Opinie o Pribex Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Instalacyjne w Skierniewice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pribex Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Instalacyjne. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pribex Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Instalacyjne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pribex Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Instalacyjne w Skierniewice

Witek

Statek tonie szczury uciekajcie? To chyba napisała pani prezes co to już druga firmę doprowadza do upadłości. Pewnie najlepiej by było nie odzywać się robić za darmo i czekać na wypłatę po 3 miesiace

Roman

Nie płacą wypłat nie dwa a teraz 10 będzie trzy miesiące dziadostwo mydla oczy jak potrzebują ludzi odradzam komukolwiek tam prace

Wypłat juz 2 mc nie płacą .

S3 S8

Statek tonie szczury uciekajcie

Marko
@S3 S8

Nie tak szybko nie dla każdego klatka otwarta.... Są i zobowiazania.... :)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Pribex Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Instalacyjne? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Oskar

Byłem Podwykonawcą firmy PRIBEX odzyskałem wszystkie zaległe pieniądze z poślizgiem 3 m-ce. Napisałem skargę do GDDKIA dołączyłem zlecenie i dalsze aneksy, wysłałem pocztą poleconą oraz e-mailem. Pribexem na Markach S8 w GDDKiA zajmuje się p. Arek Głowacki tel. 22/2092414, sprawdził mój status byłem zatwierdzony tylko ze zlecenia do 50 tys aneksy były kilkukrotnie wyższe, p. Arek rozszerzył piecze nad całością kwoty wpisał w system i zgłosił problem do Inżyniera Budowy przelewy zaczęły spływać a płatnikiem był współkonsorcjant SALINI. Wszystko załatwiłem pocztą + e-mailem. Działajcie i pamiętajcie że Wasze roboty, które wykonaliście są potwierdzone wpisem w dzienniku budowy, to jest twardy dowód.

Wowin
@Oskar

Chyba nie do końca odróżniasz pojęcia między zatwierdzonym, a zgłoszonym podwykonawcą. Swoją drogą ciekawe ile pod stołem poleciało ...

Prawo gospodarcze

Wszystkim Państwu, prowadzącym działalność gospodarczą oferujemy działania mające na celu skuteczne wyegzekwowanie wymagalnych należności z tytułu faktur VAT. Obsługujemy podwykonawców na wszelkich kontraktach budowlanych - zwłaszcza budownictwo drogowe. Prowadzimy wnikliwy wywiad gospodarczy w kierunku ustalenia źródeł majątkowych mających na celu zaspokojenie wierzyciela. Zajmujemy się również wierzytelnościami umorzonymi poprzez organy egzekucyjne - bezskutecznymi. Kontakt do mnie: depo220@wp.pl

M

Firma PRIBEX ma ogromny problem z ukończeniem S-8 w Markach po tym jak oszukała dostawcę kamienia na kontraktach w Serocku, Lubinie i Nowej Soli. Szereg niezapłaconych faktur i bezczelne unikanie odpowiedzialności. Trafiła jednak kosa na kamień i na tym konflikcie PRIBEX bardzo się przejedzie bo właściciel tej firmy przetarga ich tak, że w Polsce już nikt nie sprzeda im kamienia dla (usunięte przez administratora) drogowego.

Turand

Zostało już oszukanych dziesiątki firm nie rozumiem bezradności ... czemu nie działacie wspólnie. Czumy GDDKiA oddział Wrocław p. dyrektor jest tak zaślepiona ta firma... ??? Czy to normalne w Polsce . czy na porządku dziennym jest okradanie firm polskich przez firmę Polską?

aaa

Znam obie firmy. Ta ze Skierniewic prowadzona przez dziadków jest malutką firemką ale raczej rzetelną. Co do drugiej firmy wypowiadać się nie będę - było napisane.

Nik

Są dwie firmy PRIBEX. Czy to jakieś klony? 1. PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNO-BUDOWLANYCH EXPORT-PRIBEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z Warszawy, KRS 0000368438 z Panią Prezes Hanną Pniewską. 2 "PRIBEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ze Skierniewic, KRS 0000410445 z Prezesem Mariuszem Mażulem. Ad. 1. Tu opinie są znane. Ad. 2. A co z tą firmą?

Nina

Dziwie sie ze ktos chce z nimi wspolpracowac i dla nich pracowac...

Podwykonawca

Witam! Czy zna Pan numer telefonu do Pani Pniewskiej?

robol

ja jestem tylko pracownikiem firmy pribex...nie mam aż tak wielkich problemów z tą firmą jeśli chodzi o przelewy wypłat,ale mogło by być lepiej ....jest zwykła goła pensja uzależniona od godzin,nie płacą żadnej delegacji,jeśli chcesz zarobić musisz tyrać od rana do wieczora,w miesiącu musisz mieć co najmniej 250 godzin, inaczej lepiej zbierać puszki,aaa o ubranie to musisz się prosić miesiącami,a jak pada deszcz to lepiej mieć worek 120 litrowy na śmieci albo kupić sobie na własną rękę odzież przeciw deszczową ....jest w niej dużo inżynierów darmozjadów którzy nie zasługują nawet na łyk wody,a już nie mówiąc o kilku tysięcznej wypłacie .

BYŁY PODWYKONAWCA

Witam BYLIŚMY MIANOWANYM PODWYKONAWCĄ niestety okazuje się ,że GDDKIA i tak nie ponosi żadnej odpowiedzialność przetargi rozpoczęto przed wejściem ustawy więc nie ma żadnej ochrony dla dalszych podwykonawców . Proszę się 5 razy zastanowić zanim NIE ZOBACZYCIE PIENIĘDZY

bud

Jeśli nie będziecie występować w roli wykonawcy mianowanego to nigdy nie zgadzacie się na jakąkolwiek "współpracę" z ta firmą! A najlepiej wogóle nie kontaktujcie się z nimi...

Zielona Góra

Witam chciałem podjąć współpracę z tą firmą ale po przeczytaniu tych postów mam ogromne wątpliwości, praca bez umowy, tylko na zleceniu, brak wpisu jako podwykonawca.

dawny podwykonawca oszukany

Szukam oszukanych firm przez firmę PRIBEX z Warszawy. podaje tel 577409616

Michalina
@dawny podwykonawca oszukany

Czy można się z Państwem jakoś skontaktować. Dzwonię na podany nr, ale chyba jest już nieaktualny. Wysłałam również SMS

podwykonawca

Pani Hanna Pniewska, NIE PŁACI PODWYKONAWCOM!! Dodatkowo jest niekulturalna... Dla tych co nie wiedzą - proszę prześledzić sobie historię spółki Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych S.A., w którym pani Pniewska była również prezesem.

podwykonawca

FIRMA NIE PLACI PODWYKONAWCOM. Pod groźbą "wypie...ia ku..." (przykładowy cytat kulturalnej wypowiedzi grubej pani prezes) zmusza podpisanie oświadczenia o nie zaleganiu płatności. Wszyscy musza bezspornie wykonywać niedorzeczne polecenia pani prezes Hani...która głównie koncentruje się na "opier...iu, ku..." wszystkich oraz zleceń monitoringu dronami co 3 dni. Najbardziej szkoda wykwalifikowanych inżynierow pracujących w tej firmie, choć co raz więcej się ich zwalnia...

Obecny podwykonawca

Proszę o podanie kontaktu

Zostaw merytoryczną opinię o Pribex Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Instalacyjne - Skierniewice

Pribex Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Instalacyjne
1.2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • ul. Młynarska 8
    96-100 Skierniewice