Opinie o Pribex Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Instalacyjne w Skierniewice

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Pribex Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Instalacyjne?

Martyna Nowy wpis

No a co powiecie o stawkach ?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy często w firmie Pribex Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Instalacyjne zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Zenek Nowy wpis

Podpowiedzcie jakie zarobki i jaka jest atmosfera?

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Myśląca

Ten dwie firmy to nie klony, nigdy nie spotkaliście się z firmami o tej samej nazwie, z różnych miast, nie mających ze sobą poza nazwą nic wspólnego ?????????????????????????????????????

Gostek

Niepokojące są te opinie, miałem zamiar składać cv ale muszę przemyśleć.

Podwykonawca

Czemu usuwacie komentarze negatywne każdy wie ze prezes firmy pribex Hanna PNIEWSKA to stara(usunięte przez administratora) to sa fakty i prawda ta kobieta jest nieudacznikiem życiowym bez honoru która (usunięte przez administratora) to się nigdy nie zmieni

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Seba
@Podwykonawca

Jeżeli posiadasz nakazy zapłaty na Pribex napisz. seba176@wp.pl

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Hanna

Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników chciałby się odnieść do informacji przekazanych we wpisie @Gal Anonim? Czy zgadzacie się z nim? Jeżeli te informację są prawdą, to są one niepokojące. Czy pracownicy próbowali kwestie terminowości wypłat wyjaśnić z przełożonym w firmie Pribex? Zawsze warto szukać porozumienia. Pracownikom jak i pracodawcy powinno zależeć na dobrej współpracy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gal Anonim
@Hanna

Po twoich wpisach wnioskuję, że w ogóle nie miałaś styczności z tą firmą i z osobami a w zasadzie z osobą zarządzającą firmą PRIBEX. Wielokrotnie pisałem w sprawie spłaty zadłużenia-bez rezultatu nie odbierają telefonów nie odpisują na maile. Jeszcze raz przestrzegam przed tą firmą. Dla zainteresowanych odsyłam do sprawy bankructwa MPRD Warszawa.

Avxus
@Hanna

Pani Hanno nie da się wyjaśniać nic z drugą stroną jeśli ona tego nie chce. Po pierwszym miesiącu pani prezes obiecywała że zaległa wypłata pojawi się bardzo szybko tak się jednak nie stało. Pieniądze za 3 miesiące do tej pory nie trafiły na konta pracowników którzy warto podkreślić dalej nie mają żadnych informacji dotyczących i firmy i zaległości. Serdecznie nie polecam zarówno firmy jak i samej pani prezes która, czego można być pewnym, niedługo otworzy nową firmę.

Madziarka
@Gal Anonim

tak jak oszukiwała pracowników i podwykonawców w MPRD tak oszukuje dalej. Dziwię się ze ktokolwiek z nią jeszcze pracuje

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ja
@Hanna

Tak i nadal czekam na pieniądze a nie widzę ich A pani się głupio nie tłumaczy tylko odda ludziom to ci ich

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kakaka

Popatrzcie na konta pani Hani a zobaczycie wszystko, nawet swoje pensje.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Sebastian
@kakaka

Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź i napisać coś więcej? Obawiam się, że większość osób odwiedzających ten wątek może nie wiedzieć, co Twoja wypowiedź tak na prawdę oznacza. O jakim aspekcie pracy w tej firmie chciałeś się wypowiedzieć? Warto to wyjaśnić, ponieważ właśnie poprzez niedomówienia, rodzą się niepotrzebne plotki i nieporozumienia.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nieudolny

Prezes to kobieta bez honoru! Złodziejka i tyle

Magik

A pracuje jeszcze ta najgorsza (usunięte przez administratora) gajos pierwszy pies Pani prezes?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Magik
@Magik

Pytam szanowne gremium ponownie czy te beztalencie ta dworska gnida gajos pracuje ludzie cie pamiętaja twoje zahowanie brak szacunku do drugiego czlowieka ponizanie i luzanie dupska hance chodzisz po ulicy spokojnie uwierz mi gnido że każdy z tych ludzi by ci w twarz spluno

Hanna

@Adwokat diabła, twój wpis zawiera wiele cennych informacji na temat sytuacji firmy Pribex. Niestety ostatnie wypowiedzi na forum wzbudzają zaniepokojenie. Czy możesz napisać coś więcej dla osób, które nie znają dokładnie sytuacji tej firmy? Czy ta firma nadal poszukuje pracowników lub realizuje nowe kontrakty? Jak opisana przez Ciebie sytuacja wpływa na aktualnych pracowników?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Adwokat diabła
@Hanna

Astaldi już jawnie ciągnie podwykonawców na dno na swoich kontraktach głosząc upadłość na "niektórych kontraktach" ;-). Salini na razie utopiło tylko Pribex, który już chyba walczy ostatkiem sił o swoje i pracowników pieniądze. Ale zaraz będą kolejne firmy z podobnymi problemam co Pribex na kontraktach Salini i wtedy będzie jazda ;-).

