Opinie o Hurtownia Fryzjersko-Kosmetyczna Uni-Fryz S.C. w Pabianice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hurtownia Fryzjersko-Kosmetyczna Uni-Fryz S.C.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hurtownia Fryzjersko-Kosmetyczna Uni-Fryz S.C. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownia Fryzjersko-Kosmetyczna Uni-Fryz S.C. w Pabianice

Dorota Nowy wpis

Nie polecam, nie wiem czemu wcześniej nie trafiłam na te opinie i czemu ta firma dalej istnieje skoro widzę że w podejściu właścicieli nic się nie zmieniło, problem ze zwrotem pieniędzy mimo odesłania produktów

Aneta Nowy wpis

Czy firma kiedykolwiek miała rozprawę w sądzie ?

Magdalena Nowy wpis

@czikita, fajnie, że czuwasz nad prawidłowością wpisów niektórych użytkowników, którzy wypowiedzieli się na temat firmy Hurtownia Fryzjersko-Kosmetyczna Uni-Fryz. Posiadasz może jakieś bliższe informacje na temat pracy w tej firmie? Ponieważ, jak trafnie zauważyłaś większość wpisów jest na temat produktów, które oferuje firma, dlatego chętnie poznamy opinie osób, które mają wiedzę na temat pracy w tym miejscu.

czikita Nowy wpis
@Magdalena

p.Magdaleno po tym wcześniejszym komentarzu z ciekawością udałam się do tej hurtowni w Łodzi , miły personel , uśmiechnięty ...fachowo obsługuję naprawdę "męczących klientów" jakby kiepsko było im w pracy to by inaczej podchodzili do tych klientów bo ja byłam zirytowana po 5 min a sprzedawczyni uśmiechnięta, ze spokojem tłumaczyła wszystko krok po kroku.w wypowiedzi słyszałam ,że jedna z tych Pań jest w tej firmie od kilku dobrych lat więc chyba każdy musi znaleźć inspiracje w tym co robi bo w jej wypowiedziach czuć było to doświadczenie ...p.s a asortyment rzeczywiście mają wieeelki a proponowane rzeczy był z róznych firm więc nie wiem skąd ta niechęć poprzedniej komentującej...

salon fryzjerski

TRAGEDIA! produkty strasznej jakosci, niewarte zakupu, obsługa w hurtowni niekompetentna, nie jakość a kasa się liczy. Bardzo nie lubię wystawiać opinii szczególnie złych, ale w tym przypadku muszę, bo nie widziałam tak złej obsługii i tak złych produktów. Nie ma żadnego pozytywnego aspektu w tej firmie. Straciłam klientkę, bo produkt rekomendowany ('nie ma lepszego) i spowodowały że renoma mojego salonu ucierpiała przez chwilową naiwność i manipulację ludzi którzy bawią się w biznes a nic o nim nie wiedzą tak jak o tym co sprzedają.

Lala
@salon fryzjerski

A co pani kupila?

czikita
@salon fryzjerski

z tego co widzę na zdjęciach na ich profilu asortyment maja zróżnicowany więc nie wiem dlaczego tak źle o nich piszesz. Produkty mają różnych firm , co druga hurtownia ma takie produkty a w necie jest ich od zatrzęsienia... raczej do producenta miej pretensje a poza tym wiem z własnego doświadczenia , że czasami to niedoświadczeni fryzjerzy źle dobierają produkty więc sorry ale opinia dziwna poza tym tu ma być opinia o pracy jak się tam pracuje a nie o produktach.... hehe...widać , że konkurencja nie śpi...czytaj ze zrozumieniem

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Hurtownia Fryzjersko-Kosmetyczna Uni-Fryz S.C. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Magdalena

@salon fryzjerski, opisana przez Ciebie sytuacja była w jakiś sposób zgłaszana firmie Hurtownia Fryzjersko-Kosmetyczna Uni-Fryz? Firma w jakiś sposób wytłumaczyła, czym była spowodowana zaistniała sytuacja? Odpowiedz, proszę, jak to wyglądało. @Lala, jesteś osobą, która współpracuje z firmą Hurtownia Fryzjersko-Kosmetyczna Uni-Fryz? Który z produktów oceniasz tak pozytywnie?

