Bau-Haus Firma Handlowo-Usługowa Dariusz Zybała

Kraków

Opinie o Bau-Haus Firma Handlowo-Usługowa Dariusz Zybała

naan

Dariusz Z. to gnida wykorzystująca ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie polecam pracy w tym miejscu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

syzyf

Widzę że ktoś usunął mój wpis o jakości robót wykonywanych przez (usunięte przez administratora) Nie polecam firmy, brak kompetentnych pracowników. Dariusz Z wymienia okna nie znając się na tym. Po wymianie okien przez jego firmę po posesji hula wiatr, ponieważ okna zamówione przez D. miały zły wymiar a po zamontowaniu zostały źle uszczelnione, ale czego się nie robi żeby szybko dostać kasę - wada wyszła w okresie zimowym. Nie polecam także do ociepleń, ściana frontowa w trzech odcieniach, bo źle obliczono ilość materiału, a właściciel twierdzi że teraz jest taka moda i żeby się tym nie martwić. Jak widać chyba nie znam się na najnowszych trendach budowlanych. Przeciekające dachy to u tego pana standard. Po wzięciu pieniędzy za robotę znika i nie odbiera telefonów, olewa klientów. Żal patrzeć na jego robotę, ale oczywiście pa fachowiec twierdzi że jest budowlańcem i się na tym zna. Zero profesjonalizmu.

gnom

właściciel oszust i kłamca!

hjkh

niestety ja również nie mam dobrych doświadczeń związanych z tą firmą. właściciel prowadził ostatnio rekrutację pracowników do pracy w Niemczech przy rozbiórkach. byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, podany był termin wyjazdu, właściciel miał się do nas potem odezwać (było nas kilkoro chętnych) jednakże tego nie zrobił i do tego przestał odbierać telefony. co się stało nie wiadomo bo właściciel nie pofatygował się żeby nam to wyjaśnić, a w rozmowie mówili że oczekują odpowiedzialności. tylko szkoda że tak na prawdę mają w dupie pracownika a dodam że zależało mi na pracy.

jimi

Każda robota wykonana przez tego partacza to totalny szajs,gość bez pojęcia o budowlance, ale ego ma takie jak pałac kultury.

niezadowolony

w żadnym wypadku nie polecam tej firmy, co prawda nie jestem ani nie byłem pracownikiem ale niestety jestem (bardzo niezadowolonym) klientem. Właściciel tejże firmy, szanowny pan D. niestety nie zna się na swojej robocie. Kilka miesięcy robił u mnie pokrycie dachowe z blachy, od momentu skończenia pracy dach nieustannie przecieka, właściciel kilkakrotnie przyjeżdżał na reklamacje, jednakże bez żadnego pozytywnego skutku, potem przestał odbierać telefony i udawał że wszystko jest ok. Z powodu wadliwego wykonania dachu nie mogę prowadzić dalszych prac i sytuacja taka trwa już od prawie pół roku. Żenada! Zdecydowanie nie polecam usług pana D. Mnie niestety nikt nie ostrzegł, a że tenże pan ma dobre gadane to się skusiłem na usługę. Jeśli wszystkie usługi budowlane są wykonywane w ten sposób to współczuję wszystkim klientom.

Wielki Stach

Wypaliła to ta firma z tego mieszkania ;)

jimi

A koncepcja z cementem dekoracyjnym,wypaliła????hi hi

tomasz

Panowie Docenci pewnie do dziś zastanawiają się, dlaczego w kuchni nie ma prądu w niektórych kontaktach i do czego służy labirynt kabli wychodzący ze ściany w jednym z pokoi :D

były

Czemu wpisy o partackiej robocie u doktorowej i panach docentach wykasowano??/ nieładnie....

wesoło mi

O jaki tu ruch się zrobił,widzę że pan brygadzista wyrósł tutaj na gwiazdora. Nie ma co się dziwić,taki fachman musi w końcu wypłynąć na szersze wody. Marnujesz się chłopie w tej firmie,osiągnąłeś już wszystkie tajniki jak wciskać badziew naiwnemu klientowi.

tomasz

O widzę,że naczelny brygadzista wziął ognisty odwet słowny na brać opiniotwórczą...może trzeba zmienić zawód Stasiu? jesteś bardziej kreatywny w słowie niż w budowlance.

