ale radzę szybko uciekać (usunięte przez administratora) Nawet będąc na trzydniowym urlopie wymagali ode mnie przeprowadzenia pracy zdalnej.

anna

Nie polecam!

Zostaw opinię o Glaubicz Garwolińska Consultants Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Glaubicz Garwolińska Consultants Sp. z o.o.