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Mily22

Ja także jestem byłym pracownikiem tej firmy i do obecnej chwili nie otrzymałem wypłaty za 2 mc i ekwiwalentu za zaległy urlop. Potwierdzam wszystkie informacje jakie podał Gal Anonim. A w tym wszystkim najlepsze jest to że pracownicy firmy PRIBEX zgłaszając się do GDDKiA i Salinich o wypłatę zaległych wynagrodzeń są można to powiedzieć śmiało "olewani". Ale jak był okres 2 mc przed puszczeniem ruchu na S8 to wszyscy obiecywali złote góry. I tak właśnie poraz koleiny został "wyd......" POLSKI pracownik przez państwową instytucję (GDDKiA) oraz zagranicznego konsorcjanta (Salini)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
leczo123
@Mily22

Dlaczego przepraszam bardzo pracownik Pribexu ma zgłaszać się do Salini po kasę? A co Pribex robił z kasą, którą dostawał od Salini na zapłacenie podwykonawców i pracowników? Salini ma dwa razy placić? To chyba nie ich wina, że Pribex finansował swoje upadające kontrakty po Polsce z kasy, którą dostawał na realizację S3. Śmiech na sali.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Adwokat diabła
@leczo123

Dlatego, że kontrakt prowadziło konsorcjum i przez cały czas brało haracz od każdej faktury prawie 15%. GDDKiA brała kolejny w postaci kwoty zatrzymanej. Wzrost cen pracowników, sprzętu i materiałów do 2015 Pribex na początku brał na siebie ale niestety nie uniósł tego. Więc wydamani zostali z S8 i S3 przez Salini i GDDKiA. I można zapytać dlaczego GDDKiA nie oddaje ponad 20 mln kwot zatrzymanych z tego kontraktu by można byo zapłcić pracownikom i firmom podwykonawczym!!! Proponuje słać pisma z zapytaniem do p. Lidi Markowskiej (lmarkowska@gddkia.gov.pl) Dyrektor GDDKiA we Wrocławiu, czy odda kwoty zatrzymane a jak nie to czy może zapłacić pracownikom bezpośrednio.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gal Anonim
@Adwokat diabła

Nie wprowadzaj ludzi w błąd widziały gały co brały pani prezes H. Pniewska dobrze wiedziała co robi podpisując umowę z włochami, ma tak dobrych prawników, że do tej pory byli pracownicy nie mogą odzyskać swoich pieniędzy, nie mówiąc już o oszukanych podwykonawcach. Pamiętam dobrze jak raz pani prezes się żaliła, jak to ją włosi oszukali w przedmiarach, jak teraz musi do tego interesu dopłacać i jaka to ona biedna jeżdżąc najnowszym BMW X5 :) A fakty są takie, że nie 15% a 22% z każdej faktury włosi potrącali, na te 22% składało się odstępne dla włochów (za kontrolę nad robotami prowadzonymi przez PRIBEX) i gwarancja wszystko zgodnie z umową, którą sama podpisała z Salini hello??? Dostawała zaliczki od Salini zgodnie z umową oraz ekstra tzw. tymczasowe i jeszcze jej było mało. Podpisanie protokołów z odbiorem robót, które były podstawą do wystawienia faktur były przeciągane (na jej polecenie oczywiście ustne) przez co najmniej 2 tygodnie tak samo jak i odbiór faktur w siedzibie PRIBEXU w Warszawie. Jestem ciekaw, kto kogo tak naprawdę wydymał ? Z tych 20 mln (budowa S3) o których piszesz nie jest w całości należna PRIBEX'owi bowiem jest w nich zawarta wartość robót wykonanych co prawda przez PRIBEX, ale za pomocą podwykonawców, którym PRIBEX nie zapłacił. I jeszcze jedno Salini płaciło podwykonawcom, usługodawcom i dostawcom, kiedy PRIBEX wystąpił o zapłatę dla wskazanych firm do Salini, najlepiej teraz napisać, że solidarna odpowiedzialność a ja się pytam kto się podpisywał pod zleceniami czy umowami ? Umowy były zawierane na konsorcjum, ale w przeważającej większości podpisywał się personel kierowniczy PRIBEX i sama pani prezes. Pani prezes narobiła długów i jak jej zaczęło brakować pieniędzy powiedziała - niech Salini płaci. Notabene PRIBEX nie zgłaszał wszystkich firm pracujących na kontrakcie S3 do Salini, a ten z racji słabej kontroli lub po prostu jej braku dalej nie zgłaszał do Zamawiającego, co jest niezgodne z warunkami kontraktowymi i zagrożone karą 30tys. od każdej niezgłoszonej firmy. PRIBEX i SALINI są siebie warci. Nie rozumiem kompletnie użalania się nad PRIBEX'em. Dobrze radzę niech pani prezes już nic w Polsce i świecie nie buduje no może babki z piasku to jej na pewno wyjdzie :)