Stan

Tak,tak pracuje i ma się całkiem dobrze,jak i cały Bau-Haus , w przeciwieństwie do ciebie , ty kreaturo. Widzisz - nawet w "takim" Bau-Hausie się nie utrzytmałaś,tylko wylądowałaś na bruku , jak gówno na oczyszczalni.A zresztą , tam twoje miejsce . "Pozdrawiam" autorów wpisów.

zibi

To Pan brygadzista Stanisław jeszcze tam robi?.....no tak przecież to wybitny fachura w wybitnej firmie wybitnego właściciela Dariusza.....

tomasz

Pozdrawiam pana "kierownika" Stanisława, który nie mający pojęcia o budowlance postanowił (z ramienia szanownego szefa) pokierować grupą pracowników, w międzyczasie włażąc w tyłek panu Dariuszowi. Co lepsze, obsmarowując tenże tyłek za jego plecami stworzył ogólny obraz firmy "Bau-haus" jako jeden wielki pierdo****. Nic tylko pogratulować dwulicowości.

daniel

O widzę ,że firma jest coraz bardziej rozpoznawalna na forum. Wszystkie powyższe wpisy są prawdziwym obrazem tego wynalazku pt.Bau-HausI Joanna Zybała.

fifi

Widzę,że w tym grajdole nic się nie zmieniło...ten syf powinno się pokazywać jako przykład jak nie powinna wyglądać działalność gospodarcza.

zażenowany

Niestety nie da się powiedzieć nic pozytywnego o firmie, biuro - dno, magazyn - masakra, szef - porażka. Stanowisko PH to zwykła akwizycja. Poziom robót budowlanych raczej mizerny, wykwalifikowanie pracowników zerowe. Rozbiórka azbestu w rękawiczkach... szkoda zdrowia Panowie...

wesoło mi

Słyszałem że Pan Dario znowu szuka PH....i co znowu będą wozić rynienki na dachu spięte ekspanderami???? a peugeocik ze szrociku w końcu wypicowany????Firma staje się potentatem na małopolsce hi hi....

rambo

Kompletny szajs,szkoda czasu,firma ala Bareja....pan prezes Dariusz to wybitny osobnik.....zero kultury,nie mówiąc o umiejętnościach prowadzenia firmy....materiały budowlane u tego pana wozi się na dachu osobówki peugeot 308 oraz w bagażniku....żeby było śmieszniej to auto jest na wyposażeniu PH,więc handlowiec ubrany jest w roboczy ferszalung....świetna zabawa...kolejna żenada to magazyn,to taka złomiana melina,a mieni się składem fabrycznym Plastmo Polska(systemy rynnowe) wstyd pokazywać ten grajdół klientom!!!!

zibi

Firma zatrudnia ludzi bez żadnych umiejętności budowlano-remontowych,ludzie z łapanki kompletni laicy budowlani,10 zł netto na rękę,zero doświadczenia,fuszera goni fuszerę,pracowałem tam 1 miesiąc i miałem dość oszukiwania klientów,wciskania dziadostwa,właściciel zgrywa mega fachowca w każdej dziedzinie,ale to jeszcze gorszy meches od pracowników,nobla powinien dostać za wciskanie kitu klientom,bajerke ma wyśmienitą.Omijać szerokim łukiem.

rozbawiony

Firma porażka...stanowisko PH budowlanka.....jeden samochód na 3 osoby,kolejny pojazd dla przedstawiciela kupiony na szrocie ,auto po dachowaniu,praktycznie złom,miałem tym pomykać....dach,tylna klapa drzwi przednie do wymiany...kabaret...nie dostąpiłem zaszczytu powożenia tym pojazdem....uciekłem.Przestrzegam potencjalnych pracowników,właściciel bez pojęcia o prowadzeniu firmy....Firma dodatkowo prowadzi usługi budowlane...tutaj dopiero jest rewelka!!!!!!

Zostaw opinię o Bau-Haus Firma Handlowo-Usługowa Dariusz Zybała - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bau-Haus Firma Handlowo-Usługowa Dariusz Zybała