Lala

Dla mnie super! Polecony produkt meggggaaaa ładniejszych włosów nie miałam nigdy:):):)mega zadowolona jestem!

Magdalena

@Anna, była to Twoja pierwsza wizyta na zakupach w Hurtownia Fryzjersko-Kosmetyczna Uni-Fryz? Jak ocenisz poziom obsługi klienta w tym miejscu? Opinie klientów są ważne dla firmy, ponieważ dzięki temu budują swoją pozycję na rynku.

Świetne miejsce! Dziś byłam na zakupach, na pewno odwiedzę jeszcze nie raz:)

Wiki

Czy firma normalnie funkcjonuje.?

Mm

Towaru fulll.wielki pozytyw i profesjonalizm. Pozdrawiam czarną panią :)

Ewka

Na miejscu to mają tak duża wiedzę,ze mam ochotę swoją fryzjerkę na szkolenia tam wysłać. brawo uni fryz za profesjonalizm. Trzymam kciuki za dalszą współpracę. Minus za to,ze macie do D. Reklamówki;)

lilianna

Jak dla mnie są najlepsi na naszym rynku mają duży asortyment i pojęcie. Widzę że niektórzy zrobili z tego pomyję .. ale sami pewnie nie są lepsi. Daję celujący bo towar mam zawsze na czas i dobre ceny!!

kama

i dalej nie ma naciagacze zeby ta wasza hurtownia padla finansowo dziadostwo

Kama

tak w porzadku!!!to czemu napisalam pismo o zwrot gotowki za maszynke ktora wogole nei dziala a kosztowala 250 zl!!!! dzownilam kolo rokmu temu to gdzies zaginela i mialam dostac nowa !!!! i nadal nie mam o rok minał!!!dajcie mi wrescie ten zwrot gotowki naciagacze jedne!!!!!!!! co to zeby maszynka byla rok w reklamacji smiech na sali!!!!!!!!!!! skonczyla sie moja cierpliwość!!!!

kAMA

Moja maszynke trzymaja rok czasu w reklamacji za 250 zl , ktora wogole nie dziala:!!!!I nawet nie zadzownia skandal!!!!chce zwrot gotowki naciagacze!!!!!!!@

Nie wiem, co Wy się tak czepiacie, jak mam doła to idę na zakupy i nogi same mnie prowadzą do tej hurtowni. Przesympatyczni ludzie i wcale nie naciagają, no chyba, ze ktoś nie odróżnia porady od naciagania . a jak ktos daje się naciągnąc to jest słaby psychicznie- tak apropo. co do polwellu też jest ok, chociaz nie ukrywam bliżej mam do unifryzu i cieszy mnie to ogromnie.

gość

Obgadywanie to ostania rzecz która zostaje głupcowi gdy nie potrafi ci już w żaden inny sposób zaszkodzić

byly klient

znam tych ludzi i potwierdzam, ze to naciagacze i oszusci. zgadzam sie rowniez z wczesniejsza opinia o pani [usunięte przez moderatora] faktycznie udaje ze ma pojecie ale chyba jak wyciagnac kase od ludzi. jest tam tez taka gruba pani [usunięte przez moderatora] ta rowniez nie grzeszy ani inteligencja ani dobrym wychowaniem. nic dodac nic ujac dobrali sie.

wolny strzelec

gość - 2011-12-07 05:05:37 He he zgadzam się co innego umowa, a co innego rzeczywistość.jak to sie mówi? jak nic ludzie nie gadają to znaczy że ktoś nie żyje....o UNI-FRYZ gadają więc jest ok

gość

He he zgadzam się co innego umowa, a co innego rzeczywistość.

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Fryzjersko-Kosmetyczna Uni-Fryz S.C. - Pabianice

Hurtownia Fryzjersko-Kosmetyczna Uni-Fryz S.C.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.

Hurtownia Fryzjersko-Kosmetyczna Uni-Fryz S.C.