Af-Term Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Af-Term Sp. z o.o.

Kamil

Panie Dariuszu Kusyk, zapewne Pan to czyta, niech Pan i pana firma zapłaci naszej firmie za wykonaną obsługę geodezyjną i inwentaryzację powykonawczą boiska w Łucce. My swoją pracę wykonaliśmy, wy nam nie zapłaciliście. Przedsądowych wezwań do zapłaty nie odbieracie... Kłamiecie w żywe oczy że zapłacicie... Opinie na google negatywne usunęliście więc działacie, wspaniale Z pozdrowieniami Globus S. C. Usługi Geodezyjne - nasz adres znacie, numer konta zresztą też.

Grzegorz

Co odbiło sie na podwykonawcach.... Tylko i wyłacznie.... Darek K. Jest na swojej działalności i głodu po nim nie widać.... Pani Prezes cignie następne działalności.... Podwykonawcy gryza piach i spłacaja długi a Darek Kusyk szuka następnych podwykonawców. Pozdrowienia dla Pana Darka lub Renaty za pozytywne komentare dla samych siebie....

Łódź.

Łódź. Ja sprawdziłem całą prawdę i nie jest do końca taka jak większość uważa. To ich wysterowano i nie zapłacono za wykonaną dość sporą inwestycje , co odbiło się na podwykonawcach. Firma została zniszczona przez inwestora , który po prostu nie wypłacił należności. układziki układziki . komuś normalnie przeszkadzali. Teraz zgłosili do CBA I CBŚ-u i jest dochodzenie. Poznałem fakty i ja spokojnie czekam.

Helena

Witam, Mieliśmy "przyjemność" współpracować z tą firmą - proszę powiedzieć o jakiego Pana chodzi może chociaż imię.... bo juz mamy namieszane niestety ... jak imie i pierwsza litera nazwiska to masakra... Proszę o podanie choć inicjałów.... Po podaniu opiszę całą sytuację....

zainter

Teraz to chcą sprzedac działkę : nałęczowska 63-to według KRS ich siedziba ,obok tez Ci sami sprzedaja działke nałęczowska 65. ciekawe dlaczego nagle te działki zostały wyłożone nową kostką itd.nowe nasadzenia, przycinki drzew etc. Przygotowania do odlotu :)?

history

Kiedyś było ok. ale to trwało krótko - Pojawił się w spółce pewien pan który bardzo mieszał.Z tego co wiem znany jest z wielu ciekawych "numerów" wszystkim kontrahentom radzę Uważać ,, teraz chyba są już niewypłacalni

zlodz

oddajcie zalegle pieniadze

darek

Witam. Zdecydowanie odradzam współpracy z ta firmą. Współpraca opiera się głównie na kłamstwie. Na pieniądze czekam od sześciu miesięcy i ciągle jest informacja ( jak się dodzwonię, co nie jest łatwe), że pieniądze już wyszły. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!

Darek

Pracowałem dla tej firmy i na początku było ok i dobre obietnice o dużych zarobkach. Lecz po wykonaniu określonej pracy okazało się, że ta firma jest nie wypłacalna. Pracuje tam pewien Pan, który bardzo manipuluje ludźmi i obiecuje gruszki na wierzbie. OSTRZEGAM I NIE POLECAM !!!

Marcin

Witam Nie polecam !!! Byłem podwykonawcą chaos. Organizacja zerowa. Brak pieniędzy. Rolowanie wszystkiego i wszystkich.

km

są mili, ale nie wypłacalni

piotrek

byłem kiedyś podwykonawcą tej firmy i niestety mam bardzo negatywne zdanie. Szukanie dziury w całym, nawet jak trawa była za mało zielona to się czepiali. W tej firmie jest taki cfaniaczek który na zlecenie P.prezes miał tak robić żeby jak najwięcej zabrać kasy od podwykonawców. NIE POLECAM

Zostaw opinię o Af-Term Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Af-Term Sp. z o.o.