Opinie o Glaubicz Garwolińska Consultants Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Glaubicz Garwolińska Consultants Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Glaubicz Garwolińska Consultants Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glaubicz Garwolińska Consultants Sp. z o.o. w Warszawa

Brys Nowy wpis

Wow znowu na topie, zrobili kryzys kontrolerów mega! Nie pierwszy raz nie bała się pójść przeciwko rządzącym gratki

Weronika Nowy wpis

Sugerujesz tym jakieś problemy alkoholowe w firmie czy o co właściwie chodzi?

Helena Nowy wpis

Trochę dziwne te opinie... Jakieś sprawy sądowe, jakieś intrygi. Praca w firmie też taka.. dziwna? W sensie pracuje się spokojnie, czy jednak lepiej nie słać CV bo samemu można do sądu trafić?

Konkurent

No musi być dobra i twarda jeżeli taka agresje wzbudza w konkurencji Hahaha Pamietam jak broniła swoich ludzi .. Nikt jej nie podskoczy. Zachowuje sie jak wilczyca broni stada ale potrafi tez wywalić bez pardonu...

M.
@Konkurent

Jak to broniła swoich ludzi? Może wtedy, kiedy w 2010 roku wysłała swoją prawą rękę do więzienia, kiedy grunt zaczął jej się palić pod nogami?

PB
@M.

No właśnie potwierdziłeś , jest twarda nie da się okradać , jeszcze wcześniej jak pracownik z zakazem konkurencji przesiedl właśnie do konkurencji tez poszła z nim do sądu i wygrała ... tak stary jak bóg Kubie tak Kuba Bogu

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Glaubicz Garwolińska Consultants Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Kamil

Od dłuższego czasu nie udzielacie się w tym wątku, dlaczego tak jest? Ciekawi mnie kwestia atmosfery w pracy i wysokości wynagrodzenia, czy ktoś z Was zechce napisać mi coś więcej na ten temat? Liczę na Wasze odpowiedzi!

Przetrwali i znowu zaczynaja robić nie złe projekty ale czy to jeszcze PR? Czy bardziej kancelaria prawna?

Magdalena
@Gość

Co przetrwali? I co masz na myśli pytając, czy Consultants to już kancelaria prawna? Nie jestem w temacie.

Dominika

Trudno znaleźć opinie o firmie. Miałam nadzieję, że na tym forum coś będzie ale tu również, szkoda.

Antek

@Wiedzacy Możesz coś więcej dodać do tych informacji?

Czy ktoś wie, jak aktualnie prezentuje się Glaubicz Garwolińska Consultants Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Warszawa i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Wiedzacy

Obecni decydenci ich nie kochają wiec żyją w formie przetrwalnikowe , a Szefowa rozkręca inny biznes po za krajem

Cezary

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

bylemtam

Po krotkim epizodzie moge powiedziec tak: jak ktos chce pracowac z infantylna i rozchwiana emocjonalnie kobieta (osławiona ruda), polecam. W innym wypadku oszczedzcie swoje zdrowie i nerwy i znajdzcie sobie cos innego.

Hit

Co ty piep... Jak moga zalegać skoro wygrywają przetargi a tam musz mieć ZUS i podatki zapłacone

bez

przynajmniej normalni są i robią długie weekendy, i medicover dają

Biorą 2-3osoby na miesiąc i jak sie ktoś spodoba to moze zostać na stałe

WGC

Takich projektów jak oni prowadzą nie ma wiele firm. Sek w tym ze nie łatwo pozyskać zaufanie rudej żeby pozwoliła przy nich robić a jak już to jest zajebiscie

XYZ

A ja nie. 2 lata tam spędzone dało mi dość dogłębny obraz firmy i atmosfery tam panującej. W GGC jest ważniejsze "kto z kim przystaje" niż jak pracuje i jakie ma wyniki. Katastrofa... Prezes nienajgorsza, niestety momentami bardzo infantylna, czym zaniża potencjał firmy. Nie polecam.

Nagan

A ja tak;);)

As

Polecam ! Takiej szkoły nie ma nigdzie pod warunkiem ze będziesz pracował z szefowa

magda

Tyle ile będziesz im potrzebny, a potem Ci dziękują. Firma ma wzloty i upadki, jak maja klientow zatrudniają, po 2-3 miesiącach okazuje się ze tych klientow tzw. kryzysowych nie ma albo jest mniej pracy na kliencie i zwalniają.omijać!

lolek

a ile trwa ten staż?

Zostaw merytoryczną opinię o Glaubicz Garwolińska Consultants Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Glaubicz Garwolińska Consultants Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Glaubicz Garwolińska Consultants Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Glaubicz Garwolińska Consultants Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Al. Szucha 16 lok. 2
    00-582 Warszawa

Glaubicz Garwolińska Consultants Sp. z o.o.