Veritas Marek Adam Talarczyk

Karlino

Opinie o Veritas Marek Adam Talarczyk

Sebastian

Witajcie , wiele tu znajomych ,choć minęło "kopa "lat to wielu poznaję.Gorąco was wszystkich pozdrawiam. Pracowałem w tej firmie no prawie 5 lat , pracowało mi się nieźle , skłamał bym gdybym powiedział, że było coś nie tak. Najważniejsza kasa ta miałem zgonie z umową no jak to przy pracy zadaniowej , popędzałeś to zarabiało się , leciałeś w k.... no to kicha z zarobku. Akurat samochodu nie potrzebowałem ale wiem ,że jedyna firma co takie w razie co dawała .jak ktoś lubi prace z ludźmi to POLECAM ....(Sebastian P)

Gosia

Witajcie Pozdrawiam znajomych , oj mile wspominam Pana Marka , szkoda iż taka różnica wieku bo jak na faceta to fajne byłoby ciacho na partnera. Co do firmy jaka kieruje to pracowałam w kilku ale moim zdaniem tylko ta mogłaby istnieć , było co robić wynagrodzenie na czas ale trochę małe no i tylko z tego powodu odeszłam do pracy za Odrą. Pozdrawiam grubaska bywalca w KFC.

Iwcia

Moniu , przepraszam może mylę Ciebie ale jest to bez znaczenia , może mylisz Firmę bo z tego co wiem nie z jednego garnka podjadałaś. Szkoda ,że zapominasz o swoich grzeszkach -zwłaszcza o terminach,a te z pewnością w tej firmie brane były pod uwagę. Ja przez ponad dwa latka nie miałam z tym problemów ( a przysłowiowa " lubownicą " -Szefa nie byłam), po prostu wymagający i tyle. Pozdrawiam z deszczowe Ratyzbony. Iwona

Szukasz pracy?

mały (Jacek)

Witajcie znajomi.... Pracowałem w tej firmie do 2014 roku , z wyjątkiem ciągłego pośpiechu i dorabiania jakiś tam spadów po innych to praca mi bardzo odpowiadała. Były badania trudne ( te na bazach) oraz moje ulubione TAJEMNICZY KLIENT , gdybym nie był zadowolony to nie przepracowałbym tam prawie 6 lat. Zarabiałem ( dorabiając ) czasami więcej jak w mojej głównej pracy ale niestety trzeba było przysłowiowo biegać . Tam nie da się ściemniać , ostatni rok zajmowałem się audytami kadrowymi i przeraziło mnie to co odkryłem , na 10 osób 8 naciąga i okłamuje pracodawców , trochę lepiej było w tej branży bo na 10 to 4-5 osób miało coś tam za uszami ( Szczecin negatywnym prymusem ). Odszedłem tylko w związku ze zmianą miejsca pracy i zamieszkania. Szukającym dodatkowej pracy - Polecam , tak jak ktoś już napisał : odradzam leserom Pozdrawiam "mały" ( Jacek)

Ania

(usunięte przez administratora) nie zapominaj o sobie jeszcze nie zapomniałam jak naciągałeś nas na pieniądze za to abyśmy mogły być audytorkami . Co do Veritas to przyznam się ,że nie wytrzymałam bo strasznie wymagający. Tam sobie nie zagrasz w kulki ,ten facet to chyba CYBORG . Pieniądze zawsze miałyśmy na czas , jak się nie boicie dyscypliny to Polecam , jak jesteście ściemniaczami jak Pan (usunięte przez administratora) ze Szczecina to odradzam . Ania

Marcin

Wszystkie osoby które zostały znieważone Przez Pana wiadomo jakiego poproszę o napisanie pod adres email martin_sz@op.pl ponieważ będę składał skargę do PKJPA .

niezadowolony "polski obywatel"

A ta firma jeszcze istnieje??? BEZNADZIEJA

komandor888

Marku nie jestem tą Moniką... nie dotrzymujesz słowa i to jest fakt, przeklinasz i bardzo źle mówisz o innych - to jest również fakt, nie dbasz o siebie - czyż jest inaczej? Jednak uważam że zasługujesz na jeszcze jedną szansę... Zastanów się bo może trzeba to wszystko zostawić i wyjechać do Nowej Zelandii?

Rafał

Samochód??wolne żarty:)Zaliczki owszem ale o reszte trzeba się długo upominać.Koordynator lubi powoływać się na cudze sumienie w sprawie realizacji badań ale sam jest niesolidny i nieterminowy .

Anna

Witam, Tak jak Marcin twierdzę ,że nasza była koleżanka "Monika" to kłamczucha i dodam więcej ściemniara. Zawsze był z nią problem jesli chodzi o terminowość realizacji,zawsze miała jakieś problemy i trzeba było za nią realizować prace-no nie za darmo ale psuła wszystko. Moniu Ciebie nie należy polecać. Ja pracuję drugi rok ,facet wymagający i to bardzo ale jest u niego co robić i jest zapłata. Wady ....jak na faceta to taki zimny (nie dostrzega obok kobiety). Ale w końcu to tylko praca JA P 0 L E C A M....

Marcin

Cześć Monika , jak zawsze kłamczuszka. Szkoda tylko ,że dajesz obraz akurat o tej firmie bardzo kłamliwy. Jak jest wszystko OK to wypłata systematyczna co miesiąc ,zaliczki na wydatki, dostajesz do dyspozycji samochód. Tylko trzeba przestrzegać kochana ZASAD WSPÓŁPRACY......

komandor888

Masz racje Monika - NIE DOTRZYMUJE SLOWA a poza tym jest zarozumialy, przeklina i nie dba o siebie...

Monika

Nie polecam...na pieniadze czekam do dwoch miesiecy i zawsze dostaje mniej niz przy rozliczeniu...Jest wymagający ale sam nie dotrzymuje słowa

audytor

Pracowałam tam rok temu przez około 1,5 roku, zleceń i pracy bardzo dużo.Co mnie zaskoczyło to to iż wypłacano pieniądze z miesiąca na miesiąc a nie jak w wielu podobnych firmach po 2-3 miesiącach.Polecam ale tym co nie boja się dyscypliny bo ten gość jest wymagający. Pozdrawiam Justyna

Zostaw opinię o Veritas Marek Adam Talarczyk - Karlino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Veritas Marek Adam Talarczyk