Adwokat diabła
@Gal Anonim

Prawda jak zawsze lezy pośrodku. Firma Pribex nie ma pieniedzy i zmierza do upadłości i pewnie nikomu nie zapłaci jak nie odzyska zabezpieczenia w postaci ponad 20 mln . Więć nie wprowadzaj Ty ludzi w bład że mogą odzyskać pieniadze od Pribex ;-). Jeżeli jeszcze moga od kogoś odzyskac kase, to od GDDKiA bo powinna jako inwestor, zapewnić rozliczenie nie tylko z firmami ale i z pracownikami. I co najważniejsze ma na to pieniadze własnie w kwotach zatrzymanych . Widzę jednak że jesteś z Salini i chciałbys razem z p. Markowska by te pieniadze poszły do Włochów zamiast do pracowników firmy Pribex! Oto Polska własnie!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gal Anonim

Jako były pracownik, który czeka łaskawie na wypłacenie dwóch zaległych pensji i ekwiwalentu za zaległy urlop powiem tak, "kadra zarządzająca"-panie w Warszawie to najgorszy typ człowieka jaki spotkałem w swoim życiu, kłamanie, oszukiwanie i etc. jest u nich na porządku dziennym. Zdecydowanie nie polecam tej firmy nawet, jeżeli założą nową firmę pod inną nazwą, radzę każdemu przyszłemu pracownikowi bądź też firmom chcącym z nimi współpracować omijać ich szerokim łukiem. Do @Anonimowy: wielokrotnie pisałem/dzwoniłem do firmy w sprawie zaległości finansowych i nic żadnego odzewu, jak wytłumaczysz fakt, że jedni pracownicy dostają zaległą pensję a inni nie ? Swoją pracę aż do zakończenia wypełniałem sumiennie i z pełnym zaangażowaniem, nigdy nie było zastrzeżeń od przełożonych do mojej pracy, tak więc nie rozumiem w zupełności niesprawiedliwe traktowanie pracowników pod względem wypłacania zaległych pensji.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
leczo123
@Gal Anonim

I brak odbierania przesyłek z poczty, bo może to będzie faktura... Dziewczyny z Wawy musiały czytać p. Prezes od kogo jest list, od kogo mogą przyjąć a od kogo nie...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous

Jak można 4 mc nie wypłacić pracownikowi pensji A dziś ci co pani prezes ma do powiedzenia co? Ja mam tylko tyle ze zaległe rachunki i nikt tego nie poblazy A pani na tyle ludzi (usunięte przez administratora) wypiera i jeszcze wielkie filozofie wykłada obyś babo na chleb powszedni prosiła i ys na niego nie miała życzę ci tego

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Anonim

Proszę o nr telefonu

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
JOD
@Anonim

Podam na mail zobacz wyżej

Ja

Choć dostali jakieś zaległe pensje to kpina nic więcej .jest lipiec A otrzymane wynagrodzenie za marzec i kwiecień to śmiechu warte

Hanna

@Anonimowy, czy sprawa z brakiem wypłat już się wyjaśniła? Czy inni pracownicy mogą potwierdzić Twoje informacje? Czasami firmy są zależnie od swoich kontrahentów. Niezależnie od przyczyn tej sytuacji, zawsze warto szukać porozumienia i w razie wątpliwości po prostu starać się to wyjaśnić. Przecież każdemu z pracowników powinno zależeć na dobrej współpracy. Czy oprócz tej jednej kwestii dostrzegasz w firmie Pribex jakieś zalety?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Hanna

@Ja czy sprawa z zaległymi wypłatami już się rozwiązała? Czy wszystkie osoby poszkodowane połączyły siły, aby uzyskać swoje wynagrodzenie? Czy są jeszcze inne sytuacje, o których warto napisać na forum, aby inni mieli jasny i rzeczowy pogląd na obecną sytuację Pribex Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Instalacyjne.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Anonimowy
@Hanna

Dalej brak wypłat.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ja

Do tej pory o wypłacie nie słychać. Dodzwonienie się do firmy graniczy z cudem, A jak już się uda to brak jakichkolwiek informacji. Dwie zaległe wypłaty, trzeci miesiąc leci bez jakiegokolwiek wynagrodzenia, A pani prezes ma gdzieś, że pracownicy ciężko pracowali, A teraz na jedzenie nie mają nie mówiąc już o opłatach. Kolejne miasta podają ją do sądu, A ona dalej twierdzi, że zdąży wykonać pracę w terminie. Okrutne jest to co ta baba robi że swoimi pracownikami

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
robotnik
@Ja

Polecam człowieka - radca prawny G. Kurpaska (tel. 783524337). Gość uratował mnie przed bankructwem, nie zdziera kasy za poskrobanie się po tyłku. Inwestor zapłacił wszystko.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Pribex Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Instalacyjne - Skierniewice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Pribex Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Instalacyjne
1.2/5 Na podstawie 11 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • ul. Młynarska 8
  96-100 Skierniewice
 • NIP: 8360001158 REGON: 750007151
Pribex Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Instalacyjne