Opinie o Pribex Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Instalacyjne w Skierniewice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pribex Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Instalacyjne. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pribex Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Instalacyjne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pribex Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Instalacyjne w Skierniewice

Obecny podwykonawca

Proszę o podanie kontaktu w celu powiadomienia wspólnie z innymi odpowiednich służb schemat cały czas ten sam najpierw zlecenie potem brak odbiorow jak masz odbiory to problem Z faktura jak masz fakturę to problem z płatnością naciągacze

dawny podwykonawca oszukany

firma nie wypłaca podwykonawca, pani prezes nie przyjmuje faktur.Ostrzegam przed ta firma . Szukam osób poszkodowanych gdyż sprawę chce zgłosić do prokuratury, bo nie jestem jedyny ........

MICHAŁ KALETA

Co ty gościu pierdolisz chyba piszesz na polecenie pani prezes .Firma ta to firma zlodzeji oszustow nie znam firmy z ktora rozliczyła by się do końca za wykonane dla nich prace, a znam firmy co w ogóle sie nie rozliczyla jest ich duzo , pani prezes kierowników traktuje jak szmaty zero szacunku jak mozna ponizac tak pracownika jednego mi nie jest żal pana Kalety,jeden wart drugiej,jeden pijak i kurwiasz a druga złodziejka i oszustka ,kłamią zeby tylko chwycic i oszukać podwykonawce może w końcu przyjdzie prawo w polsce na takich oszustów ,jak pani to czyta pani PREZES PNIEWSKA TO NIECH PANI SIE ZASTANOWI ILE PANI LUDZI OSZUKAŁA I ILE FIRM MUSIALO ZWOLNIC LUDZI BO NIE MIAŁO NA WYPLATY NA PEWNO TO SPŁYNIE PO PANI TŁUSTEJ DUPIE ALE WARTO SIE ZASTANOWIC TY PODŁA OSZUSTKO ZYCIE KIEDYS CI SIE ODZWIECZY POZDROWIENIA PANI PNIEWSKA

Podwykonawca

Pierwszy ma racje

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Pribex Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Instalacyjne? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Rafał

Absolutnie nie zgadzam się z rozgniewaną opinią przedmówcy. Jestem podwykonawcą Firmy PRIBEX od ponad roku i ściśle z nią współpracuje na kilku kontraktach. Nie ma problemów z płatnościami a "rozkazy Pani Prezes" są w pełni zrozumiałe... (wszyscy staramy się dbać o nasze firmy dlatego je kontrolujemy co jest w pełni zrozumiałe)

rtem

Firma kierowana przez jedną osobę -panią prezes. Kierownicy -marionetki w zasadzie nic nie mogą bez jej rozkazu. Firma żyje bo żyje. Nie polecam dla podwykonawców -trzeba zablokować budowę aby odzyskać pieniądze za wykonaną robotę (proszę sprawdzić w internecie). Nie polecam również inżynierom - taka firma to firma "krzak" który zaczyna udawać "drzewo" - nie ma pieniędzy na nic.

Zostaw merytoryczną opinię o Pribex Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Instalacyjne - Skierniewice

Pribex Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Instalacyjne
1.2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • ul. Młynarska 8
    96-100 Skierniewice